Sportovní střelba: Výsledky českých sportovců

Olympiáda Disciplína Umístění Tým/Sportovec
Minsk 2019 trap 1. David Kostelecký
Peking 2008 vzduchová puška 1. Kateřina Emmons (Kůrková)
Barcelona 1992 trap 1. Petr Hrdlička
Soul 1988 libovolná malorážka vleže 1. Miroslav Varga
Mexiko 1968 libovolná malorážka vleže 1. Jan Kůrka
Peking 2008 trap 1. David Kostelecký
Montreal 1976 skeet 1. Josef Panáček
Minsk 2019 skeet 2. Tomáš Nýdrle
Minsk 2019 sportovní malorážka 3 x 40 2. Nikola Mazurová
Melbourne 1956 libovolná malorážka 3 x 40 2. Otokar Hořínek
Peking 2008 sportovní malorážka 3 x 20 2. Kateřina Emmons (Kůrková)
Atény 2004 sportovní pistole 2. Lenka Hyková-Marušková
Sydney 2000 skeet 2. Petr Málek
Soul 1988 trap 2. Miloslav Bednařík
Mnichov 1972 rychlopalná pistole 2. Ladislav Falta
Minsk 2019 skeet mix 3. Družstvo ČR - sportovní střelba, skeet mix 2019
Minsk 2019 vzduchová puška mix 3. Družstvo ČR - sportovní střelba, vzduchová puška mix 2019
Minsk 2019 vzduchová puška 3. Nikola Mazurová
Minsk 2019 vzduchová puška 3. Filip Nepejchal
Atény 2004 vzduchová puška 3. Kateřina Emmons (Kůrková)
Londýn 2012 sportovní malorážka 3 x 20 3. Adéla Bruns (Sýkorová)
Sydney 2000 libovolná pistole 3. Martin Tenk
Atlanta 1996 běžící terč 3. Miroslav Januš
Barcelona 1992 běžící terč 3. Luboš Račanský
Tokio 1964 rychlopalná pistole 3. Lubomír Nácovský
Minsk 2019 libovolná malorážka 3 x 40 4. Filip Nepejchal
Minsk 2019 standardní pistole mix 4. Družstvo ČR - sportovní střelba, standardní pistole mix 2019
Minsk 2019 trap 4. Jiří Lipták
Rio de Janeiro 2016 trap 4. David Kostelecký
Londýn 2012 vzduchová puška 4. Kateřina Emmons (Kůrková)
Barcelona 1992 vzduchová puška 4. Dagmar Bílková
Soul 1988 běžící terč 4. Ján Kermiet
Soul 1988 libovolná malorážka vleže 4. Pavel Soukeník
Moskva 1980 trap 4. Josef Hojný
Moskva 1980 skeet 4. Pavel Pulda
Mnichov 1972 libovolná malorážka 3 x 40 4. Petr Kovařík
Řím 1960 libovolná malorážka 3 x 40 4. Dušan Houdek
Melbourne 1956 libovolná malorážka vleže 4. Otokar Hořínek
Helsinky 1952 trap 4. František Čapek
Baku 2015 skeet 5. Jan Sychra
Sydney 2000 libovolná malorážka vleže 5. Václav Bečvář
Atlanta 1996 libovolná malorážka vleže 5. Milan Mach
Barcelona 1992 trap 5. Pavel Kubec
Mnichov 1972 velkorážní terčovnice 3 x 40 5. Karel Bulan
Mnichov 1972 libovolná malorážka vleže 5. Jiří Vogler
Baku 2015 skeet mix 6. Družstvo ČR - sportovní střelba, skeet mix 2015
Londýn 2012 skeet 6. Jan Sychra
Sydney 2000 trap 6. David Kostelecký
Atlanta 1996 vzduchová puška 6. Marta Nedvědová
Soul 1988 vzduchová pistole 6. Miroslav Růžička
Mnichov 1972 libovolná pistole 6. Hynek Hromada
Řím 1960 velkorážní terčovnice 3 x 40 6. Vladimír Stibořík
Melbourne 1956 trap 6. František Čapek
Paříž 1924 běžící jelen dvojstřely družstva 6. Družstvo ČSR - sportovní střelba, běžící jelen 1924
Minsk 2019 rychlopalná pistole 7. Martin Strnad
Rio de Janeiro 2016 sportovní malorážka 3 x 20 7. Adéla Bruns (Sýkorová)
Baku 2015 vzduchová puška 7. Nikola Mazurová
Londýn 2012 rychlopalná pistole 7. Martin Podhráský
Atlanta 1996 libovolná malorážka 3 x 40 7. Václav Bečvář
Atlanta 1996 libovolná pistole 7. Martin Tenk
Mexiko 1968 rychlopalná pistole 7. Lubomír Nácovský
Řím 1960 libovolná pistole 7. Vladimír Kudrna
Minsk 2019 trap mix 8. Družstvo ČR - sportovní střelba, trap mix 2019
Baku 2015 rychlopalná pistole 8. Martin Podhráský
Londýn 2012 vzduchová pistole 8. Lenka Hyková-Marušková
Sydney 2000 běžící terč 8. Miroslav Januš
Atlanta 1996 vzduchová puška 8. Milan Bakeš
Řím 1960 rychlopalná pistole 8. Jiří Hrneček
Antverpy 1920 armádní puška vleže 300 a 600 m družstva 8. Družstvo ČSR - sportovní střelba 1920
Minsk 2019 rychlopalná pistole 9. Martin Podhráský
Londýn 2012 rychlopalná pistole 9. Martin Strnad
Atény 2004 libovolná pistole 9. Martin Tenk
Atény 2004 skeet 9. Jan Sychra
Atlanta 1996 trap 9. Jiří Gach
Barcelona 1992 sportovní malorážka 3 x 20 9. Lenka Koloušková
Barcelona 1992 běžící terč 9. Miroslav Januš
Mnichov 1972 rychlopalná pistole 9. Vladimír Hurt
Tokio 1964 rychlopalná pistole 9. Ladislav Falta
Řím 1960 rychlopalná pistole 9. Josef Šváb
Minsk 2019 sportovní pistole 10. Renata Červenková
Minsk 2019 vzduchová puška 10. Petr Nymburský
Barcelona 1992 vzduchová pistole 10. Stanislav Jirkal
Mexiko 1968 rychlopalná pistole 10. Ladislav Falta
Řím 1960 libovolná malorážka 3 x 40 10. Otokar Hořínek
Antverpy 1920 armádní puška vleže 300 m družstva 10. Družstvo ČSR - sportovní střelba 1920
Minsk 2019 skeet 11. Jakub Tomeček
Minsk 2019 trap mix 11. Družstvo ČR - sportovní střelba, trap mix 2019
Baku 2015 sportovní pistole 11. Petra Trdličková
Sydney 2000 vzduchová pistole 11. Martin Tenk
Atlanta 1996 vzduchová puška 11. Petr Kůrka
Atlanta 1996 libovolná malorážka vleže 11. Václav Bečvář
Barcelona 1992 libovolná malorážka 3 x 40 11. Petr Kůrka
Barcelona 1992 skeet 11. Luboš Adamec
Soul 1988 vzduchová puška 11. Petr Kůrka
Moskva 1980 skeet 11. Josef Panáček
Moskva 1980 trap 11. Josef Machan
Mnichov 1972 libovolná malorážka vleže 11. Rudolf Pojer
Antverpy 1920 armádní puška vleže 600 m družstva 11. Družstvo ČSR - sportovní střelba 1920
Minsk 2019 skeet 12. Barbora Šumová
Atlanta 1996 sportovní malorážka 3 x 20 12. Marta Nedvědová
Soul 1988 běžící terč 12. Luboš Račanský
Montreal 1976 libovolná malorážka vleže 12. Jiří Vogler
Montreal 1976 rychlopalná pistole 12. Vladimír Hurt
Mnichov 1972 libovolná malorážka 3 x 40 12. Karel Bulan
Mnichov 1972 libovolná pistole 12. Miroslav Štefan
Mexiko 1968 velkorážní terčovnice 3 x 40 12. Jan Kůrka
Melbourne 1956 libovolná pistole 12. František Maxa
Paříž 1924 trap družstva 12. Družstvo ČSR, sportovní střelba, trap 1924
Minsk 2019 skeet 13. Martina Skalická
Minsk 2019 skeet mix 13. Družstvo ČR - sportovní střelba, skeet mix 2019
Baku 2015 sportovní malorážka 3 x 20 13. Nikola Mazurová
Baku 2015 rychlopalná pistole 13. Martin Strnad
Londýn 2012 sportovní pistole 13. Lenka Hyková-Marušková
Peking 2008 vzduchová puška 13. Václav Haman
Atlanta 1996 trap 13. Pavel Kubec
Atlanta 1996 běžící terč 13. Luboš Račanský
Barcelona 1992 vzduchová puška 13. Petr Kůrka
Barcelona 1992 rychlopalná pistole 13. Jindřich Skupa
Soul 1988 skeet 13. Leoš Hlaváček
Moskva 1980 libovolná pistole 13. Ivan Némethy
Londýn 2012 trap 14. David Kostelecký
Peking 2008 rychlopalná pistole 14. Martin Podhráský
Sydney 2000 sportovní malorážka 3 x 20 14. Lucie Valová
Barcelona 1992 sportovní pistole 14. Jindřiška Šimková
Moskva 1980 běžící terč 14. Bohumír Pokorný
Montreal 1976 skeet 14. Pavel Pulda
Montreal 1976 libovolná pistole 14. Ivan Némethy
Mnichov 1972 velkorážní terčovnice 3 x 40 14. Rudolf Pojer
Mexiko 1968 libovolná malorážka vleže 14. Rudolf Pojer
Mexiko 1968 libovolná pistole 14. Hynek Hromada
Berlín 1936 rychlopalná pistole 14. Jan Gasche
Paříž 1924 libovolná puška družstva 14. Družstvo ČSR, sportovní střelba, armádní puška 1924
Antverpy 1920 armádní puška vstoje družstva 14. Družstvo ČSR - sportovní střelba 1920
Antverpy 1920 libovolná puška družstva 14. Družstvo ČSR - sportovní střelba 1920
Baku 2015 vzduchová puška 15. Gabriela Vognarová
Atény 2004 běžící terč 15. Miroslav Januš
Sydney 2000 libovolná malorážka 3 x 40 15. Radim Novák
Sydney 2000 libovolná malorážka 3 x 40 15. Václav Bečvář
Atlanta 1996 libovolná pistole 15. Stanislav Jirkal
Atlanta 1996 skeet 15. Jan Sychra
Soul 1988 libovolná malorážka 3 x 40 15. Pavel Soukeník
Řím 1960 velkorážní terčovnice 3 x 40 15. František Prokop
Helsinky 1952 libovolná pistole 15. František Maxa
Paříž 1924 běžící jelen dvojstřely 15. Rudolf Jelen
Baku 2015 skeet 16. Jakub Tomeček
Baku 2015 skeet 16. Libuše Jahodová
Baku 2015 pistole 50 m 16. Jindřich Dubový
Peking 2008 rychlopalná pistole 16. Martin Strnad
Peking 2008 skeet 16. Jan Sychra
Atény 2004 vzduchová pistole 16. Lenka Hyková-Marušková
Atény 2004 libovolná malorážka vleže 16. Václav Bečvář
Sydney 2000 dvojitý trap 16. Jiří Gach
Barcelona 1992 skeet 16. Leoš Hlaváček
Soul 1988 sportovní malorážka 3 x 20 16. Lenka Koloušková
Soul 1988 sportovní malorážka 3 x 20 16. Dagmar Bílková
Soul 1988 libovolná pistole 16. Miroslav Růžička
Baku 2015 vzduchová pistole mix 17. Družstvo ČR - sportovní střelba, vzduchová pistole mix 2015
Baku 2015 trap 17. David Kostelecký
Atény 2004 běžící terč 17. Tomáš Caknakis
Barcelona 1992 vzduchová puška 17. Lenka Koloušková
Soul 1988 vzduchová puška 17. Pavel Soukeník
Paříž 1924 běžící jelen 17. Miloslav Hlaváč
Rio de Janeiro 2016 vzduchová puška 18. Nikola Mazurová
Baku 2015 vzduchová pistole 18. Jindřich Dubový
Baku 2015 vzduchová pistole 18. Tereza Přibáňová
Londýn 2012 trap 18. Jiří Lipták
Atlanta 1996 libovolná malorážka 3 x 40 18. Milan Bakeš
Soul 1988 sportovní pistole 18. Yvonna Ježová
Moskva 1980 běžící terč 18. Jiří Bachroň
Mexiko 1968 velkorážní terčovnice 3 x 40 18. Ondřej Šíma
Tokio 1964 velkorážní terčovnice 3 x 40 18. Vladimír Stibořík
Tokio 1964 libovolná pistole 18. Vladimír Kudrna
Londýn 2012 skeet 19. Jakub Tomeček
Peking 2008 sportovní malorážka 3 x 20 19. Adéla Bruns (Sýkorová)
Atlanta 1996 dvojitý trap 19. Jiří Gach
Helsinky 1952 rychlopalná pistole 19. Ladislav Ondřej
Helsinky 1952 trap 19. Igor Treybal
Paříž 1924 běžící jelen dvojstřely 19. Miloslav Hlaváč
Minsk 2019 sportovní pistole 20. Anna Dědová
Minsk 2019 vzduchová pistole mix 20. Družstvo ČR - sportovní střelba, vzduchová pistole mix 2019
Rio de Janeiro 2016 skeet 20. Libuše Jahodová
Peking 2008 sportovní pistole 20. Lenka Hyková-Marušková
Atény 2004 vzduchová pistole 20. Martin Tenk
Atlanta 1996 vzduchová puška 20. Dagmar Bílková
Soul 1988 skeet 20. Petr Málek
Moskva 1980 libovolná malorážka vleže 20. Adolf Jakeš
Montreal 1976 rychlopalná pistole 20. Vladimír Hyka
Montreal 1976 libovolná malorážka 3 x 40 20. Petr Kovařík
Montreal 1976 libovolná malorážka 3 x 40 20. Karel Bulan
Paříž 1924 běžící jelen dvojstřely 20. Josef Sucharda
Rio de Janeiro 2016 libovolná malorážka 3 x 40 21. Filip Nepejchal
Barcelona 1992 sportovní pistole 21. Regina Jirkalová (Kodymová)
Barcelona 1992 vzduchová puška 21. Dalimil Nejezchleba
Barcelona 1992 libovolná malorážka 3 x 40 21. Milan Bakeš
Barcelona 1992 skeet 21. David Valter
Baku 2015 trap 22. Jiří Lipták
Atlanta 1996 sportovní malorážka 3 x 20 22. Dagmar Bílková
Barcelona 1992 libovolná pistole 22. Stanislav Jirkal
Soul 1988 vzduchová puška 22. Lenka Koloušková
Moskva 1980 libovolná malorážka 3 x 40 22. Jaroslav Pekař
Minsk 2019 malorážka vleže mix 23. Družstvo ČR - sportovní střelba, malorážka vleže mix 2019
Peking 2008 libovolná malorážka 3 x 40 23. Václav Haman
Atlanta 1996 vzduchová pistole 23. Martin Tenk
Berlín 1936 libovolná pistole 23. Václav Krecl
Minsk 2019 vzduchová pistole 24. Jindřich Dubový
Baku 2015 sportovní pistole 24. Tereza Přibáňová
Atény 2004 libovolná malorážka 3 x 40 24. Tomáš Jeřábek
Atény 2004 libovolná malorážka vleže 24. Tomáš Jeřábek
Barcelona 1992 sportovní malorážka 3 x 20 24. Dagmar Bílková
Barcelona 1992 vzduchová pistole 24. Jindřiška Šimková
Moskva 1980 libovolná malorážka 3 x 40 24. Adolf Jakeš
Helsinky 1952 libovolná pistole 24. Miroslav Proft
Minsk 2019 libovolná malorážka 3 x 40 25. Petr Nymburský
Minsk 2019 malorážka vleže mix 25. Družstvo ČR - sportovní střelba, malorážka vleže mix 2019
Rio de Janeiro 2016 sportovní malorážka 3 x 20 25. Nikola Mazurová
Baku 2015 sportovní malorážka 3 x 20 25. Adéla Bruns (Sýkorová)
Melbourne 1956 trap 25. Igor Treybal
Berlín 1936 rychlopalná pistole 25. František Pokorný
Minsk 2019 vzduchová puška 26. Aneta Brabcová
Baku 2015 libovolná malorážka vleže 26. Ondřej Rozsypal
Peking 2008 vzduchová pistole 26. Lenka Hyková-Marušková
Soul 1988 rychlopalná pistole 26. Břetislav Putna
Moskva 1980 rychlopalná pistole 26. Vladimír Hurt
Minsk 2019 vzduchová pistole 27. Anna Dědová
Minsk 2019 trap 27. Kateřina Janečková
Atény 2004 sportovní malorážka 3 x 20 27. Kateřina Emmons (Kůrková)
Atlanta 1996 sportovní pistole 27. Regina Jirkalová (Kodymová)
Soul 1988 vzduchová pistole 27. Yvonna Ježová
Soul 1988 skeet 27. Luboš Adamec
Montreal 1976 libovolná malorážka 3 x 40 27. Antonín Schwarz
Mexiko 1968 libovolná pistole 27. Jaroslav Veselý
Paříž 1924 běžící jelen dvojstřely 27. Josef Hosa
Tokio 1964 libovolná malorážka 3 x 40 28. Vladimír Stibořík
Řím 1960 libovolná malorážka vleže 28. Otokar Hořínek
Paříž 1924 běžící jelen 28. Rudolf Jelen
Minsk 2019 trap 29. Zina Hrdličková
Peking 2008 libovolná malorážka vleže 29. Miroslav Varga
Mexiko 1968 libovolná malorážka 3 x 40 29. Jan Kůrka
Řím 1960 trap 29. Josef Hrach
Soul 1988 vzduchová puška 30. Dagmar Bílková
Tokio 1964 libovolná malorážka vleže 30. Vladimír Stibořík
Paříž 1924 běžící jelen 30. Josef Hosa
Londýn 2012 vzduchová puška 31. Adéla Bruns (Sýkorová)
Peking 2008 vzduchová puška 31. Pavla Kalná
Atény 2004 libovolná malorážka 3 x 40 31. Václav Bečvář
Atlanta 1996 trap 31. David Kostelecký
Barcelona 1992 libovolná malorážka vleže 31. Milan Bakeš
Barcelona 1992 libovolná malorážka vleže 31. Miroslav Varga
Helsinky 1952 rychlopalná pistole 31. Zlatko Poláček
Paříž 1924 běžící jelen 31. Josef Sucharda
Rio de Janeiro 2016 vzduchová puška 32. Adéla Bruns (Sýkorová)
Londýn 2012 sportovní malorážka 3 x 20 32. Kateřina Emmons (Kůrková)
Sydney 2000 trap 32. Jiří Gach
Sydney 2000 skeet 32. Bronislav Bechyňský
Atlanta 1996 skeet 32. Bronislav Bechyňský
Atlanta 1996 skeet 32. Leoš Hlaváček
Soul 1988 libovolná malorážka 3 x 40 32. Petr Kůrka
Moskva 1980 libovolná malorážka vleže 32. Jiří Vogler
Řím 1960 trap 32. Václav Zavázal
Rio de Janeiro 2016 libovolná malorážka vleže 33. Filip Nepejchal
Londýn 2012 vzduchová puška 33. Václav Haman
Londýn 2012 libovolná malorážka 3 x 40 34. Václav Haman
Peking 2008 sportovní pistole 34. Michaela Musilová
Sydney 2000 vzduchová puška 34. Václav Bečvář
Berlín 1936 libovolná pistole 34. Jan Koller
Minsk 2019 sportovní malorážka 3 x 40 35. Aneta Brabcová
Rio de Janeiro 2016 vzduchová puška 35. Filip Nepejchal
Peking 2008 vzduchová pistole 35. Michaela Musilová
Montreal 1976 libovolná pistole 35. Miroslav Štefan
Paříž 1924 libovolná puška 35. Jaroslav Mach
Paříž 1924 libovolná puška 35. Josef Sucharda
Peking 2008 libovolná pistole 36. Martin Tenk
Sydney 2000 vzduchová puška 36. Lucie Valová
Berlín 1936 libovolná malorážka vleže 36. František Čermák
Paříž 1924 libovolná malorážka vleže 36. Rudolf Jelen
Atlanta 1996 vzduchová pistole 37. Regina Jirkalová (Kodymová)
Sydney 2000 libovolná malorážka vleže 38. Radim Novák
Atlanta 1996 vzduchová pistole 39. Stanislav Jirkal
Mexiko 1968 libovolná malorážka 3 x 40 39. Jaroslav Navrátil
Paříž 1924 rychlopalná pistole 39. Emil Werner
Londýn 2012 libovolná malorážka vleže 41. Václav Haman
Paříž 1924 libovolná malorážka vleže 41. Josef Sucharda
Sydney 2000 vzduchová puška 43. Radim Novák
Berlín 1936 libovolná malorážka vleže 44. Jaroslav Mach
Peking 2008 libovolná malorážka vleže 46. Tomáš Jeřábek
Paříž 1924 rychlopalná pistole 46. Josef Pavlík
Paříž 1924 libovolná puška 46. Rudolf Jelen
Barcelona 1992 vzduchová pistole 47. Regina Jirkalová (Kodymová)
Řím 1960 libovolná pistole 47. Jiří Hrneček
Paříž 1924 libovolná malorážka vleže 47. Antonín Byczanski
Paříž 1924 rychlopalná pistole 49. Jaroslav Mach
Paříž 1924 libovolná malorážka vleže 52. Emil Werner
Paříž 1924 rychlopalná pistole 55. Josef Kurz
Paříž 1924 libovolná puška 60. František Čermák
Řím 1960 libovolná malorážka vleže kvalifikace Dušan Houdek
Berlín 1936 libovolná malorážka vleže nedokončil František Pokorný
Berlín 1936 rychlopalná pistole kvalifikace Josef Kopecký
Paříž 1924 trap nedokončil Kurt Riedl
Paříž 1924 trap nedokončil František Schuster
Paříž 1924 trap nedokončil Antonín Siegl
Antverpy 1920 libovolná pistole nedokončil František Procházka
Zpět na sport »