Biatlon: Výsledky českých sportovců

Olympiáda Disciplína Umístění Tým/Sportovec
Pchjongčchang 2018 10 km 2. Michal Krčmář
Soči 2014 12,5 km 2. Ondřej Moravec
Soči 2014 12,5 km 2. Gabriela Koukalová (Soukalová)
Soči 2014 smíšená štafeta 2. Družstvo ČR - biatlon, smíšená štafeta 2014
Pchjongčchang 2018 7,5 km 3. Veronika Vítková
Soči 2014 15 km 3. Ondřej Moravec
Soči 2014 10 km 3. Jaroslav Soukup
Soči 2014 10 km 4. Gabriela Koukalová (Soukalová)
Soči 2014 15 km 4. Gabriela Koukalová (Soukalová)
Soči 2014 štafeta 4x6 km 4. Družstvo ČR - biatlon, štafeta ženy 2014
Nagano 1998 20 km 4. Ivan Masařík
Salt Lake City 2002 štafeta 4x7,5 km 5. Družstvo ČR - biatlon, štafeta muži 2002
Albertville 1992 7,5 km 5. Jiřina Pelcová (Adamičková)
Soči 2014 15 km 6. Veronika Vítková
Turín 2006 štafeta 4x7,5 km 6. Družstvo ČR - biatlon, štafeta muži 2006
Nagano 1998 štafeta 4x7,5 km 6. Družstvo ČR - biatlon, štafeta ženy 1998
Sarajevo 1984 štafeta 4x7,5 km 6. Družstvo ČSSR - biatlon, štafeta muži 1984
Lake Placid 1980 10 km 6. Peter Zelinka
Pchjongčchang 2018 10 km 7. Veronika Vítková
Pchjongčchang 2018 štafeta 4x7,5 km 7. Družstvo ČR - biatlon, štafeta muži 2018
Pchjongčchang 2018 20 km 7. Michal Krčmář
Vancouver 2010 štafeta 4x7,5 km 7. Družstvo ČR - biatlon, štafeta muži 2010
Lillehammer 1994 štafeta 4x7,5 km 7. Družstvo ČR - biatlon, štafeta ženy 1994
Albertville 1992 štafeta 4x7,5 km 7. Družstvo ČSFR - biatlon, štafeta muži 1992
Pchjongčchang 2018 smíšená štafeta 8. Družstvo ČR - biatlon, smíšená štafeta 2018
Soči 2014 12,5 km 8. Veronika Vítková
Soči 2014 10 km 8. Ondřej Moravec
Salt Lake City 2002 štafeta 4x7,5 km 8. Družstvo ČR - biatlon, štafeta ženy 2002
Albertville 1992 štafeta 3x7,5 km 8. Družstvo ČSFR - biatlon, štafeta ženy 1992
Lillehammer 1994 7,5 km 9. Eva Háková
Sarajevo 1984 10 km 9. Jan Matouš
Innsbruck 1976 štafeta 4x7,5 km 9. Družstvo ČSSR - biatlon, štafeta muži 1976
Turín 2006 10 km 10. Zdeněk Vítek
Sarajevo 1984 20 km 10. Jan Matouš
Pchjongčchang 2018 15 km 11. Ondřej Moravec
Soči 2014 štafeta 4x7,5 km 11. Družstvo ČR - biatlon, štafeta muži 2014
Lillehammer 1994 20 km 11. Petr Garabík
Calgary 1988 štafeta 4x7,5 km 11. Družstvo ČSSR - biatlon, štafeta muži 1988
Lake Placid 1980 štafeta 4x7,5 km 11. Družstvo ČSSR - biatlon, štafeta muži 1980
Pchjongčchang 2018 štafeta 4x6 km 12. Družstvo ČR - biatlon, štafeta ženy 2018
Pchjongčchang 2018 20 km 12. Ondřej Moravec
Lillehammer 1994 štafeta 4x7,5 km 12. Družstvo ČR - biatlon, štafeta muži 1994
Albertville 1992 10 km 12. Ivan Masařík
Sapporo 1972 štafeta 4x7,5 km 12. Družstvo ČSSR - biatlon, štafeta muži 1972
Turín 2006 štafeta 4x6 km 13. Družstvo ČR - biatlon, štafeta ženy 2006
Sarajevo 1984 10 km 13. Vítězslav Jureček
Pchjongčchang 2018 12,5 km 14. Veronika Vítková
Salt Lake City 2002 10 km 14. Zdeněk Vítek
Nagano 1998 štafeta 4x7,5 km 14. Družstvo ČR - biatlon, štafeta muži 1998
Calgary 1988 20 km 14. Jan Matouš
Lake Placid 1980 20 km 14. Zdeněk Hák
Pchjongčchang 2018 7,5 km 15. Markéta Davidová
Nagano 1998 10 km 15. Ivan Masařík
Albertville 1992 20 km 15. Jiří Holubec
Sarajevo 1984 20 km 15. Zdeněk Hák
Grenoble 1968 20 km 15. Pavel Ploc st.
Soči 2014 7,5 km 16. Veronika Vítková
Vancouver 2010 štafeta 4x6 km 16. Družstvo ČR - biatlon, štafeta ženy 2010
Vancouver 2010 15 km s hromadným startem 16. Michal Šlesingr
Turín 2006 12,5 km 16. Zdeněk Vítek
Calgary 1988 10 km 16. Jan Matouš
Lake Placid 1980 10 km 16. Jaromír Šimůnek
Soči 2014 20 km 17. Jaroslav Soukup
Vancouver 2010 20 km 17. Michal Šlesingr
Salt Lake City 2002 12,5 km 17. Zdeněk Vítek
Lillehammer 1994 20 km 17. Jiří Holubec
Innsbruck 1976 20 km 17. Antonín Kříž
Pchjongčchang 2018 12,5 km 18. Markéta Davidová
Pchjongčchang 2018 15 km 18. Veronika Vítková
Soči 2014 20 km 18. Ondřej Moravec
Vancouver 2010 10 km 18. Michal Šlesingr
Albertville 1992 7,5 km 18. Gabriela Sůvová
Vancouver 2010 7,5 km 19. Magda Rezlerová
Salt Lake City 2002 15 km 19. Kateřina Holubcová (Losmanová)
Soči 2014 12,5 km 20. Jaroslav Soukup
Soči 2014 10 km 21. Veronika Vítková
Lillehammer 1994 10 km 21. Petr Garabík
Soči 2014 15 km 22. Eva Puskarčíková
Turín 2006 20 km 22. Zdeněk Vítek
Turín 2006 15 km s hromadným startem 22. Zdeněk Vítek
Salt Lake City 2002 7,5 km 22. Irena Česneková (Novotná)
Salt Lake City 2002 10 km 22. Kateřina Holubcová (Losmanová)
Albertville 1992 10 km 22. Tomáš Kos
Calgary 1988 20 km 22. Tomáš Kos
Lake Placid 1980 20 km 22. Peter Zelinka
Pchjongčchang 2018 10 km 23. Jessica Jislová
Pchjongčchang 2018 7,5 km 23. Jessica Jislová
Turín 2006 15 km s hromadným startem 23. Roman Dostál
Salt Lake City 2002 15 km 23. Zdeňka Vejnarová
Albertville 1992 15 km 23. Jiřina Pelcová (Adamičková)
Albertville 1992 10 km 23. Jiří Holubec
Albertville 1992 20 km 23. Tomáš Kos
Sarajevo 1984 10 km 23. Zdeněk Hák
Soči 2014 15 km 24. Jaroslav Soukup
Vancouver 2010 7,5 km 24. Veronika Vítková
Turín 2006 10 km 24. Kateřina Holubcová (Losmanová)
Calgary 1988 10 km 24. Tomáš Kos
Innsbruck 1976 20 km 24. Ladislav Žižka
Pchjongčchang 2018 10 km 25. Markéta Davidová
Salt Lake City 2002 20 km 25. Petr Garabík
Salt Lake City 2002 10 km 25. Eva Háková
Albertville 1992 20 km 25. Martin Rypl
Sarajevo 1984 20 km 25. Jaromír Šimůnek
Pchjongčchang 2018 15 km 26. Michal Krčmář
Nagano 1998 7,5 km 26. Eva Háková
Vancouver 2010 10 km 28. Zdeněk Vítek
Salt Lake City 2002 15 km 28. Irena Česneková (Novotná)
Calgary 1988 10 km 28. Jiří Holubec
Pchjongčchang 2018 10 km 29. Ondřej Moravec
Soči 2014 7,5 km 29. Gabriela Koukalová (Soukalová)
Vancouver 2010 12,5 km 29. Michal Šlesingr
Turín 2006 12,5 km 29. Roman Dostál
Lillehammer 1994 10 km 29. Jiří Holubec
Lake Placid 1980 10 km 29. Zdeněk Hák
Pchjongčchang 2018 12,5 km 30. Michal Krčmář
Vancouver 2010 20 km 30. Jaroslav Soukup
Turín 2006 20 km 30. Roman Dostál
Nagano 1998 15 km 30. Irena Česneková (Novotná)
Soči 2014 10 km 31. Michal Šlesingr
Salt Lake City 2002 10 km 31. Irena Česneková (Novotná)
Pchjongčchang 2018 10 km 32. Eva Puskarčíková
Vancouver 2010 10 km 32. Magda Rezlerová
Turín 2006 12,5 km 32. Michal Šlesingr
Turín 2006 10 km 32. Ondřej Moravec
Turín 2006 7,5 km 32. Lenka Faltusová
Salt Lake City 2002 7,5 km 32. Magda Rezlerová
Salt Lake City 2002 10 km 32. Tomáš Holubec
Calgary 1988 20 km 32. Jiří Holubec
Turín 2006 20 km 33. Tomáš Holubec
Salt Lake City 2002 10 km 34. Magda Rezlerová
Salt Lake City 2002 10 km 34. Roman Dostál
Salt Lake City 2002 7,5 km 34. Eva Háková
Nagano 1998 20 km 34. Jiří Holubec
Lillehammer 1994 7,5 km 34. Iveta Knížková
Lillehammer 1994 20 km 34. Ivan Masařík
Lillehammer 1994 15 km 34. Iveta Knížková
Calgary 1988 10 km 34. Jaromír Šimůnek
Vancouver 2010 20 km 35. Roman Dostál
Turín 2006 10 km 35. Zdeňka Vejnarová
Salt Lake City 2002 20 km 35. Roman Dostál
Salt Lake City 2002 15 km 35. Eva Háková
Nagano 1998 7,5 km 35. Jiřina Pelcová (Adamičková)
Lillehammer 1994 15 km 35. Eva Háková
Turín 2006 10 km 36. Lenka Faltusová
Sapporo 1972 20 km 36. Ladislav Žižka
Vancouver 2010 10 km 37. Veronika Vítková
Lillehammer 1994 15 km 37. Jiřina Pelcová (Adamičková)
Vancouver 2010 12,5 km 38. Zdeněk Vítek
Nagano 1998 15 km 38. Jiřina Pelcová (Adamičková)
Turín 2006 7,5 km 39. Kateřina Holubcová (Losmanová)
Turín 2006 12,5 km 39. Ondřej Moravec
Salt Lake City 2002 7,5 km 39. Kateřina Holubcová (Losmanová)
Sapporo 1972 20 km 39. Arnošt Hájek
Nagano 1998 7,5 km 40. Irena Česneková (Novotná)
Albertville 1992 7,5 km 41. Iveta Knížková
Soči 2014 10 km 42. Eva Puskarčíková
Turín 2006 10 km 42. Roman Dostál
Salt Lake City 2002 20 km 42. Ivan Masařík
Lake Placid 1980 20 km 42. Josef Skalník
Pchjongčchang 2018 7,5 km 43. Eva Puskarčíková
Turín 2006 7,5 km 43. Zdeňka Vejnarová
Albertville 1992 15 km 43. Jana Kulhavá
Pchjongčchang 2018 15 km 44. Eva Puskarčíková
Salt Lake City 2002 12,5 km 44. Roman Dostál
Nagano 1998 15 km 44. Kateřina Holubcová (Losmanová)
Calgary 1988 20 km 44. František Chládek
Innsbruck 1976 20 km 44. Josef Malínský
Sapporo 1972 20 km 44. Stanislav Fajstavr
Pchjongčchang 2018 20 km 45. Michal Šlesingr
Soči 2014 7,5 km 45. Eva Puskarčíková
Turín 2006 15 km 45. Kateřina Holubcová (Losmanová)
Turín 2006 20 km 45. Michal Šlesingr
Salt Lake City 2002 12,5 km 45. Tomáš Holubec
Lillehammer 1994 10 km 46. Tomáš Kos
Salt Lake City 2002 10 km 47. Petr Garabík
Sapporo 1972 20 km 47. Pavel Ploc st.
Lillehammer 1994 7,5 km 49. Jiřina Pelcová (Adamičková)
Soči 2014 7,5 km 50. Jitka Landová
Lillehammer 1994 15 km 50. Irena Česneková (Novotná)
Albertville 1992 10 km 50. Martin Rypl
Pchjongčchang 2018 12,5 km 51. Ondřej Moravec
Vancouver 2010 12,5 km 51. Jaroslav Soukup
Nagano 1998 10 km 51. Zdeněk Vítek
Soči 2014 10 km 52. Jitka Landová
Vancouver 2010 10 km 52. Jaroslav Soukup
Turín 2006 15 km 53. Zdeňka Vejnarová
Nagano 1998 15 km 53. Eva Háková
Nagano 1998 10 km 53. Petr Garabík
Vancouver 2010 15 km 55. Zdeňka Vejnarová
Vancouver 2010 10 km 55. Zdeňka Vejnarová
Turín 2006 10 km 55. Michal Šlesingr
Grenoble 1968 20 km 55. Ladislav Žižka
Nagano 1998 20 km 56. Petr Garabík
Albertville 1992 15 km 56. Gabriela Sůvová
Pchjongčchang 2018 15 km 57. Markéta Davidová
Soči 2014 20 km 57. Michal Šlesingr
Salt Lake City 2002 20 km 57. Zdeněk Vítek
Nagano 1998 7,5 km 57. Kateřina Holubcová (Losmanová)
Soči 2014 15 km 60. Jitka Landová
Vancouver 2010 7,5 km 60. Zdeňka Vejnarová
Vancouver 2010 15 km 60. Gabriela Koukalová (Soukalová)
Albertville 1992 15 km 60. Petra Nosková
Soči 2014 20 km 61. Michal Krčmář
Turín 2006 7,5 km 61. Magda Rezlerová
Turín 2006 15 km 61. Magda Rezlerová
Albertville 1992 7,5 km 62. Helena Černohorská
Lillehammer 1994 7,5 km 63. Gabriela Sůvová
Vancouver 2010 15 km 64. Magda Rezlerová
Albertville 1992 20 km 66. Ivan Masařík
Pchjongčchang 2018 20 km 67. Adam Václavík
Vancouver 2010 10 km 67. Ondřej Moravec
Vancouver 2010 20 km 67. Zdeněk Vítek
Turín 2006 15 km 67. Irena Česneková (Novotná)
Vancouver 2010 15 km 68. Veronika Vítková
Pchjongčchang 2018 10 km 69. Michal Šlesingr
Vancouver 2010 7,5 km 71. Veronika Zvařičová
Pchjongčchang 2018 15 km 72. Jessica Jislová
Pchjongčchang 2018 10 km 73. Adam Václavík
Soči 2014 10 km 75. Tomáš Krupčík
Zpět na sport »