Plavání: Výsledky českých sportovců

Olympiáda Disciplína Umístění Tým/Sportovec
Baku 2015 100 m volný způsob 4. Barbora Seemanová
Moskva 1980 100 m znak 4. Miloslav Rolko
Sydney 2000 100 m prsa 5. Daniel Málek
Sydney 2000 200 m prsa 5. Daniel Málek
Moskva 1980 400 m volný způsob 5. Daniel Machek
Moskva 1980 200 m prsa 5. Irena Fleissnerová
Paříž 1924 100 m znak 5. Jarmila Müllerová
Barcelona 1992 800 m volný způsob 6. Olga Šplíchalová
Moskva 1980 400 m polohový závod 6. Miloslav Rolko
Montreal 1976 200 m znak 6. Miloslav Rolko
Baku 2015 200 m volný způsob 8. Barbora Seemanová
Baku 2015 400 m polohový závod 8. Marek Osina
Baku 2015 200 m polohový závod 8. Marek Osina
Peking 2008 dálkové plavání 10 km 8. Jana Pechanová
Moskva 1980 400 m polohový závod 8. Daniel Machek
Mexiko 1968 200 m volný způsob 8. Olga Kozičová
Helsinky 1952 200 m prsa 8. Ludovít Komadel
Baku 2015 100 m znak 9. Tomáš Franta
Baku 2015 štafeta 4x100 m polohový závod 9. Družstvo ČR - plavání, štafeta 4x100 m polohový závod mix 2015
Baku 2015 200 m znak 9. Tomáš Franta
Londýn 2012 dálkové plavání 10 km 9. Jana Pechanová
Atény 2004 200 m volný způsob 9. Květoslav Svoboda
Sydney 2000 400 m polohový závod 9. Hana Černá-Netrefová
Londýn 2012 100 m znak 10. Simona Baumrtová
Atlanta 1996 400 m polohový závod 10. Hana Černá-Netrefová
Atlanta 1996 100 m prsa 10. Daniel Málek
Baku 2015 50 m znak 11. Tomáš Franta
Baku 2015 100 m motýlek 11. Edita Chrápavá
Atlanta 1996 200 m prsa 11. Lenka Maňhalová
Rio de Janeiro 2016 1500 m volný způsob 12. Jan Micka
Baku 2015 100 m motýlek 12. Dominika Geržová
Baku 2015 100 m volný způsob 12. Josef Moser
Atény 2004 100 m znak 12. Ilona Hlaváčková
Soul 1988 200 m prsa 12. Radek Beinhauer
Baku 2015 50 m volný způsob 13. Barbora Seemanová
Atény 2004 štafeta 4x100 m volný způsob 13. Družstvo ČR - plavání, štafeta 4x100 m volný způsob ženy 2004
Atény 2004 štafeta 4x200 m volný způsob 13. Květoslav Svoboda
Atény 2004 štafeta 4x200 m volný způsob 13. Družstvo ČR - plavání, štafeta 4x200 m volný způsob muži 2004
Barcelona 1992 200 m prsa 13. Radek Beinhauer
Soul 1988 štafeta 4x100 m polohový závod 13. Družstvo ČSSR - plavání, štafeta 4x100 m polohový závod muži 1988
Rio de Janeiro 2016 400 m polohový závod 14. Barbora Závadová
Baku 2015 50 m znak 14. Marek Osina
Londýn 2012 200 m znak 14. Simona Baumrtová
Atlanta 1996 400 m polohový závod 14. Josef Horký
Barcelona 1992 400 m volný způsob 14. Olga Šplíchalová
Barcelona 1992 400 m polohový závod 14. Hana Černá-Netrefová
Baku 2015 800 m volný způsob 15. Anna-Marie Benešová
Baku 2015 50 m motýlek 15. Barbora Janíčková
Baku 2015 50 m znak 15. Barbora Janíčková
Baku 2015 400 m volný způsob 15. Anna-Marie Benešová
Londýn 2012 400 m polohový závod 15. Barbora Závadová
Atlanta 1996 800 m volný způsob 15. Olga Šplíchalová
Atlanta 1996 štafeta 4x200 m volný způsob 15. Družstvo ČR - plavání, štafeta 4x200 m volný způsob ženy 1996
Soul 1988 200 m prsa 15. Alexander Marček
Baku 2015 50 m prsa 16. Jakub Březina
Atlanta 1996 400 m polohový závod 16. Pavla Chrástová
Barcelona 1992 400 m volný způsob 16. Hana Černá-Netrefová
Rio de Janeiro 2016 100 m znak 17. Simona Baumrtová
Peking 2008 dálkové plavání 10 km 17. Rostislav Vítek
Sydney 2000 200 m polohový závod 17. Hana Černá-Netrefová
Rio de Janeiro 2016 200 m prsa 18. Martina Moravčíková
Sydney 2000 200 m volný způsob 18. Květoslav Svoboda
Atlanta 1996 200 m prsa 18. Daniel Málek
Atlanta 1996 200 m polohový závod 18. Josef Horký
Barcelona 1992 100 m volný způsob 18. Martina Moravcová
Rio de Janeiro 2016 dálkové plavání 10 km 19. Jana Pechanová
Baku 2015 100 m znak 19. Marek Osina
Baku 2015 200 m motýlek 19. Edita Chrápavá
Atény 2004 200 m znak 19. Kateřina Pivoňková
Atény 2004 800 m volný způsob 19. Jana Pechanová
Sydney 2000 400 m volný způsob 19. Vlastimil Burda
Sydney 2000 800 m volný způsob 19. Hana Černá-Netrefová
Atlanta 1996 200 m volný způsob 19. Kristýna Kyněrová
Barcelona 1992 100 m motýlek 19. Martina Moravcová
Barcelona 1992 200 m znak 19. Marcel Blažo
Soul 1988 400 m polohový závod 19. Ondřej Bureš
Baku 2015 50 m volný způsob 20. Josef Moser
Atlanta 1996 štafeta 4x100 m polohový závod 20. Družstvo ČR - plavání, štafeta 4x100 m polohový závod ženy 1996
Atlanta 1996 200 m polohový závod 20. Lenka Maňhalová
Rio de Janeiro 2016 200 m polohový závod 21. Barbora Závadová
Peking 2008 100 m volný způsob 21. Martin Verner
Sydney 2000 200 m polohový závod 21. Jan Víťazka
Atlanta 1996 400 m volný způsob 21. Olga Šplíchalová
Atlanta 1996 200 m znak 21. Kateřina Pivoňková
Soul 1988 100 m motýlek 21. Robert Wolf
Sydney 2000 100 m znak 22. Ilona Hlaváčková
Barcelona 1992 200 m polohový závod 22. Hana Černá-Netrefová
Soul 1988 200 m motýlek 22. Ondřej Bureš
Rio de Janeiro 2016 200 m znak 23. Simona Baumrtová
Londýn 2012 100 m volný způsob 23. Martin Verner
Atény 2004 100 m volný způsob 23. Jana Klusáčková (Myšková)
Sydney 2000 400 m polohový závod 23. Jan Víťazka
Barcelona 1992 200 m znak 23. Rastislav Bizub
Soul 1988 50 m volný způsob 23. Petr Kladiva
Rio de Janeiro 2016 400 m polohový závod 24. Pavel Janeček
Baku 2015 50 m prsa 24. Edita Chrápavá
Londýn 2012 1500 m volný způsob 24. Jan Micka
Londýn 2012 100 m prsa 24. Petra Chocová
Atlanta 1996 200 m znak 24. Rastislav Bizub
Atlanta 1996 100 m znak 24. Marcela Kubalčíková
Barcelona 1992 100 m znak 24. Rastislav Bizub
Barcelona 1992 200 m polohový závod 24. Lenka Maňhalová
Rio de Janeiro 2016 100 m prsa 25. Martina Moravčíková
Atény 2004 50 m volný způsob 25. Sandra Kazíková
Sydney 2000 1500 m volný způsob 25. Vlastimil Burda
Soul 1988 100 m prsa 25. Radek Beinhauer
Baku 2015 50 m motýlek 26. Dominika Geržová
Baku 2015 100 m motýlek 26. Barbora Janíčková
Londýn 2012 200 m prsa 26. Martina Moravčíková
Sydney 2000 100 m volný způsob 26. Ilona Hlaváčková
Sydney 2000 400 m volný způsob 26. Hana Černá-Netrefová
Barcelona 1992 100 m znak 26. Marcel Blažo
Soul 1988 100 m volný způsob 26. Petr Kladiva
Sydney 2000 100 m motýlek 27. Jan Víťazka
Atlanta 1996 200 m motýlek 27. Marcela Kubalčíková
Rio de Janeiro 2016 100 m motýlek 28. Lucie Svěcená
Baku 2015 200 m polohový závod 28. Edita Chrápavá
Atény 2004 100 m prsa 28. Daniel Málek
Soul 1988 100 m prsa 28. Alexander Marček
Soul 1988 200 m znak 28. Pavel Vokoun
Rio de Janeiro 2016 400 m volný způsob 29. Jan Micka
Baku 2015 100 m znak 29. Michaela Trnková
Baku 2015 200 m znak 29. Michaela Trnková
Peking 2008 100 m prsa 29. Jiří Jedlička
Peking 2008 50 m volný způsob 29. Sandra Kazíková
Atlanta 1996 100 m prsa 29. Lenka Maňhalová
Barcelona 1992 100 m prsa 29. Lenka Maňhalová
Barcelona 1992 50 m volný způsob 29. Martina Moravcová
Atény 2004 400 m volný způsob 30. Kristýna Kyněrová
Atény 2004 200 m prsa 30. Daniel Málek
Atlanta 1996 200 m motýlek 30. Josef Horký
Barcelona 1992 200 m znak 30. Helena Straková
Barcelona 1992 100 m znak 30. Helena Straková
Soul 1988 100 m znak 30. Pavel Vokoun
Rio de Janeiro 2016 200 m volný způsob 31. Barbora Seemanová
Baku 2015 50 m znak 31. Michaela Trnková
Peking 2008 100 m volný způsob 31. Jana Klusáčková (Myšková)
Peking 2008 200 m polohový závod 31. Tomáš Fučík
Barcelona 1992 100 m znak 31. Martina Moravcová
Londýn 2012 200 m polohový závod 32. Barbora Závadová
Barcelona 1992 100 m prsa 32. Radek Beinhauer
Baku 2015 50 m volný způsob 33. Dominika Geržová
Peking 2008 400 m volný způsob 33. Květoslav Svoboda
Atény 2004 200 m volný způsob 33. Jana Klusáčková (Myšková)
Atlanta 1996 100 m motýlek 33. Marcela Kubalčíková
Baku 2015 50 m motýlek 34. Edita Chrápavá
Atlanta 1996 100 m volný způsob 34. Kristýna Kyněrová
Baku 2015 100 m prsa 35. Jakub Březina
Rio de Janeiro 2016 200 m polohový závod 36. Simona Baumrtová
Peking 2008 200 m znak 36. Květoslav Svoboda
Atlanta 1996 100 m znak 37. Rastislav Bizub
Peking 2008 100 m znak 39. Petra Klosová
Peking 2008 200 m prsa 39. Jiří Jedlička
Atény 2004 100 m motýlek 39. Michal Rubáček
Peking 2008 100 m znak 41. Tomáš Fučík
Peking 2008 100 m motýlek 42. Michal Rubáček
Baku 2015 200 m volný způsob 45. Anna-Marie Benešová
Sydney 2000 100 m volný způsob 45. Květoslav Svoboda
Peking 2008 200 m volný způsob 46. Květoslav Svoboda
Rio de Janeiro 2016 štafeta 4x100 m polohový závod diskvalifikována Družstvo ČR - plavání, štafeta ženy 4x100 m polohový závod 2016
Moskva 1980 400 m volný způsob rozplavba Petr Adamec
Moskva 1980 400 m volný způsob rozplavba Radek Havel
Moskva 1980 1500 m volný způsob rozplavba Daniel Machek
Moskva 1980 200 m volný způsob rozplavba Petr Adamec
Moskva 1980 200 m volný způsob rozplavba Radek Havel
Moskva 1980 100 m motýlek rozplavba Miloslav Rolko
Moskva 1980 100 m prsa rozplavba Irena Fleissnerová
Moskva 1980 200 m znak rozplavba Miloslav Rolko
Moskva 1980 štafeta 4x200 m volný způsob rozplavba Družstvo ČSSR - plavání, štafeta 4x200 m volný způsob muži 1980
Montreal 1976 100 m motýlek rozplavba Miloslav Rolko
Montreal 1976 400 m polohový závod rozplavba Miloslav Rolko
Montreal 1976 100 m znak rozplavba Miloslav Rolko
Mnichov 1972 100 m motýlek rozplavba Věra Faitlová
Mnichov 1972 400 m polohový závod rozplavba Jaroslava Slavíčková
Mnichov 1972 200 m motýlek rozplavba Věra Faitlová
Mnichov 1972 100 m prsa rozplavba Zuzana Marková
Mnichov 1972 200 m prsa rozplavba Zuzana Marková
Mnichov 1972 100 m prsa rozplavba Jaroslava Slavíčková
Mnichov 1972 200 m polohový závod rozplavba Jaroslava Slavíčková
Mexiko 1968 100 m volný způsob semifinále Olga Kozičová
Tokio 1964 400 m volný způsob rozplavba Petr Lohnický
Tokio 1964 1500 m volný způsob rozplavba Petr Lohnický
Tokio 1964 100 m volný způsob semifinále Jindřich Vágner
Tokio 1964 100 m volný způsob rozplavba Petr Lohnický
Tokio 1964 200 m znak rozplavba Ivan Ferák
Řím 1960 200 m motýlek semifinále Pavel Pazdírek
Řím 1960 200 m prsa rozplavba Vítězslav Svozil
Řím 1960 200 m prsa rozplavba Marta Kadlecová
Melbourne 1956 100 m motýlek rozplavba Marta Skupilová
Melbourne 1956 100 m znak semifinále Ladislav Bačík
Helsinky 1952 200 m prsa rozplavba Vlastimil Linhart
Helsinky 1952 200 m prsa rozplavba Vladimír Skovajsa
Helsinky 1952 100 m znak rozplavba Ladislav Bačík
Londýn 1948 400 m volný způsob semifinále Miroslav Bartůšek
Londýn 1948 1500 m volný způsob semifinále Miroslav Bartůšek
Londýn 1948 200 m prsa rozplavba Jiří Linhart
Londýn 1948 100 m znak rozplavba Jiří Kovář
Berlín 1936 400 m volný způsob semifinále Irma Schrameková
Berlín 1936 100 m volný způsob rozplavba Irma Schrameková
Berlín 1936 200 m prsa semifinále Felix Erbert
Berlín 1936 200 m prsa rozplavba Eliška Boubelová
Amsterdam 1928 1500 m volný způsob rozplavba Václav Antoš
Amsterdam 1928 400 m volný způsob rozplavba Václav Antoš
Paříž 1924 200 m prsa semifinále Rudolf Piowatý
Paříž 1924 200 m prsa rozplavba Jaroslav Müller
Paříž 1924 200 m prsa rozplavba Běla Drážková
Paříž 1924 1500 m volný způsob rozplavba Václav Antoš
Paříž 1924 400 m volný způsob rozplavba Stanislav Bičák
Paříž 1924 400 m volný způsob semifinále Václav Antoš
Paříž 1924 400 m volný způsob rozplavba Eva Chaloupková
Paříž 1924 100 m volný způsob rozplavba Viktor Legát
Paříž 1924 100 m volný způsob rozplavba Július Balasz
Paříž 1924 100 m volný způsob rozplavba Stanislav Bičák
Paříž 1924 štafeta 4x200 m volný způsob rozplavba Družstvo ČSR - plavání, štafeta 4x200 m volný způsob muži 1924
Paříž 1924 100 m znak rozplavba Viktor Legát
Antverpy 1920 200 m prsa rozplavba Eduard Stibor
Antverpy 1920 400 m prsa rozplavba Eduard Stibor
Antverpy 1920 1500 m volný způsob rozplavba Alois Hrašek
Antverpy 1920 1500 m volný způsob rozplavba Emanuel Prüll
Antverpy 1920 400 m volný způsob rozplavba Alois Hrašek
Antverpy 1920 100 m volný způsob semifinále Václav Bucháček
Zpět na sport »