Z druhých Evropských her v Minsku přivezli čeští sportovci 13 medailí, což je téměř dvakrát tolik než o čtyři roky dříve z Baku. O ty nejcennější se postarali střelec David Kostelecký v trapu a dráhový cyklista Tomáš Bábek v kilometru s pevným startem. Stříbrných bylo pět, bronzových ještě o jednu víc.

Čeští sportovci na EH

Sport Disciplína Umístění Tým/Sportovec
Aerobik družstva 6. Družstvo ČR - aerobik 2019
Kristýna Bernátová, Dita Hanzalová, Barbora Karlíková, Tereza Kočová, Tereza Kudláčková
Atletika stíhací štafeta 2. Družstvo ČR - stíhací štafeta 2019
Diana Mezuliáníková, Marcela Pírková, Filip Sasínek, Patrik Šorm
Atletika smíšená štafeta 4x400 m 2. Družstvo ČR - smíšená štafeta 20194x400 m
Michal Desenský, Barbora Malíková, Jan Tesař, Lada Vondrová
Atletika 100 m 4. Zdeněk Stromšík
Atletika družstva 4. Družstvo ČR - atletika družstva 2019
Jaroslav Müller, Michal Desenský, Martin Heindl, Helena Jiranová, Anna Křížková, Barbora Malíková, Diana Mezuliáníková, Nikola Ogrodníková, Marcela Pírková, David Ryba, Filip Sasínek, Zdeněk Stromšík, Patrik Šorm, Jan Tesař, Lada Vondrová, Kristiina Mäki, Klára Seidlová, Irena Šedivá, Tereza Petržilková, Filip Šnejdr
Atletika hod oštěpem 6. Nikola Ogrodníková
Atletika 110 m překážek 9. David Ryba
Atletika 100 m 11. Marcela Pírková
Atletika 100 m překážek 12. Helena Jiranová
Atletika skok do dálky 15. Anna Křížková
Atletika skok do výšky 16. Martin Heindl
Badminton dvouhra základní skupina Milan Ludík
Badminton čtyřhra základní skupina Družstvo ČR - badminton, čtyřhra ženy 2019
Alžběta Bášová, Michaela Fuchsová
Badminton čtyřhra základní skupina Družstvo ČR - badminton, čtyřhra muži 2019
Jaromír Janáček, Tomáš Švejda
Badminton dvouhra základní skupina Kateřina Tomalová
Badminton smíšená čtyřhra základní skupina Družstvo ČR - badminton, smíšená čtyřhra 2019
Alžběta Bášová, Jakub Bitman
Basketbal 3x3 ženy 5. Družstvo ČR - basketbal 3x3 ženy 2019
Denisa Harapesová, Kamila Hošková, Alžběta Levínská, Monika Satoranská
Basketbal 3x3 muži 5. Družstvo ČR - basketbal 3x3 muži 2019
Ondřej Dygrýn, Michal Křemen, Vladimír Sismilich, Daniel Zach
Box do 69 kg 9. Martina Schmoranzová
Box do 75 kg 9. Miloš Bartl
Box do 51 kg 9. Nela Freiherrová
Box do 81 kg 9. Mužík Jan
Box do 60 kg 17. Artur Šachbazjan
Box do 64 kg 17. Petr Novák
Cyklistika dráhová 1 km s pevným startem 1. Tomáš Bábek
Cyklistika dráhová bodovací závod 3. Jarmila Machačová
Cyklistika dráhová týmový sprint 4. Družstvo ČR - cyklistika dráhová, týmový sprint 2019
Pavel Kelemen, Tomáš Bábek, Martin Čechman
Cyklistika dráhová keirin 5. Tomáš Bábek
Cyklistika dráhová 1 km s pevným startem 7. Robin Wagner
Cyklistika dráhová keirin 8. Pavel Kelemen
Cyklistika dráhová scratch 10. Daniel Babor
Cyklistika dráhová bodovací závod dvojic 10. Družstvo ČR - cyklistika dráhová, bodovací závod dvojic ženy 2019
Lucie Hochman, Kateřina Kohoutková
Cyklistika dráhová bodovací závod 12. Nicolas Pietrula
Cyklistika dráhová omnium 12. Jarmila Machačová
Cyklistika dráhová bodovací závod dvojic 12. Družstvo ČR - cyklistika dráhová, bodovací závod dvojic muži 2019
Daniel Babor, Luděk Lichnovský
Cyklistika dráhová omnium 13. Petr Kelemen
Cyklistika dráhová scratch 15. Petra Ševčíková
Cyklistika dráhová sprint osmifinále Martin Čechman
Cyklistika dráhová keirin 1. kolo Sára Kaňkovská
Cyklistika dráhová sprint 2. kolo Sára Kaňkovská
Cyklistika dráhová sprint 2. kolo Pavel Kelemen
Cyklistika silniční časovka 3. Jan Bárta
Cyklistika silniční časovka 8. Jakub Otruba
Cyklistika silniční silniční závod 9. Jan Bárta
Cyklistika silniční silniční závod 17. František Sisr
Cyklistika silniční časovka 23. Nikola Nosková
Cyklistika silniční časovka 24. Jarmila Machačová
Cyklistika silniční silniční závod 32. Nikola Nosková
Cyklistika silniční silniční závod 34. Dominik Neuman
Cyklistika silniční silniční závod 41. Jarmila Machačová
Cyklistika silniční silniční závod 66. Jakub Otruba
Cyklistika silniční silniční závod 93. Petr Hampl
Judo do 66 kg 5. Pavel Petřikov
Judo nad 100 kg 5. Lukáš Krpálek
Judo do 60 kg 9. David Pulkrábek
Judo do 81 kg 17. Ivan Petr
Judo do 100 kg 17. Michal Horák
Judo do 81 kg 17. Jaromír Musil
Judo do 90 kg 17. David Klammert
Karate Kata 8. Veronika Mišková
Lukostřelba kladkový luk 9. Martin Vaněk
Lukostřelba reflexní luk 33. Erik Ebermann
Rychlostní kanoistika C2 1000 m 6. Družstvo ČR - rychlostní kanoistika, C2 1000 m muži 2019
Martin Fuksa, Petr Fuksa ml.
Rychlostní kanoistika C1 1000 m 9. Martin Fuksa
Rychlostní kanoistika K1 1000 m 12. Jakub Špicar
Rychlostní kanoistika K1 5000 m 13. Anna Kožíšková
Rychlostní kanoistika K1 200 m 16. Jakub Zavřel
Rychlostní kanoistika K1 500 m 18. Anna Kožíšková
Rychlostní kanoistika K1 5000 m 20. Jakub Zavřel
Rychlostní kanoistika K2 200 m semifinále Družstvo ČR - rychlostní kanoistika, K2 200 m ženy 2019
Barbora Dimovová, Zuzana Štemberková
Rychlostní kanoistika K1 200 m semifinále Anežka Paloudová
Rychlostní kanoistika K2 500 m semifinále Družstvo ČR - rychlostní kanoistika, K2 500 m ženy 2019
Barbora Dimovová, Zuzana Štemberková
Rychlostní kanoistika C1 200 m semifinále Jana Ježová
Rychlostní kanoistika C1 200 m semifinále Martin Fuksa
Sambo do 90 kg 7. Miroslav Vacek
Skoky na trampolíně jednotlivci 14. Zita Frydrychová
Skoky na trampolíně jednotlivci 24. Adam Sült
Sportovní gymnastika prostná 2. Aneta Holasová
Sportovní gymnastika víceboj 10. Aneta Holasová
Sportovní gymnastika víceboj 18. Dominika Ponížilová
Sportovní střelba trap 1. David Kostelecký
Sportovní střelba sportovní malorážka 3 x 40 2. Nikola Mazurová
Sportovní střelba skeet 2. Tomáš Nýdrle
Sportovní střelba vzduchová puška mix 3. Družstvo ČR - sportovní střelba, vzduchová puška mix 2019
Filip Nepejchal, Aneta Brabcová
Sportovní střelba skeet mix 3. Družstvo ČR - sportovní střelba, skeet mix 2019
Jakub Tomeček, Barbora Šumová
Sportovní střelba vzduchová puška 3. Nikola Mazurová
Sportovní střelba vzduchová puška 3. Filip Nepejchal
Sportovní střelba trap 4. Jiří Lipták
Sportovní střelba standardní pistole mix 4. Družstvo ČR - sportovní střelba, standardní pistole mix 2019
Martin Strnad, Anna Dědová
Sportovní střelba libovolná malorážka 3 x 40 4. Filip Nepejchal
Sportovní střelba rychlopalná pistole 7. Martin Strnad
Sportovní střelba trap mix 8. Družstvo ČR - sportovní střelba, trap mix 2019
Jiří Lipták, Zina Hrdličková
Sportovní střelba rychlopalná pistole 9. Martin Podhráský
Sportovní střelba vzduchová puška 10. Petr Nymburský
Sportovní střelba sportovní pistole 10. Renata Červenková
Sportovní střelba skeet 11. Jakub Tomeček
Sportovní střelba trap mix 11. Družstvo ČR - sportovní střelba, trap mix 2019
David Kostelecký, Kateřina Janečková
Sportovní střelba skeet 12. Barbora Šumová
Sportovní střelba skeet 13. Martina Skalická
Sportovní střelba skeet mix 13. Družstvo ČR - sportovní střelba, skeet mix 2019
Tomáš Nýdrle, Martina Skalická
Sportovní střelba vzduchová pistole mix 20. Družstvo ČR - sportovní střelba, vzduchová pistole mix 2019
Jindřich Dubový, Anna Dědová
Sportovní střelba sportovní pistole 20. Anna Dědová
Sportovní střelba malorážka vleže mix 23. Družstvo ČR - sportovní střelba, malorážka vleže mix 2019
Nikola Mazurová, Filip Nepejchal
Sportovní střelba vzduchová pistole 24. Jindřich Dubový
Sportovní střelba malorážka vleže mix 25. Družstvo ČR - sportovní střelba, malorážka vleže mix 2019
Aneta Brabcová, Petr Nymburský
Sportovní střelba libovolná malorážka 3 x 40 25. Petr Nymburský
Sportovní střelba vzduchová puška 26. Aneta Brabcová
Sportovní střelba trap 27. Kateřina Janečková
Sportovní střelba vzduchová pistole 27. Anna Dědová
Sportovní střelba trap 29. Zina Hrdličková
Sportovní střelba sportovní malorážka 3 x 40 35. Aneta Brabcová
Stolní tenis dvouhra 17. Hana Matelová
Stolní tenis dvouhra 33. Lubomír Jančařík
Stolní tenis dvouhra 33. Dana Čechová (Hadačová)
Stolní tenis dvouhra 33. Pavel Širuček
Zápas řecko-římský styl do 130 kg 10. Štěpán David
Zápas volný styl do 68 kg 11. Adéla Hanzlíčková
Zápas volný styl do 57 kg 16. Lenka Hocková
Zpět na olympiádu »