Seznam členů S – Ž

S Š T U V W Z Ž

S

SÁBLÍKOVÁ Martina
1987
RYCHLOBRUSLENÍ

SADILOVÁ - RYŠAVÁ Marcela Mgr.
1967
KANOISTIKA


SAITL Karel
1924
VZPÍRÁNÍ


SAJDOK Stanislav
1957
ATLETIKA


SAJDOK Stanislav ml.
1983
ATLETIKA


SAKALA Jaroslav
1969
LYŽOVÁNÍ


SALIVAR Ladislav
1953
HÁZENÁ
ČESTNÝ ČLEN


SATRAPA Ivan
1946
HÁZENÁ


SEEMANOVÁ Barbora
2000
PLAVÁNÍ


SEIDL Jiří
1966
TRENÉR TRIATLON


SEJPALOVÁ Michaela
1998
RYCHLOBRUSLENÍ - SHORT TRACK


SENECKÁ Jitka
1940
VOLEJBAL


SERVUSOVÁ - ČERMÁKOVÁ Alena
1961
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


SHMUCKER František
1940-2004
FOTBAL


SCHEINER Václav
1955
TRENÉR ZÁPAS


SCHENK Pavel
1941
VOLEJBAL


SIEGEL Jiří
1927 - 2012
BASKETBAL


SKALNÍK Josef
1958
BIATLON


SKARUPSKÝ Svatopluk
1947
KANOISTIKA


SKOUMAL Václav
1944
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


SLÁMA Igor
1959
CYKLISTIKA


SLAVÍK Tomáš
1981
LYŽOVÁNÍ


SMOLÍK Jan
1942
CYKLISTIKA


SMOLKA Josef
1939
VOLEJBAL


SOBOTKA Petr
1975
VZPÍRÁNÍ


SOBOTKA Zdeněk
1917-2001
ATLETIKA


SOCHOR Miloslav
1952
LYŽOVÁNÍ


SOKOL František
1939 - 2011
VOLEJBAL


SOTORNÍK Leoš
1926-1998
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


SOUČEK Jan
1978
KANOISTIKA


SOUČEK Ladislav
1946
KANOISTIKA


SOUKALOVÁ - SVOBODOVÁ Gabriela
1953
LYŽOVÁNÍ


SOVIŠ Miroslav
1954-2015
BIATLON


SPÁLENSKÁ - BELDOVÁ Dana
1950
SANĚ


SPIEGL Alan
1959
KRASOBRUSLENÍ


SPILKOVÁ Klára
1994
GOLF


SPLÍTEK Antonín
1923-2009
TRENÉR ZÁPAS


SRSTKA Zdeněk
1935
VZPÍRÁNÍ


STANISLAV Petr
1973
VZPÍRÁNÍ


STAROSTA Jaroslav
1937
VESLOVÁNÍ


STIBOŘÍK Vladimír
1927-2014
STŘELBA

STRAKA Martin
1972
LEDNÍ HOKEJ


STŘEJČEK Rudolf
1950
VZPÍRÁNÍ


STŘECHOVÁ - ŘEHÁKOVÁ Liliana
1958 - 2009
KRASOBRUSLENÍ


STUCHLÍK Mojmír
1930
LYŽOVÁNÍ


SUDOVÁ Nikola
1982
LYŽOVÁNÍ


SUDOVÁ Šárka
1986
LYŽOVÁNÍ


SUCHÁČEK Jakub
1978
LYŽOVÁNÍ


SUCHÁNEK Rudolf
1962
LEDNÍ HOKEJ


SUCHÝ Jan
1944
LEDNÍ HOKEJ


SUK Cyril
1967
TENIS


SUK Cyril
1942
ČESTNÝ ČLEN


SUKOVÁ Helena
1965
TENIS


SVĚCENÁ Lucie
1997
PLAVÁNÍ


SVENTEK Stanislav
1930-1998
LEDNÍ HOKEJ


SVOBODA Jindřich
1952
FOTBAL


SVOBODA Jiří
1941
VOLEJBAL


SVOBODA Květoslav
1982
PLAVÁNÍ


SVOBODA Radoslav
1957
LEDNÍ HOKEJ


SVOBODOVÁ - ŠIBALOVÁ Miloslava
1984
BASKETBAL


SVOBODOVÁ - FLEISSNEROVÁ Irena
1958
PLAVÁNÍ


SVOJANOVSKÝ Oldřich
1946
VESLOVÁNÍ


SVOJANOVSKÝ Pavel
1943
VESLOVÁNÍ


SVORADA Ján
1968
CYKLISTIKA


SVOZIL Vítězslav
1933
PLAVÁNÍ


SVRČINOVÁ Lucie
1974
PLAVÁNÍ

SYCHRA Jan
1969
STŘELBA


SÝKORA Jiří
1954
ATLETIKA


SÝKOROVÁ Marie
1952-2018
POZEMNÍ HOKEJ


SYROVÝ Petr
1955
TRENÉR GYMNATSTIKA


Š


ŠAFÁŘOVÁ Lucie
1987
TENIS


ŠAFRÁNKOVÁ Kateřina
1989
ATLETIKA

ŠACH Tomáš
1947
KANOISTIKA

ŠALDOVÁ Jana
1975
LYŽOVÁNÍ

ŠČERBAN Bedřich
1964
LEDNÍ HOKEJ

ŠEBESTIÁNOVÁ Alena
1957
VESLOVÁNÍ

ŠEBRLE Roman
1974
ATLETIKA

ŠEFČÍK Jiří
1973
VESLOVÁNÍ

ŠEJBA Jiří
1962
LEDNÍ HOKEJ

ŠEBESTÁKOVÁ Martina, rozená. Darmovzalová
1978
ATLETIKA

ŠETLÍK Martin
HÁZENÁ

ŠEVČÍK František
1942-2017
LEDNÍ HOKEJ

ŠIKOLA Jaroslav
1951
LYŽOVÁNÍ

ŠILHAVÁ Zdeňka
1954
ATLETIKA

ŠILHAVÝ Josef
1946
ATLETIKA

ŠÍMOVÁ Jaroslava
1946

ŠINDELÁŠ Jan
1993
BOBY

SPORTOVNÍ GYMNASTIKA

ŠIMŮNEK Jaromír
1955
BIATLON

ŠÍP Jaroslav
1930-2014
BASKETBAL

ŠÍR Jaroslav
1923-2012
LYŽOVÁNÍ

ŠKARDA František
1939
TRENÉR VZPÍRÁNÍ

ŠKARVAN Jaroslav
1944
HÁZENÁ

ŠKEŘÍK Miroslav
1924 - 2013
BASKETBAL

ŠKODA Jiří
1956
CYKLISTIKA

ŠKODA Leoš
1953
LYŽOVÁNÍ

ŠKORPIL Štěpán
ČESTNÝ ČLEN

ŠKVOR Josef
1929
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA

ŠLAJS Jaroslav
1941
BOX

ŠLÉGR Jaromír
1941
ATLETIKA

ŠMEJC Petr
1978
LYŽOVÁNÍ

ŠMÍD Ladislav
1938
LEDNÍ HOKEJ

ŠMÍDL Václav
1940
VOLEJBAL

ŠMÍDOVÁ Karla
1943
VOLEJBAL

ŠNEBERGER Stanislav
1926-2017
TRENÉR VOLEJBAL

ŠORM Josef
1932
VOLEJBAL

ŠPAČEK Jaroslav
1974
LEDNÍ HOKEJ

ŠPAČEK Milan
1922-2017
LYŽOVÁNÍ

ŠPERL Milan
1980
LYŽOVÁNÍ

ŠPIČKA Denis
1988
CYKLISTIKA

ŠPOTÁKOVÁ Barbora
1981
ATLETIKA

ŠTAMBACHER František
1953
FOTBAL

ŠTARK Karel
1942
CYKLISTIKA

ŠŤASTNÝ Bohuslav
1949
LEDNÍ HOKEJ

ŠŤASTNÝ Jiří
1938
BASKETBAL

ŠTEFKO Róbert
1968
ATLETIKA

ŠTECH Juraj
1968
ZÁPAS

ŠTĚPÁNEK Ondřej
1979
KANOISTIKA

ŠTRBÍKOVÁ Renáta
1979
STOLNÍ TENIS

ŠTRUNCOVÁ Věra
1946
VOLEJBAL

ŠVRČEK Jaroslav
1956
VESLOVÁNÍ
ČESTNÝ ČLEN

ŠŤASTNÝ Pavel
1946
LYŽOVÁNÍ - TRENÉR

ŠUSTR Vratislav
1959
CYKLISTIKA

ŠVÁB Filip
1983
KANOISTIKA

ŠVAŘÍČEK Miroslav
1942
LYŽOVÁNÍ

ŠVEC Marek
1973
ZÁPAS

ŠVÉDOVÁ Ludmila
1936-2018
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA

ŠVEHLA Petr
1972
ZÁPAS

ŠUJANOVÁ Edita
1985
BASKETBAL

T

TABÁK Jiří
1955
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA

TAČOVÁ Adolfína
1939
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA

TANNENBERGER Gustav
1953
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA

TENK Martin
1972
STŘELBA

TESAŘ Lubor
1971
CYKLISTIKA

TETIVA Jaroslav
1932
BASKETBAL

TICHÁ Irena
1943
VOLEJBAL

TOBIÁŠ Zdeněk
1960
TRENÉR PLAVÁNÍ


TOMA Josef
1960
HÁZENÁ
ČESTNÝ ČLEN

TOMAN Ladislav
1934
VOLEJBAL

TOMÁŠ Jaroslav
1949-2016
VOLEJBAL

TOMÁŠEK Bohumil
1936
BASKETBAL

TOMÁŠEK Rudolf
1937
ATLETIKA

TOMEČEK Jakub
1991
STŘELBA

TONAR Michal
HÁZENÁ

TÓTH Vojtěch
1938
ZÁPAS

ŤOUPAL Radek
1966
LEDNÍ HOKEJ

TREFNÝ Otto
1932
ČESTNÝ ČLEN

TRMAL Josef Mgr.
1932
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA

TROUSIL Josef
1942
ATLETIKA

TRUHLÁŘOVÁ Růžena
1941
KANOISTIKA

TUREK Roman
1970
LEDNÍ HOKEJ

U

URBAN Petr
1970
SANĚ

URBANEC Milan
1951
TRENÉR LYŽOVÁNÍ

USNUL Břetislav
1958
TRENÉR

V

VABROUŠEK Michal
1975
VESLOVÁNÍ


VACENOVSKÁ Iveta
1986
STOLNÍ TENIS

VÁCLAVÍČEK Rostislav
1946
FOTBAL

VÁCLAVÍK Zdeněk
1937
TRENÉR VOLEJBAL

VAČKÁŘ Vladimír
1949
CYKLISTIKA

VÁGNER Jindřich
1943
PLAVÁNÍ

VÁCHOVÁ Marcela
1953
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA

VAJNAR Vratislav
ČESTNÝ ČLEN

VÁLA David
1978
ZÁPAS

VALACH Pavel
1953
VOLEJBAL

VALENT Gejza
1953
ATLETIKA

VALENTOVÁ Jitka
1973
KANOISTIKA

VALENTOVÁ Zuzana
1936
ATLETIKA

VALOŠEK František
1937
FOTBAL

VALOVÁ Lenka
1983
CYKLISTIKA

VALOVÁ Lucie
1981
STŘELBA

VÁŇA Zdeněk
1939
ATLETIKA

VAŇEK František
1931
LEDNÍ HOKEJ

VAŇEK Jiří
1978
TENIS

VÁPENÍKOVÁ Jana
1964
BIATLON

VÁPENKA Milan
1943-2013
VOLEJBAL

VÁPENKOVÁ Marie-Jana
1947
VOLEJBAL

VARGA Miroslav
1960
STŘELBA

VARMUŠKOVÁ Pavla
1975
SPORTOVNÍ GYMNATISKA

VAVRLA Jindřich
1967
ZÁPAS

VEČEREK Jiří
1943
FOTBAL

VEČEŘOVÁ Ivana
1979
BASKETBAL

VELÍŠKOVÁ Martina
1971
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA

VENKCÁLKOVÁ Helena
1975
PLAVÁNÍ

VERNER Martín
1980
PLAVÁNÍ

VERNER Tomáš
1986
KRASOBRUSLENÍ

VESELÁ Jana
1983
BASKETBAL

VIČAROVÁ Jana
1976
MODERNÍ GYMNASTIKA

VÍCHA Jiří
1931 - 2013
HÁZENÁ

VÍŤAZKA Jan
1976
PLAVÁNÍ

VÍTEČKOVÁ EVA
1982
BASKETBAL

VÍTEK Zdeněk
BIATLON

VÍTKOVÁ Jana
1978
PLAVÁNÍ

VÍZEK Ladislav
1955
FOTBAL

VLÁČILOVÁ Hana
1929-2017
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA

VLÁSEK Oldřich
1949
ZÁPAS

VLČEK Miroslav
1931
TRENÉR ATLETIKA

VLK Petr
1964
LEDNÍ HOKEJ

VODIČKA Jan
1932-2014
LEDNÍ HOKEJ

VOCHOSKA Václav
1955
VESLOVÁNÍ

VOJTA Josef
1935
FOTBAL

VOJTÍK Jiří
1981
ATLETIKA

VOKATÝ Jan
1947
TRENÉR PLAVÁNÍ

VOKNĚR Jiří
1931-2018
KANOISTIKA

VOKOUN - HÁJKOVÁ Kamila
1987
KRASOBRUSLENÍ

VOLF Jaroslav
1979
KANOISTIKA

VONDRÁČEK Vladimír
1949
CYKLISTIKA

VONDŘIČKA Miroslav
1933
TRENÉR BASKETBAL

VOSEĎÁLEK Aleš
1985
LYŽOVÁNÍ

VOZÁBAL Martin
1978
FOTBAL


VRABCOVÁ-NÝVLTOVÁ Eva
1986
ATLETIKA A LYŽOVÁNÍ

VRABEL Jan
1928
TRENÉR PLAVÁNÍ

VRAŠTIL Miroslav
1951
VESLOVÁNÍ

VRBA Ivan
1977
CYKLISTIKA

VRBA Miroslav
1955
TRENÉR BOX

VRBKA Miroslav
1950
TRENÉR VZPÍRÁNÍ

VRŠECKÝ Pavel
1942
TRENÉR CYKLISTIKA

VRŠOVSKÝ František
1933
KANOISTIKA

VŮJTEK Vladimír
1947
TRENÉR LEDNÍ HOKEJ

VYČICHLO Jiří
1946
ATLETIKA

VYMAZALOVÁ Lenka
1959
POZEMNÍ HOKEJ

VYZINA Stanislav
1949
TRENÉR GYMNASTIKA

VYZINOVÁ Anita
1963
SPORTOVNÍ GYMNATSIKA

W

WALLISH Jan
1948
VESLOVÁNÍ

WALTER Jaroslav
1939 - 2014
LEDNÍ HOKEJ

WÄLZER Libor
1975
VZPÍRÁNÍ

WINTER Václav
1924
ATLETIKA

Z

ZAJÍČEK Lubomír
1946 - 2013
VOLEJBAL

ZÁMOSTNÁ Alena
1933
GYMNASTIKA

ZAPLETAL Lubomír
1951
VESLOVÁNÍ

ZAREMBA Ota
1957
VZPÍRÁNÍ

ZÁTOPKOVÁ Dana
1922
ATLETIKA

ZÁVADOVÁ Barbora
1993
PLAVÁNÍ

ZDRÁHALOVÁ Nikola
1996
RYCHLOBRUSLENÍ

ZDRAŽILA Hans
1941
VZPÍRÁNÍ

ZEDNÍČEK Jiří
1945
BASKETBAL

ZELENKA Pavel
1936
TRENÉR LYŽOVÁNÍ

ZELINKA Pavel
1936
TRENÉR

ZELINKA Jan
1939
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA

ZEMAN František
1950
LYŽOVÁNÍ

ZEMAN Jaroslav
1962
TRENÉR ZÁPAS

ZEMAN Jindřich
1950
SANĚ

ZEMAN Miroslav
1946
ZÁPAS

ZHÁŇAL Bohumír
1931
ATLETIKA

ZÍDEK Jiří
1944
BASKETBAL

ZIKA Zdeněk
1950-2014
VESLOVÁNÍ

ZIMOVČÁK Josef
1956
ČESTNÝ ČLEN

ZMĚLÍK Robert
1969
ATLETIKA

ZWIEFELHOFER Vlastimil
1952
ATLETIKA

ZYKA Milan
1947
CYKLISTIKA

Ž

ŽÁČEK Svatopluk
1954
TRENÉR BOX

ŽÁK Jaromír
1933
TRENÉR CYKLISTIKA

ŽALČÍK Květoslav
1961
TRENÉR LYŽOVÁNÍ

ŽELEZNÝ Jan
1966
ATLETIKA

ŽEMLIČKOVÁ Božena
1926
LYŽOVÁNÍ

ŽIVNÝ René
1974
TRENÉR CYKLISTIKA

@Lyžování: Víte, jak před 115 lety došlo k založení svazu? Základní kámen organizace položili zástupci 3️⃣️ klubů z Prahy, Jilemnice a Vysokého nad Jizerou ve vyhlášeném hostinci Ráj Definitivní štempl od tehdejších úřadů však přišel až o tři roky později. ✍️ Čtěte víc bit.ly/2DQkVC0 facebook.com…
@Český krasobruslařský svaz: Tomáše Vernera asi jako krasobruslaře netřeba představovat. Tomáš je dnes ale úspěšný trenér a má rozjeto hned několik zajímavých (businessových) projektů, které jsou samozřejmě hodně s krasobruslením spjaté. Magazín Svět Úspěšných udělal nedávno s Tomášem hodně povedený rozhovor právě na téma Kariéra po kariéře krasobruslaře. A tak tady je. #tomasverner #krasobrusleni svetuspesnych.cz…
@Tanec: Česká televize odvysílá na programu ČT sport od 20:00 hod. záznam soutěží Mistrovství Evropy v tanečním sportu Showdance, které se konaly na začátku listopadu v Ústí nad Labem / Ústecký kraj. #českýtanečnísport ️ facebook.com…