Sportovní gymnastika: Výsledky českých sportovců

Olympiáda Disciplína Umístění Tým/Sportovec
Řím 1960 kladina 1. Eva Bosáková (Věchtová)
Mexiko 1968 přeskok 1. Věra Čáslavská
Mexiko 1968 bradla 1. Věra Čáslavská
Mexiko 1968 víceboj 1. Věra Čáslavská
Mexiko 1968 prostná 1. Věra Čáslavská
Tokio 1964 přeskok 1. Věra Čáslavská
Tokio 1964 kladina 1. Věra Čáslavská
Tokio 1964 víceboj 1. Věra Čáslavská
Londýn 1948 víceboj družstva 1. Družstvo ČSR - sportovní gymnastika ženy 1948
Berlín 1936 kruhy 1. Alois Hudec
Amsterdam 1928 bradla 1. Ladislav Vácha
Paříž 1924 šplh 1. Bedřich Šupčík
Minsk 2019 prostná 2. Aneta Holasová
Melbourne 1956 kladina 2. Eva Bosáková (Věchtová)
Mexiko 1968 víceboj družstva 2. Družstvo ČSSR - sportovní gymnastika ženy 1968
Mexiko 1968 kladina 2. Věra Čáslavská
Tokio 1964 víceboj družstva 2. Družstvo ČSSR - sportovní gymnastika ženy 1964
Řím 1960 víceboj družstva 2. Družstvo ČSSR - sportovní gymnastika ženy 1960
Berlín 1936 víceboj družstva 2. Družstvo ČSR - sportovní gymnastika ženy 1936
Amsterdam 1928 kruhy 2. Ladislav Vácha
Amsterdam 1928 přeskok 2. Emanuel Löffler
Amsterdam 1928 víceboj družstva 2. Družstvo ČSR - sportovní gymnastika muži 1928
Paříž 1924 přeskok 2. Jan Koutný
Paříž 1924 bradla 2. Robert Pražák
Paříž 1924 víceboj 2. Robert Pražák
Paříž 1924 kruhy 2. Robert Pražák
Moskva 1980 kruhy 3. Jiří Tabák
Helsinky 1952 víceboj družstva 3. Družstvo ČSR - sportovní gymnastika ženy 1952
Londýn 1948 přeskok 3. Leo Sotorník
Londýn 1948 prostná 3. Zdeněk Růžička
Londýn 1948 kruhy 3. Zdeněk Růžička
Amsterdam 1928 kruhy 3. Emanuel Löffler
Paříž 1924 kruhy 3. Ladislav Vácha
Paříž 1924 přeskok 3. Bohumil Mořkovský
Paříž 1924 šplh 3. Ladislav Vácha
Paříž 1924 víceboj 3. Bedřich Šupčík
Moskva 1980 víceboj družstva 4. Družstvo ČSSR - sportovní gymnastika ženy 1980
Moskva 1980 prostná 4. Jiří Tabák
Montreal 1976 prostná 4. Anna Pohludková
Mexiko 1968 víceboj družstva 4. Družstvo ČSSR - sportovní gymnastika muži 1968
Mexiko 1968 bradla 4. Bohumila Řimnáčová-Řešátková
Mexiko 1968 přeskok 4. Marianna Némethová-Krajčírová
Řím 1960 prostná 4. Eva Bosáková (Věchtová)
Řím 1960 víceboj družstva 4. Družstvo ČSSR - sportovní gymnastika muži 1960
Řím 1960 přeskok 4. Adolfína Tačová
Melbourne 1956 prostná 4. Eva Bosáková (Věchtová)
Melbourne 1956 víceboj družstva 4. Družstvo ČSR - sportovní gymnastika muži 1956
Melbourne 1956 bradla 4. Eva Bosáková (Věchtová)
Melbourne 1956 kladina 4. Anna Marejková-Krausová
Melbourne 1956 kůň našíř 4. Josef Škvor
Berlín 1936 víceboj 4. Alois Hudec
Berlín 1936 víceboj družstva 4. Družstvo ČSR - sportovní gymnastika muži 1936
Berlín 1936 bradla 4. Alois Hudec
Amsterdam 1928 bradla 4. Bedřich Šupčík
Amsterdam 1928 bradla 4. Jan Gajdoš
Antverpy 1920 víceboj družstva 4. Družstvo ČSR - sportovní gymnastika muži 1920
Moskva 1980 kladina 5. Radka Zemanová
Montreal 1976 víceboj družstva 5. Družstvo ČSSR - sportovní gymnastika ženy 1976
Montreal 1976 bradla 5. Miloslav Netušil
Mnichov 1972 víceboj družstva 5. Družstvo ČSSR - sportovní gymnastika ženy 1972
Mexiko 1968 prostná 5. Bohumila Řimnáčová-Řešátková
Tokio 1964 bradla 5. Věra Čáslavská
Tokio 1964 kladina 5. Hana Růžičková
Tokio 1964 víceboj 5. Hana Růžičková
Melbourne 1956 víceboj družstva 5. Družstvo ČSR - sportovní gymnastika ženy 1956
Helsinky 1952 bradla 5. Ferdinand Daniš
Paříž 1924 víceboj 5. Miroslav Klinger
Paříž 1924 kruhy 5. Bedřich Šupčík
Soul 1988 bradla 6. Iveta Poloková-Kopecká
Moskva 1980 víceboj družstva 6. Družstvo ČSSR - sportovní gymnastika muži 1980
Moskva 1980 prostná 6. Jana Labáková
Moskva 1980 přeskok 6. Jiří Tabák
Mexiko 1968 bradla 6. Miroslava Skleničková-Denková
Mexiko 1968 přeskok 6. Miroslava Skleničková-Denková
Mexiko 1968 bradla 6. Václav Kubička
Tokio 1964 prostná 6. Věra Čáslavská
Tokio 1964 víceboj družstva 6. Družstvo ČSSR - sportovní gymnastika muži 1964
Řím 1960 prostná 6. Jaroslav Šťastný
Řím 1960 kladina 6. Věra Čáslavská
Melbourne 1956 prostná 6. Ferdinand Daniš
Melbourne 1956 kůň našíř 6. Jaroslav Bím
Helsinky 1952 společné cvičení 6. Družstvo ČSR - sportovní gymnastika ženy 1952
Londýn 1948 prostná 6. Leo Sotorník
Londýn 1948 prostná 6. Pavel Benetka
Londýn 1948 víceboj družstva 6. Družstvo ČSR - sportovní gymnastika muži 1948
Amsterdam 1928 kruhy 6. Bedřich Šupčík
Paříž 1924 víceboj 6. Ladislav Vácha
Paříž 1924 kruhy 6. Bohumil Mořkovský
Paříž 1924 bradla 6. Ladislav Vácha
Paříž 1924 přeskok koně našíř 6. Bedřich Šupčík
Paříž 1924 přeskok koně našíř 6. Ladislav Vácha
Soul 1988 víceboj družstva 7. Družstvo ČSSR - sportovní gymnastika ženy 1988
Mexiko 1968 víceboj 7. Bohumila Řimnáčová-Řešátková
Melbourne 1956 společné cvičení 7. Družstvo ČSR - sportovní gymnastika ženy 1956
Melbourne 1956 víceboj 7. Eva Bosáková (Věchtová)
Helsinky 1952 víceboj družstva 7. Družstvo ČSR - sportovní gymnastika muži 1952
Londýn 1948 kruhy 7. Vladimír Karas
Londýn 1948 bradla 7. Zdeněk Růžička
Londýn 1948 víceboj 7. Zdeněk Růžička
Berlín 1936 kruhy 7. Jaroslav Kollinger
Paříž 1924 kruhy 7. Jan Koutný
Paříž 1924 přeskok 7. Miroslav Klinger
Paříž 1924 bradla 7. Josef Kos
Paříž 1924 kůň našíř 7. Miroslav Klinger
Moskva 1980 víceboj 8. Jiří Tabák
Řím 1960 víceboj 8. Věra Čáslavská
Londýn 1948 prostná 8. Vladimír Karas
Amsterdam 1928 kruhy 8. Jan Gajdoš
Paříž 1924 přeskok koně našíř 8. Robert Pražák
Montreal 1976 víceboj družstva 9. Družstvo ČSSR - sportovní gymnastika muži 1976
Mnichov 1972 víceboj družstva 9. Družstvo ČSSR - sportovní gymnastika muži 1972
Mexiko 1968 víceboj 9. Miroslava Skleničková-Denková
Mexiko 1968 víceboj 9. Marianna Némethová-Krajčírová
Amsterdam 1928 víceboj 9. Ladislav Vácha
Minsk 2019 víceboj 10. Aneta Holasová
Moskva 1980 víceboj 10. Radka Zemanová
Montreal 1976 víceboj 10. Anna Pohludková
Řím 1960 víceboj 10. Eva Bosáková (Věchtová)
Amsterdam 1928 víceboj 10. Emanuel Löffler
Moskva 1980 víceboj 11. Jana Labáková
Mexiko 1968 víceboj 11. Hana Lišková
Tokio 1964 víceboj 11. Jaroslava Sedláčková-Šímová
Melbourne 1956 víceboj 11. Anna Marejková-Krausová
Paříž 1924 víceboj 11. Jan Koutný
Moskva 1980 víceboj 12. Eva Marečková
Řím 1960 víceboj 13. Ludmila Švédová-Schönová
Melbourne 1956 víceboj 13. Ferdinand Daniš
Helsinky 1952 víceboj 13. Ferdinand Daniš
Amsterdam 1928 víceboj 13. Jan Gajdoš
Paříž 1924 víceboj 13. Bohumil Mořkovský
Řím 1960 víceboj 14. Adolfína Tačová
Helsinky 1952 víceboj 14. Eva Bosáková (Věchtová)
Amsterdam 1928 víceboj 14. Josef Effenberger
Montreal 1976 víceboj 15. Jana Knopová
Mexiko 1968 víceboj 15. Jána Kubičková-Posnerová
Řím 1960 víceboj 15. Ferdinand Daniš
Montreal 1976 víceboj 16. Ingrid Holkovičová
Tokio 1964 víceboj 16. Adolfína Tačová
Baku 2015 víceboj družstva 17. Družstvo ČR - sportovní gymnastika ženy 2015
Soul 1988 víceboj 17. Iveta Poloková-Kopecká
Minsk 2019 víceboj 18. Dominika Ponížilová
Montreal 1976 víceboj 18. Gustav Tannenberger
Mnichov 1972 víceboj 18. Marianna Némethová-Krajčírová
Řím 1960 víceboj 18. Jaroslav Šťastný
Melbourne 1956 víceboj 18. Josef Škvor
Mexiko 1968 víceboj 19. Václav Kubička
Montreal 1976 víceboj 20. Jiří Tabák
Mexiko 1968 víceboj 20. Jiří Fejtek
Helsinky 1952 víceboj 20. Alena Chadimová
Peking 2008 víceboj 21. Kristýna Pálešová
Moskva 1980 víceboj 21. Rudolf Babiak
Helsinky 1952 víceboj 21. Jana Rabasová-Bartošová
Amsterdam 1928 víceboj 21. Bedřich Šupčík
Baku 2015 víceboj družstva 22. Družstvo ČR - sportovní gymnastika muži 2015
Mexiko 1968 víceboj 22. František Bočko
Tokio 1964 víceboj 22. Marianna Némethová-Krajčírová
Helsinky 1952 víceboj 22. Božena Srncová
Tokio 1964 víceboj 23. Jána Kubičková-Posnerová
Řím 1960 víceboj 23. Jaroslav Bím
Melbourne 1956 víceboj 23. Vladimír Kejř
Londýn 1948 víceboj 23. Pavel Benetka
Berlín 1936 víceboj 23. Jaroslav Kollinger
Barcelona 1992 víceboj 24. Pavla Kinclová
Mnichov 1972 víceboj 24. Soňa Brázdová
Moskva 1980 víceboj 25. Jan Zoulík
Montreal 1976 víceboj 25. Miloslav Netušil
Melbourne 1956 víceboj 25. Matylda Matoušková-Šínová
Londýn 1908 víceboj 25. Josef Čada
Soul 1988 víceboj 26. Alena Dřevjaná
Řím 1960 víceboj 26. Matylda Matoušková-Šínová
Melbourne 1956 víceboj 26. Zdeněk Růžička
Berlín 1936 víceboj 26. Jan Sládek
Mnichov 1972 víceboj 27. Zdena Dorňáková
Melbourne 1956 víceboj 27. Jaroslav Mikoška
Berlín 1936 víceboj 27. Jan Gajdoš
Mexiko 1968 víceboj 28. Bohumil Mudřík
Řím 1960 víceboj 28. Pavel Gajdoš
Amsterdam 1928 víceboj 28. Václav Veselý
Sydney 2000 víceboj 29. Jana Komrsková
Soul 1988 víceboj 29. Hana Říčná
Mnichov 1972 víceboj 29. Zdenka Bujnáčková
Tokio 1964 víceboj 30. Bohumil Mudřík
Helsinky 1952 víceboj 30. Zdeněk Růžička
Helsinky 1952 víceboj 31. Hana Bobková-Marejková
Amsterdam 1928 víceboj 31. Jan Koutný
Atény 2004 víceboj 32. Jana Komrsková
Mnichov 1972 víceboj 32. Hana Lišková
Melbourne 1956 víceboj 32. Věra Drazdíková
Řím 1960 víceboj 33. Josef Trmal
Řím 1960 víceboj 33. Hana Růžičková
Helsinky 1952 víceboj 33. Matylda Matoušková-Šínová
Londýn 2012 víceboj 34. Martin Konečný
Helsinky 1952 víceboj 34. Věra Vančurová
Berlín 1936 víceboj 34. Vratislav Petráček
Paříž 1900 víceboj 34. František Erben
Mnichov 1972 víceboj 36. Jiří Fejtek
Melbourne 1956 víceboj 36. Jaroslav Bím
Stockholm 1912 víceboj 36. Bohumil Honzátko
Londýn 1908 víceboj 36. Bohumil Honzátko
Mexiko 1968 víceboj 37. Miloslav Netušil
Helsinky 1952 víceboj 37. Josef Svoboda
Amsterdam 1928 víceboj 37. Ladislav Tikal
Mexiko 1968 víceboj 38. Václav Skoumal
Berlín 1936 víceboj 38. Jindřich Tintěra
Melbourne 1956 víceboj 39. Alena Reichová-Zámostná
Baku 2015 víceboj 40. David Jessen
Melbourne 1956 víceboj 40. Miroslava Brdíčková
Berlín 1936 víceboj 40. Emanuel Löffler
Baku 2015 víceboj 41. Veronika Cenková
Helsinky 1952 víceboj 41. Leo Sotorník
Tokio 1964 víceboj 42. Ladislav Pazdera
Baku 2015 víceboj 43. Anna-Mária Kányai
Tokio 1964 víceboj 44. Václav Kubička
Helsinky 1952 víceboj 44. Josef Škvor
Tokio 1964 víceboj 45. Přemysl Krbec
Helsinky 1952 víceboj 45. Jindřich Mikulec
Londýn 2012 víceboj 46. Kristýna Pálešová
Rio de Janeiro 2016 víceboj 47. David Jessen
Helsinky 1952 víceboj 47. Alena Reichová-Zámostná
Londýn 1948 víceboj 47. Miroslav Málek
Londýn 1948 víceboj 48. Vladimír Karas
Londýn 1948 víceboj 50. Leo Sotorník
Tokio 1964 víceboj 52. Karel Klečka
Londýn 1948 víceboj 52. František Wirth
Řím 1960 víceboj 54. Ladislav Pazdera
Helsinky 1952 víceboj 54. Vladimír Kejř
Baku 2015 víceboj 55. Daniel Radovesnický
Atlanta 1996 víceboj 58. Jiří Fiřt
Sydney 2000 víceboj 63. Kateřina Marešová
Helsinky 1952 víceboj 63. Miloš Kolejka
Londýn 1948 víceboj 65. Vratislav Petráček
Atlanta 1996 víceboj 67. Gabriela Krčmářová
Berlín 1936 víceboj 69. Bohumil Povejšil
Londýn 1948 víceboj 74. Gustav Hrubý
Peking 2008 víceboj 93. Martin Konečný
Tokio 1964 víceboj 106. Pavel Gajdoš
Baku 2015 víceboj nedokončila Petra Fialová
Baku 2015 víceboj nedokončil Martin Konečný
Barcelona 1992 víceboj kvalifikace Martin Modlitba
Barcelona 1992 víceboj kvalifikace Arnold Bugár
Barcelona 1992 víceboj kvalifikace Iveta Poloková-Kopecká
Barcelona 1992 víceboj kvalifikace Daniela Břečková (Bártová)
Soul 1988 víceboj kvalifikace Ivona Krmelová
Soul 1988 víceboj kvalifikace Martina Velíšková
Soul 1988 víceboj kvalifikace Jana Vejrková
Moskva 1980 víceboj kvalifikace Miloslav Kučeřík
Moskva 1980 víceboj kvalifikace Jan Migdau
Moskva 1980 víceboj kvalifikace Jozef Konečný
Moskva 1980 víceboj kvalifikace Katarína Šarišská
Moskva 1980 víceboj kvalifikace Dana Brýdlová
Moskva 1980 víceboj kvalifikace Anita Šauerová
Montreal 1976 víceboj kvalifikace Vladislav Nehasil
Montreal 1976 víceboj kvalifikace Dimitrios Janulidis
Montreal 1976 víceboj kvalifikace Jan Zoulík
Montreal 1976 víceboj kvalifikace Drahomíra Smolíková
Montreal 1976 víceboj kvalifikace Eva Pořádková
Montreal 1976 víceboj kvalifikace Alena Černáková
Mnichov 1972 víceboj kvalifikace Ladislav Morava
Mnichov 1972 víceboj kvalifikace Vladislav Nehasil
Mnichov 1972 víceboj kvalifikace Pavel Stanovský
Mnichov 1972 víceboj kvalifikace Bohumil Mudřík
Mnichov 1972 víceboj kvalifikace Miloslav Netušil
Mnichov 1972 víceboj kvalifikace Marcela Váchová
Paříž 1924 víceboj nedokončil Stanislav Indruch
Paříž 1924 víceboj nedokončil Josef Kos
Paříž 1924 víceboj družstva nedokončili Družstvo ČSR, sportovní gymnastika muži 1924
Zpět na sport »