Video a fotogalerie českého olympijského týmu

Média

© Český olympijský výbor a/nebo autoři uvedení u fotografií. Snímky nelze bez souhlasu ČOV přebírat (press@olympic.cz).

Výsledky vyhledávání

Parašutisté

Složka: Světové hry ve Vratislavi 2017

Křest životopisného díla Dany a Emila Zátopkových.

Složka: Křest životopisného díla Dany a Emila Zátopkových

Křest životopisného díla Dany a Emila Zátopkových.

Složka: Křest životopisného díla Dany a Emila Zátopkových

Dětský den před Quadriem.

Složka: Dětský den před Quadriem

Zahájení výstavy olympijských fotografií v Praze na Andělu.

Složka: Výstava olympijských fotografií od reportérů MAFRA

Zahájení výstavy olympijských fotografií v Praze na Andělu.

Složka: Výstava olympijských fotografií od reportérů MAFRA

Zahájení výstavy olympijských fotografií v Praze na Andělu.

Složka: Výstava olympijských fotografií od reportérů MAFRA

Zahájení výstavy olympijských fotografií v Praze na Andělu. (Kateřina Neumannová)

Složka: Výstava olympijských fotografií od reportérů MAFRA

Zahájení výstavy olympijských fotografií v Praze na Andělu. (Jiří Kejval)

Složka: Výstava olympijských fotografií od reportérů MAFRA

Zahájení výstavy olympijských fotografií v Praze na Andělu.

Složka: Výstava olympijských fotografií od reportérů MAFRA

Zahájení výstavy olympijských fotografií v Praze na Andělu. (Roman Šebrle)

Složka: Výstava olympijských fotografií od reportérů MAFRA

Nick Littlehales has improved athletic performance by sleeping

Složka: BRIDGES Conference

Ivan Lendl showed on the tennis court that talent is not everything, and now he is a successful coach.

Složka: BRIDGES Conference

Michal Jezdik is one of top basketball coaches in the Czech Republic

Složka: BRIDGES Conference

Gerard Houllier led several top football clubs as a manager

Složka: BRIDGES Conference

Lékař Jiří Neumann.

Složka: Rio 2016

Odlet Českého olympijského týmu do 18 let na Evropský olympijský festival 2015 v Tbilisi.

Složka: EYOF 2015 Tbilisi

Odlet Českého olympijského týmu do 18 let na Evropský olympijský festival 2015 v Tbilisi.

Složka: EYOF 2015 Tbilisi

Odlet Českého olympijského týmu do 18 let na Evropský olympijský festival 2015 v Tbilisi.

Složka: EYOF 2015 Tbilisi

Odlet Českého olympijského týmu do 18 let na Evropský olympijský festival 2015 v Tbilisi.

Složka: EYOF 2015 Tbilisi

Odlet Českého olympijského týmu do 18 let na Evropský olympijský festival 2015 v Tbilisi.

Složka: EYOF 2015 Tbilisi

Odlet Českého olympijského týmu do 18 let na Evropský olympijský festival 2015 v Tbilisi.

Složka: EYOF 2015 Tbilisi

Odlet Českého olympijského týmu do 18 let na Evropský olympijský festival 2015 v Tbilisi.

Složka: EYOF 2015 Tbilisi

Předávání Ceny Jiřího Stanislava Gutha-Jarkovského

Složka: Cena Jiřího Stanislava Gutha-Jarkovského

Kristýna Kolocová a Markéta Sluková

Složka: Cena Jiřího Stanislava Gutha-Jarkovského

McDonald´s Olympic Hopefuls

Složka: McDonald´s Olympic Hopefuls: Naděje pro Rio 2016

Bikrosařka Aneta Hladíková získala bronzovou medaili

Složka: Baku 2015

Jakub Ječmínek (v bílém) v týmové soutěži judistů

Složka: Baku 2015

Jaromír Musil (v bílém) v týmové soutěži judistů

Složka: Baku 2015

Alexandr Jurečka (v bílém) v týmové soutěži judistů

Složka: Baku 2015

Michal Horák (v bílém) v týmové soutěži judistů

Složka: Baku 2015

Jaromír Musil (v bílém) v týmové soutěži judistů

Složka: Baku 2015

Finálový souboj Lukáše Krpálka s Nizozemcem Henkem Grolem

Složka: Baku 2015

Finálový souboj Lukáše Krpálka s Nizozemcem Henkem Grolem

Složka: Baku 2015

Finálový souboj Lukáše Krpálka s Nizozemcem Henkem Grolem

Složka: Baku 2015

Finálový souboj Lukáše Krpálka s Nizozemcem Henkem Grolem

Složka: Baku 2015

Judista Lukáš Krpálek po vítězném semifinále

Složka: Baku 2015

Judista Lukáš Krpálek po vítězném semifinále

Složka: Baku 2015

Judista Alexander Jurečka (v bílém)

Složka: Baku 2015

Judista Alexander Jurečka (v bílém)

Složka: Baku 2015

Judista Michal Horák (v bílém)

Složka: Baku 2015

Judista Michal Horák (v bílém)

Složka: Baku 2015

Judista David Klammert (v bílém)

Složka: Baku 2015

Judista David Klammert (v bílém)

Složka: Baku 2015

Judista Lukáš Krpálek získal na Evropských hrách stříbro

Složka: Baku 2015

Judista Lukáš Krpálek získal na Evropských hrách stříbro

Složka: Baku 2015

Judista Lukáš Krpálek si jde pro stříbrnou medaili z Evropských her

Složka: Baku 2015

Judista Lukáš Krpálek ve finále Evropských her bojuje s Nizozemcem Henkem Grolem

Složka: Baku 2015

Judista Lukáš Krpálek ve finále Evropských her bojuje s Nizozemcem Henkem Grolem

Složka: Baku 2015

Judista Lukáš Krpálek ve finále Evropských her bojuje s Nizozemcem Henkem Grolem

Složka: Baku 2015

Plavec Marek Osina v polohovém závodě

Složka: Baku 2015

Lukáš Krpálek v semifinále proti Cyrillu Maretovi z Francie

Složka: Baku 2015

Lukáš Krpálek ve čtvrfinále s Belgičanem Nikiforovem

Složka: Baku 2015

Lukáš Krpálek ve čtvrfinále s Belgičanem Nikiforovem

Složka: Baku 2015

Judista Lukáš Krpálek v osmifinále (v bílém)

Složka: Baku 2015

Judista Lukáš Krpálek v osmifinále (v bílém)

Složka: Baku 2015

Judista Lukáš Krpálek v osmifinále (v bílém)

Složka: Baku 2015

Judista David Klammert (v bílém)

Složka: Baku 2015

Judista David Klammert (v bílém)

Složka: Baku 2015

Judista David Klammert (v bílém)

Složka: Baku 2015

Romana Labounková, BMX

Složka: Baku 2015

Aneta Hladíková (vlevo), BMX

Složka: Baku 2015

Jaromír Musil, judo

Složka: Baku 2015

Jaromír Musil, judo

Složka: Baku 2015

Jaromír Musil, judo

Složka: Baku 2015

Jaromír Musil, judo

Složka: Baku 2015

Judista Jaromír Ježek

Složka: Baku 2015

Judista Jaromír Ježek

Složka: Baku 2015

Judista Jaromír Ježek

Složka: Baku 2015

Judista Jaromír Ježek

Složka: Baku 2015

Jakub Ječmínek, judo

Složka: Baku 2015

Jakub Ječmínek, judo

Složka: Baku 2015

Jakub Ječmínek, judo

Složka: Baku 2015

Jakub Ječmínek, judo

Složka: Baku 2015

Jakub Ječmínek, judo

Složka: Baku 2015

Judistka Alena Eiglová

Složka: Baku 2015

Judistka Alena Eiglová

Složka: Baku 2015

Judistka Alena Eiglová

Složka: Baku 2015

Judistka Alena Eiglová

Složka: Baku 2015

Jan Švub, BMX

Složka: Baku 2015

Jan Švub, BMX

Složka: Baku 2015

Romana Labounková, BMX

Složka: Baku 2015

Aneta Hladíková, BMX

Složka: Baku 2015

Jan Švub, BMX

Složka: Baku 2015

Aneta Hladíková, BMX

Složka: Baku 2015

Petr Koukal po čtvrtfinále s Němcem Dieterem Domkem

Složka: Baku 2015

Petr Koukal ve čtvrtfinále s Němcem Dieterem Domkem

Složka: Baku 2015

Petr Koukal ve čtvrtfinále s Němcem Dieterem Domkem

Složka: Baku 2015

Petr Koukal ve čtvrtfinále s Němcem Dieterem Domkem

Složka: Baku 2015

Judista Jaromír Musil v modrém proti Gasperu Jermanovi ze Slovinska

Složka: Baku 2015

Michaela Trnková, 100m znak

Složka: Baku 2015

Tomáš Franta, 50m znak

Složka: Baku 2015

Marek Osina, 50m znak

Složka: Baku 2015

Dominika Geržová, 50m volným způsobem

Složka: Baku 2015

Judista Pavel Petřikov v modrém

Složka: Baku 2015

Judista Pavel Petřikov v modrém

Složka: Baku 2015

Šermířka Klára Hanzlíková

Složka: Baku 2015

Fleretista Alexaner Choupenitch (vlevo)

Složka: Baku 2015

Fleretista Alexaner Choupenitch (vlevo)

Složka: Baku 2015

Tyčkař Jaroslav Bába zavítal do Baku na exhibici

Složka: Baku 2015

Výškař Jaroslav Bába zavítal do Baku na exhibici

Složka: Baku 2015

Badmintonistka Kristína Gavnholt v osmifinálovém utkání proti Belgičance Lianne Tan

Složka: Baku 2015

Badmintonistka Kristína Gavnholt v osmifinálovém utkání proti Belgičance Lianne Tan

Složka: Baku 2015

Tereza Vorlová v zápase proti Belgičankám

Složka: Baku 2015

Kateřina Zavázalová v zápase proti Belgičankám

Složka: Baku 2015

Tyčkařka Romana Maláčová

Složka: Baku 2015

Skokan o tyči Michal Balner překonal český rekord 582cm

Složka: Baku 2015

Plavkyně Barbora Seemanová

Složka: Baku 2015

Plavkyně Barbora Seemanová

Složka: Baku 2015

Plavkyně Barbora Seemanová

Složka: Baku 2015

Plavec Josef Moser

Složka: Baku 2015

Plavec Marek Osina

Složka: Baku 2015

Plavec Marek Osina

Složka: Baku 2015

Plavec Marek Osina

Složka: Baku 2015

Andrea Bímová (vlevo), šerm

Složka: Baku 2015

Andrea Bímová, šerm

Složka: Baku 2015

Andrea Bímová, šerm

Složka: Baku 2015

Basketbalisté 3x3 v utkání proti Andoře

Složka: Baku 2015

Jan Tomanec, basketbal 3x3

Složka: Baku 2015

Roman Zachrla, basketbal 3x3

Složka: Baku 2015

Tereza Vorlová v utkání proti Belgičankám

Složka: Baku 2015

Tereza Vorlová v utkání proti Belgičankám

Složka: Baku 2015

Veronika Vlková v utkání proti Belgičankám

Složka: Baku 2015

High-fiive basketbalistek 3x3 Romany Stehlíkové a Kateřiny Zavázalové

Složka: Baku 2015

Badmintonistka Kateřina Tomalová v zápase proti Španělkám

Složka: Baku 2015

Badmintonistky Šárka Křížková (vlevo) a Kateřina Tomalová v zápase proti Španělkám

Složka: Baku 2015

Badmintonistky Šárka Křížková (vlevo) a Kateřina Tomalová v zápase proti Španělkám

Složka: Baku 2015

Badmintonistka Kateřina Tomalová v zápase proti Španělkám

Složka: Baku 2015

Plavec Tomáš Franta

Složka: Baku 2015

Plavec Marek Osina

Složka: Baku 2015

Plavkyně Barbora Seemanová

Složka: Baku 2015

Plavkyně Michaela Trnková

Složka: Baku 2015

Plavkyně Michaela Trnková

Složka: Baku 2015

Plavkyně Anna-Marie Benešová

Složka: Baku 2015

Plavkyně Anna-Marie Benešová

Složka: Baku 2015

Plavkyně Edita Chrápavá

Složka: Baku 2015

Plavkyně Edita Chrápavá

Složka: Baku 2015

Veronika Vlková v zápase basketbalistek 3x3 proti Ukrajině

Složka: Baku 2015

Basketbalistky Zavázalová, Vorlová a Stehlíková proti Ukrajině

Složka: Baku 2015

Romana Stehlíková v zápase basketbalistek 3x3 proti Ukrajině

Složka: Baku 2015

Tereza Vorlová v zápase basketbalistek 3x3 proti Ukrajině

Složka: Baku 2015

Tereza Vorlová v zápase basketbalistek 3x3 proti Ukrajině

Složka: Baku 2015

České basketbalistky 3x3 v zápase proti Ukrajině

Složka: Baku 2015

Marek Osina, rozplavba znak muži na 100m

Složka: Baku 2015

Marek Osina, rozplavba znak muži na 100m

Složka: Baku 2015

Marek Osina, rozplavba znak muži na 100m

Složka: Baku 2015

Badmintonista Petr Koukal v utkání s Emrem Vuralem z Turecka

Složka: Baku 2015

Badmintonista Petr Koukal v utkání s Emrem Vuralem z Turecka

Složka: Baku 2015

Badmintonista Petr Koukal v utkání s Emrem Vuralem z Turecka

Složka: Baku 2015

Plážový volejbalista a bronzový medailista Jan Hadrava po příletu z Evropských her

Složka: Baku 2015

Plážový volejbalisté Přemysl Kubala a Jan Hadrava s trenérem Leošem Vinterem a bronzovými medailemi

Složka: Baku 2015

Plážový volejbalisté Přemysl Kubala a Jan Hadrava s bronzovými medailemi

Složka: Baku 2015

Bronzový cyklista Petr Vakoč

Složka: Baku 2015

Bronzové stolní tenistky Iveta Vacenovská, Hana Matelová a Renata Štrbíková

Složka: Baku 2015

Návrat českých gymnastek

Složka: Baku 2015

Na sportovce čekalo v Praze při příletu "krásné" počaší

Složka: Baku 2015

Badmintonistka Alžběta Bášová v utkání smíšených dvojic

Složka: Baku 2015

Badmintonista Petr Koukal porazil Srba Igora Bjelana

Složka: Baku 2015

Badmintonista Petr Koukal porazil Srba Igora Bjelana

Složka: Baku 2015

Badmintonista Petr Koukal porazil Srba Igora Bjelana

Složka: Baku 2015

Badmintonista Onřej Kopřiva

Složka: Baku 2015

Pavel Florián a Ondřej Kopřiva (na síti) v akci proti Portufalcům

Složka: Baku 2015

Pavel Florián (na síti) a Ondřej Kopřiva v akci proti Portufalcům

Složka: Baku 2015

Pavel Florián (na síti) a Ondřej Kopřiva v akci proti Portufalcům

Složka: Baku 2015

badmintonistka Kristína Gavnholt

Složka: Baku 2015

badmintonistka Kristína Gavnholt

Složka: Baku 2015

badmintonistka Kristína Gavnholt

Složka: Baku 2015

badmintonistka Kristína Gavnholt

Složka: Baku 2015

badmintonistka Kristína Gavnholt

Složka: Baku 2015

badmintonistka Kristína Gavnholt

Složka: Baku 2015

Plážoví volejbalisté Jan Hadrava a Přemysl Kubala s bronzovými medailemi na krku

Složka: Baku 2015

Plážoví volejbalisté Jan Hadrava a Přemysl Kubala s bronzovými medailemi na krku

Složka: Baku 2015

Jan Hadrava a Přemysl Kubala se radují ze zisku bronzových medailí

Složka: Baku 2015

Jan Hadrava a Přemysl Kubala se radují ze zisku bronzových medailí

Složka: Baku 2015

Jan Hadrava a Přemysl Kubala v zápase o bronz

Složka: Baku 2015

Jan Hadrava v boji o bronz

Složka: Baku 2015

Přemysl Kubala v boji o bronz

Složka: Baku 2015

Přemysl Kubala v boji o bronz

Složka: Baku 2015

Bronzový cyklista Petr Vakoč

Složka: Baku 2015

Bronzový cyklista Petr Vakoč

Složka: Baku 2015

Bronzový cyklista Petr Vakoč

Složka: Baku 2015

Čeští cyklisté v akci

Složka: Baku 2015

Čeští cyklisté v akci

Složka: Baku 2015

Čeští cyklisté v akci

Složka: Baku 2015

Bronzový cyklista Petr Vakoč

Složka: Baku 2015

Bronzový cyklista Petr Vakoč

Složka: Baku 2015

Cyklistka Barbora Průdková

Složka: Baku 2015

Plážoví volejbalisté Přemysl Kubala a Jan Hadrava při zápase o bronz

Složka: Baku 2015

Plážoví volejbalisté Přemysl Kubala a Jan Hadrava při zápase o bronz

Složka: Baku 2015

Skeetař Jakub Tomeček

Složka: Baku 2015

Cyklista Petr Vakoč si na Evropských hrách dojel pro bronzovou medaili

Složka: Baku 2015

Cyklista Petr Vakoč si na Evropských hrách dojel pro bronzovou medaili

Složka: Baku 2015

Cyklista Petr Vakoč si na Evropských hrách dojel pro bronzovou medaili

Složka: Baku 2015

Jan Hadrava v semifinále Evropských her

Složka: Baku 2015

Jan Hadrava v semifinále Evropských her

Složka: Baku 2015

Přemysl Kubala v semifinále Evropských her

Složka: Baku 2015

Přemysl Kubala v semifinále Evropských her

Složka: Baku 2015

Cyklista Alois Kaňkovský před silničním závodem

Složka: Baku 2015

Přemysl Kubala a Jan Hadrava se radují z postupu do semifinále na Evropských hrách

Složka: Baku 2015

Přemysl Kubala a Jan Hadrava se radují z postupu do semifinále na Evropských hrách

Složka: Baku 2015

Jan Hadrava ve čtvrtfinále plážového volejbalu

Složka: Baku 2015

Jan Hadrava ve čtvrtfinále plážového volejbalu

Složka: Baku 2015

Osmifinále boxu a Martina Schmoranzová v modrém

Složka: Baku 2015

Osmifinále boxu a Martina Schmoranzová v modrém

Složka: Baku 2015

Barbora Průdková, silniční cyklistika

Složka: Baku 2015

Skeet ženy - Libuše Jahodová v kvalifikaci

Složka: Baku 2015

Skeet muži - Jan Sychra v kvalifikaci

Složka: Baku 2015

Skeet muži - Jan Sychra v kvalifikaci

Složka: Baku 2015

Skeet muži - Jan Sychra v kvalifikaci

Složka: Baku 2015

Skeet muži - Jan Sychra v kvalifikaci

Složka: Baku 2015

Skeet muži - Jakub Tomeček

Složka: Baku 2015

Skeet muži - Jakub Tomeček

Složka: Baku 2015

Skeet muži - Jakub Tomeček

Složka: Baku 2015

V modrém nastoupila do osmifinále boxu Martina Schmoranzová

Složka: Baku 2015

V modrém nastoupila do osmifinále boxu Martina Schmoranzová

Složka: Baku 2015

V modrém nastoupila do osmifinále boxu Martina Schmoranzová

Složka: Baku 2015

V modrém nastoupila do osmifinále boxu Martina Schmoranzová

Složka: Baku 2015

Tereza Přibáňová, sportovní pistole

Složka: Baku 2015

Tereza Přibáňová, sportovní pistole

Složka: Baku 2015

Přemysl Kubala, plážový volejbal

Složka: Baku 2015

Přemysl Kubala, plážový volejbal

Složka: Baku 2015

Petra Trdličková, kvalifikace sportovní pistole

Složka: Baku 2015

Tereza Přibáňová v kvalifikaci sportovní pistole

Složka: Baku 2015

Střelkyně Adéle Sýkorová v kvalifikaci malořážky

Složka: Baku 2015

Střelkyně Nikola Mazurová v kvalifikaci malořážky

Složka: Baku 2015

Boxer Daniel Táborský v osmifinále supertěžké váhy nad 91 kg

Složka: Baku 2015

Boxer Daniel Táborský v osmifinále supertěžké váhy nad 91 kg

Složka: Baku 2015

Boxer Daniel Táborský v osmifinále supertěžké váhy nad 91 kg

Složka: Baku 2015

Karolína Řeháčková a Eliška Gálová ve čtvrtfinále plážového volejbalu

Složka: Baku 2015

Karolína Řeháčková ve čtvrtfinále plážového volejbalu

Složka: Baku 2015

Karolína Řeháčková ve čtvrtfinále plážového volejbalu

Složka: Baku 2015

Karolína Řeháčková ve čtvrtfinále plážového volejbalu

Složka: Baku 2015

Eliška Gálová ve čtvrtfinále plážového volejbalu

Složka: Baku 2015

Naim Ashhab a Martin Pelc, synchronizované skoky na trampolíně

Složka: Baku 2015

Kanoista Martin Fuksa si přivezl cenné kovy domů

Složka: Baku 2015

Kanoista Martin Fuksa si přivezl cenné kovy domů

Složka: Baku 2015

Kanoista Martin Fuksa si přivezl cenné kovy domů

Složka: Baku 2015

Ondřej Rozsypal (uprostřed), malořážka

Složka: Baku 2015

Ondřej Rozsypal, malořážka

Složka: Baku 2015

Cyklista Josef Černý při časovce

Složka: Baku 2015

Cyklista Josef Černý těsně před časovkou

Složka: Baku 2015

Josef Černý se připravuje na svůj start v časovce

Složka: Baku 2015

Cyklista Daniel Turek při časovce

Složka: Baku 2015

Cyklista Daniel Turek při časovce

Složka: Baku 2015

Silniční cyklista Daniel Turek v časovce

Složka: Baku 2015

Silniční cyklistka Zuzana Neckářová v časovce

Složka: Baku 2015

Plážoví volejbalisté Přemysl Kubala a Jan Hadrava v zápase proti týmu z Turecka

Složka: Baku 2015

Plážoví volejbalisté Přemysl Kubala a Jan Hadrava v zápase proti týmu z Turecka

Složka: Baku 2015

Boxer Vít Král v ringu s Dmitrim Tretyakem z Finska

Složka: Baku 2015

Boxer Vít Král v ringu s Dmitrim Tretyakem z Finska

Složka: Baku 2015

Boxer Vít Král v ringu s Dmitrim Tretyakem z Finska

Složka: Baku 2015

Naim Ashhab, kvalifikace skoků na trampolíně

Složka: Baku 2015

Plážoví volejbalisté Robert Kufa a Jan Dumek slaví vítěztví proti domácímu týmu Rudykh - Santos.

Složka: Baku 2015

Plážoví volejbalisté Robert Kufa a Jan Dumek proti domácímu týmu Rudykh - Santos.

Složka: Baku 2015

Plážový volejbalista Robert Kufa

Složka: Baku 2015

Střelec Jiří Lipták v kvalifikaci trapu

Složka: Baku 2015

Střelec Jiří Lipták v kvalifikaci trapu

Složka: Baku 2015

Střelec David Kostelecký zahájil kvalifikaci trapu

Složka: Baku 2015

Střelci Jakub Tomeček a Jan Sychra

Složka: Baku 2015

Střelec David Lipták

Složka: Baku 2015

Střelec David Lipták zahájil kvalifikaci trapu

Složka: Baku 2015

Nikola Mazurová během finále vzduchové pistole

Složka: Baku 2015

Nikola Mazurová během finále vzduchové pistole

Složka: Baku 2015

Tereza Přibáňová, střelba - vzduchová pistole na 10m

Složka: Baku 2015

Boxer David Hošek v ringu s Gevorgem Manukianem z Ukrajiny

Složka: Baku 2015

Boxer David Hošek v ringu s Gevorgem Manukianem z Ukrajiny

Složka: Baku 2015

Kanoista Martin Fuksa vybojoval bronzovou medaili v kategorii C1 na 200m

Složka: Baku 2015

Kanoista Martin Fuksa vybojoval bronzovou medaili v kategorii C1 na 200m

Složka: Baku 2015

Plážové volejbalistky Eliška Gálová a Karolína Řeháčková

Složka: Baku 2015

Plážové volejbalistky Eliška Gálová a Karolína Řeháčková

Složka: Baku 2015

Plážové volejbalistky Eliška Gálová a Karolína Řeháčková

Složka: Baku 2015

Plážové volejbalistky Eliška Gálová a Karolína Řeháčková

Složka: Baku 2015

Plážové volejbalistky Eliška Gálová a Karolína Řeháčková

Složka: Baku 2015

Eliška Gálová, plážový volejbal

Složka: Baku 2015

Plážové volejbalistky Eliška Gálová a Karolína Řeháčková

Složka: Baku 2015

Eliška Gálová, plážový volejbal

Složka: Baku 2015

Eliška Gálová a Karolína Řeháčková v zápase proti polskému páru.

Složka: Baku 2015

Střelec Jiří Lipták

Složka: Baku 2015

Střelec Jiří Lipták

Složka: Baku 2015

Diana Žolnerčíková a Martina Jakubšová, plážový volejbal

Složka: Baku 2015

Diana Žolnerčíková a Martina Jakubšová, plážový volejbal

Složka: Baku 2015

Adéla Hanzlíčková proti Henně Johanssonové ze Švédska na Evropských hrách v Baku.

Složka: Baku 2015

Adéla Hanzlíčková (v modrém) proti Gabrielle Sleiszové z Maďarska na Evropských hrách v Baku.

Složka: Baku 2015

Petra Fialová, gymnastika

Složka: Baku 2015

Anna-Mária Kányai, gymnastika

Složka: Baku 2015

Veronika Cenková, gymnastika

Složka: Baku 2015

Veronika Cenková, gymnastika

Složka: Baku 2015

Gymnastky Anna-Mária Kányai, Veronika Cenková a Petra Fialová

Složka: Baku 2015

Stolní tenistka Renata Štrbíková v utkání o bronz proti Ukrajině.

Složka: Baku 2015

Stolní tenistky Hana Matelová a Renata Štrbíková v utkání o bronz proti Ukrajině.

Složka: Baku 2015

Bronzové medaile pro stolní tenistky Hanu Matelovou, Renatu Štrbíkovou a Ivetu Vacenovskou.

Složka: Baku 2015

Kajakář Martin Fuksa získal stříbrnou medaili v kategorii C1 na 1000m

Složka: Baku 2015

Kajakář Martin Fuksa získal stříbrnou medaili v kategorii C1 na 1000m

Složka: Baku 2015

Bronzové medaile pro stolní tenistky Hanu Matelovou, Renatu Štrbíkovou a Ivetu Vacenovskou.

Složka: Baku 2015

Bronzové medaile pro stolní tenistky Hanu Matelovou, Renatu Štrbíkovou a Ivetu Vacenovskou.

Složka: Baku 2015

Radost českého týmu stolních tenistek ze zisku bronzových medailí.

Složka: Baku 2015

Stolní tenistky Hana Matelová a Renata Štrbíková v boji o bronz proti Ukrajině.

Složka: Baku 2015

Stolní tenistky Hana Matelová a Renata Štrbíková v boji o bronz proti Ukrajině.

Složka: Baku 2015

Stolní tenistka Renata Štrbíková v boji o bronz proti Ukrajině.

Složka: Baku 2015

Stolní tenistka Iveta Vacenovská v boji o bronz proti Ukrajině.

Složka: Baku 2015

Stolní tenistka Iveta Vacenovská v boji o bronz proti Ukrajině.

Složka: Baku 2015

Stolní tenistka Iveta Vacenovská v boji o bronz proti Ukrajině.

Složka: Baku 2015

Gymnasta Martin Konečný

Složka: Baku 2015

Martin Fuksa na stupních vítězů

Složka: Baku 2015

Stolní tenistka Iveta Vacenovská v boji o bronz proti Ukrajině.

Složka: Baku 2015

Stolní tenistka Iveta Vacenovská v boji o bronz proti Ukrajině.

Složka: Baku 2015

Stolní tenistka Iveta Vacenovská v boji o bronz proti Ukrajině.

Složka: Baku 2015

Stolní tenistka Iveta Vacenovská v zápase proti Německu.

Složka: Baku 2015

Stolní tenistka Iveta Vacenovská v zápase proti Německu.

Složka: Baku 2015

Stolní tenistka Iveta Vacenovská v zápase proti Německu.

Složka: Baku 2015

Stolní tenistka Iveta Vacenovská v zápase proti Německu.

Složka: Baku 2015

Stolní tenistka Iveta Vacenovská v zápase proti Německu.

Složka: Baku 2015

Veronika Mišková, karate

Složka: Baku 2015

Veronika Mišková, karate

Složka: Baku 2015

Veronika Mišková, karate

Složka: Baku 2015

Veronika Mišková, karate

Složka: Baku 2015

Jitka Šimáková, triatlon

Složka: Baku 2015

Petra Kuříková, triatlon

Složka: Baku 2015

Petra Kuříková, triatlon

Složka: Baku 2015

Hana Matelová (vpravo) a Renata Štrbíková, stolní tenis

Složka: Baku 2015

Iveta Vacenovská, stolní tenis

Složka: Baku 2015

Iveta Vacenovská ve čtvrtfinále proti Francii.

Složka: Baku 2015

Iveta Vacenovská ve čtvrtfinále proti Francii.

Složka: Baku 2015

Iveta Vacenovská ve čtvrtfinále proti Francii.

Složka: Baku 2015

Kajakář Josef Dostál

Složka: Baku 2015

Iveta Vacenovská, stolní tenis

Složka: Baku 2015

Karatistka Veronika Mišková

Složka: Baku 2015

Karate: Veronika Mišková

Složka: Baku 2015

Biker Ondřej Cink

Složka: Baku 2015

Triatlonistka Petra Kuříková (vlevo)

Složka: Baku 2015

Triatlonistka Jitka Šimáková (vpravo)

Složka: Baku 2015

Marie Vlasáková, synchronizované plavání

Složka: Baku 2015

Rychlostní kanoista Martin Fuksa odlétá na Evropské hry do Mingacheviru.

Složka: Baku 2015

Hana Matelová na tréninku v Baku.

Složka: Baku 2015

České stolní tenistky na tréninku

Složka: Baku 2015

Fasování oficiální kolekce pro Baku 2015. Lukáš Krpálek.

Složka: Baku 2015

Fasování oficiální kolekce pro Baku 2015. Lukáš Krpálek.

Složka: Baku 2015

Fasování oficiální kolekce pro Baku 2015. Lukáš Krpálek.

Složka: Baku 2015

Fasování oficiální kolekce pro Baku 2015. Lukáš Krpálek.

Složka: Baku 2015

Fasování oficiální kolekce pro Baku 2015. Lukáš Krpálek.

Složka: Baku 2015

Fasování oficiální kolekce pro Baku 2015. Lukáš Krpálek.

Složka: Baku 2015

Zasedání České olympijské nadace.

Složka: Zasedání ČON: říjen 2014

Rychlostní kanoisté Jan Štěrba a Lukáš Trefil.

Složka: Zasedání ČON: říjen 2014

Lucie Hradecká na zasedání České olympijské nadace.

Složka: Zasedání ČON: říjen 2014

David Svoboda na zasedání České olympijské nadace

Složka: Zasedání ČON: říjen 2014

David Svoboda při Sazka Olympijském víceboji

Složka: Sazka Olympijský víceboj

Složka: Rugby

Složka: Rugby

Složka: Rugby

Složka: Rugby

Složka: Rugby

Složka: Rugby

Kajakářka Amálie Hilgertová

Složka: YOG 2014

Kanoistka Martina Satková získala stříbro ve vodním slalomu

Složka: YOG 2014

Barbora Prudková a Nikola Nosková na Olympijských hrách mládeže 2014

Složka: YOG 2014

Barbora Prudková a Nikola Nosková na Olympijských hrách mládeže 2014

Složka: YOG 2014

Barbora Prudková a Nikola Nosková na Olympijských hrách mládeže 2014

Složka: YOG 2014

Cyklistický závod dívek: Barbora Prudková a Nikola Nosková.

Složka: YOG 2014

Andrea Zemanová

Klára Moravcová, běh na lyžích

Michal Rozsíval, lední hokej

Martin Hanzal, lední hokej

Michael Frolík, lední hokej

Jan Matura, skoky na lyžích

Šárka Pančochová, snowboarding, slopestyle

Ester Ledecká, snowboarding, paralelní slalom

Tomáš Portyk, severská kombinace

Aleš Razým, běh na lyžích

Eva Nývltová (Vrabcová), běh na lyžích

Petra Nováková, běh na lyžích

Karolína Grohová, běh na lyžích

Kateřina Pauláthová, alpské lyžování

Klára Křížová, alpské lyžování

Martin Vráblík, alpské lyžování

Filip Trejbal, alpské lyžování

Kryštof Krýzl, alpské lyžování

Tereza Vaculíková, akrobatické lyžování, jízda v boulích

Elizaveta Ukolova, krasobruslení

Tomáš Verner, krasobruslení

Jitka Landová, biatlon

Veronika Vítková, biatlon

Gabriela Soukalová, biatlon

Michal Krčmář, biatlon

Ondřej Moravec, biatlon

Tomáš Slavík, severská kombinace

Eva Samková, snowboarding, snowboardcross

Emil Novák, snowboarding, snowboardcross

Petr Novák, běh na lyžích

Petr Novák, běh na lyžích

Martina Dubovská, alpské lyžování

Vendula Kotenová, saně

Ondřej Hyman, saně

Lukáš Brož, saně

Antonín Brož, saně

Vojtěch Loudín, short-track

Jan Vrba, boby

Michal Vacek, boby

Dominik Suchý, boby

Dominik Dvořák, boby

Marek Skála, akrobatické lyžování, slopestyle

Nikol Kučerová, akrobatické lyžování, skicross

Eva Puskarčíková, biatlon

Jakub Voráček, lední hokej

Vladimír Sobotka, lední hokej

Tomáš Plekanec, lední hokej

Ondřej Palát, lední hokej

Jiří Novotný, lední hokej

Petr Nedvěd, lední hokej

Milan Michálek, lední hokej

David Krejčí, lední hokej

Aleš Hemský, lední hokej

Martin Hanzal, lední hokej

Michael Frolík, lední hokej

Roman Červenka, lední hokej

Ladislav Šmíd, lední hokej

Michal Rozsíval, lední hokej

Zbyněk Michálek, lední hokej

Lukáš Krajíček, lední hokej

Lukáš Krajíček, lední hokej

Radko Gudas, lední hokej

Michal Barinka, lední hokej

Alexander Salák, lední hokej

Ondřej Pavelec, lední hokej

Jakub Kovář, lední hokej

Lea Johanidesová, biatlon

Tomáš Krupčík, biatlon

Šárka Pančochová

Složka: Soči 2014

Šárka Pančochová

Složka: Soči 2014

Šárka Pančochová

Složka: Soči 2014

Šárka Pančochová

Složka: Soči 2014

Šárka Pančochová

Složka: Soči 2014

Šárka Pančochová

Složka: Soči 2014

Šárka Pančochová

Složka: Soči 2014

Vendula Kotenová

Složka: Soči 2014

Martin Vráblík

Složka: Soči 2014

Ester Ledecká v paralelním slalomu

Složka: Soči 2014

Ester Ledecká

Složka: Soči 2014

Tomáš Kraus

Složka: Soči 2014

Tereza Vaculíková

Složka: Soči 2014

Nikola Sudová

Složka: Soči 2014

Nikola Sudová při jízdě v boulích

Složka: Soči 2014

Šárka Strachová

Složka: Soči 2014

Kryštof Krýzl

Složka: Soči 2014

Klára Křížová

Složka: Soči 2014

Martina Dubovská

Složka: Soči 2014

Ondřej Bank v cíli

Složka: Soči 2014

Ondřej Bank

Složka: Soči 2014

Ondřej Bank

Složka: Soči 2014

Jan Matura

Složka: Soči 2014

Jan Matura

Složka: Soči 2014

Roman Koudelka

Složka: Soči 2014

Jan Matura

Složka: Soči 2014

Roman Koudelka

Složka: Soči 2014

Antonín Hájek na nájezdu

Složka: Soči 2014

Jakub Janda

Složka: Soči 2014

Čtyřbob českého týmu.

Složka: Soči 2014

Český dvojbob na trati v Soči

Složka: Soči 2014

Jan Vrba a Michal Vacek po startu dvojbobu

Složka: Soči 2014

Český dvojbob Michal Vacek, Jan Vrba

Složka: Soči 2014

Eva Samková

Složka: Soči 2014

Eva Samková přichází na medailový ceremoniál

Složka: Soči 2014

Eva Samková

Složka: Soči 2014

Eva Samková

Složka: Soči 2014

Olympijská vítězka Eva Samková

Složka: Soči 2014

Cílový skok zlaté Evy Samkové

Složka: Soči 2014

Obrovská radost olympijské vítězky Evy Samkové

Složka: Soči 2014

Eva Samková v cíli

Složka: Soči 2014

Radost Evy Samkové po závodě a letící prkno.

Složka: Soči 2014

Eva Samková při závodě

Složka: Soči 2014

Krasobruslař Tomáš Verner s prezidentem Milošem Zemanem v jídelně

Složka: Soči 2014

Elizaveta Ukolová čeká na hodnocení

Složka: Soči 2014

Elizaveta Ukolová

Složka: Soči 2014

Nejmladší účastnice české olympijské výpravy Elizaveta Ukolová

Složka: Soči 2014

Elizaveta Ukolová

Složka: Soči 2014

Michal Březina

Složka: Soči 2014

Michal Březina

Složka: Soči 2014

Loučení Tomáše Vernera po poslední volné jízdě

Složka: Soči 2014

Tomáš Verner

Složka: Soči 2014

Tomáš Verner

Složka: Soči 2014

Martina Sáblíková s trenérem Petrem Novákem

Složka: Soči 2014

Martina Sáblíková při závodě

Složka: Soči 2014

Zlatá Martina Sáblíková na stupních vítězů

Složka: Soči 2014

Medaile Martiny Sáblíkové

Složka: Soči 2014

Olympijská vítězka Martina Sáblíková

Složka: Soči 2014

Martina Sáblíková

Složka: Soči 2014

Martina Sáblíková

Složka: Soči 2014

Olympijská vítězka Martina Sáblíková

Složka: Soči 2014

Martina Sáblíková

Složka: Soči 2014

Martina Sáblíková s trenérem Petrem Novákem před závodem

Složka: Soči 2014

Martina Sáblíková

Složka: Soči 2014

Martina Sáblíková

Složka: Soči 2014

Martina Sáblíková

Složka: Soči 2014

Karolína Erbanová

Složka: Soči 2014

Kateřina Erbanová na startu závodu na 1000m

Složka: Soči 2014

Kateřina Novotná při setkání s prezidentem Milošem Zemanem v Soči

Složka: Soči 2014

Kateřina Novotná v závodě

Složka: Soči 2014

Kateřina Novotná

Složka: Soči 2014

Kateřina Novotná

Složka: Soči 2014

Petr Novák

Složka: Soči 2014

Oprávněná medailová radost Ondřeje Moravce

Složka: Soči 2014

Bronzový Jaroslav Soukup při květinovém ceremoniálu

Složka: Soči 2014

Bronzový medailista Jaroslav Soukup

Složka: Soči 2014

Jaroslav Soukup

Složka: Soči 2014

Jitka Landová

Složka: Soči 2014

Jaroslav Soukup při závodě

Složka: Soči 2014

Gabriela Soukalová a střelba vleže

Složka: Soči 2014

Veronika Vítková na střelnici

Složka: Soči 2014

Veronika Vítková

Složka: Soči 2014

Veronika Vítková přijíždí do cíle

Složka: Soči 2014

Eva Puskarčíková

Složka: Soči 2014

Veronika Vítková

Složka: Soči 2014

Gabriela Soukalová

Složka: Soči 2014

Veronika Vítková

Složka: Soči 2014

Gabriela Soukalová

Složka: Soči 2014

Lukáš Bauer (vpředu) a Petr Novák

Složka: Soči 2014

Martin Jakš

Složka: Soči 2014

Aleš Razým

Složka: Soči 2014

Dušan Kožíšek

Složka: Soči 2014

Dušan Kožíšek

Složka: Soči 2014

Lukáš Bauer

Složka: Soči 2014

Lukáš Bauer

Složka: Soči 2014

Lukáš Bauer

Složka: Soči 2014

Lukáš Bauer na startu závodu na 15 km

Složka: Soči 2014

Ondřej Moravec

Složka: Soči 2014

Ondřej Moravec

Složka: Soči 2014

Ondřej Moravec

Složka: Soči 2014

Ondřej Moravec

Složka: Soči 2014

Snowboardistka Šárka Pančochová

Složka: Soči 2014

Nikola Sudová

Složka: Soči 2014

Nikola Sudová v horské vesnici

Složka: Soči 2014

Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny

Složka: Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny

Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny

Složka: Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny

Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny

Složka: Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny

Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny

Složka: Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny

Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny

Složka: Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny

Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny

Složka: Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny

Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny

Složka: Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny

Složka: Zlaté medaile

Složka: Zlaté medaile

Složka: Zlaté medaile

Pavel Vrba

Jiří Tkadlec

Jan Svoboda

Miroslav Soukup

Zdeněk Skružný (potápění)

Zdeněk Skružný (florbal)

Jiří Seidl

Přemysl Panuška

Josef Paleček

Aleš Novák

Petr Němec

Slavomír Lener

Jakub Kozelský

Martin Kafka

Michal Ježdík

Jaroslav Hřebík

Svatopluk Henke

Zdeněk Haník

Alois Hadamczik

Vladimír Haber

Dušan Fitzel

Jakub Dovalil

Aleš Čvančara

Václav Černý

Josef Csaplár

Martina Blažková

Lubor Blažek

Michal Barda

Vojtěch Albrecht

Antonín Plachý

Viktor Zapletal

Karel Gut, Vladimír Martinec

Složka: Síň slávy Unie profesionálních trenérů 2013

Vavřinec Hradilek při rozhovoru.

Složka: Sazka novým partnerem českých olympioniků

Vavřinec Hradilek rozdával skvělou náladu pocelou dobu akce.

Složka: Sazka novým partnerem českých olympioniků

Gabriela Soukalová, ceny fair play

Složka: Ceny fair play

Při předávání cen fair play vystoupila i biatlonistka Gabriela Soukalová

Složka: Ceny fair play

Gabriela Soukalová, biatlon

Složka: Ceny fair play

Hlavní cena fair play pro Jana Kodeše

Složka: Ceny fair play

Jan Kodeš s cenou fair play

Složka: Ceny fair play

Petr Lacina a Lukáš Krpálek

Složka: Unie profesionálních trenérů

Petr Němec

Složka: Unie profesionálních trenérů

Petr Němec

Složka: Unie profesionálních trenérů

Petr Němec

Složka: Unie profesionálních trenérů

Petr Němec

Složka: Unie profesionálních trenérů

Ondřej Synek, skif

Ondřej Synek, skif

Bára Špotáková před novináři

Miloslava Rezková s trenérem

Dana a Emil Zátopkovi

svatba Olgy Fikotové

Hans Zdražila

Věra Čáslavská

Jan Micka, plavání

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Natálie Dianová na LOH v Londýně

Složka: Londýn 2012

Natálie Dianová na LOH v Londýně

Složka: Londýn 2012

Natálie Dianová na LOH v Londýně

Složka: Londýn 2012

Natálie Dianová na LOH v Londýně

Složka: Londýn 2012

Jakub Tomeček při odletu na LOH v Londýně

Složka: Londýn 2012

Lenka Háječková a Hana Klapalová na OH v Londýně, plážový volejbal

Složka: Londýn 2012

Lenka Háječková a Hana Klapalová na OH v Londýně, plážový volejbal

Složka: Londýn 2012

Lenka Háječková a Hana Klapalová na OH v Londýně, plážový volejbal

Složka: Londýn 2012

Lenka Háječková a Hana Klapalová na OH v Londýně, plážový volejbal

Složka: Londýn 2012

plážový volejbal na OH v Londýně

Složka: Londýn 2012

Zdeněk Chládek, box

Složka: Londýn 2012

Zdeněk Chládek, box

Složka: Londýn 2012

Zdeněk Chládek, box

Složka: Londýn 2012

Zdeněk Chládek, box

Složka: Londýn 2012

Iveta Vacenovská, stolní tenis

Složka: Londýn 2012

Kristína Gavnholt na OH v Londýně, badminton

Složka: Londýn 2012

Kristína Gavnholt na OH v Londýně, badminton

Složka: Londýn 2012

Kristína Gavnholt na OH v Londýně, badminton

Složka: Londýn 2012

Denis Špička, dráhová cyklistika

Složka: Londýn 2012

Denis Špička, dráhová cyklistika

Složka: Londýn 2012

Denis Špička, dráhová cyklistika

Složka: Londýn 2012

Ondřej Polívka v Londýně, moderní pětiboj

Složka: Londýn 2012

Ondřej Polívka v Londýně, moderní pětiboj

Složka: Londýn 2012

Ondřej Polívka v Londýně, moderní pětiboj

Složka: Londýn 2012

Ondřej Polívka (vlevo) a David Svoboda na OH v Londýně, moderní pětiboj

Složka: Londýn 2012

Barbora Závodová v Londýně, plavání

Složka: Londýn 2012

Barbora Závodová v Londýně, plavání

Složka: Londýn 2012

Barbora Závodová v Londýně, plavání

Složka: Londýn 2012

Ondřej Cink na OH v Londýně, horská kola

Složka: Londýn 2012

Ondřej Cink na OH v Londýně, horská kola

Složka: Londýn 2012

Ondřej Cink na OH v Londýně, horská kola

Složka: Londýn 2012

Ondřej Cink na OH v Londýně, horská kola

Složka: Londýn 2012

Lenka Hyková - Marušková na OH v Londýně, střelba

Složka: Londýn 2012

Lenka Hyková - Marušková na OH v Londýně, střelba

Složka: Londýn 2012

Lenka Hyková - Marušková

Složka: Londýn 2012

David Vála na OH v Londýně, zápas

Složka: Londýn 2012

David Vála na OH v Londýně, zápas

Složka: Londýn 2012

David Vála na OH v Londýně, zápas

Složka: Londýn 2012

David Vála na OH v Londýně, zápas

Složka: Londýn 2012

David Vála na OH v Londýně, zápas

Složka: Londýn 2012

David Vála na OH v Londýně, zápas

Složka: Londýn 2012

Jan Škarnitzl na OH v Londýně, horská kola

Složka: Londýn 2012

Jan Škarnitzl na OH v Londýně, horská kola

Složka: Londýn 2012

Simona Baumrtová, plavání

Složka: Londýn 2012

Simona Baumrtová, plavání

Složka: Londýn 2012

Aneta Hladíková, bmx

Složka: Londýn 2012

Aneta Hladíková (52) a Romana Labounková (3), bmx

Složka: Londýn 2012

Aneta Hladíková (52) Romana Labounková (3), bmx

Složka: Londýn 2012

Roman Kreuziger, cyklistika

Složka: Londýn 2012

Roman Kreuziger v Londýně, cyklistika

Složka: Londýn 2012

Jana Pechanová v Londýně, dálkové plavání

Složka: Londýn 2012

Jana Pechanová v Londýně, dálkové plavání

Složka: Londýn 2012

Jana Pechanová v Londýně, dálkové plavání

Složka: Londýn 2012

Stanislav Ježek, vodní slalom

Složka: Londýn 2012

Stanislav Ježek, vodní slalom

Složka: Londýn 2012

Stanislav Ježek, vodní slalom

Složka: Londýn 2012

Jaromír Ježek, judo

Složka: Londýn 2012

Martin Strnad, střelba

Složka: Londýn 2012

Martin Strnad, střelba

Složka: Londýn 2012

Martin Strnad, střelba

Složka: Londýn 2012

Vodní slalom: Ondřej Štěpánek

Složka: Londýn 2012

Vodní slalom: Ondřej Štěpánek

Složka: Londýn 2012

Atletika: Zuzana Hejnová

Složka: Londýn 2012

Atletika: Zuzana Hejnová

Složka: Londýn 2012

Atletika: Zuzana Hejnová

Složka: Londýn 2012

Atletika: Zuzana Hejnová

Složka: Londýn 2012

Stolní tenis: Iveta Vacenovská

Složka: Londýn 2012

Stolní tenis: Iveta Vacenovská

Složka: Londýn 2012

Judo: Lukáš Krpálek

Složka: Londýn 2012

Judo: Lukáš Krpálek

Složka: Londýn 2012

Judo: Lukáš Krpálek

Složka: Londýn 2012

Judo: Lukáš Krpálek

Složka: Londýn 2012

Badminton: Kristina Gavnholt

Složka: Londýn 2012

BMX: Romana Labounková

Složka: Londýn 2012

Basketbal: Eva Vítečková

Složka: Londýn 2012

Basketbal: Jana Veselá

Složka: Londýn 2012

Basketbal: Hana Horáková

Složka: Londýn 2012

Basketbal: Eva Vítečková

Složka: Londýn 2012

Badminton: Petr Koukal

Složka: Londýn 2012

Badminton: Petr Koukal

Složka: Londýn 2012

Vodní slalom: Vavřinec Hradilek

Složka: Londýn 2012

Horská kola: Jaroslav Kulhavý

Složka: Londýn 2012

Horská kola: Jaroslav Kulhavý

Složka: Londýn 2012

Horská kola: Jaroslav Kulhavý

Složka: Londýn 2012

Horská kola: Jaroslav Kulhavý

Složka: Londýn 2012

Horská kola: Jaroslav Kulhavý

Složka: Londýn 2012

Atletika: Vítězslav Veselý

Složka: Londýn 2012

Atletika: Vítězslav Veselý

Složka: Londýn 2012

Atletika: Vítězslav Veselý

Složka: Londýn 2012

Atletika: Vítězslav Veselý

Složka: Londýn 2012

Atletika: Denisa Rosolová

Složka: Londýn 2012

Atletika: Zuzana Bergrová

Složka: Londýn 2012

Atletika: Jitka Bartoničková

Složka: Londýn 2012

Atletika: Zuzana Hejnová

Složka: Londýn 2012

Plážový volejbal: K. Kolocová, M. Sluková

Složka: Londýn 2012

Plážový volejbal: K. Kolocová, M. Sluková

Složka: Londýn 2012

Plážový volejbal: K. Kolocová a M. Sluková

Složka: Londýn 2012

Střelba: Adéla Sýkorová

Složka: Londýn 2012

Střelba: Adéla Sýkorová

Složka: Londýn 2012

Střelba: Adéla Sýkorová

Složka: Londýn 2012

Střelba: Adéla Sýkorová

Složka: Londýn 2012

Kanoistika C2 - Dvořák, Radoň

Složka: Londýn 2012

Kanoistika C2 - Dvořák, Radoň

Složka: Londýn 2012

Kanoistika: Bronzový čtyřkajak ve složení Havel, Trefil, Dostál, Štěrba

Složka: Londýn 2012

Tenis: Hradecká, Hláváčková

Složka: Londýn 2012

Tenis: Hradecká, Hlaváčková

Složka: Londýn 2012

Vodní slalom: Štěpánka Hilgertová

Složka: Londýn 2012

Atletika: Barbora Špotáková

Složka: Londýn 2012

Moderní pětiboj: David Svoboda

Složka: Londýn 2012

Moderní pětiboj: David Svoboda

Složka: Londýn 2012

Veslování: Ondřej Synek

Složka: Londýn 2012

Veslování: Ondřej Synek

Složka: Londýn 2012

Veslování: Ondřej Synek

Složka: Londýn 2012

Veslování: Ondřej Synek

Složka: Londýn 2012

Veslování: Miroslava Knapková

Složka: Londýn 2012

Veslování: Miroslava Knapková

Složka: Londýn 2012

Veslování: Miroslava Knapková

Složka: Londýn 2012

Veslování: Miroslava Knapková

Složka: Londýn 2012

Radka Vodičková

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Ondřej Vetešník

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Michaela Zrůstová

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Barbora Závadová

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Antonín Žalský

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Klára Zakopalová

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Štěpán Wágner

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Miroslav Vraštil

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Radek Štěpánek

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Lucie Škrabalová

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Kateřina Šafránková

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Adéla Sýkorová

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Vitězslav Veselý

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Eva Vítečková

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Kateřina Zohnová

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Markéta Sluková

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Ondřej Štěpánek

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Barbora Špotáková

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Denisa Rosolová

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Lucie Šafářová

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Jiřina Ptáčiková

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Ondřej Polívka

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Kristýna Pálešová

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Martin Podhrazský

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Lucie Palentová

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Martina Moravčíková

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Oldřiška Marešová

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Romana Labounková

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Petra Kulichová

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Jaroslav Kulhavý

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Lukáš Krpálek

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

David Kostelecký

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Martin Konečný

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Eliška Klučinová

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Jarmila Klimešová

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Kristýna Kolocová

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Miroslava Knapková

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Zdeněk Chládek

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Stanislav Ježek

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Vavřinec Hradílek

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Andrea Hlaváčková

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Aneta Hladíková

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Lenka Háječková

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Štěpánka Hilgertová

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Alena Hanušová

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Dana Hadáčová

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Kristína Gavnholt

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Zita Frydrychová

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Vendula Frintová

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Veronika Fenclová

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Kateřina Elhotová

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Alžběta Dufková

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Natálie Dianová

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Petra Cetkovská

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Kateřina Čechová

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Tereza Čapková

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Soňa Bernardová

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Zuzana Bergrová

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Simona Baumrtová

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Kateřina Bartoňová

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Jitka Bartoničková

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Lenka Bartáková

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Lenka Antošová

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Jitka Antošová

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Premiéra filmu Věra 68, kino Lucerna

Složka: Projekt Žijeme Londýnem (premiéra filmu Věra 68)

Premiéra filmu Věra 68, kino Lucerna

Složka: Projekt Žijeme Londýnem (premiéra filmu Věra 68)

Premiéra filmu Věra 68, kino Lucerna

Složka: Projekt Žijeme Londýnem (premiéra filmu Věra 68)

Premiéra filmu Věra 68, kino Lucerna

Složka: Projekt Žijeme Londýnem (premiéra filmu Věra 68)

Premiéra filmu Věra 68, kino Lucerna

Složka: Projekt Žijeme Londýnem (premiéra filmu Věra 68)

Premiéra filmu Věra 68, kino Lucerna

Složka: Projekt Žijeme Londýnem (premiéra filmu Věra 68)

Premiéra filmu Věra 68, kino Lucerna

Složka: Projekt Žijeme Londýnem (premiéra filmu Věra 68)

Premiéra filmu Věra 68, kino Lucerna

Složka: Projekt Žijeme Londýnem (premiéra filmu Věra 68)

Premiéra filmu Věra 68, kino Lucerna

Složka: Projekt Žijeme Londýnem (premiéra filmu Věra 68)

Premiéra filmu Věra 68, kino Lucerna

Složka: Projekt Žijeme Londýnem (premiéra filmu Věra 68)

ODM v Olomouci - slavnostní zahájení na Andrově stadionu, Věra Čáslavská

Složka: Zahájení V. ODM v Olomouci

Milan Jirásek, Tomáš Král a Jarda Jágr

Složka: Jaromír Jágr dostává cenu od MOV "Sport - inspirace pro mládež"

Zleva: Předseda ČOV Milan Jirásek, prezident hokejového svazu Tomáš Král a Jarda Jágr

Složka: Jaromír Jágr dostává cenu od MOV "Sport - inspirace pro mládež"

Zleva: Oldřich Svojanovský, předseda Českého klubu olympioniků, a Milan Jirásek, předseda Českého olympijského výboru

Složka: Společenské setkání olympioniků (Národní dům na Vinohradech)

Robert Změlík, olympijský vítěz v desetiboji

Složka: Společenské setkání olympioniků (Národní dům na Vinohradech)

Jiří Holeček, bývalý československý hokejový brankář, dvojnásobný olympijský medailista

Složka: Společenské setkání olympioniků (Národní dům na Vinohradech)

Věra Čáslavská a Václav Havel

Složka: Věra Čáslavská obdržela Řád vycházejícího slunce

Gymnastika: Věra Čáslavská

Složka: Věra Čáslavská obdržela Řád vycházejícího slunce

Gymnastika: Věra Čáslavská

Složka: Věra Čáslavská obdržela Řád vycházejícího slunce

Olympijská vítězka Dana Zátopková losuje vítěze tomboly. V pozadí další olympijský medailista Imrich Bugár.

Složka: Slavnostní setkání olympioniků 2010 (Praha - Vinohrady)

Oldřich Svojanovský, předseda ČKO, zdraví pražského primátora Pavla Béma. Přihlíží předseda ČOV Milan Jirásek

Složka: Slavnostní setkání olympioniků 2010 (Praha - Vinohrady)

Olympijský vítěz Jiří Raška

Složka: Slavnostní setkání olympioniků 2010 (Praha - Vinohrady)

Tomáš Kraus při kvalifikační jízdě na OH ve Vancouveru

Složka: Vancouver 2010

Tomáš Kraus za mixážním pultem

Složka: Vancouver 2010

Tomáš Kraus ve Vancouveru, akrobatické lyžování

Složka: Vancouver 2010

Ondřej Bank na OH ve Vancouveru, alpské lyžování

Složka: Vancouver 2010

Ondřej Bank na OH ve Vancouveru, alpské lyžování

Složka: Vancouver 2010

Ondřej Bank na OH ve Vancouveru, alpské lyžování

Složka: Vancouver 2010

Ondřej Bank na OH ve Vancouveru, alpské lyžování

Složka: Vancouver 2010

Jakub Janda ve Vancouveru, skoky na lyžích

Složka: Vancouver 2010

Jakub Janda ve Vancouveru, skoky na lyžích

Složka: Vancouver 2010

Jakub Janda ve Vancouveru, skoky na lyžích

Složka: Vancouver 2010

Roman Dostál na OH ve Vancouveru, biatlon

Složka: Vancouver 2010

Roman Dostál na OH ve Vancouveru, biatlon

Složka: Vancouver 2010

Madga Rezlerová, biatlon

Složka: Vancouver 2010

Madga Rezlerová, biatlon

Složka: Vancouver 2010

Magda Rezlerová, biatlon

Složka: Vancouver 2010

Magda Rezlerová, biatlon

Složka: Vancouver 2010

Petr Záhrobský, alpské lyžování

Složka: Vancouver 2010

Petr Záhrobský, alpské lyžování

Složka: Vancouver 2010

Zdeňka Vejnarová, alpské lyžování

Složka: Vancouver 2010

Michal Březina na ZOH ve Vancouveru

Složka: Vancouver 2010

Michal Březina na ZOH ve Vancouveru

Složka: Vancouver 2010

Michal Březina na ZOH ve Vancouveru

Složka: Vancouver 2010

Short-track: Kateřina Novotná

Složka: Vancouver 2010

Short-track: Kateřina Novotná

Složka: Vancouver 2010

Severská kombinace: Pavel Churavý

Složka: Vancouver 2010

Severská kombinace: Pavel Churavý

Složka: Vancouver 2010

Saně: Ondřej Hyman

Složka: Vancouver 2010

Saně: Ondřej Hyman

Složka: Vancouver 2010

Alpské lyžování: Šárka Záhrobská

Složka: Vancouver 2010

Alpské lyžování: Šárka Záhrobská

Složka: Vancouver 2010

Alpské lyžování: Šárka Záhrobská

Složka: Vancouver 2010

Alpské lyžování: Šárka Záhrobská

Složka: Vancouver 2010

Alpské lyžování: Šárka Záhrobská

Složka: Vancouver 2010

Alpské lyžování: Šárka Záhrobská

Složka: Vancouver 2010

Rychlobruslení: Martina Sáblíková

Složka: Vancouver 2010

Rychlobruslení: Martina Sáblíková

Složka: Vancouver 2010

Lední hokej: Jaromír Jágr

Složka: Vancouver 2010

Lední hokej: Jaromír Jágr

Složka: Vancouver 2010

Rychlobruslení: Martina Sáblíková

Složka: Vancouver 2010

Alpské lyžování: Šárka Záhrobská

Složka: Vancouver 2010

Alpské lyžování: Ondřej Bank

Složka: Vancouver 2010

Běh na lyžích: Dušan Kožíšek

Složka: Vancouver 2010

Běh na lyžích: Martin Koukal

Složka: Vancouver 2010

Rychlobruslení: Martina Sáblíková

Složka: Vancouver 2010

Rychlobruslení: Martina Sáblíková

Složka: Vancouver 2010

Běh na lyžích: Lukáš Bauer

Složka: Vancouver 2010

Běh na lyžích: Lukáš Bauer

Složka: Vancouver 2010

Běh na lyžích: Lukáš Bauer

Složka: Vancouver 2010

Běh na lyžích: Lukáš Bauer

Složka: Vancouver 2010

Skoky na lyžích: Jakub Janda

Složka: Vancouver 2010

Skoky na lyžích: Lukáš Hlava

Složka: Vancouver 2010

Skoky na lyžích: Roman Koudelka

Složka: Vancouver 2010

Skoky na lyžích: Antonín Hájek

Složka: Vancouver 2010

Rychlobruslení: Martina Sáblíková

Složka: Vancouver 2010

Rychlobruslení: Martina Sáblíková

Složka: Vancouver 2010

Rychlobruslení: Martina Sáblíková

Složka: Vancouver 2010

Rychlobruslení: Martina Sáblíková

Složka: Vancouver 2010

Rychlobruslení: Martina Sáblíková

Složka: Vancouver 2010

Lední hokej: Jaromír Jágr

Složka: Vancouver 2010

Marek Židlický, lední hokej

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Šárka Záhrobská, alpské lyžování

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Aleš Vodseďálek, severská kombinace

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Zdeněk Vítek, biatlon

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Josef Vašíček, lední hokej

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Nikola Sudová, akrobatické lyžování

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Michal Šlesingr, biatlon

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Tomáš Slavík, severská kombinace

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Martina Sáblíková, rychlobruslení

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Tomáš Rolinek, lední hokej

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Magda Rezlerová, biatlon

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Roman Polák, lední hokej

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Tomáš Plekanec, lední hokej

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Ondřej Pavelec, lední hokej

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Kateřina Novotná, rychlobruslení, short-track

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Zbyněk Michálek, lední hokej

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Milan Michálek, lední hokej

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Jiří Magál, severská kombinace

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Pavel Kubina, lední hokej

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Filip Kuba, lední hokej

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Dušan Kožíšek, běh na lyžích

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Martin Koukal, běh na lyžích

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Roman Koudelka, skoky na lyžích

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Václav Korunka, běh na lyžích

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Tomáš Kaberle, lední hokej

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Ivana Janečková, běh na lyžích

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Jakub Janda, skoky na lyžích

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Martin Jakš, běh na lyžích

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Pavel Churavý, severská kombinace

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Jaromír Jágr, lední hokej

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Lukáš Hlava, skoky na lyžích

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Jan Hejda, lední hokej

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Martin Havlát, lední hokej

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Antonín Hájek, skoky na lyžích

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Martin Erat, lední hokej

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Patrik Eliáš, lední hokej

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Miroslav Dvořák, severská kombinace

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Roman Červenka, lední hokej

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Petr Čajanék, lední hokej

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Miroslav Blaťák, lední hokej

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Lukáš Bauer, běh na lyžích

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Ondřej Bank, alpské lyžování

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Oštěpařské tretry Jana Železného.

Složka: Otevřena výstava Významné osobnosti českého olympismu

Věra Čáslavská si prohlíží sochu Josefa Gutha-Jarkovského, zakladatele Českého olympijského výboru.

Složka: Otevřena výstava Významné osobnosti českého olympismu

Olympijští vítezové Jiří Daler a Dana Zátopková přicházejí na výstavu.

Složka: Otevřena výstava Významné osobnosti českého olympismu

Věra Čáslavská a Milan Jirásek.

Složka: Otevřena výstava Významné osobnosti českého olympismu

Čestná předsekyně Českého olympijského výboru Věra Čáslavská a současný předseda Milan Jirásek.

Složka: Otevřena výstava Významné osobnosti českého olympismu

Věra Čáslavská a tři z celkového počtu sedmi zlatých olympijských medailí, které za svou sportovní kariéru získala.

Složka: Otevřena výstava Významné osobnosti českého olympismu

Pražský primátor Pavel Bém a olympijský medailista Oldřich Svojanovský.

Složka: V. Havel, M. Forman a M. Jirásek uvedli film Viděno osmi

Miloš Forman a Václav Havel diskutují s Danou Zátopkovou.

Složka: V. Havel, M. Forman a M. Jirásek uvedli film Viděno osmi

Olympijští vítězové Dana Zátopková a Dominik Hašek.

Složka: V. Havel, M. Forman a M. Jirásek uvedli film Viděno osmi

Dana Zátopková a Karel Loprais.

Složka: Sportovní výkony na počest Emila Zátopka

Dana Zátopkova a Oldřich Svojanovský.

Složka: Sportovní výkony na počest Emila Zátopka

Dana Zátopková položila květiny na pomník Emila Zátopka v Kopřivnici.

Složka: Sportovní výkony na počest Emila Zátopka

Dana Zátopková u hrobu Emila Zátopka v Rožnově pod Radhoštěm.

Složka: Sportovní výkony na počest Emila Zátopka

Marek Švec

Složka: Peking 2008

Vendula Frintová během závodu v Pekingu, triatlon

Složka: Peking 2008

Vendula Frintová (24) během závodu v Pekingu, triatlon

Složka: Peking 2008

Vendula Frintová během závodu v Pekingu, triatlon

Složka: Peking 2008

Tomáš Berdych na OH v Pekingu, tenis

Složka: Peking 2008

Tomáš Berdych na OH v Pekingu, tenis

Složka: Peking 2008

Tomáš Berdych na OH v Pekingu, tenis

Složka: Peking 2008

Cyklistika: Roman Kreuziger

Složka: Peking 2008

BMX: Jana Horáková

Složka: Peking 2008

BMX: Jana Horáková

Složka: Peking 2008

Vodní slalom C2: Jaroslav Volf a Ondřej Štěpánek

Složka: Peking 2008

Vodní slalom C2: Jaroslav Volf a Ondřej Štěpánek

Složka: Peking 2008

Vodní slalom C2: Jaroslav Volf a Ondřej Štěpánek

Složka: Peking 2008

Vodní slalom C2: Jaroslav Volf a Ondřej Štěpánek

Složka: Peking 2008

Veslování: Miroslava Knapková

Složka: Peking 2008

Veslování: Miroslava Knapková

Složka: Peking 2008

Veslování: Ondřej Synek

Složka: Peking 2008

Veslování: Ondřej Synek

Složka: Peking 2008

Veslování: Ondřej Synek

Složka: Peking 2008

Veslování: Ondřej Synek

Složka: Peking 2008

Veslování: Ondřej Synek

Složka: Peking 2008

Střelba: Kateřina Emmons (Kůrková)

Složka: Peking 2008

Střelba: Kateřina Emmons

Složka: Peking 2008

Střelba: Kateřina Emmons

Složka: Peking 2008

Střelba: Kateřina Emmons

Složka: Peking 2008

Střelba: David Kostelecký

Složka: Peking 2008

Střelba: David Kostelecký

Složka: Peking 2008

Střelba: David Kostelecký

Složka: Peking 2008

Atletika: Barbora Špotáková

Složka: Peking 2008

Atletika: Barbora Špotáková

Složka: Peking 2008

Atletika: Barbora Špotáková

Složka: Peking 2008

Atletika: Barbora Špotáková

Složka: Peking 2008

Atletika: Barbora Špotáková

Složka: Peking 2008

Atletika: Barbora Špotáková

Složka: Peking 2008

Atletika: Roman Šebrle

Složka: Peking 2008

Atletika: Roman Šebrle

Složka: Peking 2008

Michal Šlesinger na ZOH v Turíně

Složka: Turín 2006

Michal Šlesinger na ZOH v Turíně

Složka: Turín 2006

Michal Šlesinger na ZOH v Turíně

Složka: Turín 2006

Roman Dostál na ZOH v Turíně

Složka: Turín 2006

Roman Dostál na ZOH v Turíně

Složka: Turín 2006

Dušan Kožíšek na ZOH v Turíně

Složka: Turín 2006

Dušan Kožíšek na ZOH v Turíně

Složka: Turín 2006

Dušan Kožíšek na ZOH v Turíně

Složka: Turín 2006

Kamila Rajdlová na ZOH v Turíně

Složka: Turín 2006

Martin Koukal na ZOH v Turíně

Složka: Turín 2006

Martin Koukal na ZOH v Turíně

Složka: Turín 2006

Kateřina Neumannová na ZOH v Turíně

Složka: Turín 2006

Jakub Janda na ZOH v Turíně

Složka: Turín 2006

Jakub Janda na ZOH v Turíně

Složka: Turín 2006

Aleš Valenta na ZOH v Turíně

Složka: Turín 2006

Aleš Valenta na ZOH v Turíně

Složka: Turín 2006

Nikola Sudová, akrobatické lyžování

Složka: Turín 2006

Petra Zakouřilová, alpské lyžování

Složka: Turín 2006

Český čtyřbob na OH v Turíně - Gomola, Danilevič, Veselý, Kobián

Složka: Turín 2006

Nikola Sudová, akrobatické lyžování

Složka: Turín 2006

Nikola Sudová, akrobatické lyžování

Složka: Turín 2006

Nikola Sudová, akrobatické lyžování

Složka: Turín 2006

Lední hokej: Tomáš Vokoun (zleva), Václav Prospal

Složka: Turín 2006

Lední hokej: Jaroslav Špaček a Tomáš Vokoun

Složka: Turín 2006

Lední hokej: zleva Václav Prospal, Alois Hadamczik, Rostislav Olesz

Složka: Turín 2006

Lední hokej: Tomáš Vokoun

Složka: Turín 2006

Lední hokej: Milan Hejduk

Složka: Turín 2006

Lední hokej: Robert Lang

Složka: Turín 2006

Lední hokej: František Kaberle

Složka: Turín 2006

Lední hokej: Aleš Kotalík

Složka: Turín 2006

Lední hokej: Aleš Hemský a Milan Hejduk

Složka: Turín 2006

Lední hokej: Jan Bulis, Tomáš Vokoun

Složka: Turín 2006

Lední hokej: Martin Erat

Složka: Turín 2006

Lední hokej: Jaromír Jágr

Složka: Turín 2006

Lední hokej na OH v Turíně, 2006

Složka: Turín 2006

Lední hokej: Jaromír Jágr

Složka: Turín 2006

Lední hokej: Jaromír Jágr

Složka: Turín 2006

Lední hokej: Jaromír Jágr

Složka: Turín 2006

Lední hokej: Jaromír Jágr

Složka: Turín 2006

Běh na lyžích: Kateřina Neumannová

Složka: Turín 2006

Běh na lyžích: Kateřina Neumannová

Složka: Turín 2006

Běh na lyžích: Lukáš Bauer a René Sommerfeldt (GER)

Složka: Turín 2006

Běh na lyžích: Lukáš Bauer

Složka: Turín 2006

Běh na lyžích: Lukáš Bauer

Složka: Turín 2006

Běh na lyžích: Lukáš Bauer

Složka: Turín 2006

Běh na lyžích: Lukáš Bauer

Složka: Turín 2006

Běh na lyžích: Kateřina Neumannová

Složka: Turín 2006

Běh na lyžích: Kateřina Neumannová

Složka: Turín 2006

Běh na lyžích: Kateřina Neumannová

Složka: Turín 2006

Běh na lyžích: Kateřina a Lucie Neumannová

Složka: Turín 2006

Běh na lyžích: Kateřina Neumannová

Složka: Turín 2006

Běh na lyžích: Kateřina Neumannová

Složka: Turín 2006

Běh na lyžích: Kateřina Neumannová

Složka: Turín 2006

Soňa Nováková, plážový volejbal

Složka: Atény 2004

Eva Celbová a Soňa Nováková, plážový volejbal

Složka: Atény 2004

Eva Celbová a Soňa Nováková, plážový volejbal

Složka: Atény 2004

Eva Celbová, plážový volejbal

Složka: Atény 2004

Eva Celbová a Soňa Nováková na OH v Aténách, plážový volejbal

Složka: Atény 2004

Eva Celbocá a Soňa Nováková, plážový volejbal

Složka: Atény 2004

Eva Celbová na OH v Aténách, plážový volejbal

Složka: Atény 2004

Kateřina Kůrková na LOH v Aténách

Složka: Atény 2004

Věra Cechlová (Pospíšilová) na LOH v Aténách

Složka: Atény 2004

Věra Cechlová (Pospíšilová) na LOH v Aténách

Složka: Atény 2004

Ondřej Štěpánek a Jaroslav Volf na LOH v Aténách

Složka: Atény 2004

Ondřej Štěpánek a Jaroslav Volf na LOH v Aténách

Složka: Atény 2004

Vladimír Maška na LOH v Aténách

Složka: Atény 2004

Daniel Málek na LOH v Aténách

Složka: Atény 2004

Daniel Málek na LOH v Aténách

Složka: Atény 2004

Miroslava Knapková na LOH v Aténách

Složka: Atény 2004

Miroslava Knapková na LOH v Aténách

Složka: Atény 2004

Martin Doktor na LOH v Aténách

Složka: Atény 2004

Lada Kozlíková na LOH v Aténách

Složka: Atény 2004

Lada Kozlíková na LOH v Aténách

Složka: Atény 2004

Lada Kozlíková na LOH v Aténách

Složka: Atény 2004

Jaroslav Kulhavý na LOH v Aténách

Složka: Atény 2004

Jaroslav Kulhavý na LOH v Aténách

Složka: Atény 2004

Alois Kaňkovský na LOH v Aténách

Složka: Atény 2004

Alois Kaňkovský na LOH v Aténách

Složka: Atény 2004

Alois Kaňkovský na LOH v Aténách

Složka: Atény 2004

Tomáš Dvořák na LOH v Aténách

Složka: Atény 2004

Martin Doktor na LOH v Aténách

Složka: Atény 2004

Moderní pětiboj: Libor Capalini

Složka: Atény 2004

Moderní pětiboj: Libor Capalini

Složka: Atény 2004

Kanoistika, vodní slalom C2: zleva Jaroslav Volf, Ondřej Štěpánek

Složka: Atény 2004

Kanoistika, vodní slalom: Tomáš Máder, Marek Jiras

Složka: Atény 2004

Kanoistika, vodní slalom: Jaroslav Volf, Ondřej Štěpánek

Složka: Atény 2004

Střelba: Kateřina Emmons (Kůrková)

Složka: Atény 2004

Střelba: Kateřina Emmons (Kůrková)

Složka: Atény 2004

Střelba: Kateřina Emmons (Kůrková)

Složka: Atény 2004

Střelba: Kateřina Emmons (Kůrková)

Složka: Atény 2004

Střelba: Kateřina Emmons (Kůrková)

Složka: Atény 2004

Atletika: Jaroslav Bába

Složka: Atény 2004

Atletika: Jaroslav Bába

Složka: Atény 2004

Atletika: Jaroslav Bába

Složka: Atény 2004

Atletika: Jaroslav Bába

Složka: Atény 2004

Atletika: Roman Šebrle a Bryan Clay

Složka: Atény 2004

Atletika: Roman Šebrle

Složka: Atény 2004

Atletika: Roman Šebrle

Složka: Atény 2004

Atletika: Roman Šebrle

Složka: Atény 2004

Atletika: Roman Šebrle

Složka: Atény 2004

Atletika: Roman Šebrle

Složka: Atény 2004

Atletika: Roman Šebrle

Složka: Atény 2004

Atletika: Roman Šebrle

Složka: Atény 2004

Atletika: Roman Šebrle

Složka: Atény 2004

Atletika: Roman Šebrle

Složka: Atény 2004

Jachting: Lenka Šmídová

Složka: Atény 2004

Střelba: Lenka Marušková

Složka: Atény 2004

Michal Kvíčala, saně

Složka: Salt Lake City 2002

Michal Kvíčala, saně

Složka: Salt Lake City 2002

Petr Garabík, biatlon

Složka: Salt Lake City 2002

Petr Garabík, biatlon

Složka: Salt Lake City 2002

Lucie Hrstková, alpské lyžování

Složka: Salt Lake City 2002

Lucie Hrstková na OH v Salt Lake City, alpské lyžování

Složka: Salt Lake City 2002

Eva Háková, biatlon

Složka: Salt Lake City 2002

Eva Háková, biatlon

Složka: Salt Lake City 2002

Eva Háková, biatlon

Složka: Salt Lake City 2002

Eva Háková, biatlon

Složka: Salt Lake City 2002

Jan Holický, alpské lyžování

Složka: Salt Lake City 2002

Zdeňka Vejnarová na OH v Salt Lake City, biatlon

Složka: Salt Lake City 2002

Zdeňka Vejnarová na OH v Salt Lake City, biatlon

Složka: Salt Lake City 2002

Zdeňka Vejnarová na OH v Salt Lake City, biatlon

Složka: Salt Lake City 2002

Gabriela Martinovová, alpské lyžování

Složka: Salt Lake City 2002

Gabriela Martinovová, alpské lyžování

Složka: Salt Lake City 2002

Gabriela Martinovová, alpské lyžování

Složka: Salt Lake City 2002

Eva Kurfüstová, alpské lyžování

Složka: Salt Lake City 2002

Eva Kurfüstová, alpské lyžování

Složka: Salt Lake City 2002

Jan Holický, alpské lyžování

Složka: Salt Lake City 2002

Kateřina Losmanová - Holubcová, biatlon

Složka: Salt Lake City 2002

Kateřina Losmanová - Holubcová, biatlon

Složka: Salt Lake City 2002

Petra Zakouřilová, alpské lyžování

Složka: Salt Lake City 2002

Petra Zakouřilová, alpské lyžování

Složka: Salt Lake City 2002

Český čtyřbob na OH v Salt Lake City

Složka: Salt Lake City 2002

Český čtyřbob na OH v Salt Lake City

Složka: Salt Lake City 2002

Boris Borek Zakouřil, alpské lyžování

Složka: Salt Lake City 2002

Boris Borek Zakouřil, alpské lyžování

Složka: Salt Lake City 2002

Zdeněk Vítek, biatlon

Složka: Salt Lake City 2002

Zdeněk Vítek, biatlon

Složka: Salt Lake City 2002

Zdeněk Vítek, biatlon

Složka: Salt Lake City 2002

Zdeněk Vítek, biatlon

Složka: Salt Lake City 2002

Zdeněk Vítek, biatlon

Složka: Salt Lake City 2002

Milan Šperl, běh na lyžích

Složka: Salt Lake City 2002

Milan Šperl, běh na lyžích

Složka: Salt Lake City 2002

Kateřina Nash (Hanušová), běh na lyžích

Složka: Salt Lake City 2002

Kateřina Nash (Hanušová), běh na lyžích

Složka: Salt Lake City 2002

Běh na lyžích: Helena Erbenová (Balatková)

Složka: Salt Lake City 2002

Běh na lyžích: Helena Erbanová (Balatková)

Složka: Salt Lake City 2002

Běh na lyžích: Kamila Rajdlová

Složka: Salt Lake City 2002

Běh na lyžích: Kamila Rajdlová

Složka: Salt Lake City 2002

Běh na lyžích: Martin Koukal

Složka: Salt Lake City 2002

Ivan Masařík na ZOH v Salt Lake City

Složka: Salt Lake City 2002

Ivan Masařík na ZOH v Salt Lake City

Složka: Salt Lake City 2002

Ivan Masařík na ZOH v Salt Lake City

Složka: Salt Lake City 2002

Irena Česneková na ZOH v Salt Lake City

Složka: Salt Lake City 2002

Kateřina Holubcová (Losmanová) na ZOH v Salt Lake City

Složka: Salt Lake City 2002

Eva Háková na ZOH v Salt Lake City

Složka: Salt Lake City 2002

Eva Háková na ZOH v Salt Lake City

Složka: Salt Lake City 2002

Irena Česneková na ZOH v Salt Lake City

Složka: Salt Lake City 2002

Aleš Valenta na ZOH v Salt Lake City

Složka: Salt Lake City 2002

Nikola Sudová na ZOH v Salt Lake City

Složka: Salt Lake City 2002

Nikola Sudová na ZOH v Salt Lake City

Složka: Salt Lake City 2002

Nikola Sudová na ZOH v Salt Lake City

Složka: Salt Lake City 2002

Nikola Sudová na ZOH v Salt Lake City

Složka: Salt Lake City 2002

Běh na lyžích: Kateřina Neumannová

Složka: Salt Lake City 2002

Běh na lyžích: Kateřina Neumannová

Složka: Salt Lake City 2002

Běh na lyžích: Kateřina Neumannová

Složka: Salt Lake City 2002

Běh na lyžích: Kateřina Neumannová

Složka: Salt Lake City 2002

Běh na lyžích: Kateřina Neumannová

Složka: Salt Lake City 2002

Běh na lyžích: Kateřina Neumannová

Složka: Salt Lake City 2002

Akrobatické lyžování: Aleš Valenta

Složka: Salt Lake City 2002

Akrobatické lyžování: Aleš Valenta

Složka: Salt Lake City 2002

Akrobatické lyžování: Aleš Valenta

Složka: Salt Lake City 2002

Akrobatické lyžování: Aleš Valenta

Složka: Salt Lake City 2002

Akrobatické lyžování: Aleš Valenta

Složka: Salt Lake City 2002

Akrobatické lyžování: Aleš Valenta

Složka: Salt Lake City 2002

Václav Bečvář na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Václav Bečvář na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Miroslav Januš na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Zuzana Hlavoňová na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Zuzana Hlavoňová na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Zuzana Hlavoňová na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Martin Doktor na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Martin Doktor na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

David Kostelecký na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

David Kostelecký na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

David Kostelecký na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Daniel Málek na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Daniel Málek na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Daniel Málek na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Hana Černá na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Hana Černá na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Petr Korbel na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Jaroslav Volf na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Pavel Buráň na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Pavel Buráň na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Pavel Buráň na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Pavel Buráň na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Rudolf Kraj na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Michal Palinek a Martin Lébl na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Michal Palinek na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Michal Palinek na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Martin Lébl na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Martin Lébl na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Roman Šebrle na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Tomáš Dvořák na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Pavla Hamáčková na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Jan Železný na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Jan Železný na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Tomáš Dvořák na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Tomáš Dvořák na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Tomáš Dvořák na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Tomáš Dvořák na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Roman Šebrle na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Roman Šebrle na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Hana Benešová na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Hana Benešová na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Šárka Kašpárková na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Šárka Kašpárková na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Šárka Kašpárková na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Šárka Kašpárková na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Pavla Hamáčková na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Pavla Hamáčková na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Pavla Hamáčková na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Pavla Hamáčková na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Roman Šebrle na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Daniela Bártová na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Daniela Bártová na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Daniela Bártová na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Daniela Bártová na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Daniela Bártová na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Daniela Bártová na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Střelba: Martin Tenk

Složka: Sydney 2000

Stolní tenis: zleva Petr Korbel a Josef Plachý

Složka: Sydney 2000

Stolní tenis: Petr Korbel

Složka: Sydney 2000

Střelba: Martin Tenk

Složka: Sydney 2000

Kanoistika, vodní slalom C2: Marek Jiras a Tomáš Máder

Složka: Sydney 2000

Vodní slalom: Marek Jiras, Tomáš Máder

Složka: Sydney 2000

Vodní slalom: Marek Jiras, Tomáš Máder

Složka: Sydney 2000

Vodní slalom: Marek Jiras, Tomáš Máder

Složka: Sydney 2000

Vodní slalom: Marek Jiras, Tomáš Máder

Složka: Sydney 2000

Vodní slalom: Marek Jiras, Tomáš Máder

Složka: Sydney 2000

Vodní slalom: Marek Jiras, Tomáš Máder

Složka: Sydney 2000

Triatlon: Jan Řehula

Složka: Sydney 2000

Triatlon: Jan Řehula

Složka: Sydney 2000

Triatlon: Jan Řehula

Složka: Sydney 2000

Atletika: Roman Šebrle

Složka: Sydney 2000

Atletika: Roman Šebrle

Složka: Sydney 2000

Atletika: Roman Šebrle

Složka: Sydney 2000

Atletika: Roman Šebrle

Složka: Sydney 2000

Atletika: Roman Šebrle

Složka: Sydney 2000

Střelba: Petr Málek

Složka: Sydney 2000

Střelba: Petr Málek

Složka: Sydney 2000

Střelba: Petr Málek

Složka: Sydney 2000

Střelba: Petr Málek

Složka: Sydney 2000

Střelba: Petr Málek

Složka: Sydney 2000

Střelba: Petr Málek

Složka: Sydney 2000

Střelba: Petr Málek

Složka: Sydney 2000

Box: Rudolf Kraj

Složka: Sydney 2000

Box: Rudolf Kraj

Složka: Sydney 2000

Box: Rudolf Kraj

Složka: Sydney 2000

Box: Rudolf Kraj

Složka: Sydney 2000

Box: Rudolf Kraj

Složka: Sydney 2000

Box: Rudolf Kraj

Složka: Sydney 2000

Box: Rudolf Kraj

Složka: Sydney 2000

Atletika: Jan Železný

Složka: Sydney 2000

Atletika: Jan Železný

Složka: Sydney 2000

Atletika: Jan Železný

Složka: Sydney 2000

Atletika: Jan Železný

Složka: Sydney 2000

Atletika: Jan Železný

Složka: Sydney 2000

Vodní slalom: Štěpánka Hilgertová

Složka: Sydney 2000

Vodní slalom: Štěpánka Hilgertová

Složka: Sydney 2000

Vodní slalom: Štěpánka Hilgertová

Složka: Sydney 2000

Vodní slalom: Štěpánka Hilgertová

Složka: Sydney 2000

Vodní slalom: Štěpánka Hilgertová

Složka: Sydney 2000

Vodní slalom: Štěpánka Hilgertová

Složka: Sydney 2000

Vladimír Růžička a Jaromír Jágr

Složka: Nagano 1998

Aleš Valenta na ZOH v Naganu

Složka: Nagano 1998

Aleš Valenta na ZOH v Naganu

Složka: Nagano 1998

Lední hokej: Jaromír Jágr

Složka: Nagano 1998

Lední hokej: Dominik Hašek, Martin Straka

Složka: Nagano 1998

Lední hokej: Jaromír Jágr, Vladimír Růžička

Složka: Nagano 1998

Lední hokej: Jaromír Jágr

Složka: Nagano 1998

Lední hokej: Dominik Hašek, Petr Svoboda

Složka: Nagano 1998

Lední hokej: Dominik Hašek

Složka: Nagano 1998

Lední hokej: Dominik Hašek

Složka: Nagano 1998

Lední hokej: Dominik Hašek a Jaroslav Špaček

Složka: Nagano 1998

Lední hokej: Dominik Hašek

Složka: Nagano 1998

Lední hokej: Dominik Hašek

Složka: Nagano 1998

Lední hokej: Dominik Hašek

Složka: Nagano 1998

Kateřina Neumannová s medailemi z Nagana

Složka: Nagano 1998

Běh na lyžích: Kateřina Neumannová

Složka: Nagano 1998

Běh na lyžích: Kateřina Neumannová

Složka: Nagano 1998

Běh na lyžích: Kateřina Neumannová

Složka: Nagano 1998

Běh na lyžích: Kateřina Neumannová

Složka: Nagano 1998

Běh na lyžích: Kateřina Neumanová při květinovém ceremoniálu.

Složka: Nagano 1998

Střelba: Miroslav Januš

Složka: Atlanta 1996

Vodní slalom: Jiří Rohan, Morislav Šimek

Složka: Atlanta 1996

Bronzová trojskokanka Šárka Kašpárková

Složka: Atlanta 1996

Rychlostní kanoistika: Martin Doktor

Složka: Atlanta 1996

Atletika: Jan Železný

Složka: Atlanta 1996

Vodní slalom: Jiří Rohan, Miroslav Šimek

Složka: Atlanta 1996

Tenis: Jana Novotná, Helena Suková

Složka: Atlanta 1996

Atletika: trojskokanka Šárka Kašpárková

Složka: Atlanta 1996

Vodní slalom: Štěpánka Hilgertová

Složka: Atlanta 1996

Atletika: Desetibojař Tomáš Dvořák

Složka: Atlanta 1996

Vodní slalom: Lukáš Pollert

Složka: Barcelona 1992

Atletika: Vítězný desetibojař Robert Změlík

Složka: Barcelona 1992

Atletika: Jan Železný

Složka: Barcelona 1992

Vodní slalom: Zlatý medailista Lukáš Pollert

Složka: Barcelona 1992

Veslování, skif: Václav Chalupa

Složka: Barcelona 1992

Střelba, trap: Zlatý medailista Petr Hrdlička

Složka: Barcelona 1992

Skoky na lyžích: Parma, Sakala, Goder, Jež

Složka: Albertville 1992

Krasobruslení: Petr Barna

Složka: Albertville 1992

Zápas: Josef Lohyňa

Složka: Soul 1988

Střelba: Miroslav Varga

Složka: Soul 1988

Chůze: Jozef Pribilinec

Složka: Soul 1988

Držitel zlaté olympijské medaile Miroslav Varga ve střelbě

Složka: Soul 1988

Chůze: Zlatý olympionik Jozef Pribilinec

Složka: Soul 1988

Zlatý a stříbrný tenista Miloslav Mečíř

Složka: Soul 1988

Střelba: Miloslav Bednařík

Složka: Soul 1988

Skoky na lyžích: Jiří Malec

Složka: Calgary 1988

Skoky na lyžích: Pavel Ploc

Složka: Calgary 1988

Skoky na lyžích: Parma, Ploc, Malec

Složka: Calgary 1988

Alpské lyžování: Olga Charvátová

Složka: Sarajevo 1984

Krasobruslení: Jozef Sabovčík

Složka: Sarajevo 1984

Skoky na lyžích: Pavel Ploc

Složka: Sarajevo 1984

Běh na lyžích: Jeriová, Svobodová, Paulů, Švubová

Složka: Sarajevo 1984

Běh na lyžích: medailistka Květa Jeriová - Pecková

Složka: Sarajevo 1984

Běh na lyžích: Květa Pecková

Složka: Sarajevo 1984

Zápas: Július Strnisko

Složka: Moskva 1980

Zápas: Július Strnisko

Složka: Moskva 1980

Vzpírání: Dušan Poliačik

Složka: Moskva 1980

Vzpírání: Ota Zaremba

Složka: Moskva 1980

Vzpírání: Dušan Poliačik

Složka: Moskva 1980

Vzpírání: Zlatý olympionik Ota Zaremba

Složka: Moskva 1980

Veslování: Bronzoví Vávlav Vochoska a Zdeněk Pecka

Složka: Moskva 1980

Gymnastika: Jiří Tabák na bronzovém stupni

Složka: Moskva 1980

Družstvo ČSSR dráhová cyklistika - Pokorný, Penc, Černý, Sláma

Složka: Moskva 1980

Atletika: Jarmila Kratochvílová

Složka: Moskva 1980

Stříbrný diskař Imrich Bugár

Složka: Moskva 1980

Atletika: Jarmila Kratochvílová

Složka: Moskva 1980

Judista Vladimír Kocman se zlatou olympijskou medailí

Složka: Moskva 1980

Zápas: Zlatý medailista Dan Karabin

Složka: Moskva 1980

Box: Ján Franek

Složka: Moskva 1980

Střelba: Josef Panáček

Složka: Montreal 1976

Dráhová cyklistika: Zlatý medailista Anton Tkáč

Složka: Montreal 1976

O.Svojanovský a V. Petříček

Složka: Montreal 1976

Bronzová párová čtyřka z Montrealu

Složka: Montreal 1976

Zlatý skeetař Josef Panáček

Složka: Montreal 1976

Atletika: Helena Fibingerová

Složka: Montreal 1976

Stříbrní medailisté v moderním pětiboji: Adam, Bártů, Starnovský

Složka: Montreal 1976

Zápas Vítězslava Máchy

Složka: Montreal 1976

Cyklista Petr Matoušek

Složka: Montreal 1976

Střelba: Ladislav Falta

Složka: Mnichov 1972

Střelba: Ladislav Falta

Složka: Mnichov 1972

Atletika: Eva Šuranová

Složka: Mnichov 1972

Zápas: Vítězslav Mácha

Složka: Mnichov 1972

Stupně vítězů, Zlatý medailista Ludvík Daněk, atletika

Složka: Mnichov 1972

Běh na lyžích: Helena Šikolová

Složka: Sapporo 1972

Krasobruslení: Ondrej Nepela

Složka: Sapporo 1972

Miloslava Rezková na LOH v Mexiku

Složka: Mexiko 1968

Ludvík Daněk na LOH v Mexiku

Složka: Mexiko 1968

Milena Duchková na LOH v Mexiku

Složka: Mexiko 1968

Atletika: Miloslava Rezková

Složka: Mexiko 1968

Atletika: Miloslava Rezková

Složka: Mexiko 1968

Střelba: Jan Kůrka

Složka: Mexiko 1968

Zápas: Miroslav Zeman

Složka: Mexiko 1968

Atletika: Miloslava Rezková

Složka: Mexiko 1968

Střelba: Zlatý medailista Jan Kůrka

Složka: Mexiko 1968

Zápas: Stříbrný olympionik Petr Kment

Složka: Mexiko 1968

Gymnastika: Milena Duchková

Složka: Mexiko 1968

Družstvo gymnastek ČSSR

Složka: Mexiko 1968

Gymnastika: Věra Čáslavská

Složka: Mexiko 1968

Jiří Raška na ZOH v Grenoblu

Složka: Grenoble 1968

Jiří Raška na ZOH v Grenoblu

Složka: Grenoble 1968

Severská kombinace: Tomáš Kučera

Složka: Grenoble 1968

Skoky na lyžích: Vlajkonoš Jiří Raška

Složka: Grenoble 1968

Skoky na lyžích: Jiří Raška na stupních vítězů

Složka: Grenoble 1968

Skoky na lyžích: Jiří Raška

Složka: Grenoble 1968

Skoky na lyžích: Jiří Raška

Složka: Grenoble 1968

Skoky na lyžích: Jiří Raška

Složka: Grenoble 1968

Krasobruslení: Hana Mašková

Složka: Grenoble 1968

Vzpírání: Hans Zdražila

Složka: Tokio 1964

Vzpírání: Hans Zdražila

Složka: Tokio 1964

Vzpírání: Hans Zdražila

Složka: Tokio 1964

Jiří Kormaník

Složka: Tokio 1964

Box: Bohumil Němeček

Složka: Tokio 1964

Zlatý olympionik Jiří Daler

Složka: Tokio 1964

Gymnastika: Věra Čáslavská na stupních vítězů

Složka: Tokio 1964

Gymnastika: Věra Čáslavská

Složka: Tokio 1964

Atletika: Josef Odložil těsně před cílem

Složka: Tokio 1964

Atletika: Josef Odložil (zcela vlevo)

Složka: Tokio 1964

Atletika: Josef Odložil na stupních vítězů

Složka: Tokio 1964

Atletika: Ludvík Daněk na stupních vítězů (vlevo)

Složka: Tokio 1964

Gymnastika: Věra Čáslavská

Složka: Tokio 1964

Střelba: Lubomír Nácovský

Složka: Tokio 1964

Zápas: Bohumil Kubát a Jiří Kormaník

Složka: Řím 1960

Box: Bohumil Němeček

Složka: Řím 1960

Boxer Bohumil Němeček na olympiádě v Římě 1960

Složka: Řím 1960

Atletika: Dana Zátopková v Římě.

Složka: Řím 1960

Veslování: Pavol Schmidt a Václav Kozák

Složka: Řím 1960

Gymnastika: Eva Bosáková

Složka: Řím 1960

Box: Josef Němec

Složka: Řím 1960

Krasobruslení: Karol Divín

Složka: Squaw Valley 1960

Emil Zátopek na LOH v Melbourne

Složka: Melbourne 1956

Atletika: Emil Zátopek

Složka: Melbourne 1956

Atletika: Jiří Skobla

Složka: Melbourne 1956

Dráhoví cyklisté Václav Machek a Ladislav Fouček

Složka: Melbourne 1956

Střelec Otakar Hořínek

Složka: Melbourne 1956

Atletika: Olga Fikotová

Složka: Melbourne 1956

Dráhoví cyklisté Ladislav Fouček a Václav Machek

Složka: Melbourne 1956

Zápas: Mikuláš Athanasov

Složka: Helsinky 1952

Atletika: Josef Doležal

Složka: Helsinky 1952

Atletika: Emil Zátopek (vlevo)

Složka: Helsinky 1952

Atletika: Emil a Dana Zátopkovi

Složka: Helsinky 1952

Atletika: Emil Zátopek

Složka: Helsinky 1952

Atletika: Emil Zátopek

Složka: Helsinky 1952

Atletika: Dana Zátopková na stupních vítězů

Složka: Helsinky 1952

Atletika: Emil Zátopek

Složka: Helsinky 1952

Atletika: Emil Zátopek na stupních vítězů

Složka: Helsinky 1952

Atletika: Emil Zátopek (třetí v řadě)

Složka: Helsinky 1952

Atletika: Emil Zátopek

Složka: Helsinky 1952

Atletika: Emil Zátopek

Složka: Helsinky 1952

Atletika: Jiří Skobla

Složka: Helsinky 1952

Atletika: Dana Zátopková

Složka: Helsinky 1952

Box: Ján Zachara

Složka: Helsinky 1952

Helsinky 1952

Složka: Helsinky 1952

Rychlostní kanoistika: František Čapek

Složka: Londýn 1948

Londýn 1948

Složka: Londýn 1948

Londýn 1948

Složka: Londýn 1948

Box: Julius Torma

Složka: Londýn 1948

Londýn 1948

Složka: Londýn 1948

Zápas: Jozef Herda

Složka: Berlín 1936

Berlín 1936

Složka: Berlín 1936

Gymnastika: Alois Hudec

Složka: Berlín 1936

Berlín 1936

Složka: Berlín 1936

Hudba: Josef Suk

Složka: Los Angeles 1932

Vzpírání: Jaroslav Skobla a Václav Pšenička

Složka: Los Angeles 1932

Los Angeles 1932

Složka: Los Angeles 1932

Atletika: František Douda

Složka: Los Angeles 1932

Severská kombinace: Antonín Bartoň

Složka: Lake Placid 1932

Ladislav Ventura zvítězil ve Skoku jednotlivců.

Složka: Amsterdam 1928

Ladislav Vácha byl nejlepší na bradlech. Na kruhách skončil druhý.

Složka: Amsterdam 1928

Skoky na lyžích: Rudolf Burkert

Složka: Svatý Mořic 1928

Skoky na lyžích: Rudolf Burkert

Složka: Svatý Mořic 1928

Sportovní gymnastika: Jan Koutný

Složka: Paříž 1924

Sportovní gymnastika: Bohumil Mořkovský

Složka: Paříž 1924

Vzpírání: Bohumil Durdis

Složka: Paříž 1924

Sportovní gymnastika: Robert Pražák

Složka: Paříž 1924

Bedřich Šupčík získal pro ČSR historicky první zlatou medaili

Složka: Paříž 1924

Vedoucí gymnastiky

Složka: Antverpy 1920

Nastoupení.

Složka: Antverpy 1920

Antverpy 1920

Složka: Antverpy 1920

Josef Rössler-Ořovský a tenista Ladislav Žemla

Složka: Stockholm 1912

Čeští šermíři na OH 1908 v Londýně

Složka: Londýn 1908

Šerm: Vilém Goppold z Lobsdorfu

Složka: Londýn 1908

Tenis: Hedwiga Rosenbaumová

Složka: Paříž 1900

Hod diskem: František Janda - Suk

Složka: Paříž 1900

Hod diskem: František Janda - Suk

Složka: Paříž 1900

badmintonistka Kristína Gavnholt

Cyklista Daniel Turek při časovce

Cyklista Daniel Turek při časovce

Ondřej Kopřiva,badminton.

Petr Lacina

Petr Lacina

Petr Lacina

Petr Lacina

Václav Černý

Jindřich Licek

Jindřich Licek

Jindřich Licek

Jindřich Licek

Jindřich Licek

Zdeněk Skružný

Zdeněk Skružný

Aleš Novák

Aleš Novák

Jiří Zach

Jiří Tkadlec

Jiří Tkadlec

Jiří Tkadlec

Jan Slowiak

Zdeněk Skružný

Zdeněk Skružný

Jiří Seidl

Jiří Seidl

Antonín Plachý

Antonín Plachý

Martin Petrovický

Přemysl Panuška

Přemysl Panuška

Josef Paleček

Josef Paleček

Josef Paleček

Tomasz Mendrek

Tomasz Mendrek

Slavomír Lener

Slavomír Lener

Jakub Kozelský

Jakub Kozelský

Martin Kafka

Martin Kafka

Michal Ježdík

Michal Ježdík

Jaroslav Hřebík

Jaroslav Hřebík

Svatopluk Henke

Svatopluk Henke

Zdeněk Haník

Zdeněk Haník

Alois Hadamczik

Alois Hadamczik

Vladimír Haber

Vladimír Haber

Martin Doktor

Martin Doktor

Josef Csaplár

Josef Csaplár

Martina Blažková

Martina Blažková

Lubor Blažek

Lubor Blažek

Michal Barda

Michal Barda

Jakub Dovalil

Jakub Dovalil

Pavel Vrba

Pavel Vrba

Miroslav Soukup

Miroslav Soukup

Aleš Čvančara

Aleš Čvančara

Dušan Fitzel

Dušan Fitzel

Vojtěch Albrecht

Vojtěch Albrecht

Jan Svoboda

Jan Svoboda

Jan Svoboda

Jan Svoboda

Jan Svoboda

Jan Svoboda

Jan Svoboda

Martin Erat

Jan Mutina

Jan Mutina

Jan Mutina

Jan Mutina

Jan Mutina

Jan Mutina

Jan Mutina

Karel Gut - hokej

Tomasz Mendrek - badminton

Tomasz Mendrek - badminton

Tomasz Mendrek

Zdeněk Skružný

Ladislav Minář

Ladislav Minář

Ladislav Minář

Pavel Sládeček, trenér a hráč squashe

Pavel Sládeček, trenér a hráč squashe

Pavel Sládeček, trenér a hráč squashe

Pavel Sládeček, trenér a hráč squashe

Pavel Sládeček, trenér a hráč squashe

Pavel Sládeček, trenér a hráč squashe

Pavel Sládeček

Antonín Plachý

Ladislav Minář

Hana Horáková v Londýně

Vitězslav Veselý

Lucie Hradecká LOH 2012

Alpská lyžařka Šárka Záhrobská

zahrobska

Jan Kodeš

Basketball, ilustrační foto

Eliška Klučinová, atletika

Jiří Lipták, střelba

Iveta Vacenovská, stolní tenis

Jaromír Musil, judo

Lucie Šafářová, tenis

Petra Cetkovská, tenis

Zita Frydrychová, trampolíny

Jarmila Klimešová, hod oštěpem

Milan Bruncvík, veslování

Matyáš Klang, veslování

Jan Matura v Harrachově

Věra Čáslavská

svatba Olgy Fikotové

svatba Olgy Fikotové

Jan Matura

Zleva: Oldřich Svojanovský, předseda Českého klubu olympioniků, a Milan Jirásek, předseda Českého olympijského výboru

Box: Ján Franek

Atletika: Miloslava Rezková

Střelba: Lubomír Nácovský

Box: Ján Zachara

Krasobruslení: Ondrej Nepela

Severská kombinace: Tomáš Kučera

Severská kombinace: Antonín Bartoň v Lake Placid 1932

Tomáš Berdych při Davis Cupu

Střelba: Michal Šlesingr

Saně: Ondřej Hyman

Tenis: Petra Kvitová

Věra Čáslavská na OH v Londýně, 2012

Vodní slalom: Štěpánka Hilgertová

Střelba: Kateřina Emmons (Kůrková)

Tenis: Petra Kvitová

Vodní slalom: Stanislav Ježek

Rychlostní kanoistika: Jan Štěrba

Vlajkonoš Petr Koukal na OH v Londýně, 2012

Vodní slalom: Vavřinec Hradilek

Vodní slalom: Vavřinec Hradilek

Atletika: Roman Šebrle

Veslování: Ondřej Synek

Veslování: Miroslava Knapková

Atletika: Barbora Špotáková

Atletika: Barbora Špotáková

Atletika: Zuzana Hejnová, Denisa Rosolová

Atletika: Zuzana Hejnová

Atletika: Roman Šebrle

Horská kola: Jaroslav Kulhavý

Kanoistika: Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál, Jan Štěrba

Short-track: Kateřina Novotná

Moderní pětibojař David Svoboda a vodní slalomář Vávra Hradilek, 2012

Tenis: Andrea Hlaváčková, Lucie Hradecká

Atletika: Robert Změlík

Atletika: Jan Železný

Vzpírání: Hans Zdražila

Atletika: Emil Zátopek

Vodní slalom: Jaroslav Volf

Akrobatické lyžování: Aleš Valenta

Atletika: Svatoslav Ton

Vodní slalom: Ondřej Štěpánek

Atletika: Roman Šebrle

Veslování: Ondřej Synek

Hudba: Josef Suk

Barbora Špotáková

Atletika: Jiří Skobla

Skoky na lyžích: Jiří Raška

Skoky na lyžích: Pavel Ploc

Běh na lyžích: Kateřina Neumannová

Krasobruslení: Ondrej Nepela

Střelba: Petr Málek

Zápas: Vítězslav Mácha

Vodní slalom: Tomáš Máder

Box: Rudojf Kraj

Střelba: David Kostelecký

Atletika: Šára Kašpárková

Vodní slalom: Marek Jiras

Veslování: Václav Chalupa

Veslování: Václav Chalupa

Gymnastika: Alois Hudec

Rychlostní kanoistika: Josef Holeček

Vodní slalom: Štěpánka Hilgertová

Lední hokej: Dominik Hašek

Šerm: Vilém Goppold z Lobsdorfu

Atletika: Helena Fibingerová

Střelba: Kateřina Emmons

Atletika: Tomáš Dvořák

Skoky do vody: Milena Duchková

Rychlostní kanoistika: Martin Doktor

Atletika: Ludvík Daněk

Gymnastika: Věra Čáslavská

Atletika: Imrich Bugár

Gymnastika: Eva Bosáková

Běh na lyžích: Lukáš Bauer

Atletika: Jaroslav Bába

Atletika: Dana Zátopková

Veslování: Ondřej Synek

Moderní pětiboj: David Svoboda

Další výsledky »

  • Parašutisté
  • Křest životopisného díla Dany a Emila Zátopkových. © Jan Malý
  • Křest životopisného díla Dany a Emila Zátopkových. © Jan Malý
  • Dětský den před Quadriem. © Jan Malý
  • Zahájení výstavy olympijských fotografií v Praze na Andělu.
  • Zahájení výstavy olympijských fotografií v Praze na Andělu.
  • Zahájení výstavy olympijských fotografií v Praze na Andělu.
  • Zahájení výstavy olympijských fotografií v Praze na Andělu. (Kateřina Neumannová)
  • Zahájení výstavy olympijských fotografií v Praze na Andělu. (Jiří Kejval)
  • Zahájení výstavy olympijských fotografií v Praze na Andělu.
  • Zahájení výstavy olympijských fotografií v Praze na Andělu. (Roman Šebrle)
  • Nick Littlehales has improved athletic performance by sleeping
  • Ivan Lendl showed on the tennis court that talent is not everything, and now he is a successful coach.
  • Michal Jezdik is one of top basketball coaches in the Czech Republic
  • Gerard Houllier led several top football clubs as a manager
  • Lékař Jiří Neumann.
  • Odlet Českého olympijského týmu do 18 let na Evropský olympijský festival 2015 v Tbilisi. © Josef Dvořák
  • Odlet Českého olympijského týmu do 18 let na Evropský olympijský festival 2015 v Tbilisi. © Josef Dvořák
  • Odlet Českého olympijského týmu do 18 let na Evropský olympijský festival 2015 v Tbilisi. © Josef Dvořák
  • Odlet Českého olympijského týmu do 18 let na Evropský olympijský festival 2015 v Tbilisi. © Josef Dvořák
  • Odlet Českého olympijského týmu do 18 let na Evropský olympijský festival 2015 v Tbilisi. © Josef Dvořák
  • Odlet Českého olympijského týmu do 18 let na Evropský olympijský festival 2015 v Tbilisi. © Josef Dvořák
  • Odlet Českého olympijského týmu do 18 let na Evropský olympijský festival 2015 v Tbilisi. © Josef Dvořák
  • Předávání Ceny Jiřího Stanislava Gutha-Jarkovského
  • Kristýna Kolocová a Markéta Sluková
  • McDonald´s Olympic Hopefuls
  • Bikrosařka Aneta Hladíková získala bronzovou medaili © Getty Images
  • Jakub Ječmínek (v bílém) v týmové soutěži judistů © Getty Images
  • Jaromír Musil (v bílém) v týmové soutěži judistů © Getty Images
  • Alexandr Jurečka (v bílém) v týmové soutěži judistů © Getty Images
  • Michal Horák (v bílém) v týmové soutěži judistů © Getty Images
  • Jaromír Musil (v bílém) v týmové soutěži judistů © Getty Images
  • Finálový souboj Lukáše Krpálka s Nizozemcem Henkem Grolem © ČOV
  • Finálový souboj Lukáše Krpálka s Nizozemcem Henkem Grolem © ČOV
  • Finálový souboj Lukáše Krpálka s Nizozemcem Henkem Grolem © ČOV
  • Finálový souboj Lukáše Krpálka s Nizozemcem Henkem Grolem © ČOV
  • Judista Lukáš Krpálek po vítězném semifinále © ČOV
  • Judista Lukáš Krpálek po vítězném semifinále © ČOV
  • Judista Alexander Jurečka (v bílém) © ČOV
  • Judista Alexander Jurečka (v bílém) © ČOV
  • Judista Michal Horák (v bílém) © ČOV
  • Judista Michal Horák (v bílém) © ČOV
  • Judista David Klammert (v bílém) © ČOV
  • Judista David Klammert (v bílém) © ČOV
  • Judista Lukáš Krpálek získal na Evropských hrách stříbro © Getty Images
  • Judista Lukáš Krpálek získal na Evropských hrách stříbro © Getty Images
  • Judista Lukáš Krpálek si jde pro stříbrnou medaili z Evropských her © Getty Images
  • Judista Lukáš Krpálek ve finále Evropských her bojuje s Nizozemcem Henkem Grolem © Getty Images
  • Judista Lukáš Krpálek ve finále Evropských her bojuje s Nizozemcem Henkem Grolem © Getty Images
  • Judista Lukáš Krpálek ve finále Evropských her bojuje s Nizozemcem Henkem Grolem © Getty Images
  • Plavec Marek Osina v polohovém závodě © Getty Images
  • Lukáš Krpálek v semifinále proti Cyrillu Maretovi z Francie © Getty Images
  • Lukáš Krpálek ve čtvrfinále s Belgičanem Nikiforovem © Getty Images
  • Lukáš Krpálek ve čtvrfinále s Belgičanem Nikiforovem © Getty Images
  • Judista Lukáš Krpálek v osmifinále (v bílém) © Getty Images
  • Judista Lukáš Krpálek v osmifinále (v bílém) © Getty Images
  • Judista Lukáš Krpálek v osmifinále (v bílém) © Getty Images
  • Judista David Klammert (v bílém) © Getty Images
  • Judista David Klammert (v bílém) © Getty Images
  • Judista David Klammert (v bílém) © Getty Images
  • Romana Labounková, BMX © Getty Images
  • Aneta Hladíková (vlevo), BMX © Getty Images