Cyklistika silniční: Výsledky českých sportovců

Olympiáda Disciplína Umístění Tým/Sportovec
Minsk 2019 časovka 3. Jan Bárta
Baku 2015 silniční závod 3. Petr Vakoč
Moskva 1980 časovka družstev 3. Družstvo ČSSR - silniční cyklistika muži 1980
Atény 2004 časovka 5. Lada Kozlíková
Montreal 1976 časovka družstev 5. Družstvo ČSSR - silniční cyklistika muži 1976
Minsk 2019 časovka 8. Jakub Otruba
Barcelona 1992 časovka družstev 8. Družstvo ČSFR - silniční cyklistika muži 1992
Soul 1988 časovka družstev 8. Družstvo ČSSR - silniční cyklistika muži 1988
Minsk 2019 silniční závod 9. Jan Bárta
Antverpy 1920 časovka družstev 9. Družstvo ČSR - silniční cyklistika muži 1920
Soul 1988 silniční závod 10. Jozef Regec
Rio de Janeiro 2016 časovka 11. Leopold König
Amsterdam 1928 silniční závod družstev 11. Družstvo ČSR - silniční cyklistika muži 1928
Paříž 1924 silniční závod družstev 11. Družstvo ČSR - silniční cyklistika muži 1924
Moskva 1980 silniční závod 13. Jiří Škoda
Montreal 1976 silniční závod 13. Vlastimil Moravec
Mnichov 1972 časovka družstev 13. Družstvo ČSSR - silniční cyklistika muži 1972
Atény 2004 časovka 14. Michal Hrazdíra
Rio de Janeiro 2016 časovka 15. Jan Bárta
Londýn 2012 silniční závod 15. Roman Kreuziger
Berlín 1936 silniční závod 16. Josef Lošek
Minsk 2019 silniční závod 17. František Sisr
Atény 2004 časovka 17. René Andrle
Moskva 1980 silniční závod 17. Vlastibor Konečný
Mnichov 1972 silniční závod 18. Jiří Prchal
Baku 2015 časovka 22. Daniel Turek
Tokio 1964 silniční závod 22. Daniel Gráč
Minsk 2019 časovka 23. Nikola Nosková
Mexiko 1968 silniční závod 23. Jan Smolík
Minsk 2019 časovka 24. Jarmila Machačová
Barcelona 1992 silniční závod 25. František Trkal
Baku 2015 časovka 27. Zuzana Neckářová
Barcelona 1992 silniční závod 27. Miloslav Kejval
Sydney 2000 časovka 28. Tomáš Konečný
Atlanta 1996 silniční závod 30. Ján Svorada
Baku 2015 časovka 31. Josef Černý
Minsk 2019 silniční závod 32. Nikola Nosková
Paříž 1924 silniční závod 32. Antonín Perič
Minsk 2019 silniční závod 34. Dominik Neuman
Antverpy 1920 silniční závod 34. Josef Procházka
Antverpy 1920 silniční závod 36. Ladislav Janoušek
Moskva 1980 silniční závod 37. Ladislav Ferebauer
Baku 2015 silniční závod 39. Barbora Průdková
Amsterdam 1928 silniční závod 39. Antonín Honig
Antverpy 1920 silniční závod 39. František Kundert
Paříž 1924 silniční závod 40. Karel Červenka
Antverpy 1920 silniční závod 40. Bohumil Rameš
Minsk 2019 silniční závod 41. Jarmila Machačová
Montreal 1976 silniční závod 41. Petr Bucháček
Mnichov 1972 silniční závod 41. Jiří Háva
Peking 2008 silniční závod 44. Roman Kreuziger
Paříž 1924 silniční závod 44. Antonín Charvát
Amsterdam 1928 silniční závod 46. Antonín Perič
Amsterdam 1928 silniční závod 46. Josef Šídlo
Soul 1988 silniční závod 47. Luděk Štyks
Mnichov 1972 silniční závod 47. Petr Matoušek
Baku 2015 silniční závod 51. Daniel Turek
Atény 2004 silniční závod 52. Martina Růžičková
Baku 2015 silniční závod 53. Josef Černý
Rio de Janeiro 2016 silniční závod 58. Petr Vakoč
Atény 2004 silniční závod 58. René Andrle
Amsterdam 1928 silniční závod 59. Ladislav Brůžek
Soul 1988 silniční závod 61. Luboš Lom
Atény 2004 silniční závod 63. Ján Svorada
Stockholm 1912 silniční závod 63. Bohumil Rameš
Atény 2004 silniční závod 65. Ondřej Sosenka
Minsk 2019 silniční závod 66. Jakub Otruba
Tokio 1964 silniční závod 67. Jiří Daler
Barcelona 1992 silniční závod 69. Pavel Padrnos
Sydney 2000 silniční závod 70. Pavel Padrnos
Tokio 1964 silniční závod 70. František Řezáč
Londýn 2012 silniční závod 74. Jan Bárta
Peking 2008 silniční závod 74. Petr Benčík
Sydney 2000 silniční závod 76. Tomáš Konečný
Stockholm 1912 silniční závod 87. Václav Tintěra
Stockholm 1912 silniční závod 88. Bohumil Kubrycht
Minsk 2019 silniční závod 93. Petr Hampl
Rio de Janeiro 2016 silniční závod nedokončil Zdeněk Štybar
Rio de Janeiro 2016 silniční závod nedokončil Leopold König
Rio de Janeiro 2016 silniční závod nedokončil Jan Bárta
Baku 2015 silniční závod nedokončil Alois Kaňkovský
Baku 2015 silniční závod nedokončil Michal Schlegel
Atény 2004 silniční závod nedokončil Michal Hrazdíra
Atény 2004 silniční závod nedokončila Lada Kozlíková
Sydney 2000 silniční závod nedokončil Ján Svorada
Sydney 2000 silniční závod nedokončil Radim Kořínek
Moskva 1980 silniční závod nedokončil Michal Klasa
Montreal 1976 silniční závod nedokončil Petr Matoušek
Montreal 1976 silniční závod nedokončil Vladimír Vondráček
Mnichov 1972 silniční závod nedokončil Alois Holík
Mexiko 1968 silniční závod nedokončil Petr Hladík
Tokio 1964 silniční závod nedokončil Jan Smolík
Melbourne 1956 silniční závod nedokončil Jaroslav Cihlář
Melbourne 1956 silniční závod nedokončil Jiří Opavský
Melbourne 1956 silniční závod nedokončil Jiří Nouza
Melbourne 1956 silniční závod nedokončil František Jursa
Melbourne 1956 časovka družstev neklasifikováni Družstvo ČSR - silniční cyklistika muži 1956
Helsinky 1952 silniční závod nedokončil Jan Veselý
Helsinky 1952 silniční závod nedokončil Karel Nesl
Helsinky 1952 silniční závod nedokončil Milan Perič
Helsinky 1952 silniční závod nedokončil Stanislav Svoboda
Helsinky 1952 časovka družstev neklasifikováni Družstvo ČSR - silniční cyklistika muži 1952
Berlín 1936 silniční závod neklasifikován Vilém Jakl
Berlín 1936 silniční závod neklasifikován Hans Leutelt
Berlín 1936 silniční závod neklasifikován Miloslav Loos
Berlín 1936 časovka družstev neklasifikováni Družstvo ČSR - silniční cyklistika muži 1936
Paříž 1924 silniční závod nedokončil František Kundert
Stockholm 1912 silniční závod nedokončil Jan Vokoun
Stockholm 1912 silniční závod nedokončil František Kundert
Stockholm 1912 časovka družstev neklasifikováni Družstvo Čech - silniční cyklistika muži 1912
Zpět na sport »