Čeští sportovci na EH

Sport Disciplína Umístění Tým/Sportovec
Badminton smíšená čtyřhra 5. Družstvo ČR - badminton, smíšená čtyřhra 2015
Alžběta Bášová, Jakub Bitman
Badminton dvouhra 5. Petr Koukal
Badminton dvouhra 9. Kristina Gavnholt (Ludíková)
Badminton čtyřhra 9. Družstvo ČR - badminton, čtyřhra ženy 2015
Šárka Křížková, Kateřina Tomalová
Badminton čtyřhra 9. Družstvo ČR - badminton, čtyřhra muži 2015
Pavel Florián, Ondřej Kopřiva
Basketbal 3x3 muži 5. Družstvo ČR - basketbal 3x3 muži 2015
Kamil Švrdlík, Jan Tomanec, Roman Zachrla, Filip Zbránek
Basketbal 3x3 ženy 9. Družstvo ČR - basketbal 3x3 ženy 2015
Romana Stehlíková, Veronika Vlková, Tereza Vorlová, Kateřina Zavázalová
BMX jednotlivci 3. Aneta Hladíková
BMX jednotlivci 8. Romana Labounková
BMX jednotlivci kvalifikace Jan Švub
Box do 64 kg 9. Martina Schmoranzová
Box nad 91 kg 9. Daniel Táborský
Box do 75 kg 17. Vít Král
Box do 91 kg 17. David Hošek
Cyklistika silniční silniční závod 3. Petr Vakoč
Cyklistika silniční časovka 22. Daniel Turek
Cyklistika silniční časovka 27. Zuzana Neckářová
Cyklistika silniční časovka 31. Josef Černý
Cyklistika silniční silniční závod 39. Barbora Průdková
Cyklistika silniční silniční závod 51. Daniel Turek
Cyklistika silniční silniční závod 53. Josef Černý
Cyklistika silniční silniční závod nedokončil Michal Schlegel
Cyklistika silniční silniční závod nedokončil Alois Kaňkovský
Horská kola jednotlivci 5. Ondřej Cink
Horská kola jednotlivci 10. Tereza Němcová (Huříková)
Horská kola jednotlivci 13. Barbora Průdková
Judo do 100 kg 2. Lukáš Krpálek
Judo do 60 kg osmifinále Pavel Petřikov
Judo do 73 kg osmifinále Jaromír Ježek
Judo nad 100 kg 1. kolo Michal Horák
Judo do 90 kg 1. kolo Alexandr Jurečka
Judo do 90 kg 1. kolo David Klammert
Judo do 70 kg 1. kolo Alena Eiglová
Judo do 81 kg 2. kolo Jaromír Musil
Judo do 73 kg 2. kolo Jakub Ječmínek
Karate Kata 5. Veronika Mišková
Plavání 100 m volný způsob 4. Barbora Seemanová
Plavání 400 m polohový závod 8. Marek Osina
Plavání 200 m polohový závod 8. Marek Osina
Plavání 200 m volný způsob 8. Barbora Seemanová
Plavání 100 m znak 9. Tomáš Franta
Plavání štafeta 4x100 m polohový závod 9. Družstvo ČR - plavání, štafeta 4x100 m polohový závod mix 2015
Jakub Březina, Tomáš Franta, Edita Chrápavá, Barbora Seemanová
Plavání 200 m znak 9. Tomáš Franta
Plavání 100 m motýlek 11. Edita Chrápavá
Plavání 50 m znak 11. Tomáš Franta
Plavání 100 m volný způsob 12. Josef Moser
Plavání 100 m motýlek 12. Dominika Geržová
Plavání 50 m volný způsob 13. Barbora Seemanová
Plavání 50 m znak 14. Marek Osina
Plavání 50 m znak 15. Barbora Janíčková
Plavání 800 m volný způsob 15. Anna-Marie Benešová
Plavání 400 m volný způsob 15. Anna-Marie Benešová
Plavání 50 m motýlek 15. Barbora Janíčková
Plavání 50 m prsa 16. Jakub Březina
Plavání 100 m znak 19. Marek Osina
Plavání 200 m motýlek 19. Edita Chrápavá
Plavání 50 m volný způsob 20. Josef Moser
Plavání 50 m prsa 24. Edita Chrápavá
Plavání 50 m motýlek 26. Dominika Geržová
Plavání 100 m motýlek 26. Barbora Janíčková
Plavání 200 m polohový závod 28. Edita Chrápavá
Plavání 200 m znak 29. Michaela Trnková
Plavání 100 m znak 29. Michaela Trnková
Plavání 50 m znak 31. Michaela Trnková
Plavání 50 m volný způsob 33. Dominika Geržová
Plavání 50 m motýlek 34. Edita Chrápavá
Plavání 100 m prsa 35. Jakub Březina
Plavání 200 m volný způsob 45. Anna-Marie Benešová
Plážový volejbal muži 3. Družstvo ČR - plážový volejbal muži 2015
Přemysl Kubala, Jan Hadrava
Plážový volejbal ženy 5. Družstvo ČR - plážový volejbal ženy 2015
Eliška Gálová, Karolína Řeháčková
Plážový volejbal ženy 9. Družstvo ČR - plážový volejbal ženy 2015
Martina Jakubšová, Diana Žolnerčíková
Plážový volejbal muži 9. Družstvo ČR - plážový volejbal muži 2015
Jan Dumek, Robert Kufa
Rychlostní kanoistika C1 1000 m 2. Martin Fuksa
Rychlostní kanoistika C1 200 m 3. Martin Fuksa
Rychlostní kanoistika K4 1000 m 4. Družstvo ČR - rychlostní kanoistika, K4 1000 m muži 2015
Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál, Jan Štěrba
Rychlostní kanoistika K1 1000 m 6. Josef Dostál
Rychlostní kanoistika K1 5000 m 6. Lukáš Trefil
Rychlostní kanoistika C2 1000 m 6. Družstvo ČR - rychlostní kanoistika, C2 1000 m muži 2015
Jaroslav Radoň, Filip Dvořák
Rychlostní kanoistika K2 1000 m 8. Družstvo ČR - rychlostní kanoistika, K2 1000 m muži 2015
Patrik Kučera, Jakub Špicar
Rychlostní kanoistika K1 200 m 8. Filip Šváb
Rychlostní kanoistika K1 5000 m 11. Anna Kožíšková
Rychlostní kanoistika K4 500 m 12. Družstvo ČR - rychlostní kanoistika, K4 500 m ženy 2015
Anna Kožíšková, Monika Machová, Lucie Matoušková, Michaela Mlezivová
Rychlostní kanoistika K1 200 m 18. Michaela Mlezivová
Skoky na trampolíně dvojice 4. Družstvo ČR - skoky na trampolíně, muži 2015
Naim Ashhab, Martin Pelc
Skoky na trampolíně jednotlivci 15. Naim Ashhab
Skoky na trampolíně jednotlivci 16. Martin Pelc
Sportovní gymnastika víceboj družstva 17. Družstvo ČR - sportovní gymnastika ženy 2015
Veronika Cenková, Petra Fialová, Anna-Mária Kányai
Sportovní gymnastika víceboj družstva 22. Družstvo ČR - sportovní gymnastika muži 2015
Martin Konečný, David Jessen, Daniel Radovesnický
Sportovní gymnastika víceboj 40. David Jessen
Sportovní gymnastika víceboj 41. Veronika Cenková
Sportovní gymnastika víceboj 43. Anna-Mária Kányai
Sportovní gymnastika víceboj 55. Daniel Radovesnický
Sportovní gymnastika víceboj nedokončila Petra Fialová
Sportovní gymnastika víceboj nedokončil Martin Konečný
Sportovní střelba skeet 5. Jan Sychra
Sportovní střelba skeet mix 6. Družstvo ČR - sportovní střelba, skeet mix 2015
Jan Sychra, Libuše Jahodová
Sportovní střelba vzduchová puška 7. Nikola Mazurová
Sportovní střelba rychlopalná pistole 8. Martin Podhráský
Sportovní střelba sportovní pistole 11. Petra Trdličková
Sportovní střelba sportovní malorážka 3 x 20 13. Nikola Mazurová
Sportovní střelba rychlopalná pistole 13. Martin Strnad
Sportovní střelba vzduchová puška 15. Gabriela Vognarová
Sportovní střelba pistole 50 m 16. Jindřich Dubový
Sportovní střelba skeet 16. Jakub Tomeček
Sportovní střelba skeet 16. Libuše Jahodová
Sportovní střelba vzduchová pistole mix 17. Družstvo ČR - sportovní střelba, vzduchová pistole mix 2015
Jindřich Dubový, Tereza Přibáňová
Sportovní střelba trap 17. David Kostelecký
Sportovní střelba vzduchová pistole 18. Jindřich Dubový
Sportovní střelba vzduchová pistole 18. Tereza Přibáňová
Sportovní střelba trap 22. Jiří Lipták
Sportovní střelba sportovní pistole 24. Tereza Přibáňová
Sportovní střelba sportovní malorážka 3 x 20 25. Adéla Bruns (Sýkorová)
Sportovní střelba libovolná malorážka vleže 26. Ondřej Rozsypal
Stolní tenis družstva 3. Družstvo ČR - stolní tenis, družstva ženy 2015
Iveta Vacenovská, Renata Štrbíková, Hana Matelová
Stolní tenis družstva 9. Družstvo ČR - stolní tenis, družstva muži 2015
Tomáš Konečný, Dmitrij Prokopcov, Tomáš Tregler
Stolní tenis dvouhra 1. kolo Tomáš Konečný
Stolní tenis dvouhra 2. kolo Dmitrij Prokopcov
Stolní tenis dvouhra 2. kolo Iveta Vacenovská
Stolní tenis dvouhra 3. kolo Renata Štrbíková
Synchronizované plavání dvojice 15. Družstvo ČR - synchronizované plavání dvojice 2015
Šárka Kociánová, Marie Vlasáková
Synchronizované plavání jednotlivci 17. Marie Vlasáková
Šerm fleret 11. Alexander Choupenitch
Šerm fleret 28. Andrea Bímová
Šerm šavle 35. Klára Hanzlíková
Triatlon jednotlivci 21. Petra Kuříková
Triatlon jednotlivci 22. František Linduška
Triatlon jednotlivci 30. Jitka Šimáková
Triatlon jednotlivci 33. Tomáš Svoboda
Triatlon jednotlivci 39. František Kubínek
Zápas volný styl do 63 kg 7. Adéla Hanzlíčková
Zápas řecko-římský styl do 80 kg 12. Pavel Powada
Zápas volný styl do 53 kg 12. Lenka Hocková
Zápas řecko-římský styl do 59 kg 16. Michal Novák
Zápas řecko-římský styl do 85 kg 18. Artur Omarov
Zápas řecko-římský styl do 71 kg 19. Tomáš Sobecký
Zápas řecko-římský styl do 75 kg 19. Petr Novák
Zápas volný styl do 86 kg 21. Vratislav Chotaš
Zápas řecko-římský styl do 66 kg 26. Matouš Morbitzer
Zpět na olympiádu »