Veslování: Výsledky českých sportovců

Olympiáda Disciplína Umístění Tým/Sportovec
Londýn 2012 skif 1. Miroslava Topinková Knapková
Řím 1960 dvojskif 1. Družstvo ČSSR - veslování, dvojskif muži 1960
Helsinky 1952 čtyřka s kormidelníkem 1. Družstvo ČSR - veslování, čtyřka s kormidelníkem muži 1952
Londýn 2012 skif 2. Ondřej Synek
Peking 2008 skif 2. Ondřej Synek
Atény 2004 párová čtyřka 2. Družstvo ČR - veslování, párová čtyřka muži 2004
Barcelona 1992 skif 2. Václav Chalupa
Mnichov 1972 dvojka s kormidelníkem 2. Družstvo ČSSR - veslování, dvojka s kormidelníkem muži 1972
Rio de Janeiro 2016 skif 3. Ondřej Synek
Moskva 1980 dvojskif 3. Družstvo ČSSR - veslování, dvojskif muži 1980
Tokio 1964 dvojskif 3. Družstvo ČSSR - veslování, dvojskif muži 1964
Montreal 1976 párová čtyřka 3. Družstvo ČSSR - veslování, párová čtyřka muži 1976
Montreal 1976 dvojka s kormidelníkem 3. Družstvo ČSSR - veslování, dvojka s kormidelníkem muži 1976
Mnichov 1972 čtyřka s kormidelníkem 3. Družstvo ČSSR - veslování, čtyřka s kormidelníkem muži 1972
Tokio 1964 osma 3. Družstvo ČSSR - veslování, osma muži 1964
Řím 1960 osma 3. Družstvo ČSSR - veslování, osma muži 1960
Atény 2004 skif 4. Miroslava Topinková Knapková
Moskva 1980 čtyřka bez kormidelníka 4. Družstvo ČSSR - veslování, čtyřka bez kormidelníka muži 1980
Moskva 1980 skif 4. Vladek Lacina
Moskva 1980 osma 4. Družstvo ČSSR - veslování, osma muži 1980
Montreal 1976 čtyřka s kormidelníkem 4. Družstvo ČSSR - veslování, čtyřka s kormidelníkem muži 1976
Mnichov 1972 dvojka bez kormidelníka 4. Družstvo ČSSR - veslování, dvojka bez kormidelníka muži 1972
Řím 1960 čtyřka bez kormidelníka 4. Družstvo ČSSR - veslování, čtyřka bez kormidelníka muži 1960
Peking 2008 skif 5. Miroslava Topinková Knapková
Peking 2008 čtyřka bez kormidelníka 5. Družstvo ČR - veslování, čtyřka bez kormidelníka muži 2008
Atény 2004 skif 5. Václav Chalupa
Atény 2004 dvojskif 5. Družstvo ČR - veslování, dvojskif muži 2004
Atlanta 1996 skif 5. Václav Chalupa
Soul 1988 párová čtyřka 5. Družstvo ČSSR - veslování, párová čtyřka ženy 1988
Moskva 1980 dvojka bez kormidelníka 5. Družstvo ČSSR - veslování, dvojka bez kormidelníka muži 1980
Montreal 1976 párová čtyřka 5. Družstvo ČSSR - veslování, párová čtyřka ženy 1976
Mexiko 1968 osma 5. Družstvo ČSSR - veslování, osma muži 1968
Tokio 1964 dvojka s kormidelníkem 5. Družstvo ČSSR - veslování, dvojka s kormidelníkem muži 1964
Helsinky 1952 dvojskif 5. Družstvo ČSR - veslování, dvojskif muži 1952
Peking 2008 dvojskif 6. Družstvo ČR - veslování, dvojskif ženy 2008
Barcelona 1992 párová čtyřka 6. Družstvo ČSFR - veslování, párová čtyřka ženy 1992
Moskva 1980 dvojka s kormidelníkem 6. Družstvo ČSSR - veslování, dvojka s kormidelníkem muži 1980
Montreal 1976 dvojka bez kormidelníka 6. Družstvo ČSSR - veslování, dvojka bez kormidelníka muži 1976
Montreal 1976 osma 6. Družstvo ČSSR - veslování, osma muži 1976
Mnichov 1972 dvojskif 6. Družstvo ČSSR - veslování, dvojskif muži 1972
Amsterdam 1928 skif 6. Josef Straka st.
Rio de Janeiro 2016 dvojka bez kormidelníka 7. Družstvo ČR - veslování, dvojka bez kormidelníka muži 2016
Rio de Janeiro 2016 skif 7. Miroslava Topinková Knapková
Londýn 2012 dvojskif 7. Družstvo ČR - veslování, dvojskif ženy 2012
Soul 1988 dvojka s kormidelníkem 7. Družstvo ČSSR - veslování, dvojka s kormidelníkem muži 1988
Peking 2008 dvojka bez kormidelníka 8. Družstvo ČR - veslování, dvojka bez kormidelníka muži 2008
Atény 2004 čtyřka bez kormidelníka 8. Družstvo ČR - veslování, čtyřka bez kormidelníka muži 2004
Barcelona 1992 osma 8. Družstvo ČSFR - veslování, osma ženy 1992
Soul 1988 čtyřka s kormidelníkem 8. Družstvo ČSSR - veslování, čtyřka s kormidelníkem muži 1988
Montreal 1976 dvojskif 8. Družstvo ČSSR - veslování, dvojskif ženy 1976
Atény 2004 dvojskif lehkých vah 9. Družstvo ČR - veslování, dvojskif lehkých vah muži 2004
Atlanta 1996 dvojka bez kormidelníka 9. Družstvo ČR - veslování, dvojka bez kormidelníka 1996
Moskva 1980 čtyřka s kormidelníkem 9. Družstvo ČSSR - veslování, čtyřka s kormidelníkem muži 1980
Montreal 1976 dvojka bez kormidelníka 9. Zdena Tichá
Mexiko 1968 skif 9. Václav Kozák
Rio de Janeiro 2016 dvojskif 10. Družstvo ČR - veslování, dvojskif ženy 2016
Peking 2008 párová čtyřka 10. Družstvo ČR - veslování, párová čtyřka muži 2008
Barcelona 1992 čtyřka s kormidelníkem 10. Družstvo ČSFR - veslování, čtyřka s kormidelníkem muži 1992
Montreal 1976 dvojskif 10. Družstvo ČSSR - veslování, dvojskif muži 1976
Mnichov 1972 osma 10. Družstvo ČSSR - veslování, osma muži 1972
Londýn 2012 čtyřka bez kormidelníka lehkých vah 11. Družstvo ČR - veslování, čtyřka bez kormidelníka lehkých vah muži 2012
Sydney 2000 skif 11. Václav Chalupa
Soul 1988 párová čtyřka 11. Družstvo ČSSR - veslování, párová čtyřka muži 1988
Rio de Janeiro 2016 čtyřka bez kormidelníka lehkých vah 12. Družstvo ČR - veslování, čtyřka bez kormidelníka lehkých vah muži 2016
Barcelona 1992 osma 12. Družstvo ČSFR - veslování, osma muži 1992
Soul 1988 skif 12. Michaela Burešová-Loukotová
Mnichov 1972 skif 12. Jaroslav Hellebrand
Mexiko 1968 dvojskif 12. Družstvo ČSSR - veslování, dvojskif muži 1968
Londýn 2012 čtyřka bez kormidelníka 13. Družstvo ČR - veslování, čtyřka bez kormidelníka muži 2012
Atény 2004 dvojka bez kormidelníka 13. Družstvo ČR - veslování, dvojka bez kormidelníka muži 2004
Atlanta 1996 dvojskif lehkých vah 13. Družstvo ČR - veslování, dvojskif lehkých vah muži 1996
Barcelona 1992 dvojka s kormidelníkem opravné jízdy Družstvo ČSFR - veslování, dvojka s kormidelníkem muži 1992
Mexiko 1968 dvojka s kormidelníkem opravné jízdy Družstvo ČSSR - veslování, dvojka s kormidelníkem muži 1968
Tokio 1964 skif opravné jízdy Václav Kozák
Tokio 1964 čtyřka s kormidelníkem opravné jízdy Družstvo ČSSR - veslování, čtyřka s kormidelníkem muži 1964
Řím 1960 dvojka s kormidelníkem opravné jízdy Družstvo ČSSR - veslování, dvojka s kormidelníkem muži 1960
Řím 1960 čtyřka s kormidelníkem semifinále Družstvo ČSSR - veslování, čtyřka s kormidelníkem muži 1960
Melbourne 1956 dvojskif opravné jízdy Družstvo ČSR - veslování, dvojskif muži 1956
Melbourne 1956 osma semifinále Družstvo ČSSR - veslování, osma muži 1956
Helsinky 1952 skif semifinále František Reich
Londýn 1948 čtyřka bez kormidelníka opravné jízdy Družstvo ČSR - veslování, čtyřka bez kormidelníka muži 1948
Berlín 1936 osma semifinále Družstvo ČSR - veslování, osma muži 1936
Berlín 1936 dvojskif semifinále Družstvo ČSR - veslování, dvojskif muži 1936
Berlín 1936 skif opravné jízdy Jiří Zavřel
Berlín 1936 čtyřka s kormidelníkem semifinále Družstvo ČSR - veslování, čtyřka s kormidelníkem muži 1936
Antverpy 1920 osma rozjížďka Družstvo ČSR - veslování, osma muži 1920
Antverpy 1920 skif rozjížďka Gustav Zinke
Antverpy 1920 čtyřka s kormidelníkem rozjížďka Družstvo ČSR - veslování, čtyřka s kormidelníkem muži 1920
Stockholm 1912 skif rozjížďka Jan Šourek
Stockholm 1912 skif rozjížďka Ivan Schweizer
Zpět na sport »