Desátá trenérská konference Mosty už je vyprodaná

Už podesáté pořádá Česká trenérská akademie mezinárodní konferenci Mosty určenou zejména pro trenéry. Mezi hosty jsou tentokrát například manažer fotbalové akademie Southampton FC Matt Hale, sportovní ředitel basketbalového Bayernu Mnichov Daniele Baiesi, sportovní psycholog Ken Way, prezident FC Viktoria Plzeň Tomáš Paclík nebo David Mareček, generální ředitel České filharmonie.

Celodenní odborný seminář proběhne v pondělí 3. prosince 2018 v Centru pohybové medicíny. Vzhledem k obrovskému zájmu hned v prvních dnech po spuštění registrace je momentálně kapacita zaplněna. „Pokud se nějaká místa uvolní, budeme o tom informovat, nicméně v tuto chvíli máme plno,“ řekl Michal Ježdík z České trenérské akademie.

Na Mosty se vrací sportovní psycholog Ken Way, který spolupracuje a pracoval s mnoha elitními týmy a sportovci a v příštích týdnech povede i kurz „Mind Game“ pro třicítku českých trenérů sportovních her.

Dalším přednášejícím bude Daniele Baiesi, sportovní ředitel basketbalového týmu Bayern Mnichov, který působil také u Detroit Pistons v NBA. Jeho tématem bude týmová kultura.

Třetí blok, který propojuje sport s dalšími oblastmi, má název „Generálem nejen po bitvě“ – Jak řídit velký tým?“. V něm vystoupí předseda Českého olympijského výboru Jiří Kejval, který je zároveň úspěšným podnikatelem, šéf fotbalové Plzně Tomáš Paclík a generální ředitel České filharmonie David Mareček.

Southampton Way, tedy cestou k dokonalosti, kterou se řídí fotbalová akademie anglického klubu Southampton, účastníka Premier League, představí její manažer Matt Hale.

„Každý rok se snažíme konferenci dát nový náboj a představit další osobnosti, které mohou ukázat českým trenérům a odborníkům další cesty k jejich růstu. Propojujeme také různé oblasti, napříč kterými se lze inspirovat. Věřím, že i z desátých Mostů si účastníci odnesou mnoho zajímavých podnětů do své práce,“ řekl Zdeněk Haník, místopředseda ČOV pro vzdělávání.

Předchozí Mosty proběhly letos v květnu, informace a video z nich najdete ZDE. V minulosti na konferenci vystoupili například francouzský fotbalový trenér Gerard Houllier, tenisová legenda Ivan Lendl, uznávaný fyzioterapeut Pavel Kolář, kouč kanadské hokejové reprezentace Bill Peters, hokejové legendy Dominik Hašek a Igor Larionov a mnozí další vynikající sportovci, odborníci a osobnosti.

Předchozí semináře

  • Reportáž z první konference Mosty, kdy byli hosty Ivan Lendl a Bill Beswick najdete zde.

  • Reportáž z druhé konference Mosty, kdy byli hosty francouzský fotbalový trenér Gerard Houllier, rakouský volejbalový trenér Simon Nausch a jeho svěřenkyně Kristýna Kolocová a Markéta Sluková najdete zde.

  • Reportáž ze třetí konference Mosty, na které byli hosty spánkový mentor Nick Littlehalese a profesor Pavel Kolář, najdete zde.

  • Reportáž ze čtvrté konference Mosty, kdy byli hosty Jiří Fischer, bývalý český profesionální obránce v NHL a současný ředitel rozvoje hráčů Detroitu Red Wings, a Alain Goudsmet, mentální kouč ve sportu, "stavitel" mostů mezi sportovním prostředím a firemním světem. najdete zde.

  • Reportáž z páté konference, kde byli hosty německý sportovní psycholog Lothar Linz, Bill Peters - Head Coach reprezentace Kanady 2016 v ledním hokeji, head coach Carolina Hurricans (NHL), Dave Cameron - Asistent kouč reprezentace Kanady 2016, head coach Ottawa Senators (NHL), Mike Yeo - Asistent kouč reprezentace Kanady 2016, head coach Houston Aeros (AHL), najdete zde.

  • Reportáž z šesté konference, kdy byli hosty Ken Way - sportovní psycholog z Velké Británie, Karel Poborský (bývalý fotbalový hráč např. Manchester United), Josef Jandač (trenér hokejové reprezentace ČR), Petr Pála (nehrající kapitán Fed cupu), Martin Doktor (2x zlatý olympijský medailista, sportovní ředitel ČOV), najdete zde.

  • Reportáž ze sedmé konference, kde byli hosty například Dominik Hašek, Jiří Welsch, Šárka Strachová, Adnor Šándor, Prof. Pavel Kolář a mnoho dalších můžete nalézt zde

  • Reportáž z osmé kongerence, kde byli hosty Igor Larionov, Patrik Eliáš, Jan Koller a další můžete nalézt zde.

  • Reportáž z deváté kongerence, kde byli hosty Barry Smith, Rich Cho, Filip Jícha, Martin Hašek nebo Libor Vítek a další můžete nalézt zde.

@Curling: Kolibris 1 Team David Šik zve na Finále MČR mužů v curlingu, které startuje už tento čtvrtek! facebook.com/cesky…
@Sandra Mašková - fighter: Tak jo! Konečně se mi to podařilo dokončit!! "Jak bylo v Africe?" - otázka, kterou jsem obvykle zahrávala tak nějak do autu větou "Prošla jsem si peklem, ale stálo to za to." Mezitím jsem si pracovala na děsnědlouhejchslintech (extra děsnědlouhýslinty⚠️alert ⚠️), který dneska konečně můžu pustit ven .. a na svejch (!!) rozpracovanejch webovkách .. takže odpusťte jejich nedostatky, na kterejch stále pracuju - ale - mám radost !!! Děkuju www.externity.cz za blogísek, kam od teď budu moct sázet ty svoje plky !!! Kdo to dokáže přečíst celý, má plusový body ✌️ #desnedlouhyslinty #efc #tf2 #mma sandramaskova.cz/efc-the-fighter-2/ facebook.com…
@Českomoravský svaz hokejbalu: V sedmnácti letech ho čekají ještě dvě sezony mezi juniory. Filip Faltus už nyní ale patří mezi základní stavební kameny mužského týmu Letohradu, což potvrdil o víkendu v Sudoměřicích, které ve vlastním oslabení připravil v prodloužení o dva body! Přečtěte si jeho rozhovor na webu hokejbal.cz ➡ bit.ly/2Yhr69k #crossdockextraliga #hracvikendu facebook.com/cesky…
@Sandra Mašková - fighter: Tak jo! Konečně se mi to podařilo dokončit!! "Jak bylo v Africe?" - otázka, kterou jsem obvykle zahrávala tak nějak do autu větou "Prošla jsem si peklem, ale stálo to za to." Mezitím jsem si pracovala na děsnědlouhejchslintech (extra děsnědlouhýslinty⚠️alert ⚠️), který dneska konečně můžu pustit ven .. a na svejch (!!) rozpracovanejch webovkách .. takže odpusťte jejich nedostatky, na kterejch stále pracuju - ale - mám radost !!! Děkuju www.externity.cz za blogísek, kam od teď budu moct sázet ty svoje plky !!! sandramaskova.cz/efc-the-fighter-2/
@Badminton: Končí jedna éra, éra dvojice s nezaměnitelným a nesmírně funkčním stylem, dvojice místy až příliš temperamentní. Dvojice legend. Jak vzpomíná na Boeho s Mogensenem šéfredaktor webu Czech Badminton Ondřej Kopřiva? czechbadminton.cz…
@Český krasobruslařský svaz: Michal je stálicí na všech světových kraso soutěžích a nebude chybět ani na letošním Mistrovství světa v Japonsku. Michal má natrénováno, skvělou formu ukázal už na ME v Minsku, tak se těšíme, k jakým výkonům ho fanoušci této meccy krasobruslení vyhecují. facebook.com…
@J_Kulhavý: Probably the worst day at The Cape Epic ever. We lost race . Sam suffered a lot after his yesterday’s crash. Tomorrow We will see more..then hope We can try something in the next stages. Thanks for your support! facebook.com…