Šerm: Výsledky českých sportovců

Olympiáda Disciplína Umístění Tým/Sportovec
Londýn 1908 šavle 3. Vilém Goppold z Lobsdorfu st.
Londýn 1908 šavle družstva 3. Družstvo Čech - šerm, šavle muži 1908
Paříž 1924 šavle družstva 4. Družstvo ČSR - šerm, šavle muži 1924
Stockholm 1912 šavle družstva 4. Družstvo Čech - šerm, šavle muži 1912
Amsterdam 1928 kord družstva 5. Družstvo ČSR - šerm, kord muži 1928
Moskva 1980 kord družstva 6. Družstvo ČSSR - šerm, kord muži 1980
Moskva 1980 kord 7. Jaroslav Jurka
Moskva 1980 fleret 7. Katarína Ráczová
Stockholm 1912 kord družstva 7. Družstvo Čech - šerm, kord muži 1912
Antverpy 1920 šavle družstva 8. Družstvo ČSR - šerm, šavle muži 1920
Barcelona 1992 kord družstva 9. Družstvo ČSFR - šerm, kord muži 1992
Baku 2015 fleret 11. Alexander Choupenitch
Mnichov 1972 fleret 11. Katarína Ráczová
Moskva 1980 fleret 13. Jaroslav Jurka
Montreal 1976 kord 13. Jaroslav Jurka
Montreal 1976 fleret 13. Katarína Ráczová
Barcelona 1992 kord 16. Aleš Depta
Mnichov 1972 fleret 17. František Koukal
Montreal 1976 fleret 19. František Koukal
Barcelona 1992 kord 21. Jiří Douba
Moskva 1980 kord 21. Oldřich Kubišta
Rio de Janeiro 2016 fleret 26. Alexander Choupenitch
Montreal 1976 fleret 27. Jaroslav Jurka
Baku 2015 fleret 28. Andrea Bímová
Moskva 1980 fleret 29. František Koukal
Moskva 1980 kord 31. Jiří Douba
Rio de Janeiro 2016 kord 33. Jiří Beran ml.
Baku 2015 šavle 35. Klára Hanzlíková
Barcelona 1992 kord 35. Roman Ječmínek
Atlanta 1996 kord 37. Roman Ječmínek
Stockholm 1912 kord diskvalifikován Vilém Tvrzský
Londýn 1948 šavle 1. kolo Jaroslav Starý
Berlín 1936 šavle 1. kolo Bohuslav Kirchmann
Berlín 1936 kord 1. kolo Josef Kunt
Berlín 1936 kord 1. kolo Robert Bergmann
Berlín 1936 fleret 1. kolo Hervarth Frass von Friedenfeldt
Berlín 1936 fleret 1. kolo Marie Krůbová-Šedivá
Berlín 1936 fleret 1. kolo Carmen Raisová-Slabochová
Amsterdam 1928 kord 1. kolo Jan Černohorský
Amsterdam 1928 kord 1. kolo František Kříž
Paříž 1924 fleret 1. kolo Josef Javůrek
Paříž 1924 fleret 1. kolo František Dvořák
Paříž 1924 kord 1. kolo Josef Javůrek
Paříž 1924 kord 1. kolo Jan Tille
Paříž 1924 kord 1. kolo Josef Jungmann
Antverpy 1920 kord 1. kolo Zdeněk Vávra
Antverpy 1920 fleret družstva 1. kolo Družstvo ČSR - šerm, fleret muži 1920
Antverpy 1920 fleret 1. kolo František Dvořák
Antverpy 1920 fleret 1. kolo Antonín Mikala
Antverpy 1920 fleret 1. kolo Josef Jungmann
Antverpy 1920 fleret 1. kolo Josef Javůrek
Antverpy 1920 kord družstva 1. kolo Družstvo ČSR - šerm, kord muži 1920
Antverpy 1920 šavle 1. kolo Jaroslav Tuček
Antverpy 1920 šavle 1. kolo Vilém Tvrzský
Antverpy 1920 šavle 1. kolo Zdeněk Vávra
Antverpy 1920 kord 1. kolo Josef Javůrek
Antverpy 1920 kord 1. kolo Jan Černohorský
Stockholm 1912 kord 1. kolo Josef Pfeiffer
Stockholm 1912 kord 1. kolo Josef Javůrek
Stockholm 1912 fleret 1. kolo Miloš Klika
Stockholm 1912 fleret 1. kolo Josef Javůrek
Stockholm 1912 fleret 1. kolo Zdeněk Vávra
Stockholm 1912 fleret 1. kolo František Kříž
Stockholm 1912 šavle 1. kolo Zdeněk Bárta
Londýn 1908 kord družstva 1. kolo Družstvo Čech - šerm, kord muži 1908
Londýn 1908 kord 1. kolo Bedřich Schejbal
Londýn 1908 kord 1. kolo Otakar Lada
Londýn 1908 kord 1. kolo František Šourek
Londýn 1908 šavle 1. kolo Jaroslav Tuček
Londýn 1908 šavle 1. kolo František Šourek
Londýn 1948 šavle družstva 2. kolo Družstvo ČSR - šerm, šavle muži 1948
Londýn 1948 šavle 2. kolo Alois Sokol
Londýn 1948 šavle 2. kolo Svatopluk Skýva
Berlín 1936 šavle družstva 2. kolo Družstvo ČSR - šerm, šavle muži 1936
Berlín 1936 fleret družstva 2. kolo Družstvo ČSR - šerm, fleret muži 1936
Berlín 1936 kord družstva 2. kolo Družstvo ČSR - šerm, kord muži 1936
Berlín 1936 šavle 2. kolo Hervarth Frass von Friedenfeldt
Berlín 1936 šavle 2. kolo Josef Benedik
Berlín 1936 kord 2. kolo František Vohryzek
Berlín 1936 fleret 2. kolo Bohuslav Kirchmann
Amsterdam 1928 fleret 2. kolo Jarmila Chalupová
Amsterdam 1928 kord 2. kolo Josef Jungmann
Antverpy 1920 fleret 2. kolo Vilém Tvrzský
Antverpy 1920 šavle 2. kolo Josef Javůrek
Antverpy 1920 kord 2. kolo Josef Jungmann
Antverpy 1920 kord 2. kolo Otakar Švorčík
Stockholm 1912 kord 2. kolo Zdeněk Bárta
Stockholm 1912 fleret 2. kolo Vilém Goppold z Lobsdorfu ml.
Stockholm 1912 fleret 2. kolo Josef Pfeiffer
Stockholm 1912 kord 2. kolo Karel Goppold z Lobsdorfu
Stockholm 1912 šavle 2. kolo Josef Javůrek
Londýn 1908 kord 2. kolo Vilém Goppold z Lobsdorfu st.
Londýn 1908 kord 2. kolo Vilém Tvrzský
Londýn 1908 kord 2. kolo Vlastimil Lada
Londýn 1908 kord 2. kolo Jaroslav Tuček
Londýn 1908 šavle 2. kolo Vilém Tvrzský
Londýn 1908 šavle 2. kolo Vlastimil Lada
Londýn 1908 šavle 2. kolo Bedřich Schejbal
Londýn 1908 šavle 2. kolo Otakar Lada
Berlín 1936 fleret 3. kolo Jiří Jesenský
Stockholm 1912 kord 3. kolo Vilém Goppold z Lobsdorfu ml.
Stockholm 1912 kord 3. kolo Miloš Klika
Stockholm 1912 kord 3. kolo Zdeněk Vávra
Stockholm 1912 kord 3. kolo František Kříž
Stockholm 1912 fleret 3. kolo Vilém Tvrzský
Zpět na sport »