Cyklistika dráhová: Výsledky českých sportovců

Olympiáda Disciplína Umístění Tým/Sportovec
Minsk 2019 1 km s pevným startem 1. Tomáš Bábek
Montreal 1976 sprint 1. Anton Tkáč
Tokio 1964 stíhací závod 1. Jiří Daler
Melbourne 1956 1 km s pevným startem 2. Ladislav Fouček
Melbourne 1956 tandemový sprint 2. Družstvo ČSR - cyklistika dráhová, tandemový sprint 1956
Minsk 2019 bodovací závod 3. Jarmila Machačová
Moskva 1980 stíhací závod družstev 3. Družstvo ČSSR - cyklistika dráhová, stíhací závod 1980
Minsk 2019 týmový sprint 4. Družstvo ČR - cyklistika dráhová, týmový sprint 2019
Moskva 1980 sprint 4. Anton Tkáč
Minsk 2019 keirin 5. Tomáš Bábek
Atény 2004 bodovací závod 5. Milan Kadlec
Barcelona 1992 bodovací závod 5. Lubor Tesař
Soul 1988 stíhací závod družstev 5. Družstvo ČSSR - cyklistika dráhová, stíhací závod 1988
Soul 1988 sprint 5. Vratislav Šustr
Montreal 1976 stíhací závod družstev 5. Družstvo ČSSR - cyklistika dráhová, stíhací závod 1976
Mnichov 1972 tandemový sprint 5. Družstvo ČSSR - cyklistika dráhová, tandemy 1972
Mexiko 1968 stíhací závod družstev 5. Družstvo ČSSR - cyklistika dráhová, stíhací závod 1968
Mexiko 1968 tandemový sprint 5. Družstvo ČSSR - cyklistika dráhová, tandemy 1968
Tokio 1964 1 km s pevným startem 5. Jiří Pecka
Tokio 1964 stíhací závod družstev 5. Družstvo ČSSR - cyklistika dráhová, stíhací závod 1964
Tokio 1964 tandemový sprint 5. Družstvo ČSSR - cyklistika dráhová, tandemy 1964
Řím 1960 stíhací závod družstev 5. Družstvo ČSSR - cyklistika dráhová, stíhací závod 1960
Řím 1960 tandemový sprint 5. Družstvo ČSSR - cyklistika dráhová, tandemy 1960
Melbourne 1956 stíhací závod družstev 5. Družstvo ČSR - cyklistika dráhová, stíhací závod 1956
Melbourne 1956 sprint 5. Ladislav Fouček
Minsk 2019 1 km s pevným startem 7. Robin Wagner
Sydney 2000 keirin 7. Pavel Buráň
Moskva 1980 1 km s pevným startem 7. Petr Kocek
Minsk 2019 keirin 8. Pavel Kelemen
Peking 2008 stíhací závod 8. Lada Kozlíková
Barcelona 1992 stíhací závod družstev 8. Družstvo ČSFR - cyklistika dráhová, stíhací závod 1992
Moskva 1980 stíhací závod 8. Martin Penc
Montreal 1976 stíhací závod 8. Michal Klasa
Peking 2008 bodovací závod 9. Milan Kadlec
Sydney 2000 sprint 9. Pavel Buráň
Atlanta 1996 sprint 9. Pavel Buráň
Montreal 1976 1 km s pevným startem 9. Miroslav Vymazal
Minsk 2019 scratch 10. Daniel Babor
Minsk 2019 bodovací závod dvojic 10. Družstvo ČR - cyklistika dráhová, bodovací závod dvojic ženy 2019
Londýn 2012 sprint 10. Pavel Kelemen
Atény 2004 keirin 10. Ivan Vrba
Atény 2004 1 km s pevným startem 10. Alois Kaňkovský
Sydney 2000 stíhací závod 10. Lada Kozlíková
Peking 2008 týmový sprint 11. Družstvo ČR - cyklistika dráhová, týmový sprint 2008
Atény 2004 stíhací závod 11. Lenka Valová
Sydney 2000 týmový sprint 11. Družstvo ČR - cyklistika dráhová, týmový sprint 2000
Minsk 2019 bodovací závod 12. Nicolas Pietrula
Minsk 2019 bodovací závod dvojic 12. Družstvo ČR - cyklistika dráhová, bodovací závod dvojic muži 2019
Minsk 2019 omnium 12. Jarmila Machačová
Helsinky 1952 1 km s pevným startem 12. Ladislav Fouček
Minsk 2019 omnium 13. Petr Kelemen
Peking 2008 keirin 13. Denis Špička
Peking 2008 bodovací závod 13. Lada Kozlíková
Peking 2008 bodovací závod dvojic 13. Družstvo ČR - cyklistika dráhová, bodovací závod dvojic 2008
Atény 2004 bodovací závod dvojic 13. Družstvo ČR - cyklistika dráhová, bodovací závod dvojic 2004
Atény 2004 sprint 13. Alois Kaňkovský
Sydney 2000 1 km s pevným startem 13. Martin Polák
Mnichov 1972 1 km s pevným startem 13. Anton Tkáč
Atény 2004 bodovací závod 14. Lada Kozlíková
Barcelona 1992 stíhací závod 14. Michal Baldrián
Minsk 2019 scratch 15. Petra Ševčíková
Mexiko 1968 1 km s pevným startem 15. Miloš Jelínek
Mnichov 1972 stíhací závod 16. Milan Puzrla
Mnichov 1972 stíhací závod družstev 16. Družstvo ČSSR - cyklistika dráhová, stíhací závod 1972
Rio de Janeiro 2016 sprint 17. Pavel Kelemen
Londýn 2012 keirin 17. Denis Špička
Peking 2008 sprint 19. Adam Ptáčník
Rio de Janeiro 2016 keirin 21. Pavel Kelemen
Soul 1988 bodovací závod 23. Luboš Lom
Minsk 2019 sprint osmifinále Martin Čechman
Barcelona 1992 sprint opravné jízdy Jaroslav Jeřábek
Mnichov 1972 sprint osmifinále Ivan Kučírek
Mnichov 1972 sprint osmifinále Vladimír Vačkář
Mexiko 1968 sprint osmifinále Ivan Kučírek
Mexiko 1968 stíhací závod kvalifikace Jiří Daler
Helsinky 1952 sprint rozjížďka Zdeněk Košta
Paříž 1924 sprint čtvrtfinále Miloš Knobloch
Paříž 1924 sprint opravné jízdy Oldřich Červinka
Paříž 1924 stíhací závod družstev rozjížďka Družstvo ČSR - dráhová cyklistika muži 1924
Paříž 1924 50 km neklasifikován Jaroslav Brož
Paříž 1900 sprint rozjížďka František Hirsche
Minsk 2019 keirin 1. kolo Sára Kaňkovská
Soul 1988 stíhací závod 1. kolo Roman Čermák
Mexiko 1968 sprint 1. kolo Miloš Jelínek
Minsk 2019 sprint 2. kolo Pavel Kelemen
Minsk 2019 sprint 2. kolo Sára Kaňkovská
Tokio 1964 sprint 2. kolo Ivan Kučírek
Zpět na sport »