Saně: Výsledky českých sportovců

Olympiáda Disciplína Umístění Tým/Sportovec
Innsbruck 1976 dvojice 6. Družstvo ČSSR - saně, dvojice 1980
Grenoble 1968 jednotlivci 6. Dana Beldová-Spálenská
Innsbruck 1964 jednotlivci 6. Oldřiška Hátlová-Tylová
Lake Placid 1980 dvojice 8. Družstvo ČSSR - saně, dvojice 1980
Innsbruck 1964 dvojice 8. Družstvo ČSSR - saně, dvojice 1964
Soči 2014 štafeta 9. Družstvo ČR - saně štafeta 2014
Lake Placid 1980 jednotlivci 9. Mária Jasenčáková
Innsbruck 1964 jednotlivci 9. Hana Nesvadbová
Lake Placid 1980 jednotlivci 10. Jindřich Zeman
Innsbruck 1976 jednotlivci 10. Dana Beldová-Spálenská
Innsbruck 1964 jednotlivci 10. Jan Hamřík
Grenoble 1968 jednotlivci 11. Oldřiška Hátlová-Tylová
Pchjongčchang 2018 štafeta 12. Družstvo ČR - saně štafeta 2018
Sarajevo 1984 jednotlivci 12. Mária Jasenčáková
Grenoble 1968 dvojice 12. Družstvo ČSSR - saně, dvojice 1968
Innsbruck 1964 jednotlivci 12. Horst Urban
Innsbruck 1964 dvojice 12. Družstvo ČSSR - saně, dvojice 1964
Pchjongčchang 2018 dvojice 13. Družstvo ČR - saně dvojice 2018
Soči 2014 dvojice 13. Družstvo ČR - saně dvojice 2014
Calgary 1988 dvojice 13. Družstvo ČSSR - saně, dvojice 1988
Sarajevo 1984 dvojice 14. Družstvo ČSSR - saně, dvojice 1984
Innsbruck 1976 jednotlivci 14. Stanislav Ptáčník
Grenoble 1968 dvojice 14. Družstvo ČSSR - saně, dvojice 1968
Albertville 1992 dvojice 15. Družstvo ČSFR - saně, dvojice 1992
Grenoble 1968 jednotlivci 15. Jan Hamřík
Turín 2006 dvojice 16. Družstvo ČR - saně dvojice 2006
Calgary 1988 jednotlivci 16. Petr Urban
Albertville 1992 jednotlivci 17. Petra Matěchová
Pchjongčchang 2018 dvojice 18. Družstvo ČR - saně dvojice 2018
Vancouver 2010 dvojice 18. Družstvo ČR - saně dvojice 2010
Sarajevo 1984 jednotlivci 18. Martin Förster
Innsbruck 1976 jednotlivci 18. Jindřich Zeman
Salt Lake City 2002 jednotlivci 19. Markéta Jeriová
Albertville 1992 jednotlivci 19. Petr Urban
Albertville 1992 jednotlivci 20. Jan Kohoutek
Albertville 1992 jednotlivci 20. Mária Jasenčáková
Grenoble 1968 jednotlivci 20. František Halíř
Pchjongčchang 2018 jednotlivci 21. Ondřej Hyman
Calgary 1988 jednotlivci 21. Luboš Jíra st.
Sarajevo 1984 jednotlivci 23. Stanislav Ptáčník
Innsbruck 1976 jednotlivci 23. Vladimír Resl
Soči 2014 jednotlivci 24. Vendula Kotenová
Grenoble 1968 jednotlivci 24. Horst Urban
Innsbruck 1964 jednotlivci 24. Jiří Hujer
Soči 2014 jednotlivci 25. Ondřej Hyman
Vancouver 2010 jednotlivci 25. Ondřej Hyman
Pchjongčchang 2018 jednotlivci 26. Tereza Nosková
Turín 2006 jednotlivci 27. Jakub Hyman
Grenoble 1968 jednotlivci 27. Roland Urban
Vancouver 2010 jednotlivci 28. Jakub Hyman
Salt Lake City 2002 jednotlivci 30. Michal Kvíčala
Turín 2006 jednotlivci nedokončila Markéta Jeriová
Lake Placid 1980 jednotlivci nedokončil Vladimír Resl
Innsbruck 1964 jednotlivci nedokončil Roland Urban
Zpět na sport »