Tenis: Výsledky českých sportovců

Olympiáda Disciplína Umístění Tým/Sportovec
Soul 1988 dvouhra 1. Miloslav Mečíř
Atlanta 1996 čtyřhra 2. Družstvo ČR - tenis, čtyřhra ženy 1996
Londýn 2012 čtyřhra 2. Družstvo ČR - tenis, čtyřhra ženy 2012
Soul 1988 čtyřhra 2. Družstvo ČSSR - tenis, čtyřhra ženy 1988
Rio de Janeiro 2016 čtyřhra 3. Družstvo ČR - tenis, čtyřhra ženy 2016
Rio de Janeiro 2016 dvouhra 3. Petra Kvitová
Rio de Janeiro 2016 smíšená čtyřhra 3. Družstvo ČR - tenis, smíšená čtyřhra 2016
Paříž 1900 smíšená čtyřhra 3. Hedvika Rosenbaumová
Atlanta 1996 dvouhra 3. Jana Novotná
Soul 1988 čtyřhra 3. Družstvo ČSSR - tenis, čtyřhra muži 1988
Antverpy 1920 smíšená čtyřhra 3. Družstvo ČSR - tenis, smíšená čtyřhra 1920
Paříž 1900 dvouhra 3. Hedvika Rosenbaumová
Rio de Janeiro 2016 čtyřhra 4. Družstvo ČR - tenis, čtyřhra ženy 2016
Stockholm 1912 dvouhra 4. Ladislav Žemla
Stockholm 1912 čtyřhra 4. Družstvo Čech - tenis, čtyřhra muži 1912
Londýn 2012 dvouhra 5. Petra Kvitová
Atény 2004 dvouhra 5. Tomáš Berdych
Atlanta 1996 čtyřhra 5. Družstvo ČR - tenis, čtyřhra muži 1996
Barcelona 1992 čtyřhra 5. Družstvo ČSFR - tenis, čtyřhra ženy 1992
Londýn 2012 smíšená čtyřhra 9. Družstvo ČR - tenis, smíšená čtyřhra 2012
Londýn 2012 čtyřhra 9. Družstvo ČR - tenis, čtyřhra muži 2012
Peking 2008 dvouhra 9. Tomáš Berdych
Peking 2008 dvouhra 9. Lucie Šafářová
Peking 2008 čtyřhra 9. Družstvo ČR - tenis, čtyřhra muži 2008
Atény 2004 čtyřhra 9. Družstvo ČR - tenis, čtyřhra muži 2004
Sydney 2000 čtyřhra 9. Družstvo ČR - tenis, čtyřhra muži 2000
Paříž 1924 čtyřhra 9. Družstvo ČSR, tenis, čtyřhra muži 1924
Antverpy 1920 čtyřhra 9. Družstvo ČSR, tenis, čtyřhra muži 1920
Antverpy 1920 čtyřhra 9. Družstvo ČSR, tenis, čtyřhra muži 1920
Antverpy 1920 čtyřhra 9. Družstvo ČSR, tenis, čtyřhra muži 1920
Stockholm 1912 dvouhra 9. Josef Šebek
Londýn 1908 dvouhra 9. Bohuslav Hykš
Londýn 1908 dvouhra 9. David Slíva
Stockholm 1912 čtyřhra 15. Družstvo Čech - tenis, čtyřhra muži 1912
Stockholm 1912 čtyřhra 15. Družstvo Čech - tenis, čtyřhra muži 1912
Paříž 1924 čtyřhra 16. Družstvo ČSR, tenis, čtyřhra muži 1924
Stockholm 1912 dvouhra hala 16. Jaroslav Hainz
Londýn 1908 dvouhra 16. Ladislav Žemla
Rio de Janeiro 2016 dvouhra 17. Barbora Strýcová
Rio de Janeiro 2016 dvouhra 17. Lucie Šafářová
Londýn 2012 čtyřhra 17. Družstvo ČR - tenis, čtyřhra ženy 2012
Peking 2008 čtyřhra 17. Družstvo ČR - tenis, čtyřhra ženy 2008
Peking 2008 čtyřhra 17. Družstvo ČR - tenis, čtyřhra ženy 2008
Peking 2008 čtyřhra 17. Družstvo ČR - tenis, čtyřhra muži 2008
Peking 2008 dvouhra 17. Iveta Benešová
Atény 2004 dvouhra 17. Jiří Novák
Atény 2004 čtyřhra 17. Družstvo ČR - tenis, čtyřhra muži 2004
Atény 2004 čtyřhra 17. Družstvo ČR - tenis, čtyřhra ženy 2004
Sydney 2000 dvouhra 17. Jiří Vaněk
Sydney 2000 dvouhra 17. Daniela Bedáňová
Sydney 2000 čtyřhra 17. Družstvo ČR - tenis, čtyřhra ženy 2000
Atlanta 1996 dvouhra 17. Daniel Vacek
Barcelona 1992 dvouhra 17. Helena Suková
Soul 1988 dvouhra 17. Helena Suková
Soul 1988 dvouhra 17. Jana Novotná
Paříž 1924 dvouhra 17. Pavel Macenauer
Paříž 1924 dvouhra 17. Jan Koželuh
Antverpy 1920 dvouhra 17. Ladislav Žemla
Antverpy 1920 dvouhra 17. Karel Ardelt
Stockholm 1912 dvouhra 17. Karel Robětín
Londýn 1908 dvouhra 26. Josef Gruss-Mičovský
Stockholm 1912 dvouhra 31. Bohuslav Hykš
Stockholm 1912 dvouhra 31. Jaroslav Just
Stockholm 1912 dvouhra 31. Jaromír Zeman
Antverpy 1920 dvouhra 32. Jaroslav Just
Antverpy 1920 dvouhra 32. Otto Woffek
Rio de Janeiro 2016 dvouhra 33. Lukáš Rosol
Rio de Janeiro 2016 dvouhra 33. Lucie Hradecká
Rio de Janeiro 2016 čtyřhra 33. Družstvo ČR - tenis, čtyřhra muži 2016
Londýn 2012 dvouhra 33. Radek Štěpánek
Londýn 2012 dvouhra 33. Tomáš Berdych
Londýn 2012 dvouhra 33. Petra Cetkovská
Londýn 2012 dvouhra 33. Lucie Šafářová
Londýn 2012 dvouhra 33. Klára Zakopalová (Koukalová)
Peking 2008 dvouhra 33. Radek Štěpánek
Peking 2008 dvouhra 33. Klára Zakopalová (Koukalová)
Peking 2008 dvouhra 33. Jiří Vaněk
Peking 2008 dvouhra 33. Ivo Minář
Peking 2008 dvouhra 33. Nicole Vaidišová
Atény 2004 dvouhra 33. Barbora Strýcová
Atény 2004 dvouhra 33. Iveta Benešová
Atény 2004 dvouhra 33. Klára Zakopalová (Koukalová)
Sydney 2000 dvouhra 33. Jiří Novák
Sydney 2000 dvouhra 33. Ctislav Doseděl
Sydney 2000 dvouhra 33. Adriana Gerši
Sydney 2000 dvouhra 33. Květoslava Peschkeová (Hrdličková)
Atlanta 1996 dvouhra 33. Jiří Novák
Atlanta 1996 dvouhra 33. Helena Suková
Barcelona 1992 dvouhra 33. Marián Vajda
Barcelona 1992 dvouhra 33. Jana Novotná
Barcelona 1992 dvouhra 33. Radka Zrubáková
Soul 1988 dvouhra 33. Milan Šrejber
Soul 1988 dvouhra 33. Regina Rajchrtová
Paříž 1924 dvouhra 33. Ladislav Žemla
Stockholm 1912 dvouhra 48. Jiří Kodl
Paříž 1924 dvouhra 61. Friedrich Rohrer
Stockholm 1912 dvouhra hala čtvrtfinále Karel Robětín
Londýn 1908 čtyřhra 1. kolo Družstvo Čech - tenis, čtyřhra muži 1908
Zpět na sport »