Atletika: Výsledky českých sportovců

Olympiáda Disciplína Umístění Tým/Sportovec
Londýn 2012 hod oštěpem 1. Barbora Špotáková
Peking 2008 hod oštěpem 1. Barbora Špotáková
Atény 2004 desetiboj 1. Roman Šebrle
Sydney 2000 hod oštěpem 1. Jan Železný
Atlanta 1996 hod oštěpem 1. Jan Železný
Barcelona 1992 hod oštěpem 1. Jan Železný
Barcelona 1992 desetiboj 1. Robert Změlík
Soul 1988 20 km chůze 1. Jozef Pribilinec
Mnichov 1972 hod diskem 1. Ludvík Daněk
Mexiko 1968 skok do výšky 1. Miloslava Hübnerová-Rezková
Melbourne 1956 hod diskem 1. Olga Fikotová
Helsinky 1952 5000 m 1. Emil Zátopek
Helsinky 1952 maraton 1. Emil Zátopek
Helsinky 1952 10 000 m 1. Emil Zátopek
Helsinky 1952 hod oštěpem 1. Dana Zátopková (Ingrová)
Londýn 1948 10 000 m 1. Emil Zátopek
Minsk 2019 smíšená štafeta 4x400 m 2. Družstvo ČR - smíšená štafeta 20194x400 m
Minsk 2019 stíhací štafeta 2. Družstvo ČR - stíhací štafeta 2019
Sydney 2000 desetiboj 2. Roman Šebrle
Soul 1988 hod oštěpem 2. Jan Železný
Moskva 1980 hod diskem 2. Imrich Bugár
Moskva 1980 400 m 2. Jarmila Kratochvílová
Tokio 1964 hod diskem 2. Ludvík Daněk
Tokio 1964 1500 m 2. Josef Odložil
Řím 1960 hod oštěpem 2. Dana Zátopková (Ingrová)
Helsinky 1952 50 km chůze 2. Josef Doležal
Londýn 1948 5000 m 2. Emil Zátopek
Paříž 1900 hod diskem 2. František Janda-Suk
Rio de Janeiro 2016 hod oštěpem 3. Barbora Špotáková
Londýn 2012 hod oštěpem 3. Vítězslav Veselý
Atény 2004 hod diskem 3. Věra Cechlová (Pospíšilová)
Londýn 2012 400 m překážek 3. Zuzana Hejnová
Atény 2004 skok do výšky 3. Jaroslav Bába
Atlanta 1996 desetiboj 3. Tomáš Dvořák
Atlanta 1996 trojskok 3. Šárka Kašpárková
Montreal 1976 vrh koulí 3. Helena Fibingerová
Mnichov 1972 skok do dálky 3. Eva Šuranová
Mexiko 1968 hod diskem 3. Ludvík Daněk
Melbourne 1956 vrh koulí 3. Jiří Skobla
Los Angeles 1932 vrh koulí 3. František Douda
Minsk 2019 100 m 4. Zdeněk Stromšík
Minsk 2019 družstva 4. Družstvo ČR - atletika družstva 2019
Rio de Janeiro 2016 400 m překážek 4. Zuzana Hejnová
Rio de Janeiro 2016 skok o tyči 4. Jan Kudlička
Peking 2008 hod diskem 4. Věra Cechlová (Pospíšilová)
Atény 2004 hod oštěpem 4. Nikola Brejchová (Tomečková)
Sydney 2000 skok o tyči 4. Daniela Břečková (Bártová)
Montreal 1976 skok do výšky 4. Mária Faithová-Mračnová
Mnichov 1972 štafeta 4x100 m 4. Družstvo ČSSR - atletika, štafeta 4x100 m muži 1972
Mexiko 1968 skok do výšky 4. Jaroslava Valentová
Řím 1960 hod oštěpem 4. Vlasta Pešková-Hornychová
Melbourne 1956 hod oštěpem 4. Dana Zátopková (Ingrová)
Helsinky 1952 hod kladivem 4. Jiří Dadák
Londýn 1948 1500 m 4. Václav Čevona
Berlín 1936 50 km chůze 4. Jaroslav Štork
Antverpy 1920 1500 m 4. Václav Vohralík
Peking 2008 desetiboj 5. Roman Šebrle
Sydney 2000 800 m 5. Helena Fuchsová (Dziurová)
Barcelona 1992 50 km chůze 5. Roman Mrázek
Soul 1988 20 km chůze 5. Roman Mrázek
Soul 1988 vrh koulí 5. Remigius Machura
Mnichov 1972 3000 m překážek 5. Dušan Moravčík
Mexiko 1968 800 m 5. Jozef Plachý
Melbourne 1956 trojskok 5. Martin Řehák
Helsinky 1952 skok do výšky 5. Olga Modrachová-Davidová
Londýn 1948 vrh koulí 5. Jaroslava Křítková-Komárková
Minsk 2019 hod oštěpem 6. Nikola Ogrodníková
Londýn 2012 skok o tyči 6. Jiřina Ptáčníková (Svobodová)
Londýn 2012 hod kladivem 6. Lukáš Melich
Peking 2008 skok do výšky 6. Jaroslav Bába
Sydney 2000 desetiboj 6. Tomáš Dvořák
Soul 1988 hod diskem 6. Zdeňka Šilhavá (Bartoňová)
Soul 1988 hod diskem 6. Gejza Valent
Moskva 1980 skok do dálky 6. Jarmila Nygrýnová
Moskva 1980 1500 m 6. Jozef Plachý
Montreal 1976 skok do dálky 6. Jarmila Nygrýnová
Mexiko 1968 skok do výšky 6. Mária Faithová-Mračnová
Tokio 1964 skok o tyči 6. Rudolf Tomášek
Melbourne 1956 maraton 6. Emil Zátopek
Melbourne 1956 1500 m 6. Stanislav Jungwirth
Helsinky 1952 štafeta 4x100 m 6. Družstvo ČSR - atletika, štafeta 4x100 m muži 1952
Londýn 1948 80 m překážek 6. Libuše Lomská
Berlín 1936 skok o tyči 6. Jan Korejs
Rio de Janeiro 2016 skok o tyči 7. Michal Balner
Rio de Janeiro 2016 hod oštěpem 7. Vítězslav Veselý
Londýn 2012 skok o tyči 7. Jan Kudlička
Londýn 2012 400 m překážek 7. Denisa Rosolová (Ščerbová)
Londýn 2012 štafeta 4x400 m 7. Družstvo ČR - atletika, štafeta 4x400 m ženy 2012
Peking 2008 skok do dálky 7. Roman Novotný
Peking 2008 skok do výšky 7. Tomáš Janků
Peking 2008 400 m překážek 7. Zuzana Hejnová
Sydney 2000 štafeta 4x400 m 7. Družstvo ČR - atletika, štafeta 4x400 m ženy 2000
Atlanta 1996 desetiboj 7. Robert Změlík
Atlanta 1996 štafeta 4x400 m 7. Družstvo ČR - atletika, štafeta 4x400 m ženy 1996
Soul 1988 trojskok 7. Ivan Slanař
Moskva 1980 štafeta 4x400 m 7. Družstvo ČSSR - atletika, štafeta 4x400 m muži 1980
Moskva 1980 vrh koulí 7. Jaromír Vlk
Mnichov 1972 vrh koulí 7. Helena Fibingerová
Mnichov 1972 110 m překážek 7. Lubomír Nádeníček
Řím 1960 skok do výšky 7. Jiří Lanský
Melbourne 1956 hod diskem 7. Jiřina Němcová-Vobořilová
Londýn 1948 hod oštěpem 7. Dana Zátopková (Ingrová)
Berlín 1936 vrh koulí 7. František Douda
Rio de Janeiro 2016 hod oštěpem 8. Jakub Vadlejch
Atény 2004 skok do výšky 8. Svatoslav Ton
Sydney 2000 hod oštěpem 8. Nikola Brejchová (Tomečková)
Sydney 2000 hod kladivem 8. Vladimír Maška
Mnichov 1972 110 m překážek 8. Petr Čech
Mnichov 1972 100 m 8. Eva Lehocká-Glesková
Mexiko 1968 1500 m 8. Josef Odložil
Řím 1960 20 km chůze 8. Ladislav Moc
Řím 1960 skok o tyči 8. Rudolf Tomášek
Řím 1960 hod diskem 8. Jiřina Němcová-Vobořilová
Melbourne 1956 skok do výšky 8. Jiřina Němcová-Vobořilová
Melbourne 1956 hod diskem 8. Štěpánka Mertová
Londýn 1948 vrh koulí 8. Čestmír Kalina
Los Angeles 1932 maraton 8. Oskar Hekš
Amsterdam 1928 1500 m 8. Adolf Kittel
Minsk 2019 110 m překážek 9. David Ryba
Peking 2008 skok do výšky 9. Iva Straková
Atény 2004 hod oštěpem 9. Jan Železný
Soul 1988 sedmiboj 9. Zuzana Lajbnerová
Moskva 1980 5000 m 9. Jiří Sýkora
Montreal 1976 hod diskem 9. Ludvík Daněk
Montreal 1976 trojskok 9. Jiří Vyčichlo
Mnichov 1972 10 000 m 9. Josef Jánský
Mnichov 1972 vrh koulí 9. Jaromír Vlk
Tokio 1964 hod kladivem 9. Josef Matoušek
Tokio 1964 hod diskem 9. Jiřina Němcová-Vobořilová
Řím 1960 vrh koulí 9. Jiří Skobla
Řím 1960 vrh koulí 9. Věra Černá
Helsinky 1952 vrh koulí 9. Jiří Skobla
Rio de Janeiro 2016 20 km chůze 10. Anežka Drahotová
Peking 2008 skok o tyči 10. Jan Kudlička
Atény 2004 hod diskem 10. Libor Malina
Sydney 2000 400 m 10. Jitka Burianová
Sydney 2000 vrh koulí 10. Miroslav Menc
Soul 1988 50 km chůze 10. Pavol Szikora
Moskva 1980 3000 m překážek 10. Dušan Moravčík
Moskva 1980 50 km chůze 10. Pavol Blažek
Moskva 1980 vrh koulí 10. Zdeňka Šilhavá (Bartoňová)
Mnichov 1972 vrh koulí 10. Jaroslav Brabec
Řím 1960 vrh koulí 10. Jaroslav Plíhal
Melbourne 1956 skok do výšky 10. Olga Modrachová-Davidová
Minsk 2019 100 m 11. Marcela Pírková
Londýn 2012 100 m překážek 11. Lucie Škrobáková (Martincová)
Atény 2004 skok o tyči 11. Pavla Rybová (Hamáčková)
Sydney 2000 skok do výšky 11. Zuzana Hlavoňová (Kováčiková)
Atlanta 1996 skok do výšky 11. Zuzana Hlavoňová (Kováčiková)
Soul 1988 skok o tyči 11. Zdeněk Lubenský
Moskva 1980 hod diskem 11. Zdeňka Šilhavá (Bartoňová)
Moskva 1980 pětiboj 11. Marcela Koblasová
Montreal 1976 vrh koulí 11. Jaroslav Brabec
Tokio 1964 20 km chůze 11. Alexandr Bílek
Řím 1960 hod diskem 11. Štěpánka Mertová
Řím 1960 50 km chůze 11. Ladislav Moc
Melbourne 1956 10 000 m 11. Pavel Kantorek
Londýn 1948 hod oštěpem 11. Lumír Kiesewetter
Minsk 2019 100 m překážek 12. Helena Jiranová
Rio de Janeiro 2016 desetiboj 12. Adam Sebastian Helcelet
Rio de Janeiro 2016 hod oštěpem 12. Petr Frydrych
Londýn 2012 400 m 12. Pavel Maslák
Peking 2008 hod oštěpem 12. Vítězslav Veselý
Peking 2008 skok do výšky 12. Romana Dubnova
Atény 2004 vrh koulí 12. Petr Stehlík
Atény 2004 skok o tyči 12. Kateřina Janků (Baďurová)
Sydney 2000 trojskok 12. Šárka Kašpárková
Sydney 2000 400 m překážek 12. Mužík Jiří
Soul 1988 hod diskem 12. Imrich Bugár
Soul 1988 50 km chůze 12. Pavol Blažek
Moskva 1980 hod kladivem 12. Jiří Chamrád
Mnichov 1972 skok do dálky 12. Jarmila Nygrýnová
Helsinky 1952 vrh koulí 12. Jaroslava Křítková-Komárková
Berlín 1936 hod diskem 12. Margaréta Schieferová
Rio de Janeiro 2016 skok do dálky 13. Radek Juška
Moskva 1980 50 km chůze 13. Juraj Benčík
Montreal 1976 hod diskem 13. Josef Šilhavý
Montreal 1976 desetiboj 13. Luděk Pernica
Řím 1960 hod diskem 13. Zdeněk Čihák
Helsinky 1952 hod diskem 13. Libuše Nováková
Berlín 1936 skok do dálky 13. Josef Vosolsobě
Rio de Janeiro 2016 skok do výšky 14. Jaroslav Bába
Londýn 2012 hod oštěpem 14. Jarmila Klimešová
Peking 2008 110 m překážek 14. Petr Svoboda
Atény 2004 400 m překážek 14. Mužík Jiří
Sydney 2000 desetiboj 14. Jiří Ryba
Sydney 2000 skok o tyči 14. Štěpán Janáček
Sydney 2000 hod diskem 14. Vladimíra Malátová-Racková
Atlanta 1996 skok do výšky 14. Tomáš Janků
Moskva 1980 20 km chůze 14. Pavol Blažek
Řím 1960 maraton 14. Pavel Kantorek
Řím 1960 50 km chůze 14. Svatopluk Sýkora
Minsk 2019 skok do dálky 15. Anna Křížková
Rio de Janeiro 2016 hod kladivem 15. Lukáš Melich
Atlanta 1996 hod diskem 15. Alice Honová (Matějková)
Barcelona 1992 trojskok 15. Milan Mikuláš
Soul 1988 20 km chůze 15. Pavol Blažek
Soul 1988 skok do výšky 15. Róbert Ruffíni
Mnichov 1972 skok do výšky 15. Miloslava Hübnerová-Rezková
Helsinky 1952 hod kladivem 15. Miloš Máca
Berlín 1936 vrh koulí 15. Karel Hoplíček
Los Angeles 1932 hod diskem 15. František Douda
Minsk 2019 skok do výšky 16. Martin Heindl
Rio de Janeiro 2016 400 m 16. Pavel Maslák
Londýn 2012 sedmiboj 16. Eliška Klučinová
Atény 2004 skok do výšky 16. Iva Straková
Sydney 2000 50 km chůze 16. Milan Holuša
Atlanta 1996 desetiboj 16. Kamil Damašek
Berlín 1936 desetiboj 16. Josef Klein
Amsterdam 1928 maraton 16. Alois Krof
Rio de Janeiro 2016 hod kladivem 17. Kateřina Šafránková
Barcelona 1992 20 km chůze 17. Pavol Blažek
Soul 1988 50 km chůze 17. Roman Mrázek
Tokio 1964 10 000 m 17. Josef Tomáš
Řím 1960 50 km chůze 17. Josef Doležal
Berlín 1936 10 000 m 17. Ludvík Bombík
Berlín 1936 skok o tyči 17. Miroslav Klásek
Amsterdam 1928 10 000 m 17. Karel Nedobitý
Rio de Janeiro 2016 1500 m 18. Jakub Holuša
Rio de Janeiro 2016 skok do výšky 18. Michaela Hrubá
Rio de Janeiro 2016 110 m překážek 18. Petr Svoboda
Sydney 2000 hod kladivem 18. Pavel Sedláček
Barcelona 1992 hod diskem 18. Vladimíra Malátová-Racková
Mnichov 1972 skok do výšky 18. Alena Prosková
Tokio 1964 maraton 18. Václav Chudomel
Londýn 1908 maraton 18. Arnošt Nejedlý
Rio de Janeiro 2016 skok o tyči 19. Jiřina Ptáčníková (Svobodová)
Sydney 2000 20 km chůze 19. Jiří Malysa
Atlanta 1996 hod diskem 19. Zdeňka Šilhavá (Bartoňová)
Barcelona 1992 maraton 19. Karel David
Barcelona 1992 20 km chůze 19. Igor Kollár
Montreal 1976 skok do výšky 19. Milada Karbanová
Řím 1960 hod diskem 19. Zdeněk Němec
Berlín 1936 maraton 19. Miloslav Luňák
Rio de Janeiro 2016 vrh koulí 20. Tomáš Staněk
Peking 2008 skok do dálky 20. Denisa Rosolová (Ščerbová)
Atlanta 1996 skok do dálky 20. Milan Gombala
Atlanta 1996 hod diskem 20. Marek Bílek
Atlanta 1996 hod kladivem 20. Pavel Sedláček
Barcelona 1992 hod diskem 20. Imrich Bugár
Soul 1988 desetiboj 20. Roman Hrabaň
Moskva 1980 20 km chůze 20. Jozef Pribilinec
Tokio 1964 50 km chůze 20. Alexandr Bílek
Londýn 2012 skok do výšky 21. Jaroslav Bába
Peking 2008 hod oštěpem 21. Jarmila Klimešová
Atlanta 1996 vrh koulí 21. Miroslav Menc
Berlín 1936 maraton 21. Ján Takáč
Rio de Janeiro 2016 sedmiboj 22. Eliška Klučinová
Atény 2004 skok o tyči 22. Adam Ptáček
Sydney 2000 skok o tyči 22. Pavla Rybová (Hamáčková)
Mnichov 1972 skok do výšky 22. Milada Karbanová
Londýn 2012 vrh koulí 23. Antonín Žalský
Atény 2004 hod oštěpem 23. Miroslav Guzdek
Atény 2004 hod oštěpem 23. Barbora Špotáková
Atény 2004 400 m překážek 23. Štěpán Tesařík
Atény 2004 1500 m 23. Michal Šneberger
Rio de Janeiro 2016 400 m překážek 24. Denisa Rosolová (Ščerbová)
Rio de Janeiro 2016 sedmiboj 24. Kateřina Cachová
Rio de Janeiro 2016 skok o tyči 24. Romana Maláčová
Atény 2004 20 km chůze 24. Barbora Dibelková
Sydney 2000 800 m 24. Roman Oravec
Barcelona 1992 hod kladivem 24. Pavel Sedláček
Barcelona 1992 maraton 24. Alena Peterková
Rio de Janeiro 2016 desetiboj 25. Jiří Sýkora
Londýn 2012 hod oštěpem 25. Jakub Vadlejch
Peking 2008 100 m překážek 25. Lucie Škrobáková (Martincová)
Atény 2004 hod oštěpem 25. Jarmila Klimešová
Atény 2004 skok do dálky 25. Denisa Rosolová (Ščerbová)
Sydney 2000 hod diskem 25. Libor Malina
Atlanta 1996 20 km chůze 25. Jiří Malysa
Atlanta 1996 hod oštěpem 25. Nikola Brejchová (Tomečková)
Barcelona 1992 skok do dálky 25. Milan Gombala
Barcelona 1992 skok do výšky 25. Šárka Kašpárková
Tokio 1964 maraton 25. Pavel Kantorek
Paříž 1924 pětiboj 25. Antonín Svoboda
Rio de Janeiro 2016 maraton 26. Eva Vrabcová Nývltová
Peking 2008 20 km chůze 26. Zuzana Schindlerová
Peking 2008 hod kladivem 26. Lenka Valešová (Ledvinová)
Atény 2004 sedmiboj 26. Michaela Hejnová
Atény 2004 trojskok 26. Šárka Kašpárková
Atény 2004 skok do výšky 26. Zuzana Hlavoňová (Kováčiková)
Londýn 2012 200 m 27. Pavel Maslák
Peking 2008 hod kladivem 27. Lukáš Melich
Atény 2004 vrh koulí 27. Antonín Žalský
Atlanta 1996 50 km chůze 27. Milan Holuša
Barcelona 1992 50 km chůze 27. Pavol Szikora
Melbourne 1956 maraton 27. Pavel Kantorek
Londýn 2012 800 m 28. Jakub Holuša
Peking 2008 vrh koulí 28. Petr Stehlík
Peking 2008 hod diskem 28. Jan Marcell
Atény 2004 maraton 28. Anna Pichrtová
Atény 2004 skok o tyči 28. Štěpán Janáček
Barcelona 1992 20 km chůze 28. Ján Záhončík
Soul 1988 desetiboj 28. Věroslav Valenta
Londýn 2012 800 m 29. Lenka Masná
Londýn 2012 skok do výšky 29. Oldřiška Marešová
Londýn 2012 1500 m 29. Tereza Čapková
Atény 2004 skok do výšky 29. Tomáš Janků
Atény 2004 hod kladivem 29. Vladimír Maška
Sydney 2000 400 m 29. Hana Benešová
Barcelona 1992 50 km chůze 29. Pavol Blažek
Londýn 2012 skok do dálky 30. Štěpán Wagner
Peking 2008 skok o tyči 30. Štěpán Janáček
Atény 2004 100 m překážek 30. Lucie Škrobáková (Martincová)
Londýn 2012 hod kladivem 31. Kateřina Šafránková
Atény 2004 200 m 33. Jiří Vojtík
Amsterdam 1928 maraton 33. František Zyka
Londýn 2012 hod oštěpem 34. Petr Frydrych
Londýn 2012 hod diskem 34. Věra Cechlová (Pospíšilová)
Peking 2008 110 m překážek 34. Stanislav Sajdok
Atény 2004 hod diskem 34. Vladimíra Malátová-Racková
Barcelona 1992 skok do výšky 34. Šárka Nováková
Londýn 2012 20 km chůze 35. Lucie Pelantová
Londýn 2012 400 m překážek 35. Josef Prorok
Helsinky 1952 maraton 35. Jaroslav Šourek
Londýn 2012 100 m 37. Kateřina Čechová
Londýn 2012 skok do dálky 38. Roman Novotný
Atény 2004 50 km chůze 38. Milan Holuša
Berlín 1936 maraton 38. Josef Šulc
Peking 2008 800 m 41. Jakub Holuša
Peking 2008 200 m 41. Jiří Vojtík
Peking 2008 400 m 42. Rudolf Götz
Atény 2004 hod kladivem 42. Lucie Vrbenská
Peking 2008 50 km chůze 45. Roman Bílek
Soul 1988 maraton 45. Ludmila Melicherová
Peking 2008 100 m 46. Lukáš Milo
Atény 2004 800 m 47. Michal Šneberger
Atlanta 1996 20 km chůze 48. Tomáš Kratochvíl
Atlanta 1996 20 km chůze 52. Hubert Sonnek
Soul 1988 maraton 55. Karel David
Atény 2004 maraton 63. Róbert Štefko
Londýn 2012 maraton 67. Jan Kreisinger
Londýn 2012 maraton 67. Ivana Sekyrová
Rio de Janeiro 2016 50 km chůze diskvalifikován Lukáš Gdula
Londýn 2012 desetiboj nedokončil Roman Šebrle
Peking 2008 sedmiboj nedokončila Denisa Rosolová (Ščerbová)
Peking 2008 trojskok kvalifikace Martina Šestáková (Darmovzalová)
Peking 2008 skok o tyči neklasifikována Kateřina Janků (Baďurová)
Atény 2004 20 km chůze diskvalifikován Jiří Malysa
Atény 2004 desetiboj nedokončil Tomáš Dvořák
Sydney 2000 800 m nedokončila Ludmila Formanová
Atlanta 1996 400 m meziběh Hana Benešová
Atlanta 1996 400 m meziběh Naděžda Koštovalová
Atlanta 1996 50 km chůze nedokončil Hubert Sonnek
Atlanta 1996 800 m rozběh Pavel Soukup
Atlanta 1996 800 m semifinále Ludmila Formanová
Atlanta 1996 400 m meziběh Helena Fuchsová (Dziurová)
Atlanta 1996 110 m překážek rozběh Tomáš Dvořák
Barcelona 1992 110 m překážek rozběh Igor Kováč
Barcelona 1992 400 m překážek rozběh Jozef Kucej
Soul 1988 trojskok kvalifikace Milan Mikuláš
Soul 1988 10 000 m rozběh Martin Vrábel
Soul 1988 maraton nedokončil Martin Vrábel
Soul 1988 110 m překážek semifinále Jiří Hudec
Soul 1988 hod oštěpem kvalifikace Zdeněk Nenadál
Soul 1988 1500 m rozběh Jan Kubista
Soul 1988 400 m překážek rozběh Jozef Kucej
Moskva 1980 400 m semifinále Karel Kolář
Moskva 1980 trojskok kvalifikace Jan Leitner
Moskva 1980 10 000 m rozběh Jiří Sýkora
Moskva 1980 200 m meziběh František Břečka
Moskva 1980 maraton nedokončil Josef Jánský
Moskva 1980 maraton nedokončil Vlastimil Zwiefelhofer
Moskva 1980 20 km chůze diskvalifikován Juraj Benčík
Moskva 1980 50 km chůze diskvalifikován Jaromír Vaňous
Moskva 1980 110 m překážek rozběh Július Ivan
Montreal 1976 800 m rozběh Jozefína Čerchlanová
Montreal 1976 3000 m překážek rozběh Dušan Moravčík
Montreal 1976 skok do dálky kvalifikace Eva Šuranová
Montreal 1976 800 m rozběh Jozef Plachý
Montreal 1976 skok do výšky kvalifikace Věra Bradáčová
Mnichov 1972 100 m semifinále Jaroslav Matoušek
Mnichov 1972 800 m semifinále Jozef Plachý
Mnichov 1972 5000 m rozběh Josef Jánský
Mnichov 1972 100 m meziběh Luděk Bohman
Mnichov 1972 5000 m rozběh Dušan Moravčík
Mnichov 1972 100 m rozběh Juraj Demeč
Mnichov 1972 3000 m překážek rozběh Josef Horčic
Mnichov 1972 trojskok kvalifikace Václav Fišer
Mnichov 1972 200 m semifinále Jaroslav Matoušek
Mnichov 1972 skok do dálky kvalifikace Jaroslav Brož
Mnichov 1972 200 m semifinále Jiří Kynos
Mnichov 1972 200 m meziběh Ladislav Kříž
Mnichov 1972 skok do výšky kvalifikace Roman Moravec
Mnichov 1972 skok do výšky kvalifikace Jaroslav Alexa
Mnichov 1972 1500 m rozběh Josef Horčic
Mnichov 1972 400 m překážek semifinále Ivan Daniš
Mnichov 1972 1500 m semifinále Jaroslava Jehličková
Mexiko 1968 skok do výšky kvalifikace Jaroslav Alexa
Mexiko 1968 skok do výšky kvalifikace Rudolf Hübner
Mexiko 1968 800 m semifinále Jaroslava Jehličková
Mexiko 1968 100 m semifinále Eva Lehocká-Glesková
Mexiko 1968 400 m rozběh Anna Chmelková
Mexiko 1968 800 m rozběh Tomáš Jungwirth
Mexiko 1968 200 m rozběh Eva Lehocká-Glesková
Mexiko 1968 110 m překážek rozběh Lubomír Nádeníček
Tokio 1964 5000 m rozběh Josef Tomáš
Tokio 1964 100 m semifinále Eva Lehocká-Glesková
Tokio 1964 hod diskem kvalifikace Jiří Žemba
Tokio 1964 400 m meziběh Josef Trousil
Tokio 1964 200 m meziběh Eva Lehocká-Glesková
Řím 1960 štafeta 4x400 m rozběh Družstvo ČSSR - atletika, štafeta 4x400 m muži 1960
Řím 1960 80 m překážek rozběh Alena Stolzová
Řím 1960 800 m rozběh Jaromír Šlégr
Řím 1960 800 m rozběh Bedřiška Kulhavá
Řím 1960 5000 m rozběh Miroslav Jurek
Řím 1960 5000 m rozběh Jaroslav Bohatý
Řím 1960 3000 m překážek rozběh Bohumír Zháňal
Řím 1960 400 m rozběh Josef Trousil
Řím 1960 3000 m překážek rozběh Vlastimil Brlica
Řím 1960 400 m rozběh Zdeněk Váňa
Řím 1960 10 000 m nedokončil Jaroslav Bohatý
Řím 1960 skok do dálky kvalifikace Jan Netopilík
Řím 1960 skok do dálky kvalifikace Vlasta Přikrylová
Řím 1960 200 m rozběh Vilém Mandlík
Řím 1960 200 m rozběh Alena Stolzová
Melbourne 1956 20 km chůze diskvalifikován Josef Doležal
Melbourne 1956 štafeta 4x400 m rozběh Družstvo ČSR - atletika, štafeta 4x400 m muži 1956
Melbourne 1956 200 m semifinále Vilém Mandlík
Melbourne 1956 200 m meziběh Václav Janeček
Melbourne 1956 200 m rozběh Josef Trousil
Melbourne 1956 50 km chůze nedokončil Josef Doležal
Melbourne 1956 50 km chůze nedokončil Milan Skřont
Helsinky 1952 1500 m semifinále Václav Čevona
Helsinky 1952 1500 m semifinále Stanislav Jungwirth
Helsinky 1952 100 m rozběh Miroslav Horčic
Helsinky 1952 800 m semifinále Ludvík Liška
Helsinky 1952 100 m rozběh František Brož
Helsinky 1952 100 m rozběh Zdeněk Pospíšil
Helsinky 1952 3000 m překážek rozběh Jindřich Roudný
Helsinky 1952 400 m rozběh Milan Fillo
Helsinky 1952 400 m rozběh Jiří David
Helsinky 1952 10 km chůze kvalifikace Josef Doležal
Helsinky 1952 200 m meziběh Miroslav Horčic
Helsinky 1952 200 m semifinále Václav Janeček
Londýn 1948 hod kladivem kvalifikace Jaroslav Knotek
Londýn 1948 800 m semifinále Václav Winter
Londýn 1948 100 m semifinále Olga Šicnerová
Londýn 1948 skok do dálky kvalifikace Jaroslav Fikejz
Londýn 1948 200 m rozběh Olga Šicnerová
Berlín 1936 1500 m rozběh Bedřich Hošek
Berlín 1936 skok do výšky kvalifikace Břetislav Krátký
Berlín 1936 štafeta 4x400 m rozběh Družstvo ČSR - atletika, štafeta 4x400 m muži 1936
Berlín 1936 skok do výšky kvalifikace Zdeněk Sobotka
Berlín 1936 hod kladivem kvalifikace Jaroslav Eliáš
Berlín 1936 hod kladivem kvalifikace Jaroslav Knotek
Berlín 1936 800 m rozběh Evžen Rošický
Berlín 1936 800 m rozběh Stanislav Otáhal
Berlín 1936 3000 m překážek rozběh Bedřich Hošek
Berlín 1936 3000 m překážek rozběh Václav Hošek
Berlín 1936 400 m meziběh Karel Kněnický
Berlín 1936 3000 m překážek rozběh Josef Hušek
Berlín 1936 hod diskem kvalifikace Miroslav Vítek
Berlín 1936 hod diskem kvalifikace Valér Barač
Berlín 1936 skok do dálky kvalifikace Jiří Hoffmann
Berlín 1936 hod oštěpem kvalifikace Josef Klein
Berlín 1936 hod oštěpem kvalifikace Pavol Mala
Berlín 1936 skok do dálky kvalifikace Rudolf Polame
Berlín 1936 110 m překážek rozběh Ludvík Kománek
Berlín 1936 vrh koulí kvalifikace Miroslav Vítek
Berlín 1936 400 m překážek rozběh Ernst Berndt
Los Angeles 1932 100 m meziběh Andrej Engel
Los Angeles 1932 200 m rozběh Andrej Engel
Amsterdam 1928 vrh koulí kvalifikace František Douda
Amsterdam 1928 1500 m rozběh Vilém Šindler
Amsterdam 1928 štafeta 4x400 m rozběh Družstvo ČSR - atletika, štafeta 4x400 m muži 1928
Amsterdam 1928 5000 m rozběh Jozef Koščák
Amsterdam 1928 5000 m nedokončil Karel Nedobitý
Amsterdam 1928 100 m meziběh Jaroslav Vykoupil
Amsterdam 1928 800 m semifinále Vilém Šindler
Amsterdam 1928 800 m rozběh Adolf Kittel
Amsterdam 1928 100 m rozběh Karel Kněnický
Amsterdam 1928 100 m rozběh Johann Bartl
Amsterdam 1928 400 m rozběh Jaroslav Vykoupil
Amsterdam 1928 400 m meziběh Johann Bartl
Amsterdam 1928 hod diskem kvalifikace František Douda
Amsterdam 1928 110 m překážek semifinále Otakar Jandera
Amsterdam 1928 200 m rozběh Jaroslav Vykoupil
Amsterdam 1928 200 m meziběh Karel Kněnický
Amsterdam 1928 200 m rozběh Johann Bartl
Paříž 1924 200 m rozběh Alois Linka
Paříž 1924 1500 m rozběh Vilém Šindler
Paříž 1924 skok do výšky kvalifikace Josef Machaň
Paříž 1924 skok do výšky kvalifikace Mikuláš Kucsera
Paříž 1924 5000 m rozběh Karel Nedobitý
Paříž 1924 800 m rozběh Karel Přibyl
Paříž 1924 800 m rozběh Vilém Šindler
Paříž 1924 100 m rozběh Antonín Svoboda
Paříž 1924 800 m rozběh Eduard Riedl
Paříž 1924 100 m rozběh Alois Linka
Paříž 1924 400 m rozběh Karel Přibyl
Paříž 1924 hod diskem kvalifikace František Janda-Suk
Paříž 1924 skok o tyči kvalifikace František Fuhrherr-Nový
Paříž 1924 hod oštěpem kvalifikace Móric Koczán
Paříž 1924 skok do dálky kvalifikace Josef Machaň
Paříž 1924 hod oštěpem kvalifikace Jiří Svoboda
Paříž 1924 skok do dálky kvalifikace Alois Sobotka
Paříž 1924 110 m překážek semifinále Otakar Jandera
Paříž 1924 maraton nedokončil Bohumil Honzátko
Paříž 1924 maraton nedokončil Emil Kalous
Paříž 1924 maraton nedokončil Josef Eberle
Antverpy 1920 400 m překážek rozběh František Marek
Antverpy 1920 200 m meziběh Vojtěch Plzák
Antverpy 1920 hod diskem kvalifikace Alois Kopecký
Antverpy 1920 400 m překážek rozběh František Kiehlmann
Antverpy 1920 10 000 m rozběh Karel Pacák
Antverpy 1920 skok do výšky kvalifikace František Stejskal
Antverpy 1920 5000 m rozběh Karel Pacák
Antverpy 1920 10 km chůze kvalifikace Josef Šlehofer
Antverpy 1920 3000 m chůze kvalifikace Josef Šlehofer
Antverpy 1920 800 m rozběh Karel Frankenstein
Antverpy 1920 100 m rozběh Vojtěch Plzák
Antverpy 1920 400 m rozběh Karel Frankenstein
Antverpy 1920 800 m rozběh Karel Přibyl
Antverpy 1920 100 m rozběh Eduard Hašek
Antverpy 1920 400 m rozběh Karel Přibyl
Antverpy 1920 800 m rozběh Jaroslav Procházka
Antverpy 1920 desetiboj nedokončil Eduard Hašek
Antverpy 1920 800 m rozběh Josef Teplý
Antverpy 1920 hod diskem kvalifikace František Hoplíček
Antverpy 1920 hod oštěpem kvalifikace Otto Vydra
Antverpy 1920 skok do dálky kvalifikace František Šretr
Antverpy 1920 110 m překážek rozběh František Marek
Antverpy 1920 110 m překážek rozběh Adolf Reich
Stockholm 1912 maraton nedokončil Bohumil Honzátko
Stockholm 1912 maraton nedokončil František Slavík
Stockholm 1912 vrh koulí kvalifikace František Janda-Suk
Stockholm 1912 100 m rozběh Václav Labík
Stockholm 1912 200 m rozběh Václav Labík
Stockholm 1912 hod diskem kvalifikace František Janda-Suk
Stockholm 1912 10 000 m rozběh Vladimír Penc
Stockholm 1912 hod diskem kvalifikace Miroslav Šustera
Stockholm 1912 10 km chůze kvalifikace Rudolf Richter
Stockholm 1912 100 m semifinále Bedřich Vygoda
Stockholm 1912 400 m rozběh Václav Labík
Stockholm 1912 100 m rozběh Ladislav Jiránek
Stockholm 1912 800 m rozběh Zdeněk Městecký
Stockholm 1912 skok o tyči kvalifikace Jindřich Jirsák
Stockholm 1912 maraton nedokončil Vladimír Penc
Londýn 1908 hod diskem kvalifikace Miroslav Šustera
Londýn 1908 hod diskem kvalifikace František Souček
Londýn 1908 5 mil rozběh Arnošt Nejedlý
Londýn 1908 hod oštěpem kvalifikace František Souček
Londýn 1908 hod diskem řecký styl kvalifikace Miroslav Šustera
Paříž 1900 100 m rozběh Karel Nedvěd
Paříž 1900 400 m překážek rozběh Karel Nedvěd
Paříž 1900 1500 m rozběh Ondřej Pukl
Paříž 1900 800 m rozběh Ondřej Pukl
Zpět na sport »