Alpské lyžování: Výsledky českých sportovců

Olympiáda Disciplína Umístění Tým/Sportovec
Pchjongčchang 2018 super G 1. Ester Ledecká
Vancouver 2010 slalom 3. Šárka Strachová
Sarajevo 1984 sjezd 3. Olga Charvátová-Křížová
Soči 2014 obří slalom 5. Ondřej Bank
Calgary 1988 kombinace 5. Peter Jurko
Calgary 1988 kombinace 5. Lenka Kebrlová
Sarajevo 1984 sjezd 5. Jana Gantnerová-Šoltýsová
Turín 2006 kombinace 6. Ondřej Bank
Calgary 1988 kombinace 6. Lucia Medzihradská
Soči 2014 superkombinace 7. Ondřej Bank
Vancouver 2010 superkombinace 7. Ondřej Bank
Vancouver 2010 superkombinace 7. Šárka Strachová
Cortina d'Ampezzo 1956 sjezd 7. Kurt Hennrich
Albertville 1992 kombinace 8. Lucia Medzihradská
Calgary 1988 kombinace 8. Adrián Bíreš
Sarajevo 1984 obří slalom 8. Olga Charvátová-Křížová
Pchjongčchang 2018 družstva 9. Družstvo ČR - alpské lyžování 2018
Soči 2014 super G 9. Ondřej Bank
Soči 2014 superkombinace 9. Šárka Strachová
Innsbruck 1976 obří slalom 9. Dagmar Kuzmanová
Innsbruck 1976 slalom 9. Dagmar Kuzmanová
Svatý Mořic 1948 slalom 9. Luboš Brchel
Svatý Mořic 1948 kombinace 9. Antonín Šponar
Svatý Mořic 1948 kombinace 9. Alexandra Nekvapilová
Soči 2014 slalom 10. Šárka Strachová
Salt Lake City 2002 kombinace 10. Stanley Hayer
Calgary 1988 sjezd 10. Lucia Medzihradská
Sarajevo 1984 slalom 10. Olga Charvátová-Křížová
Lake Placid 1980 sjezd 10. Jana Gantnerová-Šoltýsová
Vancouver 2010 slalom 11. Ondřej Bank
Innsbruck 1976 obří slalom 11. Miloslav Sochor
Turín 2006 kombinace 12. Martin Vráblík
Salt Lake City 2002 kombinace 12. Boris Zakouřil
Calgary 1988 slalom 12. Lenka Kebrlová
Turín 2006 slalom 13. Šárka Strachová
Calgary 1988 slalom 13. Peter Jurko
Calgary 1988 slalom 13. Lucia Medzihradská
Lake Placid 1980 sjezd 13. Bohumír Zeman
Lake Placid 1980 slalom 14. Bohumír Zeman
Innsbruck 1976 slalom 14. Miloslav Sochor
Svatý Mořic 1948 sjezd 14. Alexandra Nekvapilová
Svatý Mořic 1948 kombinace 14. Luboš Brchel
Salt Lake City 2002 slalom 15. Stanley Hayer
Nagano 1998 kombinace 15. Lucie Hrstková
Albertville 1992 kombinace 15. Ludmila Milanová
Calgary 1988 slalom 15. Adrián Bíreš
Pchjongčchang 2018 kombinace 16. Ondřej Berndt
Soči 2014 superkombinace 16. Martin Vráblík
Turín 2006 obří slalom 16. Ondřej Bank
Salt Lake City 2002 kombinace 16. Petra Zakouřilová
Albertville 1992 slalom 16. Lucia Medzihradská
Albertville 1992 sjezd 16. Lucia Medzihradská
Svatý Mořic 1948 slalom 16. Alexandra Nekvapilová
Garmisch-Partenkirchen 1936 kombinace 16. Walter Hollmann
Pchjongčchang 2018 kombinace 17. Kateřina Pauláthová
Soči 2014 super G 17. Klára Křížová
Vancouver 2010 obří slalom 17. Ondřej Bank
Vancouver 2010 superkombinace 17. Kryštof Krýzl
Cortina d'Ampezzo 1956 sjezd 17. Evžen Čermák
Svatý Mořic 1948 sjezd 17. Antonín Šponar
Grenoble 1968 slalom 18. Anna Mohrová
Svatý Mořic 1948 kombinace 18. Božena Moserová
Soči 2014 superkombinace 19. Klára Křížová
Soči 2014 superkombinace 19. Kryštof Krýzl
Turín 2006 kombinace 19. Šárka Strachová
Lake Placid 1980 obří slalom 19. Bohumír Zeman
Svatý Mořic 1948 slalom 19. Božena Moserová
Soči 2014 sjezd 20. Ondřej Bank
Turín 2006 kombinace 20. Kryštof Krýzl
Salt Lake City 2002 kombinace 20. Jan Holický
Albertville 1992 obří slalom 20. Lucia Medzihradská
Calgary 1988 obří slalom 20. Lucia Medzihradská
Soči 2014 sjezd 21. Klára Křížová
Turín 2006 slalom 21. Martin Vráblík
Salt Lake City 2002 slalom 21. Eva Kurfürstová
Lake Placid 1980 obří slalom 21. Jana Gantnerová-Šoltýsová
Cortina d'Ampezzo 1956 slalom 21. Evžen Čermák
Garmisch-Partenkirchen 1936 kombinace 21. Johann Knahl
Soči 2014 slalom 22. Martina Dubovská
Turín 2006 kombinace 22. Lucie Hrstková
Svatý Mořic 1948 slalom 22. Antonín Šponar
Garmisch-Partenkirchen 1936 kombinace 22. Růžena Beinhauerová
Pchjongčchang 2018 obří slalom 23. Ester Ledecká
Vancouver 2010 obří slalom 23. Kryštof Krýzl
Salt Lake City 2002 obří slalom 23. Eva Kurfürstová
Salt Lake City 2002 kombinace 23. Gabriela Martinovová
Calgary 1988 super G 23. Adrián Bíreš
Calgary 1988 obří slalom 23. Lenka Kebrlová
Innsbruck 1976 obří slalom 23. Bohumír Zeman
Turín 2006 kombinace 24. Petra Zakouřilová
Salt Lake City 2002 super G 24. Petr Záhrobský
Albertville 1992 slalom 24. Ludmila Milanová
Albertville 1992 sjezd 24. Ludmila Milanová
Calgary 1988 sjezd 24. Ludmila Milanová
Sarajevo 1984 sjezd 24. Ivana Valešová
Soči 2014 super G 25. Kateřina Pauláthová
Salt Lake City 2002 super G 25. Lucie Hrstková
Salt Lake City 2002 obří slalom 25. Stanley Hayer
Albertville 1992 slalom 25. Peter Jurko
Innsbruck 1976 obří slalom 25. Jana Gantnerová-Šoltýsová
Svatý Mořic 1948 sjezd 25. Božena Moserová
Pchjongčchang 2018 sjezd 26. Kateřina Pauláthová
Sarajevo 1984 obří slalom 26. Alexandra Mařasová
Garmisch-Partenkirchen 1936 kombinace 26. Walter Pick
Vancouver 2010 sjezd 27. Šárka Strachová
Turín 2006 obří slalom 27. Petra Zakouřilová
Turín 2006 super G 27. Šárka Strachová
Salt Lake City 2002 obří slalom 27. Petra Zakouřilová
Albertville 1992 super G 27. Lucia Medzihradská
Calgary 1988 super G 27. Peter Jurko
Grenoble 1968 obří slalom 27. Milan Pažout
Svatý Mořic 1948 sjezd 27. Luboš Brchel
Vancouver 2010 superkombinace 28. Filip Trejbal
Turín 2006 slalom 28. Eva Kurfürstová
Sarajevo 1984 obří slalom 28. Ivana Valešová
Pchjongčchang 2018 obří slalom 29. Gabriela Capová
Pchjongčchang 2018 slalom 29. Martina Dubovská
Vancouver 2010 super G 29. Klára Křížová
Nagano 1998 obří slalom 29. Marcel Maxa
Calgary 1988 super G 29. Ludmila Milanová
Calgary 1988 sjezd 29. Peter Jurko
Cortina d'Ampezzo 1956 slalom 29. Jaroslav Bogdálek
Vancouver 2010 sjezd 30. Ondřej Bank
Salt Lake City 2002 sjezd 30. Gabriela Martinovová
Pchjongčchang 2018 obří slalom 31. Filip Forejtek
Soči 2014 obří slalom 31. Martin Vráblík
Vancouver 2010 superkombinace 31. Martin Vráblík
Salt Lake City 2002 obří slalom 31. Petr Záhrobský
Nagano 1998 sjezd 31. Lucie Hrstková
Cortina d'Ampezzo 1956 obří slalom 31. Jaroslav Bogdálek
Turín 2006 super G 32. Petr Záhrobský
Innsbruck 1976 sjezd 32. Dagmar Kuzmanová
Cortina d'Ampezzo 1956 obří slalom 32. Evžen Čermák
Pchjongčchang 2018 super G 33. Kateřina Pauláthová
Soči 2014 super G 33. Martin Vráblík
Calgary 1988 obří slalom 33. Peter Jurko
Calgary 1988 sjezd 33. Adrián Bíreš
Innsbruck 1976 sjezd 33. Jana Gantnerová-Šoltýsová
Innsbruck 1976 sjezd 33. Bohumír Zeman
Grenoble 1968 sjezd 33. Anna Mohrová
Svatý Mořic 1948 slalom 33. Daniel Šlachta
Svatý Mořic 1948 kombinace 33. Daniel Šlachta
Pchjongčchang 2018 super G 34. Filip Forejtek
Vancouver 2010 super G 34. Petr Záhrobský
Turín 2006 sjezd 34. Petr Záhrobský
Turín 2006 super G 34. Kryštof Krýzl
Albertville 1992 super G 34. Ludmila Milanová
Albertville 1992 obří slalom 34. Marián Bíreš
Albertville 1992 sjezd 34. Marián Bíreš
Grenoble 1968 obří slalom 34. Jaroslav Janda
Pchjongčchang 2018 super G 35. Ondřej Berndt
Soči 2014 sjezd 35. Martin Vráblík
Nagano 1998 super G 35. Lucie Hrstková
Grenoble 1968 sjezd 35. Milan Pažout
Vancouver 2010 sjezd 36. Petr Záhrobský
Turín 2006 sjezd 36. Boris Zakouřil
Turín 2006 super G 36. Lucie Hrstková
Grenoble 1968 sjezd 36. Jaroslav Janda
Cortina d'Ampezzo 1956 slalom 36. Kurt Hennrich
Cortina d'Ampezzo 1956 obří slalom 36. Kurt Hennrich
Vancouver 2010 sjezd 37. Klára Křížová
Albertville 1992 obří slalom 37. Peter Jurko
Albertville 1992 super G 37. Marián Bíreš
Pchjongčchang 2018 sjezd 38. Filip Forejtek
Turín 2006 super G 38. Martin Vráblík
Cortina d'Ampezzo 1956 obří slalom 38. Vladimír Krajňák
Vancouver 2010 obří slalom 39. Filip Trejbal
Salt Lake City 2002 sjezd 39. Ondřej Bank
Albertville 1992 super G 39. Peter Jurko
Innsbruck 1964 sjezd 39. Radim Koloušek
Pchjongčchang 2018 super G 40. Jan Zabystřan
Vancouver 2010 sjezd 40. Kryštof Krýzl
Salt Lake City 2002 sjezd 40. Boris Zakouřil
Innsbruck 1976 sjezd 40. Miloslav Sochor
Pchjongčchang 2018 sjezd 45. Jan Hudec
Pchjongčchang 2018 sjezd 46. Jan Zabystřan
Salt Lake City 2002 sjezd 46. Jan Holický
Svatý Mořic 1948 sjezd 46. Daniel Šlachta
Innsbruck 1964 obří slalom 48. Anton Šoltýs
Innsbruck 1964 obří slalom 55. Radim Koloušek
Vancouver 2010 sjezd 57. Filip Trejbal
Pchjongčchang 2018 obří slalom nedokončila Kateřina Pauláthová
Pchjongčchang 2018 obří slalom nedokončila Martina Dubovská
Pchjongčchang 2018 obří slalom nedokončil Ondřej Berndt
Pchjongčchang 2018 super G nedokončil Jan Hudec
Pchjongčchang 2018 obří slalom nedokončil Adam Kotzmann
Pchjongčchang 2018 obří slalom nedokončil Jan Zabystřan
Pchjongčchang 2018 slalom nedokončila Gabriela Capová
Pchjongčchang 2018 slalom nedokončil Ondřej Berndt
Pchjongčchang 2018 slalom nedokončil Filip Forejtek
Pchjongčchang 2018 slalom nedokončil Jan Zabystřan
Pchjongčchang 2018 slalom nedokončil Adam Kotzmann
Pchjongčchang 2018 kombinace nedokončil Filip Forejtek
Pchjongčchang 2018 kombinace nedokončil Jan Zabystřan
Soči 2014 obří slalom nedokončila Kateřina Pauláthová
Soči 2014 obří slalom nedokončila Šárka Strachová
Soči 2014 obří slalom nedokončila Martina Dubovská
Soči 2014 obří slalom nedokončil Kryštof Krýzl
Soči 2014 slalom nedokončila Kateřina Pauláthová
Soči 2014 slalom nedokončil Kryštof Krýzl
Soči 2014 slalom nedokončil Filip Trejbal
Soči 2014 slalom nedokončil Martin Vráblík
Vancouver 2010 obří slalom nedokončila Petra Zakouřilová
Vancouver 2010 super G nedokončil Martin Vráblík
Vancouver 2010 obří slalom nedokončil Martin Vráblík
Vancouver 2010 obří slalom nedokončila Šárka Strachová
Vancouver 2010 slalom nedokončil Kryštof Krýzl
Vancouver 2010 slalom nedokončil Filip Trejbal
Vancouver 2010 slalom nedokončil Martin Vráblík
Vancouver 2010 slalom nedokončila Petra Zakouřilová
Turín 2006 slalom nedokončil Kryštof Krýzl
Turín 2006 slalom nedokončila Lucie Hrstková
Turín 2006 slalom nedokončila Petra Zakouřilová
Turín 2006 sjezd nedokončil Ondřej Bank
Turín 2006 super G nedokončil Ondřej Bank
Turín 2006 kombinace nedokončil Filip Trejbal
Turín 2006 obří slalom nedokončil Petr Záhrobský
Turín 2006 obří slalom nedokončil Martin Vráblík
Turín 2006 obří slalom nedokončil Kryštof Krýzl
Turín 2006 obří slalom nedokončila Šárka Strachová
Turín 2006 obří slalom nedokončila Lucie Hrstková
Turín 2006 slalom nedokončil Filip Trejbal
Salt Lake City 2002 obří slalom nedokončil Ondřej Bank
Salt Lake City 2002 obří slalom nedokončil Boris Zakouřil
Salt Lake City 2002 obří slalom nedokončila Lucie Hrstková
Salt Lake City 2002 kombinace nedokončil Ondřej Bank
Salt Lake City 2002 slalom nedokončil Ondřej Bank
Salt Lake City 2002 kombinace nedokončila Lucie Hrstková
Salt Lake City 2002 slalom nedokončil Jan Holický
Salt Lake City 2002 slalom nedokončila Petra Zakouřilová
Salt Lake City 2002 slalom nedokončila Lucie Hrstková
Salt Lake City 2002 super G nedokončil Boris Zakouřil
Salt Lake City 2002 super G nedokončila Gabriela Martinovová
Nagano 1998 obří slalom nedokončila Lucie Hrstková
Nagano 1998 kombinace diskvalifikován Marcel Maxa
Nagano 1998 slalom nedokončila Lucie Hrstková
Nagano 1998 slalom nedokončil Marcel Maxa
Albertville 1992 obří slalom nedokončila Ludmila Milanová
Albertville 1992 slalom nedokončil Marián Bíreš
Albertville 1992 kombinace nedokončil Marián Bíreš
Albertville 1992 kombinace nedokončil Peter Jurko
Calgary 1988 obří slalom nedokončil Adrián Bíreš
Calgary 1988 obří slalom nedokončila Ludmila Milanová
Calgary 1988 kombinace nedokončila Ludmila Milanová
Calgary 1988 slalom nedokončila Ludmila Milanová
Sarajevo 1984 obří slalom nedokončila Jana Gantnerová-Šoltýsová
Sarajevo 1984 slalom nedokončila Ivana Valešová
Sarajevo 1984 slalom nedokončila Alexandra Mařasová
Lake Placid 1980 slalom nedokončila Jana Gantnerová-Šoltýsová
Innsbruck 1976 slalom diskvalifikován Bohumír Zeman
Innsbruck 1976 slalom nedokončila Jana Gantnerová-Šoltýsová
Grenoble 1968 obří slalom nedokončila Anna Mohrová
Grenoble 1968 slalom diskvalifikován Milan Pažout
Grenoble 1968 slalom diskvalifikován Jaroslav Janda
Innsbruck 1964 slalom kvalifikace Radim Koloušek
Innsbruck 1964 slalom nedokončil Anton Šoltýs
Cortina d'Ampezzo 1956 slalom diskvalifikován Vladimír Krajňák
Cortina d'Ampezzo 1956 sjezd diskvalifikován Vladimír Krajňák
Cortina d'Ampezzo 1956 sjezd diskvalifikován Jaroslav Bogdálek
Svatý Mořic 1948 slalom nedokončil Zdeněk Parma
Svatý Mořic 1948 sjezd nedokončil Zdeněk Parma
Garmisch-Partenkirchen 1936 kombinace nedokončil Eduard Hromádka
Garmisch-Partenkirchen 1936 kombinace nedokončila Hilde Walterová
Garmisch-Partenkirchen 1936 kombinace nedokončila Trude Möhwaldová
Zpět na sport »