Běh na lyžích: Výsledky českých sportovců

Olympiáda Disciplína Umístění Tým/Sportovec
Turín 2006 30 km volně 1. Kateřina Neumannová
Turín 2006 15 km klasicky 2. Lukáš Bauer
Turín 2006 skiatlon 2. Kateřina Neumannová
Salt Lake City 2002 kombinace 2. Kateřina Neumannová
Salt Lake City 2002 15 km volně 2. Kateřina Neumannová
Nagano 1998 5 km klasicky 2. Kateřina Neumannová
Sarajevo 1984 štafeta 4x5 km 2. Družstvo ČSSR - běh na lyžích, štafeta ženy 1984
Vancouver 2010 štafeta 4x10 km 3. Družstvo ČR - běh na lyžích, štafeta muži 2010
Vancouver 2010 15 km volně 3. Lukáš Bauer
Nagano 1998 kombinace 3. Kateřina Neumannová
Calgary 1988 štafeta 4x10 km 3. Družstvo ČSSR - běh na lyžích, štafeta muži 1988
Sarajevo 1984 5 km klasicky 3. Květa Pecková-Jeriová
Lake Placid 1980 5 km klasicky 3. Květa Pecková-Jeriová
Sapporo 1972 5 km klasicky 3. Helena Šikolová-Balatková
Salt Lake City 2002 štafeta 4x5 km 4. Družstvo ČR - běh na lyžích, štafeta ženy 2002
Sarajevo 1984 20 km klasicky 4. Blanka Paulů
Lake Placid 1980 štafeta 4x5 km 4. Družstvo ČSSR - běh na lyžích, štafeta ženy 1980
Soči 2014 30 km volně 5. Eva Vrabcová Nývltová
Soči 2014 15 km klasicky 5. Lukáš Bauer
Turín 2006 10 km klasicky 5. Kateřina Neumannová
Garmisch-Partenkirchen 1936 štafeta 4x10 km 5. Družstvo ČSR - běh na lyžích, štafeta muži 1936
Vancouver 2010 sprint dvojic 6. Družstvo ČR - běh na lyžích, sprint dvojic muži 2010
Turín 2006 štafeta 4x5 km 6. Družstvo ČR - běh na lyžích, štafeta ženy 2006
Salt Lake City 2002 30 km volně 6. Lukáš Bauer
Nagano 1998 štafeta 4x5 km 6. Družstvo ČR - běh na lyžích, štafeta ženy 1998
Lillehammer 1994 kombinace 6. Kateřina Neumannová
Albertville 1992 štafeta 4x5 km 6. Družstvo ČSFR - běh na lyžích, štafeta ženy 1992
Albertville 1992 50 km volně 6. Radim Nyč
Innsbruck 1976 štafeta 4x5 km 6. Družstvo ČSSR - běh na lyžích, štafeta ženy 1976
Sapporo 1972 štafeta 3x5 km 6. Družstvo ČSSR - běh na lyžích, štafeta ženy 1972
Innsbruck 1964 štafeta 3x5 km 6. Družstvo ČSSR - běh na lyžích, štafeta ženy 1964
Cortina d'Ampezzo 1956 štafeta 3x5 km 6. Družstvo ČSR - běh na lyžích, štafeta ženy 1956
Pchjongčchang 2018 sprint dvojic 7. Družstvo ČR - běh na lyžích, sprint dvojic muži 2018
Vancouver 2010 skiatlon 7. Lukáš Bauer
Turín 2006 50 km volně 7. Martin Koukal
Salt Lake City 2002 štafeta 4x10 km 7. Družstvo ČR - běh na lyžích, štafeta muži 2002
Albertville 1992 štafeta 4x10 km 7. Družstvo ČSFR - běh na lyžích, štafeta muži 1992
Calgary 1988 štafeta 4x5 km 7. Družstvo ČSSR - běh na lyžích, štafeta ženy 1988
Sapporo 1972 10 km klasicky 7. Helena Šikolová-Balatková
Pchjongčchang 2018 50 km klasicky 8. Martin Jakš
Soči 2014 štafeta 4x10 km 8. Družstvo ČR - běh na lyžích, štafeta muži 2014
Turín 2006 50 km volně 8. Jiří Magál
Salt Lake City 2002 50 km klasicky 8. Lukáš Bauer
Lillehammer 1994 štafeta 4x10 km 8. Družstvo ČR - běh na lyžích, štafeta muži 1994
Lillehammer 1994 5 km klasicky 8. Kateřina Neumannová
Albertville 1992 50 km volně 8. Pavel Benc
Sapporo 1972 štafeta 4x10 km 8. Družstvo ČSSR - běh na lyžích, štafeta muži 1972
Cortina d'Ampezzo 1956 štafeta 4x10 km 8. Družstvo ČSR - běh na lyžích, štafeta muži 1956
Oslo 1952 štafeta 4x10 km 8. Družstvo ČSR - běh na lyžích, štafeta muži 1952
Svatý Mořic 1948 štafeta 4x10 km 8. Družstvo ČSR - běh na lyžích, štafeta muži 1948
Svatý Mořic 1948 50 km klasicky 8. Jaroslav Cardal
Pchjongčchang 2018 skiatlon 9. Martin Jakš
Soči 2014 sprint dvojic 9. Družstvo ČR - běh na lyžích, sprint dvojic muži 2014
Turín 2006 štafeta 4x10 km 9. Družstvo ČR - běh na lyžích, štafeta muži 2006
Nagano 1998 15 km klasicky 9. Kateřina Neumannová
Lillehammer 1994 štafeta 4x5 km 9. Družstvo ČR - běh na lyžích, štafeta ženy 1994
Lake Placid 1980 10 km klasicky 9. Květa Pecková-Jeriová
Lake Placid 1980 štafeta 4x10 km 9. Družstvo ČSSR - běh na lyžích, štafeta muži 1980
Sapporo 1972 30 km klasicky 9. Stanislav Henych
Grenoble 1968 štafeta 4x10 km 9. Družstvo ČSSR - běh na lyžích, štafeta muži 1968
Garmisch-Partenkirchen 1936 50 km klasicky 9. Cyril Musil
Pchjongčchang 2018 štafeta 4x10 km 10. Družstvo ČR - běh na lyžích, štafeta muži 2018
Soči 2014 štafeta 4x5 km 10. Družstvo ČR - běh na lyžích, štafeta ženy 2014
Turín 2006 skiatlon 10. Lukáš Bauer
Turín 2006 sprint dvojic 10. Družstvo ČR - běh na lyžích, sprint dvojic muži 2006
Salt Lake City 2002 sprint 10. Martin Koukal
Sarajevo 1984 10 km klasicky 10. Květa Pecková-Jeriová
Innsbruck 1976 štafeta 4x10 km 10. Družstvo ČSSR - běh na lyžích, štafeta muži 1976
Innsbruck 1976 5 km klasicky 10. Blanka Paulů
Cortina d'Ampezzo 1956 30 km klasicky 10. Ilja Matouš
Garmisch-Partenkirchen 1936 18 km klasicky 10. Lukáš Mihalák
Lake Placid 1932 50 km klasicky 10. Antonín Bartoň
Pchjongčchang 2018 sprint dvojic 11. Družstvo ČR - běh na lyžích, sprint dvojic ženy 2018
Pchjongčchang 2018 štafeta 4x5 km 11. Družstvo ČR - běh na lyžích, štafeta ženy 2018
Soči 2014 skiatlon 11. Eva Vrabcová Nývltová
Albertville 1992 5 km klasicky 11. Ĺubomíra Balážová
Albertville 1992 30 km volně 11. Alžběta Havrančíková
Svatý Mořic 1948 50 km klasicky 11. František Balvín
Garmisch-Partenkirchen 1936 18 km klasicky 11. František Šimůnek
Lake Placid 1932 50 km klasicky 11. Vladimír Novák
Svatý Mořic 1928 50 km klasicky 11. Josef Německý
Svatý Mořic 1928 18 km klasicky 11. František Donth
Vancouver 2010 50 km klasicky 12. Lukáš Bauer
Vancouver 2010 štafeta 4x5 km 12. Družstvo ČR - běh na lyžích, štafeta ženy 2010
Turín 2006 sprint dvojic 12. Družstvo ČR - běh na lyžích, sprint dvojic ženy 2006
Salt Lake City 2002 kombinace 12. Lukáš Bauer
Sarajevo 1984 20 km klasicky 12. Květa Pecková-Jeriová
Svatý Mořic 1928 18 km klasicky 12. Vladimír Novák
Chamonix 1924 50 km klasicky 12. Štěpán Hevák
Salt Lake City 2002 sprint 13. Kateřina Neumannová
Nagano 1998 50 km volně 13. Luboš Buchta
Albertville 1992 30 km klasicky 13. Luboš Buchta
Albertville 1992 15 km klasicky 13. Ĺubomíra Balážová
Albertville 1992 50 km volně 13. Václav Korunka
Albertville 1992 5 km klasicky 13. Kateřina Neumannová
Calgary 1988 20 km volně 13. Alžběta Havrančíková
Sarajevo 1984 10 km klasicky 13. Blanka Paulů
Sarajevo 1984 5 km klasicky 13. Blanka Paulů
Lake Placid 1980 5 km klasicky 13. Dagmar Hromádková-Švubová
Innsbruck 1976 10 km klasicky 13. Anna Pasiarová
Innsbruck 1976 5 km klasicky 13. Gabriela Soukalová-Svobodová
Cortina d'Ampezzo 1956 15 km klasicky 13. Ilja Matouš
Garmisch-Partenkirchen 1936 50 km klasicky 13. Jaroslav Feistauer
Turín 2006 skiatlon 14. Jiří Magál
Lillehammer 1994 15 km volně 14. Kateřina Neumannová
Albertville 1992 15 km klasicky 14. Kateřina Neumannová
Albertville 1992 kombinace 14. Václav Korunka
Sarajevo 1984 10 km klasicky 14. Gabriela Soukalová-Svobodová
Innsbruck 1976 50 km klasicky 14. Milan Jarý
Grenoble 1968 15 km klasicky 14. Karel Štefl
Cortina d'Ampezzo 1956 10 km klasicky 14. Eva Lauermanová
Oslo 1952 50 km klasicky 14. Jaroslav Cardal
Garmisch-Partenkirchen 1936 18 km klasicky 14. Cyril Musil
Lake Placid 1932 50 km klasicky 14. Jan Cífka
Lake Placid 1932 18 km klasicky 14. Vladimír Novák
Svatý Mořic 1928 50 km klasicky 14. František Donth
Chamonix 1924 50 km klasicky 14. Anton Gottstein
Turín 2006 sprint 15. Martin Koukal
Nagano 1998 štafeta 4x10 km 15. Družstvo ČR - běh na lyžích, štafeta muži 1998
Calgary 1988 50 km volně 15. Ladislav Švanda
Sarajevo 1984 5 km klasicky 15. Gabriela Soukalová-Svobodová
Innsbruck 1976 5 km klasicky 15. Anna Pasiarová
Innsbruck 1976 50 km klasicky 15. Jiří Beran
Garmisch-Partenkirchen 1936 50 km klasicky 15. Jan Svatoš
Pchjongčchang 2018 15 km volně 16. Martin Jakš
Turín 2006 50 km volně 16. Lukáš Bauer
Sarajevo 1984 20 km klasicky 16. Anna Pasiarová
Lake Placid 1980 10 km klasicky 16. Dagmar Hromádková-Švubová
Sapporo 1972 5 km klasicky 16. Alena Bartošová
Cortina d'Ampezzo 1956 30 km klasicky 16. Josef Prokeš
Lake Placid 1932 18 km klasicky 16. Antonín Bartoň
Svatý Mořic 1928 18 km klasicky 16. Otakar Německý
Nagano 1998 50 km volně 17. Petr Michl
Lillehammer 1994 30 km volně 17. Jiří Teplý
Albertville 1992 kombinace 17. Alžběta Havrančíková
Albertville 1992 10 km klasicky 17. Václav Korunka
Calgary 1988 20 km volně 17. Viera Klimková
Calgary 1988 30 km klasicky 17. Ladislav Švanda
Innsbruck 1976 10 km klasicky 17. Blanka Paulů
Innsbruck 1976 50 km klasicky 17. Jan Fajstavr
Chamonix 1924 18 km klasicky 17. Štěpán Hevák
Chamonix 1924 50 km klasicky 17. Josef Německý
Vancouver 2010 15 km volně 18. Martin Koukal
Albertville 1992 5 km klasicky 18. Iveta Zelingerová (Fořtová)
Albertville 1992 30 km klasicky 18. Jiří Teplý
Albertville 1992 15 km klasicky 18. Zora Simčáková
Grenoble 1968 30 km klasicky 18. Karel Štefl
Cortina d'Ampezzo 1956 30 km klasicky 18. Jaroslav Cardal
Svatý Mořic 1928 50 km klasicky 18. František Fišera
Chamonix 1924 18 km klasicky 18. Anton Gottstein
Salt Lake City 2002 50 km klasicky 19. Jiří Magál
Calgary 1988 15 km klasicky 19. Ladislav Švanda
Lake Placid 1980 10 km klasicky 19. Gabriela Soukalová-Svobodová
Innsbruck 1976 10 km klasicky 19. Gabriela Soukalová-Svobodová
Sapporo 1972 50 km klasicky 19. Jan Fajstavr
Cortina d'Ampezzo 1956 10 km klasicky 19. Libuše Patočková
Garmisch-Partenkirchen 1936 50 km klasicky 19. Vladimír Novák
Chamonix 1924 50 km klasicky 19. Oldřich Kolář
Salt Lake City 2002 15 km volně 20. Kateřina Nash (Hanušová)
Salt Lake City 2002 30 km volně 20. Martin Koukal
Lillehammer 1994 50 km klasicky 20. Luboš Buchta
Calgary 1988 50 km volně 20. Radim Nyč
Sarajevo 1984 5 km klasicky 20. Dagmar Hromádková-Švubová
Lake Placid 1980 5 km klasicky 20. Gabriela Soukalová-Svobodová
Svatý Mořic 1948 50 km klasicky 20. Jaroslav Zajíček
Lake Placid 1932 18 km klasicky 20. Jaroslav Feistauer
Soči 2014 10 km klasicky 21. Eva Vrabcová Nývltová
Lake Placid 1980 30 km klasicky 21. Jiří Beran
Sapporo 1972 15 km klasicky 21. Stanislav Henych
Innsbruck 1964 10 km klasicky 21. Eva Paulusová-Benešová
Oslo 1952 50 km klasicky 21. František Balvín
Garmisch-Partenkirchen 1936 18 km klasicky 21. Gustl Berauer
Turín 2006 skiatlon 22. Martin Koukal
Turín 2006 sprint 22. Dušan Kožíšek
Nagano 1998 30 km klasicky 22. Jiří Magál
Nagano 1998 5 km klasicky 22. Kateřina Nash (Hanušová)
Albertville 1992 30 km volně 22. Iveta Zelingerová (Fořtová)
Albertville 1992 kombinace 22. Kateřina Neumannová
Calgary 1988 5 km klasicky 22. Viera Klimková
Sapporo 1972 5 km klasicky 22. Milena Cillerová
Grenoble 1968 30 km klasicky 22. Jan Fajstavr
Innsbruck 1964 50 km klasicky 22. Štefan Harvan
Innsbruck 1964 5 km klasicky 22. Eva Paulusová-Benešová
Lake Placid 1932 18 km klasicky 22. Jan Cífka
Pchjongčchang 2018 30 km klasicky 23. Kateřina Beroušková
Vancouver 2010 skiatlon 23. Kamila Rajdlová
Turín 2006 skiatlon 23. Ivana Janečková
Nagano 1998 30 km volně 23. Kateřina Nash (Hanušová)
Nagano 1998 kombinace 23. Petr Michl
Calgary 1988 50 km volně 23. Petr Lisičan
Sarajevo 1984 50 km klasicky 23. Miloslav Bečvář
Lake Placid 1980 50 km klasicky 23. Jiří Beran
Lake Placid 1980 15 km klasicky 23. Jiří Švub
Innsbruck 1976 5 km klasicky 23. Miroslava Jaškovská
Grenoble 1968 15 km klasicky 23. Jan Fajstavr
Innsbruck 1964 50 km klasicky 23. Ladislav Hrubý
Chamonix 1924 18 km klasicky 23. Václav John
Pchjongčchang 2018 15 km volně 24. Petr Knop
Soči 2014 sprint 24. Petra Nováková
Salt Lake City 2002 30 km volně 24. Petr Michl
Nagano 1998 kombinace 24. Kateřina Nash (Hanušová)
Lillehammer 1994 kombinace 24. Luboš Buchta
Albertville 1992 kombinace 24. Iveta Zelingerová (Fořtová)
Albertville 1992 30 km klasicky 24. Martin Petrásek
Sarajevo 1984 20 km klasicky 24. Viera Klimková
Lake Placid 1980 15 km klasicky 24. Jiří Beran
Grenoble 1968 30 km klasicky 24. Václav Peřina
Chamonix 1924 18 km klasicky 24. František Hák
Vancouver 2010 10 km volně 25. Kamila Rajdlová
Lillehammer 1994 30 km volně 25. Pavel Benc
Albertville 1992 kombinace 25. Radim Nyč
Calgary 1988 30 km klasicky 25. Radim Nyč
Innsbruck 1964 5 km klasicky 25. Jarmila Škodová
Cortina d'Ampezzo 1956 10 km klasicky 25. Olga Krasilová
Pchjongčchang 2018 sprint 26. Kateřina Beroušková
Salt Lake City 2002 10 km klasicky 26. Kamila Rajdlová
Lillehammer 1994 10 km klasicky 26. Luboš Buchta
Albertville 1992 kombinace 26. Ĺubomíra Balážová
Innsbruck 1976 30 km klasicky 26. Milan Jarý
Sapporo 1972 10 km klasicky 26. Milena Chlumová
Innsbruck 1964 30 km klasicky 26. Štefan Harvan
Innsbruck 1964 5 km klasicky 26. Eva Břízová
Vancouver 2010 skiatlon 27. Martin Jakš
Turín 2006 30 km volně 27. Ivana Janečková
Turín 2006 50 km volně 27. Milan Šperl
Salt Lake City 2002 30 km klasicky 27. Kamila Rajdlová
Calgary 1988 10 km klasicky 27. Ĺubomíra Balážová
Calgary 1988 50 km volně 27. Pavel Benc
Sarajevo 1984 10 km klasicky 27. Anna Pasiarová
Sarajevo 1984 30 km klasicky 27. Miloslav Bečvář
Lake Placid 1980 50 km klasicky 27. František Šimon
Sapporo 1972 10 km klasicky 27. Alena Bartošová
Sapporo 1972 5 km klasicky 27. Milena Chlumová
Grenoble 1968 15 km klasicky 27. Václav Peřina
Innsbruck 1964 10 km klasicky 27. Jarmila Škodová
Pchjongčchang 2018 10 km volně 28. Petra Nováková
Pchjongčchang 2018 skiatlon 28. Petra Nováková
Soči 2014 skiatlon 28. Martin Jakš
Nagano 1998 5 km klasicky 28. Jana Šaldová
Calgary 1988 15 km klasicky 28. Václav Korunka
Lake Placid 1980 30 km klasicky 28. Jiří Švub
Grenoble 1968 50 km klasicky 28. Jan Fajstavr
Cortina d'Ampezzo 1956 10 km klasicky 28. Eva Paulusová-Benešová
Soči 2014 50 km volně 29. Petr Novák
Vancouver 2010 50 km klasicky 29. Jiří Magál
Vancouver 2010 15 km volně 29. Martin Jakš
Turín 2006 skiatlon 29. Helena Erbenová (Balatková)
Salt Lake City 2002 15 km klasicky 29. Jiří Magál
Nagano 1998 15 km klasicky 29. Jana Šaldová
Calgary 1988 5 km klasicky 29. Alžběta Havrančíková
Calgary 1988 30 km klasicky 29. Petr Lisičan
Sarajevo 1984 15 km klasicky 29. Miloslav Bečvář
Lake Placid 1980 10 km klasicky 29. Blanka Paulů
Sapporo 1972 15 km klasicky 29. Jan Fajstavr
Innsbruck 1964 15 km klasicky 29. Ladislav Hrubý
Innsbruck 1964 10 km klasicky 29. Eva Břízová
Oslo 1952 18 km klasicky 29. Vlastimil Melich
Pchjongčchang 2018 15 km volně 30. Aleš Razým
Albertville 1992 30 km volně 30. Zora Simčáková
Calgary 1988 5 km klasicky 30. Ĺubomíra Balážová
Lake Placid 1980 5 km klasicky 30. Blanka Paulů
Lake Placid 1980 50 km klasicky 30. Jiří Švub
Innsbruck 1976 50 km klasicky 30. Stanislav Henych
Sapporo 1972 15 km klasicky 30. Ján Michalko
Sapporo 1972 10 km klasicky 30. Milena Cillerová
Sapporo 1972 50 km klasicky 30. Ján Michalko
Squaw Valley 1960 30 km klasicky 30. Rudolf Čillík
Soči 2014 50 km volně 31. Lukáš Bauer
Turín 2006 30 km volně 31. Kamila Rajdlová
Lillehammer 1994 15 km volně 31. Martina Vondrová
Calgary 1988 10 km klasicky 31. Alžběta Havrančíková
Vancouver 2010 10 km volně 32. Ivana Janečková
Turín 2006 10 km klasicky 32. Kamila Rajdlová
Nagano 1998 10 km klasicky 32. Petr Michl
Nagano 1998 kombinace 32. Lukáš Bauer
Calgary 1988 30 km klasicky 32. Martin Petrásek
Lake Placid 1980 30 km klasicky 32. Miloslav Bečvář
Vancouver 2010 sprint 33. Eva Vrabcová Nývltová
Nagano 1998 30 km klasicky 33. Lukáš Bauer
Lillehammer 1994 kombinace 33. Iveta Zelingerová (Fořtová)
Albertville 1992 30 km volně 33. Anna Janoušková
Albertville 1992 15 km klasicky 33. Anna Janoušková
Albertville 1992 10 km klasicky 33. Radim Nyč
Albertville 1992 kombinace 33. Pavel Benc
Calgary 1988 20 km volně 33. Ĺubomíra Balážová
Innsbruck 1964 30 km klasicky 33. Ladislav Hrubý
Salt Lake City 2002 15 km klasicky 34. Petr Michl
Lillehammer 1994 30 km volně 34. Ondřej Valenta
Albertville 1992 5 km klasicky 34. Alžběta Havrančíková
Calgary 1988 20 km volně 34. Ivana Rádlová
Sarajevo 1984 30 km klasicky 34. Pavel Benc
Innsbruck 1976 15 km klasicky 34. František Šimon
Sapporo 1972 30 km klasicky 34. Jan Fajstavr
Vancouver 2010 sprint 35. Dušan Kožíšek
Turín 2006 skiatlon 35. Milan Šperl
Nagano 1998 30 km volně 35. Zuzana Kocumová
Nagano 1998 10 km klasicky 35. Martin Koukal
Calgary 1988 10 km klasicky 35. Viera Klimková
Innsbruck 1976 15 km klasicky 35. Jan Fajstavr
Innsbruck 1976 10 km klasicky 35. Alena Bartošová
Soči 2014 skiatlon 36. Petra Nováková
Soči 2014 skiatlon 36. Petr Novák
Lillehammer 1994 30 km klasicky 36. Martina Vondrová
Lillehammer 1994 kombinace 36. Pavel Benc
Lake Placid 1980 30 km klasicky 36. František Šimon
Squaw Valley 1960 15 km klasicky 36. Rudolf Čillík
Cortina d'Ampezzo 1956 15 km klasicky 36. Josef Prokeš
Soči 2014 50 km volně 37. Martin Jakš
Soči 2014 30 km volně 37. Petra Nováková
Nagano 1998 kombinace 37. Martin Koukal
Lillehammer 1994 kombinace 37. Václav Korunka
Pchjongčchang 2018 skiatlon 38. Petr Knop
Pchjongčchang 2018 skiatlon 38. Kateřina Beroušková
Soči 2014 sprint 38. Karolína Grohová
Vancouver 2010 skiatlon 38. Jiří Magál
Calgary 1988 5 km klasicky 38. Ivana Rádlová
Pchjongčchang 2018 30 km klasicky 39. Petra Hynčicová
Turín 2006 30 km volně 39. Helena Erbenová (Balatková)
Lillehammer 1994 30 km klasicky 39. Lucie Chroustovská
Innsbruck 1976 15 km klasicky 39. Milan Jarý
Grenoble 1968 50 km klasicky 39. Vít Fousek ml.
Vancouver 2010 30 km klasicky 40. Eva Vrabcová Nývltová
Salt Lake City 2002 30 km klasicky 40. Kateřina Nash (Hanušová)
Lake Placid 1980 15 km klasicky 40. František Šimon
Sapporo 1972 30 km klasicky 40. Ján Michalko
Svatý Mořic 1948 18 km klasicky 40. Jaroslav Cardal
Pchjongčchang 2018 50 km klasicky 41. Aleš Razým
Soči 2014 sprint 41. Dušan Kožíšek
Vancouver 2010 30 km klasicky 41. Ivana Janečková
Salt Lake City 2002 15 km volně 41. Helena Erbenová (Balatková)
Nagano 1998 kombinace 41. Zuzana Kocumová
Lillehammer 1994 15 km volně 41. Iveta Zelingerová (Fořtová)
Albertville 1992 10 km klasicky 41. Pavel Benc
Calgary 1988 15 km klasicky 41. Pavel Benc
Salt Lake City 2002 sprint 42. Helena Erbenová (Balatková)
Salt Lake City 2002 50 km klasicky 42. Petr Michl
Salt Lake City 2002 kombinace 42. Helena Erbenová (Balatková)
Lillehammer 1994 30 km klasicky 42. Jana Rázlová
Cortina d'Ampezzo 1956 15 km klasicky 42. Jaroslav Cardal
Pchjongčchang 2018 sprint 43. Aleš Razým
Pchjongčchang 2018 sprint 43. Karolína Grohová
Pchjongčchang 2018 skiatlon 43. Barbora Havlíčková
Vancouver 2010 15 km volně 43. Milan Šperl
Salt Lake City 2002 30 km volně 43. Jiří Magál
Salt Lake City 2002 sprint 43. Ilona Bublová
Lillehammer 1994 5 km klasicky 43. Iveta Zelingerová (Fořtová)
Calgary 1988 15 km klasicky 43. Martin Petrásek
Soči 2014 skiatlon 44. Jiří Magál
Vancouver 2010 sprint 44. Aleš Razým
Salt Lake City 2002 kombinace 44. Martin Koukal
Nagano 1998 15 km klasicky 44. Iveta Zelingerová (Fořtová)
Lillehammer 1994 kombinace 44. Martina Vondrová
Lake Placid 1980 15 km klasicky 44. Miloslav Bečvář
Innsbruck 1976 30 km klasicky 44. František Šimon
Pchjongčchang 2018 10 km volně 45. Kateřina Beroušková
Pchjongčchang 2018 sprint 45. Petra Hynčicová
Soči 2014 30 km volně 45. Klára Moravcová
Turín 2006 10 km klasicky 45. Eva Vrabcová Nývltová
Salt Lake City 2002 15 km klasicky 45. Milan Šperl
Salt Lake City 2002 kombinace 45. Kamila Rajdlová
Nagano 1998 10 km klasicky 45. Lukáš Bauer
Innsbruck 1976 30 km klasicky 45. Jiří Beran
Pchjongčchang 2018 15 km volně 46. Michal Novák
Sarajevo 1984 15 km klasicky 46. Pavel Benc
Innsbruck 1976 15 km klasicky 46. Stanislav Henych
Innsbruck 1976 30 km klasicky 46. Ján Michalko
Pchjongčchang 2018 skiatlon 47. Petra Hynčicová
Nagano 1998 50 km volně 47. Jiří Magál
Lillehammer 1994 5 km klasicky 47. Martina Vondrová
Oslo 1952 18 km klasicky 47. Vladimír Šimůnek
Soči 2014 10 km klasicky 48. Klára Moravcová
Vancouver 2010 30 km klasicky 48. Eva Skalníková
Lillehammer 1994 15 km volně 48. Lucie Chroustovská
Soči 2014 sprint 49. Aleš Razým
Salt Lake City 2002 50 km klasicky 49. Milan Šperl
Salt Lake City 2002 10 km klasicky 49. Ilona Bublová
Turín 2006 sprint 50. Eva Vrabcová Nývltová
Nagano 1998 kombinace 50. Luboš Buchta
Vancouver 2010 skiatlon 51. Eva Vrabcová Nývltová
Salt Lake City 2002 15 km volně 51. Ilona Bublová
Soči 2014 50 km volně 52. Jiří Magál
Salt Lake City 2002 kombinace 52. Milan Šperl
Nagano 1998 10 km klasicky 52. Luboš Buchta
Lillehammer 1994 kombinace 52. Jana Rázlová
Pchjongčchang 2018 skiatlon 55. Aleš Razým
Pchjongčchang 2018 50 km klasicky 55. Petr Knop
Vancouver 2010 10 km volně 55. Eva Vrabcová Nývltová
Lillehammer 1994 5 km klasicky 55. Jana Rázlová
Albertville 1992 kombinace 55. Martin Petrásek
Pchjongčchang 2018 sprint 58. Miroslav Rypl
Soči 2014 skiatlon 58. Klára Moravcová
Turín 2006 15 km klasicky 58. Petr Michl
Lillehammer 1994 50 km klasicky 58. Ondřej Valenta
Lillehammer 1994 kombinace 58. Martin Petrásek
Svatý Mořic 1948 18 km klasicky 58. Vít Fousek st.
Svatý Mořic 1948 18 km klasicky 58. Bohumil Kosour
Pchjongčchang 2018 10 km volně 59. Barbora Havlíčková
Nagano 1998 5 km klasicky 59. Zuzana Kocumová
Lillehammer 1994 10 km klasicky 59. Václav Korunka
Pchjongčchang 2018 sprint 60. Michal Novák
Pchjongčchang 2018 10 km volně 60. Petra Hynčicová
Svatý Mořic 1948 18 km klasicky 60. Jaroslav Zajíček
Salt Lake City 2002 kombinace 62. Kateřina Nash (Hanušová)
Svatý Mořic 1948 18 km klasicky 63. Štefan Kovalčík
Lillehammer 1994 10 km klasicky 65. Pavel Benc
Albertville 1992 10 km klasicky 66. Martin Petrásek
Svatý Mořic 1948 18 km klasicky 67. Jaroslav Kadavý
Lillehammer 1994 10 km klasicky 71. Martin Petrásek
Svatý Mořic 1948 18 km klasicky 72. František Šimůnek
Svatý Mořic 1948 18 km klasicky 78. Jaroslav Lukeš
Pchjongčchang 2018 50 km klasicky nedokončil Miroslav Rypl
Vancouver 2010 skiatlon nedokončil Martin Koukal
Nagano 1998 30 km klasicky nedokončil Luboš Buchta
Lillehammer 1994 30 km klasicky nedokončila Iveta Zelingerová (Fořtová)
Lillehammer 1994 50 km klasicky nedokončil Martin Petrásek
Grenoble 1968 50 km klasicky nedokončil Václav Peřina
Grenoble 1968 30 km klasicky nedokončil Vít Fousek ml.
Oslo 1952 18 km klasicky nedokončil Štefan Kovalčík
Svatý Mořic 1948 50 km klasicky nedokončil Vít Fousek st.
Garmisch-Partenkirchen 1936 50 km klasicky nedokončil Lukáš Mihalák
Svatý Mořic 1928 18 km klasicky nedokončil Franz Wende
Svatý Mořic 1928 50 km klasicky nedokončil Jaroslav Feistauer
Zpět na sport »