Severská kombinace: Výsledky českých sportovců

Olympiáda Disciplína Umístění Tým/Sportovec
Grenoble 1968 individuální závod 4. Tomáš Kučera
Vancouver 2010 velký můstek+10km 5. Pavel Churavý
Nagano 1998 individuální závod 5. Milan Kučera
Lillehammer 1994 družstva 5. Družstvo ČR - severská kombinace 1994
Garmisch-Partenkirchen 1936 individuální závod 5. František Šimůnek
Albertville 1992 družstva 6. Družstvo ČSFR - severská kombinace 1992
Calgary 1988 družstva 6. Družstvo ČSSR - severská kombinace 1988
Sapporo 1972 individuální závod 6. Tomáš Kučera
Lake Placid 1932 individuální závod 6. Antonín Bartoň
Chamonix 1924 individuální závod 6. Josef Adolf
Pchjongčchang 2018 družstva 7. Družstvo ČR - severská kombinace 2018
Soči 2014 družstva 7. Družstvo ČR - severská kombinace 2014
Calgary 1988 individuální závod 7. Miroslav Kopal
Chamonix 1924 individuální závod 7. Walter Buchberger
Vancouver 2010 družstva 8. Družstvo ČR - severská kombinace 2010
Turín 2006 družstva 8. Družstvo ČR - severská kombinace 2006
Nagano 1998 družstva 8. Družstvo ČR - severská kombinace 1998
Lake Placid 1932 individuální závod 8. František Šimůnek
Salt Lake City 2002 družstva 9. Družstvo ČR - severská kombinace 2002
Garmisch-Partenkirchen 1936 individuální závod 9. Johann Lahr
Svatý Mořic 1928 individuální závod 9. Otakar Německý
Soči 2014 velký můstek+10km 11. Miroslav Dvořák
Lake Placid 1932 individuální závod 11. Jan Cífka
Vancouver 2010 střední můstek+10km 12. Pavel Churavý
Innsbruck 1976 individuální závod 12. Josef Pospíšil
Cortina d'Ampezzo 1956 individuální závod 12. Vítězslav Lahr
Svatý Mořic 1928 individuální závod 12. Rudolf Burkert
Innsbruck 1964 individuální závod 13. Štefan Olekšák
Lake Placid 1932 individuální závod 13. Jaroslav Feistauer
Chamonix 1924 individuální závod 13. Josef Bím
Nagano 1998 individuální závod 14. Ladislav Rygl ml.
Garmisch-Partenkirchen 1936 individuální závod 14. Gustl Berauer
Salt Lake City 2002 sprint 15. Pavel Churavý
Albertville 1992 individuální závod 15. František Máka
Innsbruck 1976 individuální závod 15. František Zeman
Salt Lake City 2002 individuální závod 16. Pavel Churavý
Grenoble 1968 individuální závod 16. Ladislav Rygl st.
Oslo 1952 individuální závod 16. Vlastimil Melich
Turín 2006 sprint 17. Ladislav Rygl ml.
Albertville 1992 individuální závod 17. Josef Kovařík
Lillehammer 1994 individuální závod 18. František Máka
Squaw Valley 1960 individuální závod 18. Vlastimil Melich
Cortina d'Ampezzo 1956 individuální závod 18. Vlastimil Melich
Svatý Mořic 1928 individuální závod 18. Walter Buchberger
Pchjongčchang 2018 velký můstek+10km 19. Tomáš Portyk
Vancouver 2010 střední můstek+10km 20. Tomáš Slavík
Pchjongčchang 2018 střední můstek+10km 21. Miroslav Dvořák
Turín 2006 individuální závod 21. Pavel Churavý
Calgary 1988 individuální závod 21. Ladislav Patráš
Innsbruck 1964 individuální závod 21. Josef Kutheil
Sarajevo 1984 individuální závod 22. Ján Klimko
Cortina d'Ampezzo 1956 individuální závod 22. Josef Nüsser
Soči 2014 střední můstek+10km 23. Pavel Churavý
Pchjongčchang 2018 střední můstek+10km 24. Tomáš Portyk
Salt Lake City 2002 sprint 24. Petr Šmejc
Innsbruck 1964 individuální závod 24. Miloslav Švaříček
Soči 2014 velký můstek+10km 25. Tomáš Portyk
Soči 2014 střední můstek+10km 25. Tomáš Slavík
Vancouver 2010 velký můstek+10km 25. Tomáš Slavík
Sarajevo 1984 individuální závod 25. Vladimír Frák
Pchjongčchang 2018 velký můstek+10km 26. Miroslav Dvořák
Turín 2006 sprint 26. Tomáš Slavík
Sapporo 1972 individuální závod 26. Ladislav Rygl st.
Garmisch-Partenkirchen 1936 individuální závod 26. Rudolf Vrána
Calgary 1988 individuální závod 27. Ján Klimko
Vancouver 2010 velký můstek+10km 28. Miroslav Dvořák
Sapporo 1972 individuální závod 28. Jaroslav Svoboda
Soči 2014 velký můstek+10km 29. Tomáš Slavík
Soči 2014 střední můstek+10km 29. Miroslav Dvořák
Calgary 1988 individuální závod 30. František Repka
Turín 2006 sprint 31. Pavel Churavý
Lillehammer 1994 individuální závod 31. Milan Kučera
Svatý Mořic 1948 individuální závod 31. Jaroslav Kadavý
Soči 2014 velký můstek+10km 32. Pavel Churavý
Soči 2014 střední můstek+10km 32. Tomáš Portyk
Lillehammer 1994 individuální závod 32. Zbyněk Pánek
Svatý Mořic 1948 individuální závod 32. Bohumil Kosour
Pchjongčchang 2018 střední můstek+10km 34. Ondřej Pažout
Vancouver 2010 velký můstek+10km 34. Aleš Vodseďálek
Salt Lake City 2002 sprint 35. Milan Kučera
Nagano 1998 individuální závod 35. Jan Matura
Svatý Mořic 1948 individuální závod 35. Jaroslav Lukeš
Turín 2006 individuální závod 36. Ladislav Rygl ml.
Svatý Mořic 1948 individuální závod 36. František Šimůnek
Turín 2006 individuální závod 37. Tomáš Slavík
Vancouver 2010 střední můstek+10km 39. Miroslav Dvořák
Salt Lake City 2002 individuální závod 39. Ladislav Rygl ml.
Nagano 1998 individuální závod 40. Petr Šmejc
Salt Lake City 2002 individuální závod 41. Milan Kučera
Albertville 1992 individuální závod 41. Martin Bayer
Salt Lake City 2002 individuální závod 43. Petr Šmejc
Vancouver 2010 střední můstek+10km 44. Aleš Vodseďálek
Pchjongčchang 2018 velký můstek+10km 46. Lukáš Daněk
Turín 2006 individuální závod 47. Patrik Chlum
Turín 2006 sprint 47. Aleš Vodseďálek
Pchjongčchang 2018 střední můstek+10km diskvalifikován Lukáš Daněk
Lillehammer 1994 individuální závod nedokončil Miroslav Kopal
Albertville 1992 individuální závod nedokončil Milan Kučera
Sapporo 1972 individuální závod nedokončil Libor Foltman
Svatý Mořic 1928 individuální závod nedokončil Franz Wende
Chamonix 1924 individuální závod nedokončil Otakar Německý
Zpět na sport »