Konference pro trenéry MOSTY 2016 - OBSAZENO!

Vědecko–metodická sekce a Unie profesionálních trenérů ČOV pořádají již pátou mezinárodní konferenci pro profesionální trenéry MOSTY 2016. Tentokrát hlavními řečníky budou Lothar Linz, diplomovaný psycholog, lektor, mentální kouč, knižní autor, Bill Peters hlavní trenér reprezentace Kanady 2016 a týmu Carolina Hurricanes (NHL) a jeho asistenti u kanadské reprezentace Dave Cameron a Mike Yeo, zároveň hlavní trenéři celků z NHL a AHL.

Odborný seminář bude probíhat v pondělí 2. 5. 2016 od 15:00 v Kongresovém centru České národní banky, ČNB, Na Příkopě 28 - vchod ze Senovážného náměstí.

KAPACITA NAPLNĚNA! Přihlášky a doklad o platbě posílejte na emailovou adresu plachy@olympic.cz. Formulář přihlášky ke stažení zde.

Účastnický poplatek je 300 Kč v případě platby do 21. dubna 2016. Po tomto datu, včetně platby na místě, je účastnický poplatek 500 Kč. Cena zahrnuje vstup, občerstvení a tlumočení.

Účastnický poplatek je nevratný.

Pro členy Unie profesionálních trenérů je vstup zdarma. Více o Unii profesionálních trenérů najdete zde.

Částku prosím zašlete na bankovní účet:
UniCredit Bank,
Želetavská 1525/1, 140 92 Praha 4.

Číslo účtu:
2106982048/2700
Variabilní symbol: 1215004
Zpráva pro příjemce: Příjmení

Podrobný program semináře a plakát najdete zde.

Akreditace pro novináře přijímáme na press@olympic.cz

Předchozí semináře

  • Reportáž z první konference Mosty, kdy byli hosty Ivan Lendl a Bill Beswick najdete zde.

  • Reportáž z druhé konference Mosty, kdy byli hosty francouzský fotbalový trenér Gerard Houllier, rakouský volejbalový trenér Simon Nausch a jeho svěřenkyně Kristýna Kolocová a Markéta Sluková najdete zde.

  • Reportáž ze třetí konference Mosty, na které byli hosty spánkový mentor Nick Littlehalese a profesor Pavel Kolář, najdete zde.

  • Reportáž ze čtvrté konference Mosty, kdy byli hosty Jiří Fischer, bývalý český profesionální obránce v NHL a současný ředitel rozvoje hráčů Detroitu Red Wings, a Alain Goudsmet, mentální kouč ve sportu, "stavitel" mostů mezi sportovním prostředím a firemním světem. najdete zde.