This is alternative content.

partneři
aktuální informace
užitečné odkazy
foto - video
newslettery
kebulo(no)viny

This is alternative content.

Přeskočit navigační odkazy Home /  účastníci  /  doprava  /  aktuální informace

AktualityBlog Image

Organizační výbor Her IV. zimní olympiády dětí a mládeže České republiky (ODM) 2010, které se konaly ve dnech 31. ledna až 5. února v Libereckém kraji, připravil krátký sestřih těch nejzajímavějších záběrů dětské olympiády. Té se zúčastnilo 923 sportovců ze všech čtrnácti krajů České republiky.
Blog Image

Liberecký kraj čeká příští rok další vrcholná sportovní akce, tentokrát pro sportovce do 18 let, 10. Zimní evropský olympijský festival mládeže (EYOWF) 2011. Ten připraví stejný tým organizátorů jako letošní ODM 2010, která pro pořadatele znamenala důležitou a zároveň úspěšnou zkoušku připravenosti z hlediska celkové organizace akce i kvalitního zabezpečení sportovních areálů. Na EYOWF 2011 se očekává příjezd až 1 500 účastníků ze 49 zemí Evropy.
Blog Image

Z každé akce vyplyne po jejím skončení řada poznatků, zkušeností, ale i důležitých statistických údajů. Ta nejzajímavější čísla z olympiády dětí a mládeže shrnujeme na následujících řádcích.
Blog Image

Kromě sportovních disciplín na ODM 2010 se během celého týdne soutěžilo také o titul Foto dne. Účastníci, hosté i diváci mohli každý den posílat své fotografie z atmosféry Her, z nichž vítězný snímek byl umístěn na webových stránkách. Autoři oceněných snímků získají od pořadatelů finanční odměnu ve výši 500 korun. Nabízíme přehled nejlepších záběrů z ODM 2010:
Blog Image

(LIBEREC, 5. února 2010) – Dnešním dnem skončily pětidenní Hry IV. zimní olympiády dětí a mládeže České republiky (ODM) 2010 v Libereckém kraji. Poslední hrací den patřil hokejovým turnajům, zlato putuje do Moravskoslezského kraje. Na závěrečném ceremoniálu byla předána i Cena Fair play. Nejúspěšnějším krajem Her je Liberecký, který získal celkem 53 medailí.Vyhledávání
17.8.2011

VÝSLEDKY FOTOSOUTĚŽE! Podrobnosti zde.

anketa

Byl/a jsi fandit na nějakém sportu během ODM 2010?
55%
45%
Výsledky anket zde

This is alternative content.