Video a fotogalerie českého olympijského týmu

Média

© Český olympijský výbor a/nebo autoři uvedení u fotografií. Snímky nelze bez souhlasu ČOV přebírat (press@olympic.cz).

Výsledky vyhledávání

Parašutisté

Složka: Světové hry ve Vratislavi 2017

Křest životopisného díla Dany a Emila Zátopkových.

Složka: Křest životopisného díla Dany a Emila Zátopkových

Křest životopisného díla Dany a Emila Zátopkových.

Složka: Křest životopisného díla Dany a Emila Zátopkových

Zahájení výstavy olympijských fotografií v Praze na Andělu.

Složka: Výstava olympijských fotografií od reportérů MAFRA

Zahájení výstavy olympijských fotografií v Praze na Andělu.

Složka: Výstava olympijských fotografií od reportérů MAFRA

Zahájení výstavy olympijských fotografií v Praze na Andělu. (Jiří Kejval)

Složka: Výstava olympijských fotografií od reportérů MAFRA

Zahájení výstavy olympijských fotografií v Praze na Andělu.

Složka: Výstava olympijských fotografií od reportérů MAFRA

Zahájení výstavy olympijských fotografií v Praze na Andělu. (Roman Šebrle)

Složka: Výstava olympijských fotografií od reportérů MAFRA

Nick Littlehales has improved athletic performance by sleeping

Složka: BRIDGES Conference

Ivan Lendl showed on the tennis court that talent is not everything, and now he is a successful coach.

Složka: BRIDGES Conference

Michal Jezdik is one of top basketball coaches in the Czech Republic

Složka: BRIDGES Conference

Gerard Houllier led several top football clubs as a manager

Složka: BRIDGES Conference

Lékař Jiří Neumann.

Složka: Rio 2016

Odlet Českého olympijského týmu do 18 let na Evropský olympijský festival 2015 v Tbilisi.

Složka: EYOF 2015 Tbilisi

Odlet Českého olympijského týmu do 18 let na Evropský olympijský festival 2015 v Tbilisi.

Složka: EYOF 2015 Tbilisi

Odlet Českého olympijského týmu do 18 let na Evropský olympijský festival 2015 v Tbilisi.

Složka: EYOF 2015 Tbilisi

Jakub Ječmínek (v bílém) v týmové soutěži judistů

Složka: Baku 2015

Jaromír Musil (v bílém) v týmové soutěži judistů

Složka: Baku 2015

Alexandr Jurečka (v bílém) v týmové soutěži judistů

Složka: Baku 2015

Michal Horák (v bílém) v týmové soutěži judistů

Složka: Baku 2015

Jaromír Musil (v bílém) v týmové soutěži judistů

Složka: Baku 2015

Finálový souboj Lukáše Krpálka s Nizozemcem Henkem Grolem

Složka: Baku 2015

Finálový souboj Lukáše Krpálka s Nizozemcem Henkem Grolem

Složka: Baku 2015

Finálový souboj Lukáše Krpálka s Nizozemcem Henkem Grolem

Složka: Baku 2015

Finálový souboj Lukáše Krpálka s Nizozemcem Henkem Grolem

Složka: Baku 2015

Judista Lukáš Krpálek po vítězném semifinále

Složka: Baku 2015

Judista Lukáš Krpálek po vítězném semifinále

Složka: Baku 2015

Judista Alexander Jurečka (v bílém)

Složka: Baku 2015

Judista Alexander Jurečka (v bílém)

Složka: Baku 2015

Judista Michal Horák (v bílém)

Složka: Baku 2015

Judista Michal Horák (v bílém)

Složka: Baku 2015

Judista David Klammert (v bílém)

Složka: Baku 2015

Judista David Klammert (v bílém)

Složka: Baku 2015

Judista Lukáš Krpálek získal na Evropských hrách stříbro

Složka: Baku 2015

Judista Lukáš Krpálek získal na Evropských hrách stříbro

Složka: Baku 2015

Judista Lukáš Krpálek si jde pro stříbrnou medaili z Evropských her

Složka: Baku 2015

Judista Lukáš Krpálek ve finále Evropských her bojuje s Nizozemcem Henkem Grolem

Složka: Baku 2015

Judista Lukáš Krpálek ve finále Evropských her bojuje s Nizozemcem Henkem Grolem

Složka: Baku 2015

Judista Lukáš Krpálek ve finále Evropských her bojuje s Nizozemcem Henkem Grolem

Složka: Baku 2015

Plavec Marek Osina v polohovém závodě

Složka: Baku 2015

Lukáš Krpálek v semifinále proti Cyrillu Maretovi z Francie

Složka: Baku 2015

Lukáš Krpálek ve čtvrfinále s Belgičanem Nikiforovem

Složka: Baku 2015

Lukáš Krpálek ve čtvrfinále s Belgičanem Nikiforovem

Složka: Baku 2015

Judista Lukáš Krpálek v osmifinále (v bílém)

Složka: Baku 2015

Judista Lukáš Krpálek v osmifinále (v bílém)

Složka: Baku 2015

Judista Lukáš Krpálek v osmifinále (v bílém)

Složka: Baku 2015

Judista David Klammert (v bílém)

Složka: Baku 2015

Judista David Klammert (v bílém)

Složka: Baku 2015

Judista David Klammert (v bílém)

Složka: Baku 2015

Jaromír Musil, judo

Složka: Baku 2015

Jaromír Musil, judo

Složka: Baku 2015

Jaromír Musil, judo

Složka: Baku 2015

Jaromír Musil, judo

Složka: Baku 2015

Judista Jaromír Ježek

Složka: Baku 2015

Judista Jaromír Ježek

Složka: Baku 2015

Judista Jaromír Ježek

Složka: Baku 2015

Judista Jaromír Ježek

Složka: Baku 2015

Jakub Ječmínek, judo

Složka: Baku 2015

Jakub Ječmínek, judo

Složka: Baku 2015

Jakub Ječmínek, judo

Složka: Baku 2015

Jakub Ječmínek, judo

Složka: Baku 2015

Jakub Ječmínek, judo

Složka: Baku 2015

Jan Švub, BMX

Složka: Baku 2015

Jan Švub, BMX

Složka: Baku 2015

Jan Švub, BMX

Složka: Baku 2015

Petr Koukal po čtvrtfinále s Němcem Dieterem Domkem

Složka: Baku 2015

Petr Koukal ve čtvrtfinále s Němcem Dieterem Domkem

Složka: Baku 2015

Petr Koukal ve čtvrtfinále s Němcem Dieterem Domkem

Složka: Baku 2015

Petr Koukal ve čtvrtfinále s Němcem Dieterem Domkem

Složka: Baku 2015

Judista Jaromír Musil v modrém proti Gasperu Jermanovi ze Slovinska

Složka: Baku 2015

Tomáš Franta, 50m znak

Složka: Baku 2015

Marek Osina, 50m znak

Složka: Baku 2015

Judista Pavel Petřikov v modrém

Složka: Baku 2015

Judista Pavel Petřikov v modrém

Složka: Baku 2015

Fleretista Alexaner Choupenitch (vlevo)

Složka: Baku 2015

Fleretista Alexaner Choupenitch (vlevo)

Složka: Baku 2015

Tyčkař Jaroslav Bába zavítal do Baku na exhibici

Složka: Baku 2015

Výškař Jaroslav Bába zavítal do Baku na exhibici

Složka: Baku 2015

Skokan o tyči Michal Balner překonal český rekord 582cm

Složka: Baku 2015

Plavec Josef Moser

Složka: Baku 2015

Plavec Marek Osina

Složka: Baku 2015

Plavec Marek Osina

Složka: Baku 2015

Plavec Marek Osina

Složka: Baku 2015

Basketbalisté 3x3 v utkání proti Andoře

Složka: Baku 2015

Jan Tomanec, basketbal 3x3

Složka: Baku 2015

Roman Zachrla, basketbal 3x3

Složka: Baku 2015

Plavec Tomáš Franta

Složka: Baku 2015

Plavec Marek Osina

Složka: Baku 2015

Marek Osina, rozplavba znak muži na 100m

Složka: Baku 2015

Marek Osina, rozplavba znak muži na 100m

Složka: Baku 2015

Marek Osina, rozplavba znak muži na 100m

Složka: Baku 2015

Badmintonista Petr Koukal v utkání s Emrem Vuralem z Turecka

Složka: Baku 2015

Badmintonista Petr Koukal v utkání s Emrem Vuralem z Turecka

Složka: Baku 2015

Badmintonista Petr Koukal v utkání s Emrem Vuralem z Turecka

Složka: Baku 2015

Plážový volejbalista a bronzový medailista Jan Hadrava po příletu z Evropských her

Složka: Baku 2015

Plážový volejbalisté Přemysl Kubala a Jan Hadrava s trenérem Leošem Vinterem a bronzovými medailemi

Složka: Baku 2015

Plážový volejbalisté Přemysl Kubala a Jan Hadrava s bronzovými medailemi

Složka: Baku 2015

Bronzový cyklista Petr Vakoč

Složka: Baku 2015

Badmintonista Petr Koukal porazil Srba Igora Bjelana

Složka: Baku 2015

Badmintonista Petr Koukal porazil Srba Igora Bjelana

Složka: Baku 2015

Badmintonista Petr Koukal porazil Srba Igora Bjelana

Složka: Baku 2015

Badmintonista Onřej Kopřiva

Složka: Baku 2015

Pavel Florián a Ondřej Kopřiva (na síti) v akci proti Portufalcům

Složka: Baku 2015

Pavel Florián (na síti) a Ondřej Kopřiva v akci proti Portufalcům

Složka: Baku 2015

Pavel Florián (na síti) a Ondřej Kopřiva v akci proti Portufalcům

Složka: Baku 2015

Plážoví volejbalisté Jan Hadrava a Přemysl Kubala s bronzovými medailemi na krku

Složka: Baku 2015

Plážoví volejbalisté Jan Hadrava a Přemysl Kubala s bronzovými medailemi na krku

Složka: Baku 2015

Jan Hadrava a Přemysl Kubala se radují ze zisku bronzových medailí

Složka: Baku 2015

Jan Hadrava a Přemysl Kubala se radují ze zisku bronzových medailí

Složka: Baku 2015

Jan Hadrava a Přemysl Kubala v zápase o bronz

Složka: Baku 2015

Jan Hadrava v boji o bronz

Složka: Baku 2015

Přemysl Kubala v boji o bronz

Složka: Baku 2015

Přemysl Kubala v boji o bronz

Složka: Baku 2015

Bronzový cyklista Petr Vakoč

Složka: Baku 2015

Bronzový cyklista Petr Vakoč

Složka: Baku 2015

Bronzový cyklista Petr Vakoč

Složka: Baku 2015

Čeští cyklisté v akci

Složka: Baku 2015

Čeští cyklisté v akci

Složka: Baku 2015

Čeští cyklisté v akci

Složka: Baku 2015

Bronzový cyklista Petr Vakoč

Složka: Baku 2015

Bronzový cyklista Petr Vakoč

Složka: Baku 2015

Plážoví volejbalisté Přemysl Kubala a Jan Hadrava při zápase o bronz

Složka: Baku 2015

Plážoví volejbalisté Přemysl Kubala a Jan Hadrava při zápase o bronz

Složka: Baku 2015

Skeetař Jakub Tomeček

Složka: Baku 2015

Cyklista Petr Vakoč si na Evropských hrách dojel pro bronzovou medaili

Složka: Baku 2015

Cyklista Petr Vakoč si na Evropských hrách dojel pro bronzovou medaili

Složka: Baku 2015

Cyklista Petr Vakoč si na Evropských hrách dojel pro bronzovou medaili

Složka: Baku 2015

Jan Hadrava v semifinále Evropských her

Složka: Baku 2015

Jan Hadrava v semifinále Evropských her

Složka: Baku 2015

Přemysl Kubala v semifinále Evropských her

Složka: Baku 2015

Přemysl Kubala v semifinále Evropských her

Složka: Baku 2015

Cyklista Alois Kaňkovský před silničním závodem

Složka: Baku 2015

Přemysl Kubala a Jan Hadrava se radují z postupu do semifinále na Evropských hrách

Složka: Baku 2015

Přemysl Kubala a Jan Hadrava se radují z postupu do semifinále na Evropských hrách

Složka: Baku 2015

Jan Hadrava ve čtvrtfinále plážového volejbalu

Složka: Baku 2015

Jan Hadrava ve čtvrtfinále plážového volejbalu

Složka: Baku 2015

Skeet muži - Jan Sychra v kvalifikaci

Složka: Baku 2015

Skeet muži - Jan Sychra v kvalifikaci

Složka: Baku 2015

Skeet muži - Jan Sychra v kvalifikaci

Složka: Baku 2015

Skeet muži - Jan Sychra v kvalifikaci

Složka: Baku 2015

Skeet muži - Jakub Tomeček

Složka: Baku 2015

Skeet muži - Jakub Tomeček

Složka: Baku 2015

Skeet muži - Jakub Tomeček

Složka: Baku 2015

Přemysl Kubala, plážový volejbal

Složka: Baku 2015

Přemysl Kubala, plážový volejbal

Složka: Baku 2015

Boxer Daniel Táborský v osmifinále supertěžké váhy nad 91 kg

Složka: Baku 2015

Boxer Daniel Táborský v osmifinále supertěžké váhy nad 91 kg

Složka: Baku 2015

Boxer Daniel Táborský v osmifinále supertěžké váhy nad 91 kg

Složka: Baku 2015

Naim Ashhab a Martin Pelc, synchronizované skoky na trampolíně

Složka: Baku 2015

Kanoista Martin Fuksa si přivezl cenné kovy domů

Složka: Baku 2015

Kanoista Martin Fuksa si přivezl cenné kovy domů

Složka: Baku 2015

Kanoista Martin Fuksa si přivezl cenné kovy domů

Složka: Baku 2015

Ondřej Rozsypal (uprostřed), malořážka

Složka: Baku 2015

Ondřej Rozsypal, malořážka

Složka: Baku 2015

Cyklista Josef Černý při časovce

Složka: Baku 2015

Cyklista Josef Černý těsně před časovkou

Složka: Baku 2015

Josef Černý se připravuje na svůj start v časovce

Složka: Baku 2015

Cyklista Daniel Turek při časovce

Složka: Baku 2015

Cyklista Daniel Turek při časovce

Složka: Baku 2015

Silniční cyklista Daniel Turek v časovce

Složka: Baku 2015

Plážoví volejbalisté Přemysl Kubala a Jan Hadrava v zápase proti týmu z Turecka

Složka: Baku 2015

Plážoví volejbalisté Přemysl Kubala a Jan Hadrava v zápase proti týmu z Turecka

Složka: Baku 2015

Boxer Vít Král v ringu s Dmitrim Tretyakem z Finska

Složka: Baku 2015

Boxer Vít Král v ringu s Dmitrim Tretyakem z Finska

Složka: Baku 2015

Boxer Vít Král v ringu s Dmitrim Tretyakem z Finska

Složka: Baku 2015

Naim Ashhab, kvalifikace skoků na trampolíně

Složka: Baku 2015

Plážoví volejbalisté Robert Kufa a Jan Dumek slaví vítěztví proti domácímu týmu Rudykh - Santos.

Složka: Baku 2015

Plážoví volejbalisté Robert Kufa a Jan Dumek proti domácímu týmu Rudykh - Santos.

Složka: Baku 2015

Plážový volejbalista Robert Kufa

Složka: Baku 2015

Střelec Jiří Lipták v kvalifikaci trapu

Složka: Baku 2015

Střelec Jiří Lipták v kvalifikaci trapu

Složka: Baku 2015

Střelec David Kostelecký zahájil kvalifikaci trapu

Složka: Baku 2015

Střelci Jakub Tomeček a Jan Sychra

Složka: Baku 2015

Střelec David Lipták

Složka: Baku 2015

Střelec David Lipták zahájil kvalifikaci trapu

Složka: Baku 2015

Boxer David Hošek v ringu s Gevorgem Manukianem z Ukrajiny

Složka: Baku 2015

Boxer David Hošek v ringu s Gevorgem Manukianem z Ukrajiny

Složka: Baku 2015

Kanoista Martin Fuksa vybojoval bronzovou medaili v kategorii C1 na 200m

Složka: Baku 2015

Kanoista Martin Fuksa vybojoval bronzovou medaili v kategorii C1 na 200m

Složka: Baku 2015

Střelec Jiří Lipták

Složka: Baku 2015

Střelec Jiří Lipták

Složka: Baku 2015

Kajakář Martin Fuksa získal stříbrnou medaili v kategorii C1 na 1000m

Složka: Baku 2015

Kajakář Martin Fuksa získal stříbrnou medaili v kategorii C1 na 1000m

Složka: Baku 2015

Gymnasta Martin Konečný

Složka: Baku 2015

Martin Fuksa na stupních vítězů

Složka: Baku 2015

Kajakář Josef Dostál

Složka: Baku 2015

Biker Ondřej Cink

Složka: Baku 2015

Rychlostní kanoista Martin Fuksa odlétá na Evropské hry do Mingacheviru.

Složka: Baku 2015

Fasování oficiální kolekce pro Baku 2015. Lukáš Krpálek.

Složka: Baku 2015

Fasování oficiální kolekce pro Baku 2015. Lukáš Krpálek.

Složka: Baku 2015

Fasování oficiální kolekce pro Baku 2015. Lukáš Krpálek.

Složka: Baku 2015

Fasování oficiální kolekce pro Baku 2015. Lukáš Krpálek.

Složka: Baku 2015

Fasování oficiální kolekce pro Baku 2015. Lukáš Krpálek.

Složka: Baku 2015

Fasování oficiální kolekce pro Baku 2015. Lukáš Krpálek.

Složka: Baku 2015

Zasedání České olympijské nadace.

Složka: Zasedání ČON: říjen 2014

Rychlostní kanoisté Jan Štěrba a Lukáš Trefil.

Složka: Zasedání ČON: říjen 2014

David Svoboda na zasedání České olympijské nadace

Složka: Zasedání ČON: říjen 2014

Složka: Rugby

Složka: Rugby

Složka: Rugby

Složka: Rugby

Složka: Rugby

Kajakářka Amálie Hilgertová

Složka: YOG 2014

Kanoistka Martina Satková získala stříbro ve vodním slalomu

Složka: YOG 2014

Michal Rozsíval, lední hokej

Martin Hanzal, lední hokej

Michael Frolík, lední hokej

Jan Matura, skoky na lyžích

Tomáš Portyk, severská kombinace

Aleš Razým, běh na lyžích

Martin Vráblík, alpské lyžování

Filip Trejbal, alpské lyžování

Kryštof Krýzl, alpské lyžování

Tomáš Verner, krasobruslení

Michal Krčmář, biatlon

Ondřej Moravec, biatlon

Tomáš Slavík, severská kombinace

Eva Samková, snowboarding, snowboardcross

Emil Novák, snowboarding, snowboardcross

Petr Novák, běh na lyžích

Petr Novák, běh na lyžích

Vendula Kotenová, saně

Ondřej Hyman, saně

Lukáš Brož, saně

Antonín Brož, saně

Vojtěch Loudín, short-track

Jan Vrba, boby

Michal Vacek, boby

Dominik Suchý, boby

Dominik Dvořák, boby

Marek Skála, akrobatické lyžování, slopestyle

Jakub Voráček, lední hokej

Vladimír Sobotka, lední hokej

Tomáš Plekanec, lední hokej

Ondřej Palát, lední hokej

Jiří Novotný, lední hokej

Petr Nedvěd, lední hokej

Milan Michálek, lední hokej

David Krejčí, lední hokej

Aleš Hemský, lední hokej

Martin Hanzal, lední hokej

Michael Frolík, lední hokej

Roman Červenka, lední hokej

Ladislav Šmíd, lední hokej

Michal Rozsíval, lední hokej

Zbyněk Michálek, lední hokej

Lukáš Krajíček, lední hokej

Lukáš Krajíček, lední hokej

Radko Gudas, lední hokej

Michal Barinka, lední hokej

Alexander Salák, lední hokej

Ondřej Pavelec, lední hokej

Jakub Kovář, lední hokej

Tomáš Krupčík, biatlon

Martin Vráblík

Složka: Soči 2014

Tomáš Kraus

Složka: Soči 2014

Kryštof Krýzl

Složka: Soči 2014

Ondřej Bank v cíli

Složka: Soči 2014

Ondřej Bank

Složka: Soči 2014

Ondřej Bank

Složka: Soči 2014

Jan Matura

Složka: Soči 2014

Jan Matura

Složka: Soči 2014

Roman Koudelka

Složka: Soči 2014

Jan Matura

Složka: Soči 2014

Roman Koudelka

Složka: Soči 2014

Antonín Hájek na nájezdu

Složka: Soči 2014

Jakub Janda

Složka: Soči 2014

Čtyřbob českého týmu.

Složka: Soči 2014

Český dvojbob na trati v Soči

Složka: Soči 2014

Jan Vrba a Michal Vacek po startu dvojbobu

Složka: Soči 2014

Český dvojbob Michal Vacek, Jan Vrba

Složka: Soči 2014

Krasobruslař Tomáš Verner s prezidentem Milošem Zemanem v jídelně

Složka: Soči 2014

Michal Březina

Složka: Soči 2014

Michal Březina

Složka: Soči 2014

Loučení Tomáše Vernera po poslední volné jízdě

Složka: Soči 2014

Tomáš Verner

Složka: Soči 2014

Petr Novák

Složka: Soči 2014

Oprávněná medailová radost Ondřeje Moravce

Složka: Soči 2014

Bronzový Jaroslav Soukup při květinovém ceremoniálu

Složka: Soči 2014

Bronzový medailista Jaroslav Soukup

Složka: Soči 2014

Jaroslav Soukup

Složka: Soči 2014

Jaroslav Soukup při závodě

Složka: Soči 2014

Lukáš Bauer (vpředu) a Petr Novák

Složka: Soči 2014

Martin Jakš

Složka: Soči 2014

Aleš Razým

Složka: Soči 2014

Dušan Kožíšek

Složka: Soči 2014

Dušan Kožíšek

Složka: Soči 2014

Lukáš Bauer

Složka: Soči 2014

Lukáš Bauer

Složka: Soči 2014

Lukáš Bauer

Složka: Soči 2014

Lukáš Bauer na startu závodu na 15 km

Složka: Soči 2014

Ondřej Moravec

Složka: Soči 2014

Ondřej Moravec

Složka: Soči 2014

Ondřej Moravec

Složka: Soči 2014

Ondřej Moravec

Složka: Soči 2014

Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny

Složka: Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny

Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny

Složka: Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny

Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny

Složka: Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny

Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny

Složka: Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny

Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny

Složka: Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny

Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny

Složka: Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny

Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny

Složka: Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny

Složka: Zlaté medaile

Složka: Zlaté medaile

Pavel Vrba

Jiří Tkadlec

Jan Svoboda

Miroslav Soukup

Zdeněk Skružný (potápění)

Zdeněk Skružný (florbal)

Jiří Seidl

Přemysl Panuška

Josef Paleček

Aleš Novák

Petr Němec

Slavomír Lener

Jakub Kozelský

Martin Kafka

Michal Ježdík

Jaroslav Hřebík

Svatopluk Henke

Zdeněk Haník

Alois Hadamczik

Vladimír Haber

Dušan Fitzel

Jakub Dovalil

Aleš Čvančara

Václav Černý

Josef Csaplár

Lubor Blažek

Michal Barda

Vojtěch Albrecht

Antonín Plachý

Viktor Zapletal

Karel Gut, Vladimír Martinec

Složka: Síň slávy Unie profesionálních trenérů 2013

Vavřinec Hradilek při rozhovoru.

Složka: Sazka novým partnerem českých olympioniků

Vavřinec Hradilek rozdával skvělou náladu pocelou dobu akce.

Složka: Sazka novým partnerem českých olympioniků

Hlavní cena fair play pro Jana Kodeše

Složka: Ceny fair play

Jan Kodeš s cenou fair play

Složka: Ceny fair play

Petr Lacina a Lukáš Krpálek

Složka: Unie profesionálních trenérů

Petr Němec

Složka: Unie profesionálních trenérů

Petr Němec

Složka: Unie profesionálních trenérů

Petr Němec

Složka: Unie profesionálních trenérů

Petr Němec

Složka: Unie profesionálních trenérů

Ondřej Synek, skif

Ondřej Synek, skif

Dana a Emil Zátopkovi

Hans Zdražila

Jan Micka, plavání

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Jakub Tomeček při odletu na LOH v Londýně

Složka: Londýn 2012

plážový volejbal na OH v Londýně

Složka: Londýn 2012

Zdeněk Chládek, box

Složka: Londýn 2012

Zdeněk Chládek, box

Složka: Londýn 2012

Zdeněk Chládek, box

Složka: Londýn 2012

Zdeněk Chládek, box

Složka: Londýn 2012

Denis Špička, dráhová cyklistika

Složka: Londýn 2012

Denis Špička, dráhová cyklistika

Složka: Londýn 2012

Denis Špička, dráhová cyklistika

Složka: Londýn 2012

Ondřej Polívka v Londýně, moderní pětiboj

Složka: Londýn 2012

Ondřej Polívka v Londýně, moderní pětiboj

Složka: Londýn 2012

Ondřej Polívka v Londýně, moderní pětiboj

Složka: Londýn 2012

Ondřej Polívka (vlevo) a David Svoboda na OH v Londýně, moderní pětiboj

Složka: Londýn 2012

Ondřej Cink na OH v Londýně, horská kola

Složka: Londýn 2012

Ondřej Cink na OH v Londýně, horská kola

Složka: Londýn 2012

Ondřej Cink na OH v Londýně, horská kola

Složka: Londýn 2012

Ondřej Cink na OH v Londýně, horská kola

Složka: Londýn 2012

David Vála na OH v Londýně, zápas

Složka: Londýn 2012

David Vála na OH v Londýně, zápas

Složka: Londýn 2012

David Vála na OH v Londýně, zápas

Složka: Londýn 2012

David Vála na OH v Londýně, zápas

Složka: Londýn 2012

David Vála na OH v Londýně, zápas

Složka: Londýn 2012

David Vála na OH v Londýně, zápas

Složka: Londýn 2012

Jan Škarnitzl na OH v Londýně, horská kola

Složka: Londýn 2012

Jan Škarnitzl na OH v Londýně, horská kola

Složka: Londýn 2012

Roman Kreuziger, cyklistika

Složka: Londýn 2012

Roman Kreuziger v Londýně, cyklistika

Složka: Londýn 2012

Stanislav Ježek, vodní slalom

Složka: Londýn 2012

Stanislav Ježek, vodní slalom

Složka: Londýn 2012

Stanislav Ježek, vodní slalom

Složka: Londýn 2012

Jaromír Ježek, judo

Složka: Londýn 2012

Martin Strnad, střelba

Složka: Londýn 2012

Martin Strnad, střelba

Složka: Londýn 2012

Martin Strnad, střelba

Složka: Londýn 2012

Vodní slalom: Ondřej Štěpánek

Složka: Londýn 2012

Vodní slalom: Ondřej Štěpánek

Složka: Londýn 2012

Judo: Lukáš Krpálek

Složka: Londýn 2012

Judo: Lukáš Krpálek

Složka: Londýn 2012

Judo: Lukáš Krpálek

Složka: Londýn 2012

Judo: Lukáš Krpálek

Složka: Londýn 2012

Badminton: Petr Koukal

Složka: Londýn 2012

Badminton: Petr Koukal

Složka: Londýn 2012

Vodní slalom: Vavřinec Hradilek

Složka: Londýn 2012

Horská kola: Jaroslav Kulhavý

Složka: Londýn 2012

Horská kola: Jaroslav Kulhavý

Složka: Londýn 2012

Horská kola: Jaroslav Kulhavý

Složka: Londýn 2012

Horská kola: Jaroslav Kulhavý

Složka: Londýn 2012

Horská kola: Jaroslav Kulhavý

Složka: Londýn 2012

Atletika: Vítězslav Veselý

Složka: Londýn 2012

Atletika: Vítězslav Veselý

Složka: Londýn 2012

Atletika: Vítězslav Veselý

Složka: Londýn 2012

Atletika: Vítězslav Veselý

Složka: Londýn 2012

Kanoistika C2 - Dvořák, Radoň

Složka: Londýn 2012

Kanoistika C2 - Dvořák, Radoň

Složka: Londýn 2012

Kanoistika: Bronzový čtyřkajak ve složení Havel, Trefil, Dostál, Štěrba

Složka: Londýn 2012

Moderní pětiboj: David Svoboda

Složka: Londýn 2012

Moderní pětiboj: David Svoboda

Složka: Londýn 2012

Veslování: Ondřej Synek

Složka: Londýn 2012

Veslování: Ondřej Synek

Složka: Londýn 2012

Veslování: Ondřej Synek

Složka: Londýn 2012

Veslování: Ondřej Synek

Složka: Londýn 2012

Ondřej Vetešník

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Antonín Žalský

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Štěpán Wágner

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Miroslav Vraštil

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Radek Štěpánek

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Vitězslav Veselý

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Ondřej Štěpánek

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Ondřej Polívka

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Martin Podhrazský

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Jaroslav Kulhavý

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Lukáš Krpálek

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

David Kostelecký

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Martin Konečný

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Zdeněk Chládek

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Stanislav Ježek

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Vavřinec Hradílek

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Ondřej Synek, Londýn 2012, stříbrná medaile, veslování

Vavřinec Hradílek, Londýn 2012, stříbrná medaile, vodní slalom

David Svoboda, Londýn 2012, zlatá medaile, moderní pětiboj

Jaroslav Kulhavý, zlatá medaile, Londýn 2012, horská kola

Milan Jirásek, Tomáš Král a Jarda Jágr

Složka: Jaromír Jágr dostává cenu od MOV "Sport - inspirace pro mládež"

Zleva: Předseda ČOV Milan Jirásek, prezident hokejového svazu Tomáš Král a Jarda Jágr

Složka: Jaromír Jágr dostává cenu od MOV "Sport - inspirace pro mládež"

Zleva: Oldřich Svojanovský, předseda Českého klubu olympioniků, a Milan Jirásek, předseda Českého olympijského výboru

Složka: Společenské setkání olympioniků (Národní dům na Vinohradech)

Robert Změlík, olympijský vítěz v desetiboji

Složka: Společenské setkání olympioniků (Národní dům na Vinohradech)

Jiří Holeček, bývalý československý hokejový brankář, dvojnásobný olympijský medailista

Složka: Společenské setkání olympioniků (Národní dům na Vinohradech)

Olympijská vítězka Dana Zátopková losuje vítěze tomboly. V pozadí další olympijský medailista Imrich Bugár.

Složka: Slavnostní setkání olympioniků 2010 (Praha - Vinohrady)

Oldřich Svojanovský, předseda ČKO, zdraví pražského primátora Pavla Béma. Přihlíží předseda ČOV Milan Jirásek

Složka: Slavnostní setkání olympioniků 2010 (Praha - Vinohrady)

Olympijský vítěz Jiří Raška

Složka: Slavnostní setkání olympioniků 2010 (Praha - Vinohrady)

Tomáš Kraus při kvalifikační jízdě na OH ve Vancouveru

Složka: Vancouver 2010

Tomáš Kraus za mixážním pultem

Složka: Vancouver 2010

Tomáš Kraus ve Vancouveru, akrobatické lyžování

Složka: Vancouver 2010

Ondřej Bank na OH ve Vancouveru, alpské lyžování

Složka: Vancouver 2010

Ondřej Bank na OH ve Vancouveru, alpské lyžování

Složka: Vancouver 2010

Ondřej Bank na OH ve Vancouveru, alpské lyžování

Složka: Vancouver 2010

Ondřej Bank na OH ve Vancouveru, alpské lyžování

Složka: Vancouver 2010

Jakub Janda ve Vancouveru, skoky na lyžích

Složka: Vancouver 2010

Jakub Janda ve Vancouveru, skoky na lyžích

Složka: Vancouver 2010

Jakub Janda ve Vancouveru, skoky na lyžích

Složka: Vancouver 2010

Roman Dostál na OH ve Vancouveru, biatlon

Složka: Vancouver 2010

Roman Dostál na OH ve Vancouveru, biatlon

Složka: Vancouver 2010

Petr Záhrobský, alpské lyžování

Složka: Vancouver 2010

Petr Záhrobský, alpské lyžování

Složka: Vancouver 2010

Michal Březina na ZOH ve Vancouveru

Složka: Vancouver 2010

Michal Březina na ZOH ve Vancouveru

Složka: Vancouver 2010

Michal Březina na ZOH ve Vancouveru

Složka: Vancouver 2010

Severská kombinace: Pavel Churavý

Složka: Vancouver 2010

Severská kombinace: Pavel Churavý

Složka: Vancouver 2010

Saně: Ondřej Hyman

Složka: Vancouver 2010

Saně: Ondřej Hyman

Složka: Vancouver 2010

Lední hokej: Jaromír Jágr

Složka: Vancouver 2010

Lední hokej: Jaromír Jágr

Složka: Vancouver 2010

Alpské lyžování: Ondřej Bank

Složka: Vancouver 2010

Běh na lyžích: Dušan Kožíšek

Složka: Vancouver 2010

Běh na lyžích: Martin Koukal

Složka: Vancouver 2010

Běh na lyžích: Lukáš Bauer

Složka: Vancouver 2010

Běh na lyžích: Lukáš Bauer

Složka: Vancouver 2010

Běh na lyžích: Lukáš Bauer

Složka: Vancouver 2010

Běh na lyžích: Lukáš Bauer

Složka: Vancouver 2010

Skoky na lyžích: Jakub Janda

Složka: Vancouver 2010

Skoky na lyžích: Lukáš Hlava

Složka: Vancouver 2010

Skoky na lyžích: Roman Koudelka

Složka: Vancouver 2010

Skoky na lyžích: Antonín Hájek

Složka: Vancouver 2010

Lední hokej: Jaromír Jágr

Složka: Vancouver 2010

Marek Židlický, lední hokej

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Aleš Vodseďálek, severská kombinace

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Zdeněk Vítek, biatlon

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Josef Vašíček, lední hokej

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Michal Šlesingr, biatlon

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Tomáš Slavík, severská kombinace

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Tomáš Rolinek, lední hokej

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Roman Polák, lední hokej

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Tomáš Plekanec, lední hokej

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Ondřej Pavelec, lední hokej

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Zbyněk Michálek, lední hokej

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Milan Michálek, lední hokej

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Jiří Magál, severská kombinace

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Pavel Kubina, lední hokej

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Filip Kuba, lední hokej

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Dušan Kožíšek, běh na lyžích

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Martin Koukal, běh na lyžích

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Roman Koudelka, skoky na lyžích

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Václav Korunka, běh na lyžích

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Tomáš Kaberle, lední hokej

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Jakub Janda, skoky na lyžích

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Martin Jakš, běh na lyžích

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Pavel Churavý, severská kombinace

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Jaromír Jágr, lední hokej

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Lukáš Hlava, skoky na lyžích

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Jan Hejda, lední hokej

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Martin Havlát, lední hokej

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Antonín Hájek, skoky na lyžích

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Martin Erat, lední hokej

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Patrik Eliáš, lední hokej

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Miroslav Dvořák, severská kombinace

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Roman Červenka, lední hokej

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Petr Čajanék, lední hokej

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Miroslav Blaťák, lední hokej

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Lukáš Bauer, běh na lyžích

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Ondřej Bank, alpské lyžování

Složka: Sportovci - profilové fotky Vancouver 2010

Lukáš Bauer, Vancouver 2010, bronz, běh na lyžích 15km

Oštěpařské tretry Jana Železného.

Složka: Otevřena výstava Významné osobnosti českého olympismu

Olympijští vítezové Jiří Daler a Dana Zátopková přicházejí na výstavu.

Složka: Otevřena výstava Významné osobnosti českého olympismu

Pražský primátor Pavel Bém a olympijský medailista Oldřich Svojanovský.

Složka: V. Havel, M. Forman a M. Jirásek uvedli film Viděno osmi

Olympijští vítězové Dana Zátopková a Dominik Hašek.

Složka: V. Havel, M. Forman a M. Jirásek uvedli film Viděno osmi

Dana Zátopkova a Oldřich Svojanovský.

Složka: Sportovní výkony na počest Emila Zátopka

Marek Švec

Složka: Peking 2008

Tomáš Berdych na OH v Pekingu, tenis

Složka: Peking 2008

Tomáš Berdych na OH v Pekingu, tenis

Složka: Peking 2008

Tomáš Berdych na OH v Pekingu, tenis

Složka: Peking 2008

Cyklistika: Roman Kreuziger

Složka: Peking 2008

Vodní slalom C2: Jaroslav Volf a Ondřej Štěpánek

Složka: Peking 2008

Vodní slalom C2: Jaroslav Volf a Ondřej Štěpánek

Složka: Peking 2008

Vodní slalom C2: Jaroslav Volf a Ondřej Štěpánek

Složka: Peking 2008

Vodní slalom C2: Jaroslav Volf a Ondřej Štěpánek

Složka: Peking 2008

Veslování: Ondřej Synek

Složka: Peking 2008

Veslování: Ondřej Synek

Složka: Peking 2008

Veslování: Ondřej Synek

Složka: Peking 2008

Veslování: Ondřej Synek

Složka: Peking 2008

Veslování: Ondřej Synek

Složka: Peking 2008

Střelba: David Kostelecký

Složka: Peking 2008

Střelba: David Kostelecký

Složka: Peking 2008

Střelba: David Kostelecký

Složka: Peking 2008

Atletika: Roman Šebrle

Složka: Peking 2008

Atletika: Roman Šebrle

Složka: Peking 2008

Ondřej Štepánek a Jaroslav Volf Peking,stříbrné medaile,Pekingu 2008, vodní slalom

Michal Šlesinger na ZOH v Turíně

Složka: Turín 2006

Michal Šlesinger na ZOH v Turíně

Složka: Turín 2006

Michal Šlesinger na ZOH v Turíně

Složka: Turín 2006

Roman Dostál na ZOH v Turíně

Složka: Turín 2006

Roman Dostál na ZOH v Turíně

Složka: Turín 2006

Dušan Kožíšek na ZOH v Turíně

Složka: Turín 2006

Dušan Kožíšek na ZOH v Turíně

Složka: Turín 2006

Dušan Kožíšek na ZOH v Turíně

Složka: Turín 2006

Martin Koukal na ZOH v Turíně

Složka: Turín 2006

Martin Koukal na ZOH v Turíně

Složka: Turín 2006

Jakub Janda na ZOH v Turíně

Složka: Turín 2006

Jakub Janda na ZOH v Turíně

Složka: Turín 2006

Aleš Valenta na ZOH v Turíně

Složka: Turín 2006

Aleš Valenta na ZOH v Turíně

Složka: Turín 2006

Český čtyřbob na OH v Turíně - Gomola, Danilevič, Veselý, Kobián

Složka: Turín 2006

Lední hokej: Tomáš Vokoun (zleva), Václav Prospal

Složka: Turín 2006

Lední hokej: Jaroslav Špaček a Tomáš Vokoun

Složka: Turín 2006

Lední hokej: zleva Václav Prospal, Alois Hadamczik, Rostislav Olesz

Složka: Turín 2006

Lední hokej: Tomáš Vokoun

Složka: Turín 2006

Lední hokej: Milan Hejduk

Složka: Turín 2006

Lední hokej: Robert Lang

Složka: Turín 2006

Lední hokej: František Kaberle

Složka: Turín 2006

Lední hokej: Aleš Kotalík

Složka: Turín 2006

Lední hokej: Aleš Hemský a Milan Hejduk

Složka: Turín 2006

Lední hokej: Jan Bulis, Tomáš Vokoun

Složka: Turín 2006

Lední hokej: Martin Erat

Složka: Turín 2006

Lední hokej: Jaromír Jágr

Složka: Turín 2006

Lední hokej na OH v Turíně, 2006

Složka: Turín 2006

Lední hokej: Jaromír Jágr

Složka: Turín 2006

Lední hokej: Jaromír Jágr

Složka: Turín 2006

Lední hokej: Jaromír Jágr

Složka: Turín 2006

Lední hokej: Jaromír Jágr

Složka: Turín 2006

Běh na lyžích: Lukáš Bauer a René Sommerfeldt (GER)

Složka: Turín 2006

Běh na lyžích: Lukáš Bauer

Složka: Turín 2006

Běh na lyžích: Lukáš Bauer

Složka: Turín 2006

Běh na lyžích: Lukáš Bauer

Složka: Turín 2006

Běh na lyžích: Lukáš Bauer

Složka: Turín 2006

Lukáš Bauer, Turín 2006, stříbrná medaile, běh na lyžích (15 km)

Ondřej Štěpánek a Jaroslav Volf na LOH v Aténách

Složka: Atény 2004

Ondřej Štěpánek a Jaroslav Volf na LOH v Aténách

Složka: Atény 2004

Vladimír Maška na LOH v Aténách

Složka: Atény 2004

Daniel Málek na LOH v Aténách

Složka: Atény 2004

Daniel Málek na LOH v Aténách

Složka: Atény 2004

Martin Doktor na LOH v Aténách

Složka: Atény 2004

Jaroslav Kulhavý na LOH v Aténách

Složka: Atény 2004

Jaroslav Kulhavý na LOH v Aténách

Složka: Atény 2004

Alois Kaňkovský na LOH v Aténách

Složka: Atény 2004

Alois Kaňkovský na LOH v Aténách

Složka: Atény 2004

Alois Kaňkovský na LOH v Aténách

Složka: Atény 2004

Tomáš Dvořák na LOH v Aténách

Složka: Atény 2004

Martin Doktor na LOH v Aténách

Složka: Atény 2004

Moderní pětiboj: Libor Capalini

Složka: Atény 2004

Moderní pětiboj: Libor Capalini

Složka: Atény 2004

Kanoistika, vodní slalom C2: zleva Jaroslav Volf, Ondřej Štěpánek

Složka: Atény 2004

Kanoistika, vodní slalom: Tomáš Máder, Marek Jiras

Složka: Atény 2004

Kanoistika, vodní slalom: Jaroslav Volf, Ondřej Štěpánek

Složka: Atény 2004

Atletika: Jaroslav Bába

Složka: Atény 2004

Atletika: Jaroslav Bába

Složka: Atény 2004

Atletika: Jaroslav Bába

Složka: Atény 2004

Atletika: Jaroslav Bába

Složka: Atény 2004

Atletika: Roman Šebrle a Bryan Clay

Složka: Atény 2004

Atletika: Roman Šebrle

Složka: Atény 2004

Atletika: Roman Šebrle

Složka: Atény 2004

Atletika: Roman Šebrle

Složka: Atény 2004

Atletika: Roman Šebrle

Složka: Atény 2004

Atletika: Roman Šebrle

Složka: Atény 2004

Atletika: Roman Šebrle

Složka: Atény 2004

Atletika: Roman Šebrle

Složka: Atény 2004

Atletika: Roman Šebrle

Složka: Atény 2004

Atletika: Roman Šebrle

Složka: Atény 2004

Michal Kvíčala, saně

Složka: Salt Lake City 2002

Michal Kvíčala, saně

Složka: Salt Lake City 2002

Petr Garabík, biatlon

Složka: Salt Lake City 2002

Petr Garabík, biatlon

Složka: Salt Lake City 2002

Jan Holický, alpské lyžování

Složka: Salt Lake City 2002

Jan Holický, alpské lyžování

Složka: Salt Lake City 2002

Český čtyřbob na OH v Salt Lake City

Složka: Salt Lake City 2002

Český čtyřbob na OH v Salt Lake City

Složka: Salt Lake City 2002

Boris Borek Zakouřil, alpské lyžování

Složka: Salt Lake City 2002

Boris Borek Zakouřil, alpské lyžování

Složka: Salt Lake City 2002

Zdeněk Vítek, biatlon

Složka: Salt Lake City 2002

Zdeněk Vítek, biatlon

Složka: Salt Lake City 2002

Zdeněk Vítek, biatlon

Složka: Salt Lake City 2002

Zdeněk Vítek, biatlon

Složka: Salt Lake City 2002

Zdeněk Vítek, biatlon

Složka: Salt Lake City 2002

Milan Šperl, běh na lyžích

Složka: Salt Lake City 2002

Milan Šperl, běh na lyžích

Složka: Salt Lake City 2002

Běh na lyžích: Martin Koukal

Složka: Salt Lake City 2002

Ivan Masařík na ZOH v Salt Lake City

Složka: Salt Lake City 2002

Ivan Masařík na ZOH v Salt Lake City

Složka: Salt Lake City 2002

Ivan Masařík na ZOH v Salt Lake City

Složka: Salt Lake City 2002

Aleš Valenta na ZOH v Salt Lake City

Složka: Salt Lake City 2002

Akrobatické lyžování: Aleš Valenta

Složka: Salt Lake City 2002

Akrobatické lyžování: Aleš Valenta

Složka: Salt Lake City 2002

Akrobatické lyžování: Aleš Valenta

Složka: Salt Lake City 2002

Akrobatické lyžování: Aleš Valenta

Složka: Salt Lake City 2002

Akrobatické lyžování: Aleš Valenta

Složka: Salt Lake City 2002

Akrobatické lyžování: Aleš Valenta

Složka: Salt Lake City 2002

Aleš Valenta, zlatá medaile, Salt Lake City 2002, akrobatické lyžování

Salto s pěti vruty, které vyvolalo v hledišti nadšení! Salt Lake City 2002

Václav Bečvář na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Václav Bečvář na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Miroslav Januš na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Martin Doktor na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Martin Doktor na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

David Kostelecký na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

David Kostelecký na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

David Kostelecký na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Daniel Málek na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Daniel Málek na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Daniel Málek na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Petr Korbel na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Jaroslav Volf na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Pavel Buráň na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Pavel Buráň na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Pavel Buráň na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Pavel Buráň na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Rudolf Kraj na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Michal Palinek a Martin Lébl na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Michal Palinek na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Michal Palinek na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Martin Lébl na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Martin Lébl na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Roman Šebrle na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Tomáš Dvořák na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Jan Železný na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Jan Železný na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Tomáš Dvořák na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Tomáš Dvořák na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Tomáš Dvořák na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Tomáš Dvořák na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Roman Šebrle na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Roman Šebrle na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Roman Šebrle na LOH v Sydney

Složka: Sydney 2000

Střelba: Martin Tenk

Složka: Sydney 2000

Stolní tenis: zleva Petr Korbel a Josef Plachý

Složka: Sydney 2000

Stolní tenis: Petr Korbel

Složka: Sydney 2000

Střelba: Martin Tenk

Složka: Sydney 2000

Kanoistika, vodní slalom C2: Marek Jiras a Tomáš Máder

Složka: Sydney 2000

Vodní slalom: Marek Jiras, Tomáš Máder

Složka: Sydney 2000

Vodní slalom: Marek Jiras, Tomáš Máder

Složka: Sydney 2000

Vodní slalom: Marek Jiras, Tomáš Máder

Složka: Sydney 2000

Vodní slalom: Marek Jiras, Tomáš Máder

Složka: Sydney 2000

Vodní slalom: Marek Jiras, Tomáš Máder

Složka: Sydney 2000

Vodní slalom: Marek Jiras, Tomáš Máder

Složka: Sydney 2000

Triatlon: Jan Řehula

Složka: Sydney 2000

Triatlon: Jan Řehula

Složka: Sydney 2000

Triatlon: Jan Řehula

Složka: Sydney 2000

Atletika: Roman Šebrle

Složka: Sydney 2000

Atletika: Roman Šebrle

Složka: Sydney 2000

Atletika: Roman Šebrle

Složka: Sydney 2000

Atletika: Roman Šebrle

Složka: Sydney 2000

Atletika: Roman Šebrle

Složka: Sydney 2000

Střelba: Petr Málek

Složka: Sydney 2000

Střelba: Petr Málek

Složka: Sydney 2000

Střelba: Petr Málek

Složka: Sydney 2000

Střelba: Petr Málek

Složka: Sydney 2000

Střelba: Petr Málek

Složka: Sydney 2000

Střelba: Petr Málek

Složka: Sydney 2000

Střelba: Petr Málek

Složka: Sydney 2000

Box: Rudolf Kraj

Složka: Sydney 2000

Box: Rudolf Kraj

Složka: Sydney 2000

Box: Rudolf Kraj

Složka: Sydney 2000

Box: Rudolf Kraj

Složka: Sydney 2000

Box: Rudolf Kraj

Složka: Sydney 2000

Box: Rudolf Kraj

Složka: Sydney 2000

Box: Rudolf Kraj

Složka: Sydney 2000

Atletika: Jan Železný

Složka: Sydney 2000

Atletika: Jan Železný

Složka: Sydney 2000

Atletika: Jan Železný

Složka: Sydney 2000

Atletika: Jan Železný

Složka: Sydney 2000

Atletika: Jan Železný

Složka: Sydney 2000

Vladimír Růžička a Jaromír Jágr

Složka: Nagano 1998

Aleš Valenta na ZOH v Naganu

Složka: Nagano 1998

Aleš Valenta na ZOH v Naganu

Složka: Nagano 1998

Lední hokej: Jaromír Jágr

Složka: Nagano 1998

Lední hokej: Dominik Hašek, Martin Straka

Složka: Nagano 1998

Lední hokej: Jaromír Jágr, Vladimír Růžička

Složka: Nagano 1998

Lední hokej: Jaromír Jágr

Složka: Nagano 1998

Lední hokej: Dominik Hašek, Petr Svoboda

Složka: Nagano 1998

Lední hokej: Dominik Hašek

Složka: Nagano 1998

Lední hokej: Dominik Hašek

Složka: Nagano 1998

Lední hokej: Dominik Hašek a Jaroslav Špaček

Složka: Nagano 1998

Lední hokej: Dominik Hašek

Složka: Nagano 1998

Lední hokej: Dominik Hašek

Složka: Nagano 1998

Lední hokej: Dominik Hašek

Složka: Nagano 1998

Střelba: Miroslav Januš

Složka: Atlanta 1996

Vodní slalom: Jiří Rohan, Morislav Šimek

Složka: Atlanta 1996

Rychlostní kanoistika: Martin Doktor

Složka: Atlanta 1996

Atletika: Jan Železný

Složka: Atlanta 1996

Vodní slalom: Jiří Rohan, Miroslav Šimek

Složka: Atlanta 1996

Atletika: Desetibojař Tomáš Dvořák

Složka: Atlanta 1996

Vodní slalom: Lukáš Pollert

Složka: Barcelona 1992

Atletika: Vítězný desetibojař Robert Změlík

Složka: Barcelona 1992

Atletika: Jan Železný

Složka: Barcelona 1992

Vodní slalom: Zlatý medailista Lukáš Pollert

Složka: Barcelona 1992

Veslování, skif: Václav Chalupa

Složka: Barcelona 1992

Střelba, trap: Zlatý medailista Petr Hrdlička

Složka: Barcelona 1992

Skoky na lyžích: Parma, Sakala, Goder, Jež

Složka: Albertville 1992

Krasobruslení: Petr Barna

Složka: Albertville 1992

Jan Železný, zlatá medaile, Barcelona 1992, hod oštěpem

Jan Železný při svém zlatém pokusu na OH v Barceloně 1992

Zápas: Josef Lohyňa

Složka: Soul 1988

Střelba: Miroslav Varga

Složka: Soul 1988

Chůze: Jozef Pribilinec

Složka: Soul 1988

Držitel zlaté olympijské medaile Miroslav Varga ve střelbě

Složka: Soul 1988

Chůze: Zlatý olympionik Jozef Pribilinec

Složka: Soul 1988

Zlatý a stříbrný tenista Miloslav Mečíř

Složka: Soul 1988

Střelba: Miloslav Bednařík

Složka: Soul 1988

Skoky na lyžích: Jiří Malec

Složka: Calgary 1988

Skoky na lyžích: Pavel Ploc

Složka: Calgary 1988

Skoky na lyžích: Parma, Ploc, Malec

Složka: Calgary 1988

Krasobruslení: Jozef Sabovčík

Složka: Sarajevo 1984

Skoky na lyžích: Pavel Ploc

Složka: Sarajevo 1984

Zápas: Július Strnisko

Složka: Moskva 1980

Zápas: Július Strnisko

Složka: Moskva 1980

Vzpírání: Dušan Poliačik

Složka: Moskva 1980

Vzpírání: Ota Zaremba

Složka: Moskva 1980

Vzpírání: Dušan Poliačik

Složka: Moskva 1980

Vzpírání: Zlatý olympionik Ota Zaremba

Složka: Moskva 1980

Veslování: Bronzoví Vávlav Vochoska a Zdeněk Pecka

Složka: Moskva 1980

Gymnastika: Jiří Tabák na bronzovém stupni

Složka: Moskva 1980

Družstvo ČSSR dráhová cyklistika - Pokorný, Penc, Černý, Sláma

Složka: Moskva 1980

Stříbrný diskař Imrich Bugár

Složka: Moskva 1980

Judista Vladimír Kocman se zlatou olympijskou medailí

Složka: Moskva 1980

Zápas: Zlatý medailista Dan Karabin

Složka: Moskva 1980

Box: Ján Franek

Složka: Moskva 1980

Střelba: Josef Panáček

Složka: Montreal 1976

Dráhová cyklistika: Zlatý medailista Anton Tkáč

Složka: Montreal 1976

O.Svojanovský a V. Petříček

Složka: Montreal 1976

Bronzová párová čtyřka z Montrealu

Složka: Montreal 1976

Zlatý skeetař Josef Panáček

Složka: Montreal 1976

Stříbrní medailisté v moderním pětiboji: Adam, Bártů, Starnovský

Složka: Montreal 1976

Zápas Vítězslava Máchy

Složka: Montreal 1976

Cyklista Petr Matoušek

Složka: Montreal 1976

Střelba: Ladislav Falta

Složka: Mnichov 1972

Střelba: Ladislav Falta

Složka: Mnichov 1972

Zápas: Vítězslav Mácha

Složka: Mnichov 1972

Stupně vítězů, Zlatý medailista Ludvík Daněk, atletika

Složka: Mnichov 1972

Krasobruslení: Ondrej Nepela

Složka: Sapporo 1972

Ludvík Daněk na LOH v Mexiku

Složka: Mexiko 1968

Střelba: Jan Kůrka

Složka: Mexiko 1968

Zápas: Miroslav Zeman

Složka: Mexiko 1968

Střelba: Zlatý medailista Jan Kůrka

Složka: Mexiko 1968

Zápas: Stříbrný olympionik Petr Kment

Složka: Mexiko 1968

Jiří Raška na ZOH v Grenoblu

Složka: Grenoble 1968

Jiří Raška na ZOH v Grenoblu

Složka: Grenoble 1968

Severská kombinace: Tomáš Kučera

Složka: Grenoble 1968

Skoky na lyžích: Vlajkonoš Jiří Raška

Složka: Grenoble 1968

Skoky na lyžích: Jiří Raška na stupních vítězů

Složka: Grenoble 1968

Skoky na lyžích: Jiří Raška

Složka: Grenoble 1968

Skoky na lyžích: Jiří Raška

Složka: Grenoble 1968

Skoky na lyžích: Jiří Raška

Složka: Grenoble 1968

Vzpírání: Hans Zdražila

Složka: Tokio 1964

Vzpírání: Hans Zdražila

Složka: Tokio 1964

Vzpírání: Hans Zdražila

Složka: Tokio 1964

Jiří Kormaník

Složka: Tokio 1964

Box: Bohumil Němeček

Složka: Tokio 1964

Zlatý olympionik Jiří Daler

Složka: Tokio 1964

Atletika: Josef Odložil těsně před cílem

Složka: Tokio 1964

Atletika: Josef Odložil (zcela vlevo)

Složka: Tokio 1964

Atletika: Josef Odložil na stupních vítězů

Složka: Tokio 1964

Atletika: Ludvík Daněk na stupních vítězů (vlevo)

Složka: Tokio 1964

Střelba: Lubomír Nácovský

Složka: Tokio 1964

Zápas: Bohumil Kubát a Jiří Kormaník

Složka: Řím 1960

Box: Bohumil Němeček

Složka: Řím 1960

Boxer Bohumil Němeček na olympiádě v Římě 1960

Složka: Řím 1960

Veslování: Pavol Schmidt a Václav Kozák

Složka: Řím 1960

Box: Josef Němec

Složka: Řím 1960

Krasobruslení: Karol Divín

Složka: Squaw Valley 1960

Emil Zátopek na LOH v Melbourne

Složka: Melbourne 1956

Atletika: Emil Zátopek

Složka: Melbourne 1956

Atletika: Jiří Skobla

Složka: Melbourne 1956

Dráhoví cyklisté Václav Machek a Ladislav Fouček

Složka: Melbourne 1956

Střelec Otakar Hořínek

Složka: Melbourne 1956

Dráhoví cyklisté Ladislav Fouček a Václav Machek

Složka: Melbourne 1956

Zápas: Mikuláš Athanasov

Složka: Helsinky 1952

Atletika: Josef Doležal

Složka: Helsinky 1952

Atletika: Emil Zátopek (vlevo)

Složka: Helsinky 1952

Atletika: Emil a Dana Zátopkovi

Složka: Helsinky 1952

Atletika: Emil Zátopek

Složka: Helsinky 1952

Atletika: Emil Zátopek

Složka: Helsinky 1952

Atletika: Emil Zátopek

Složka: Helsinky 1952

Atletika: Emil Zátopek na stupních vítězů

Složka: Helsinky 1952

Atletika: Emil Zátopek (třetí v řadě)

Složka: Helsinky 1952

Atletika: Emil Zátopek

Složka: Helsinky 1952

Atletika: Emil Zátopek

Složka: Helsinky 1952

Atletika: Jiří Skobla

Složka: Helsinky 1952

Box: Ján Zachara

Složka: Helsinky 1952

Helsinky 1952

Složka: Helsinky 1952

Emil Zátopek při maratonu v Helsinkách 1952

Emil Zátopek, běh na 10 kilometrů v Helsinkách 1952

Zlatý běh Emila Zátopka při běhu na 5km v Helsinkách 1952

Rychlostní kanoistika: František Čapek

Složka: Londýn 1948

Londýn 1948

Složka: Londýn 1948

Londýn 1948

Složka: Londýn 1948

Box: Julius Torma

Složka: Londýn 1948

Emil Zátopek, běh na pět kilometrů v Londýně 1948

Zápas: Jozef Herda

Složka: Berlín 1936

Berlín 1936

Složka: Berlín 1936

Gymnastika: Alois Hudec

Složka: Berlín 1936

Berlín 1936

Složka: Berlín 1936

Hudba: Josef Suk

Složka: Los Angeles 1932

Vzpírání: Jaroslav Skobla a Václav Pšenička

Složka: Los Angeles 1932

Los Angeles 1932

Složka: Los Angeles 1932

Atletika: František Douda

Složka: Los Angeles 1932

Severská kombinace: Antonín Bartoň

Složka: Lake Placid 1932

Ladislav Ventura zvítězil ve Skoku jednotlivců.

Složka: Amsterdam 1928

Ladislav Vácha byl nejlepší na bradlech. Na kruhách skončil druhý.

Složka: Amsterdam 1928

Skoky na lyžích: Rudolf Burkert

Složka: Svatý Mořic 1928

Skoky na lyžích: Rudolf Burkert

Složka: Svatý Mořic 1928

Sportovní gymnastika: Jan Koutný

Složka: Paříž 1924

Sportovní gymnastika: Bohumil Mořkovský

Složka: Paříž 1924

Vzpírání: Bohumil Durdis

Složka: Paříž 1924

Sportovní gymnastika: Robert Pražák

Složka: Paříž 1924

Bedřich Šupčík získal pro ČSR historicky první zlatou medaili

Složka: Paříž 1924

Josef Rössler-Ořovský a tenista Ladislav Žemla

Složka: Stockholm 1912

Čeští šermíři na OH 1908 v Londýně

Složka: Londýn 1908

Šerm: Vilém Goppold z Lobsdorfu

Složka: Londýn 1908

Hod diskem: František Janda - Suk

Složka: Paříž 1900

Hod diskem: František Janda - Suk

Složka: Paříž 1900

Cyklista Daniel Turek při časovce

Cyklista Daniel Turek při časovce

Ondřej Kopřiva,badminton.

Petr Lacina

Petr Lacina

Petr Lacina

Petr Lacina

Václav Černý

Jindřich Licek

Jindřich Licek

Jindřich Licek

Jindřich Licek

Jindřich Licek

Zdeněk Skružný

Zdeněk Skružný

Aleš Novák

Aleš Novák

Jiří Zach

Jiří Tkadlec

Jiří Tkadlec

Jiří Tkadlec

Jan Slowiak

Další výsledky »

  • Parašutisté
  • Křest životopisného díla Dany a Emila Zátopkových. © Jan Malý
  • Křest životopisného díla Dany a Emila Zátopkových. © Jan Malý
  • Zahájení výstavy olympijských fotografií v Praze na Andělu.
  • Zahájení výstavy olympijských fotografií v Praze na Andělu.
  • Zahájení výstavy olympijských fotografií v Praze na Andělu. (Jiří Kejval)
  • Zahájení výstavy olympijských fotografií v Praze na Andělu.
  • Zahájení výstavy olympijských fotografií v Praze na Andělu. (Roman Šebrle)
  • Nick Littlehales has improved athletic performance by sleeping
  • Ivan Lendl showed on the tennis court that talent is not everything, and now he is a successful coach.
  • Michal Jezdik is one of top basketball coaches in the Czech Republic
  • Gerard Houllier led several top football clubs as a manager
  • Lékař Jiří Neumann.
  • Odlet Českého olympijského týmu do 18 let na Evropský olympijský festival 2015 v Tbilisi. © Josef Dvořák
  • Odlet Českého olympijského týmu do 18 let na Evropský olympijský festival 2015 v Tbilisi. © Josef Dvořák
  • Odlet Českého olympijského týmu do 18 let na Evropský olympijský festival 2015 v Tbilisi. © Josef Dvořák
  • Jakub Ječmínek (v bílém) v týmové soutěži judistů © Getty Images
  • Jaromír Musil (v bílém) v týmové soutěži judistů © Getty Images
  • Alexandr Jurečka (v bílém) v týmové soutěži judistů © Getty Images
  • Michal Horák (v bílém) v týmové soutěži judistů © Getty Images
  • Jaromír Musil (v bílém) v týmové soutěži judistů © Getty Images
  • Finálový souboj Lukáše Krpálka s Nizozemcem Henkem Grolem © ČOV
  • Finálový souboj Lukáše Krpálka s Nizozemcem Henkem Grolem © ČOV
  • Finálový souboj Lukáše Krpálka s Nizozemcem Henkem Grolem © ČOV
  • Finálový souboj Lukáše Krpálka s Nizozemcem Henkem Grolem © ČOV
  • Judista Lukáš Krpálek po vítězném semifinále © ČOV
  • Judista Lukáš Krpálek po vítězném semifinále © ČOV
  • Judista Alexander Jurečka (v bílém) © ČOV
  • Judista Alexander Jurečka (v bílém) © ČOV
  • Judista Michal Horák (v bílém) © ČOV
  • Judista Michal Horák (v bílém) © ČOV
  • Judista David Klammert (v bílém) © ČOV
  • Judista David Klammert (v bílém) © ČOV
  • Judista Lukáš Krpálek získal na Evropských hrách stříbro © Getty Images
  • Judista Lukáš Krpálek získal na Evropských hrách stříbro © Getty Images
  • Judista Lukáš Krpálek si jde pro stříbrnou medaili z Evropských her © Getty Images
  • Judista Lukáš Krpálek ve finále Evropských her bojuje s Nizozemcem Henkem Grolem © Getty Images
  • Judista Lukáš Krpálek ve finále Evropských her bojuje s Nizozemcem Henkem Grolem © Getty Images
  • Judista Lukáš Krpálek ve finále Evropských her bojuje s Nizozemcem Henkem Grolem © Getty Images
  • Plavec Marek Osina v polohovém závodě © Getty Images
  • Lukáš Krpálek v semifinále proti Cyrillu Maretovi z Francie © Getty Images
  • Lukáš Krpálek ve čtvrfinále s Belgičanem Nikiforovem © Getty Images
  • Lukáš Krpálek ve čtvrfinále s Belgičanem Nikiforovem © Getty Images
  • Judista Lukáš Krpálek v osmifinále (v bílém) © Getty Images
  • Judista Lukáš Krpálek v osmifinále (v bílém) © Getty Images
  • Judista Lukáš Krpálek v osmifinále (v bílém) © Getty Images
  • Judista David Klammert (v bílém) © Getty Images
  • Judista David Klammert (v bílém) © Getty Images
  • Judista David Klammert (v bílém) © Getty Images
  • Jaromír Musil, judo © ČOV
  • Jaromír Musil, judo © ČOV
  • Jaromír Musil, judo © ČOV
  • Jaromír Musil, judo © ČOV
  • Judista Jaromír Ježek © ČOV
  • Judista Jaromír Ježek © ČOV
  • Judista Jaromír Ježek © ČOV
  • Judista Jaromír Ježek © ČOV
  • Jakub Ječmínek, judo © ČOV
  • Jakub Ječmínek, judo © ČOV
  • Jakub Ječmínek, judo © ČOV
  • Jakub Ječmínek, judo © ČOV
  • Jakub Ječmínek, judo © ČOV
  • Jan Švub, BMX © ČOV
  • Jan Švub, BMX © ČOV
  • Jan Švub, BMX © Getty Images
  • Petr Koukal po čtvrtfinále s Němcem Dieterem Domkem © Getty Images
  • Petr Koukal ve čtvrtfinále s Němcem Dieterem Domkem © Getty Images
  • Petr Koukal ve čtvrtfinále s Němcem Dieterem Domkem © Getty Images
  • Petr Koukal ve čtvrtfinále s Němcem Dieterem Domkem © Getty Images
  • Judista Jaromír Musil v modrém proti Gasperu Jermanovi ze Slovinska © Getty Images
  • Tomáš Franta, 50m znak © Getty Images
  • Marek Osina, 50m znak © Getty Images
  • Judista Pavel Petřikov v modrém © ČOV
  • Judista Pavel Petřikov v modrém © ČOV
  • Fleretista Alexaner Choupenitch (vlevo) © ČOV
  • Fleretista Alexaner Choupenitch (vlevo) © ČOV
  • Tyčkař Jaroslav Bába zavítal do Baku na exhibici © Getty Images
  • Výškař Jaroslav Bába zavítal do Baku na exhibici © Getty Images
  • Skokan o tyči Michal Balner překonal český rekord 582cm © Getty Images
  • Plavec Josef Moser © ČOV
  • Plavec Marek Osina © ČOV
  • Plavec Marek Osina © ČOV
  • Plavec Marek Osina © ČOV
  • Basketbalisté 3x3 v utkání proti Andoře © ČOV
  • Jan Tomanec, basketbal 3x3 © ČOV
  • Roman Zachrla, basketbal 3x3 © ČOV
  • Plavec Tomáš Franta © ČOV
  • Plavec Marek Osina © ČOV
  • Marek Osina, rozplavba znak muži na 100m © Getty Images
  • Marek Osina, rozplavba znak muži na 100m © Getty Images
  • Marek Osina, rozplavba znak muži na 100m © Getty Images
  • Badmintonista Petr Koukal v utkání s Emrem Vuralem z Turecka © Getty Images
  • Badmintonista Petr Koukal v utkání s Emrem Vuralem z Turecka © Getty Images
  • Badmintonista Petr Koukal v utkání s Emrem Vuralem z Turecka © Getty Images
  • Plážový volejbalista a bronzový medailista Jan Hadrava po příletu z Evropských her © ČOV
  • Plážový volejbalisté Přemysl Kubala a Jan Hadrava s trenérem Leošem Vinterem a bronzovými medailemi © ČOV
  • Plážový volejbalisté Přemysl Kubala a Jan Hadrava s bronzovými medailemi © ČOV
  • Bronzový cyklista Petr Vakoč © ČOV
  • Badmintonista Petr Koukal porazil Srba Igora Bjelana © ČOV
  • Badmintonista Petr Koukal porazil Srba Igora Bjelana © ČOV
  • Badmintonista Petr Koukal porazil Srba Igora Bjelana © ČOV
  • Badmintonista Onřej Kopřiva © ČOV
  • Pavel Florián a Ondřej Kopřiva (na síti) v akci proti Portufalcům © ČOV
  • Pavel Florián (na síti) a Ondřej Kopřiva v akci proti Portufalcům © ČOV
  • Pavel Florián (na síti) a Ondřej Kopřiva v akci proti Portufalcům © ČOV
  • Plážoví volejbalisté Jan Hadrava a Přemysl Kubala s bronzovými medailemi na krku © Getty Images
  • Plážoví volejbalisté Jan Hadrava a Přemysl Kubala s bronzovými medailemi na krku © Getty Images
  • Jan Hadrava a Přemysl Kubala se radují ze zisku bronzových medailí © Getty Images
  • Jan Hadrava a Přemysl Kubala se radují ze zisku bronzových medailí © Getty Images
  • Jan Hadrava a Přemysl Kubala v zápase o bronz © Getty Images
  • Jan Hadrava v boji o bronz © Getty Images
  • Přemysl Kubala v boji o bronz © Getty Images
  • Přemysl Kubala v boji o bronz © Getty Images
  • Bronzový cyklista Petr Vakoč © ČOV
  • Bronzový cyklista Petr Vakoč © ČOV
  • Bronzový cyklista Petr Vakoč © ČOV
  • Čeští cyklisté v akci © ČOV
  • Čeští cyklisté v akci © ČOV
  • Čeští cyklisté v akci © ČOV
  • Bronzový cyklista Petr Vakoč © ČOV
  • Bronzový cyklista Petr Vakoč © ČOV
  • Plážoví volejbalisté Přemysl Kubala a Jan Hadrava při zápase o bronz © Getty Images
  • Plážoví volejbalisté Přemysl Kubala a Jan Hadrava při zápase o bronz © Getty Images
  • Skeetař Jakub Tomeček © Getty Images
  • Cyklista Petr Vakoč si na Evropských hrách dojel pro bronzovou medaili © Getty Images
  • Cyklista Petr Vakoč si na Evropských hrách dojel pro bronzovou medaili © Getty Images
  • Cyklista Petr Vakoč si na Evropských hrách dojel pro bronzovou medaili © Getty Images
  • Jan Hadrava v semifinále Evropských her © Getty Images
  • Jan Hadrava v semifinále Evropských her © Getty Images
  • Přemysl Kubala v semifinále Evropských her © Getty Images
  • Přemysl Kubala v semifinále Evropských her © Getty Images
  • Cyklista Alois Kaňkovský před silničním závodem © Getty Images
  • Přemysl Kubala a Jan Hadrava se radují z postupu do semifinále na Evropských hrách © Getty Images
  • Přemysl Kubala a Jan Hadrava se radují z postupu do semifinále na Evropských hrách © Getty Images
  • Jan Hadrava ve čtvrtfinále plážového volejbalu © Getty Images
  • Jan Hadrava ve čtvrtfinále plážového volejbalu © Getty Images
  • Skeet muži - Jan Sychra v kvalifikaci © Getty Images
  • Skeet muži - Jan Sychra v kvalifikaci © Getty Images
  • Skeet muži - Jan Sychra v kvalifikaci © Getty Images
  • Skeet muži - Jan Sychra v kvalifikaci © Getty Images
  • Skeet muži - Jakub Tomeček © Getty Images
  • Skeet muži - Jakub Tomeček © Getty Images
  • Skeet muži - Jakub Tomeček © Getty Images
  • Přemysl Kubala, plážový volejbal © ČOV
  • Přemysl Kubala, plážový volejbal © ČOV
  • Boxer Daniel Táborský v osmifinále supertěžké váhy nad 91 kg © ČOV
  • Boxer Daniel Táborský v osmifinále supertěžké váhy nad 91 kg © ČOV
  • Boxer Daniel Táborský v osmifinále supertěžké váhy nad 91 kg © ČOV
  • Naim Ashhab a Martin Pelc, synchronizované skoky na trampolíně © Getty Images
  • Kanoista Martin Fuksa si přivezl cenné kovy domů © ČOV
  • Kanoista Martin Fuksa si přivezl cenné kovy domů © ČOV
  • Kanoista Martin Fuksa si přivezl cenné kovy domů © ČOV
  • Ondřej Rozsypal (uprostřed), malořážka © ČOV
  • Ondřej Rozsypal, malořážka © ČOV
  • Cyklista Josef Černý při časovce © ČOV
  • Cyklista Josef Černý těsně před časovkou © ČOV
  • Josef Černý se připravuje na svůj start v časovce © ČOV
  • Cyklista Daniel Turek při časovce © ČOV
  • Cyklista Daniel Turek při časovce © ČOV
  • Silniční cyklista Daniel Turek v časovce © Getty Images
  • Plážoví volejbalisté Přemysl Kubala a Jan Hadrava v zápase proti týmu z Turecka © Getty Images
  • Plážoví volejbalisté Přemysl Kubala a Jan Hadrava v zápase proti týmu z Turecka © Getty Images
  • Boxer Vít Král v ringu s Dmitrim Tretyakem z Finska © Getty Images
  • Boxer Vít Král v ringu s Dmitrim Tretyakem z Finska © Getty Images
  • Boxer Vít Král v ringu s Dmitrim Tretyakem z Finska © Getty Images
  • Naim Ashhab, kvalifikace skoků na trampolíně © Getty Images
  • Plážoví volejbalisté Robert Kufa a Jan Dumek slaví vítěztví proti domácímu týmu Rudykh - Santos. © Getty Images
  • Plážoví volejbalisté Robert Kufa a Jan Dumek proti domácímu týmu Rudykh - Santos. © Getty Images
  • Plážový volejbalista Robert Kufa © Getty Images
  • Střelec Jiří Lipták v kvalifikaci trapu © Getty Images
  • Střelec Jiří Lipták v kvalifikaci trapu © Getty Images
  • Střelec David Kostelecký zahájil kvalifikaci trapu © ČOV
  • Střelci Jakub Tomeček a Jan Sychra © ČOV
  • Střelec David Lipták © ČOV
  • Střelec David Lipták zahájil kvalifikaci trapu © ČOV
  • Boxer David Hošek v ringu s Gevorgem Manukianem z Ukrajiny © Getty Images
  • Boxer David Hošek v ringu s Gevorgem Manukianem z Ukrajiny © Getty Images
  • Kanoista Martin Fuksa vybojoval bronzovou medaili v kategorii C1 na 200m © Getty Images
  • Kanoista Martin Fuksa vybojoval bronzovou medaili v kategorii C1 na 200m © Getty Images
  • Střelec Jiří Lipták © Getty Images
  • Střelec Jiří Lipták © Getty Images
  • Kajakář Martin Fuksa získal stříbrnou medaili v kategorii C1 na 1000m © Getty Images
  • Kajakář Martin Fuksa získal stříbrnou medaili v kategorii C1 na 1000m © Getty Images
  • Gymnasta Martin Konečný © Getty Images
  • Martin Fuksa na stupních vítězů © Getty Images
  • Kajakář Josef Dostál © Getty Images
  • Biker Ondřej Cink © Getty Images
  • Rychlostní kanoista Martin Fuksa odlétá na Evropské hry do Mingacheviru. © Václav Mudra
  • Fasování oficiální kolekce pro Baku 2015. Lukáš Krpálek.
  • Fasování oficiální kolekce pro Baku 2015. Lukáš Krpálek.
  • Fasování oficiální kolekce pro Baku 2015. Lukáš Krpálek.
  • Fasování oficiální kolekce pro Baku 2015. Lukáš Krpálek.
  • Fasování oficiální kolekce pro Baku 2015. Lukáš Krpálek.
  • Fasování oficiální kolekce pro Baku 2015. Lukáš Krpálek.
  • Zasedání České olympijské nadace. © Václav Mudra
  • Rychlostní kanoisté Jan Štěrba a Lukáš Trefil. © Václav Mudra
  • David Svoboda na zasedání České olympijské nadace © Václav Mudra
  • Kajakářka Amálie Hilgertová © www.nanking.org
  • Kanoistka Martina Satková získala stříbro ve vodním slalomu © www.nanking.org
  • Michal Rozsíval, lední hokej © bridgetds
  • Martin Hanzal, lední hokej
  • Michael Frolík, lední hokej
  • Jan Matura, skoky na lyžích © ČOV - Olympic.cz
  • Tomáš Portyk, severská kombinace © ČOV - olympic.cz
  • Aleš Razým, běh na lyžích © ČOV - olympic.cz
  • Martin Vráblík, alpské lyžování © ČOV - olympic.cz
  • Filip Trejbal, alpské lyžování © ČOV - olympic.cz
  • Kryštof Krýzl, alpské lyžování © ČOV - olympic.cz
  • Tomáš Verner, krasobruslení © ČOV - olympic.cz
  • Michal Krčmář, biatlon © ČOV - olympic.cz
  • Ondřej Moravec, biatlon © ČOV - olympic.cz
  • Tomáš Slavík, severská kombinace © ČOV - olympic.cz
  • Eva Samková, snowboarding, snowboardcross © ČOV - olympic.cz
  • Emil Novák, snowboarding, snowboardcross © ČOV - olympic.cz
  • Petr Novák, běh na lyžích © ČOV - olympic.cz
  • Petr Novák, běh na lyžích © ČOV - olympic.cz
  • Vendula Kotenová, saně © ČOV - olympic.cz
  • Ondřej Hyman, saně © ČOV - olympic.cz
  • Lukáš Brož, saně © ČOV - olympic.cz
  • Antonín Brož, saně © ČOV - olympic.cz
  • Vojtěch Loudín, short-track © ČOV - olympic.cz
  • Jan Vrba, boby © ČOV - olympic.cz
  • Michal Vacek, boby © ČOV - olympic.cz
  • Dominik Suchý, boby © ČOV - olympic.cz
  • Dominik Dvořák, boby © ČOV - olympic.cz
  • Marek Skála, akrobatické lyžování, slopestyle © ČOV - olympic.cz
  • Jakub Voráček, lední hokej © ČOV - olympic.cz
  • Vladimír Sobotka, lední hokej © ČOV - olympic.cz
  • Tomáš Plekanec, lední hokej © ČOV - olympic.cz
  • Ondřej Palát, lední hokej © ČOV - olympic.cz
  • Jiří Novotný, lední hokej © ČOV - olympic.cz
  • Petr Nedvěd, lední hokej © ČOV - olympic.cz
  • Milan Michálek, lední hokej © ČOV - olympic.cz
  • David Krejčí, lední hokej © ČOV - olympic.cz
  • Aleš Hemský, lední hokej © ČOV - olympic.cz
  • Martin Hanzal, lední hokej © ČOV - olympic.cz
  • Michael Frolík, lední hokej © ČOV - olympic.cz
  • Roman Červenka, lední hokej © ČOV - olympic.cz
  • Ladislav Šmíd, lední hokej © ČOV - olympic.cz
  • Michal Rozsíval, lední hokej © ČOV - olympic.cz
  • Zbyněk Michálek, lední hokej © ČOV - olympic.cz
  • Lukáš Krajíček, lední hokej © ČOV - olympic.cz
  • Lukáš Krajíček, lední hokej © ČOV - olympic.cz
  • Radko Gudas, lední hokej © ČOV - olympic.cz
  • Michal Barinka, lední hokej © ČOV - olympic.cz
  • Alexander Salák, lední hokej © ČOV - olympic.cz
  • Ondřej Pavelec, lední hokej © ČOV - olympic.cz
  • Jakub Kovář, lední hokej © ČOV - olympic.cz
  • Tomáš Krupčík, biatlon
  • Martin Vráblík © Herbert Slavík
  • Tomáš Kraus © Herbert Slavík
  • Kryštof Krýzl © Herbert Slavík
  • Ondřej Bank v cíli © Herbert Slavík
  • Ondřej Bank © Herbert Slavík
  • Ondřej Bank © Herbert Slavík
  • Jan Matura © Jiří Koliš
  • Jan Matura © Jiří Koliš
  • Roman Koudelka © Jiří Koliš
  • Jan Matura © Jiří Koliš
  • Roman Koudelka © Jiří Koliš
  • Antonín Hájek na nájezdu © Jiří Koliš
  • Jakub Janda © Jiří Koliš
  • Čtyřbob českého týmu. © Herbert Slavík
  • Český dvojbob na trati v Soči © Jiří Koliš
  • Jan Vrba a Michal Vacek po startu dvojbobu © Jiří Koliš
  • Český dvojbob Michal Vacek, Jan Vrba © Jiří Koliš
  • Krasobruslař Tomáš Verner s prezidentem Milošem Zemanem v jídelně © Jiří Koliš
  • Michal Březina © Jiří Koliš
  • Michal Březina © Jiří Koliš
  • Loučení Tomáše Vernera po poslední volné jízdě © Jiří Koliš
  • Tomáš Verner © Jiří Koliš
  • Petr Novák © Herbert Slavík
  • Oprávněná medailová radost Ondřeje Moravce © Herbert Slavík
  • Bronzový Jaroslav Soukup při květinovém ceremoniálu © Jiří Koliš
  • Bronzový medailista Jaroslav Soukup © Jiří Koliš
  • Jaroslav Soukup © Jiří Koliš
  • Jaroslav Soukup při závodě © Jiří Koliš
  • Lukáš Bauer (vpředu) a Petr Novák © Herbert Slavík
  • Martin Jakš © Herbert Slavík
  • Aleš Razým © Jiří Koliš
  • Dušan Kožíšek © Jiří Koliš
  • Dušan Kožíšek © Jiří Koliš
  • Lukáš Bauer © Jiří Koliš
  • Lukáš Bauer © Jiří Koliš
  • Lukáš Bauer © Jiří Koliš
  • Lukáš Bauer na startu závodu na 15 km © Jiří Koliš
  • Ondřej Moravec © Herbert Slavík
  • Ondřej Moravec © Herbert Slavík
  • Ondřej Moravec © Jiří Koliš
  • Ondřej Moravec © Alpine Pro
  • Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny
  • Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny
  • Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny
  • Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny
  • Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny
  • Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny
  • Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny
  • Pavel Vrba
  • Jiří Tkadlec
  • Jan Svoboda
  • Miroslav Soukup
  • Zdeněk Skružný (potápění)
  • Zdeněk Skružný (florbal)
  • Jiří Seidl
  • Přemysl Panuška
  • Josef Paleček
  • Aleš Novák
  • Petr Němec
  • Slavomír Lener
  • Jakub Kozelský
  • Martin Kafka
  • Michal Ježdík
  • Jaroslav Hřebík
  • Svatopluk Henke
  • Zdeněk Haník
  • Alois Hadamczik
  • Vladimír Haber
  • Dušan Fitzel
  • Jakub Dovalil
  • Aleš Čvančara
  • Václav Černý
  • Josef Csaplár
  • Lubor Blažek
  • Michal Barda
  • Vojtěch Albrecht
  • Antonín Plachý
  • Viktor Zapletal
  • Karel Gut, Vladimír Martinec © Václav Mudra
  • Vavřinec Hradilek při rozhovoru. © Václav Mudra
  • Vavřinec Hradilek rozdával skvělou náladu pocelou dobu akce. © Václav Mudra
  • Hlavní cena fair play pro Jana Kodeše © Václav Mudra st.
  • Jan Kodeš s cenou fair play © Václav Mudra st.
  • Petr Lacina a Lukáš Krpálek
  • Petr Němec
  • Petr Němec
  • Petr Němec
  • Petr Němec
  • Ondřej Synek, skif © ČOV – Olympic.cz
  • Ondřej Synek, skif © ČOV – Olympic.cz
  • Dana a Emil Zátopkovi © Karel Novák
  • Hans Zdražila © Karel Novák
  • Jan Micka, plavání © ČOV - olympic.cz
  • Jakub Tomeček při odletu na LOH v Londýně © Václav Mudra
  • plážový volejbal na OH v Londýně © Markéta Navrátilová
  • Zdeněk Chládek, box © Jiří Koliš
  • Zdeněk Chládek, box © Jiří Koliš
  • Zdeněk Chládek, box © Jiří Koliš
  • Zdeněk Chládek, box © Jiří Koliš
  • Denis Špička, dráhová cyklistika © Markéta Navrátilová
  • Denis Špička, dráhová cyklistika © Markéta Navrátilová
  • Denis Špička, dráhová cyklistika © Markéta Navrátilová
  • Ondřej Polívka v Londýně, moderní pětiboj © Jiří Koliš
  • Ondřej Polívka v Londýně, moderní pětiboj © Jiří Koliš
  • Ondřej Polívka v Londýně, moderní pětiboj © Jiří Koliš
  • Ondřej Polívka (vlevo) a David Svoboda na OH v Londýně, moderní pětiboj © Jiří Koliš
  • Ondřej Cink na OH v Londýně, horská kola © ČOV - olympic.cz
  • Ondřej Cink na OH v Londýně, horská kola © ČOV - olympic.cz
  • Ondřej Cink na OH v Londýně, horská kola © ČOV - olympic.cz
  • Ondřej Cink na OH v Londýně, horská kola © Markéta Navrátilová
  • David Vála na OH v Londýně, zápas © Markéta Navrátilová
  • David Vála na OH v Londýně, zápas © Markéta Navrátilová
  • David Vála na OH v Londýně, zápas © Markéta Navrátilová
  • David Vála na OH v Londýně, zápas © Markéta Navrátilová
  • David Vála na OH v Londýně, zápas © Markéta Navrátilová
  • David Vála na OH v Londýně, zápas © Markéta Navrátilová
  • Jan Škarnitzl na OH v Londýně, horská kola © Markéta Navrátilová
  • Jan Škarnitzl na OH v Londýně, horská kola © Markéta Navrátilová
  • Roman Kreuziger, cyklistika © Markéta Navrátilová
  • Roman Kreuziger v Londýně, cyklistika © Markéta Navrátilová
  • Stanislav Ježek, vodní slalom © Markéta Navrátilová
  • Stanislav Ježek, vodní slalom © Markéta Navrátilová
  • Stanislav Ježek, vodní slalom © Markéta Navrátilová
  • Jaromír Ježek, judo © ČOV - olympic.cz
  • Martin Strnad, střelba © Markéta Navrátilová
  • Martin Strnad, střelba © Markéta Navrátilová
  • Martin Strnad, střelba © Markéta Navrátilová
  • Vodní slalom: Ondřej Štěpánek © Zuzana Panská
  • Vodní slalom: Ondřej Štěpánek © Zuzana Panská
  • Judo: Lukáš Krpálek © Markéta Navrátilová
  • Judo: Lukáš Krpálek © Markéta Navrátilová
  • Judo: Lukáš Krpálek © Jiří Koliš
  • Judo: Lukáš Krpálek © Jiří Koliš
  • Badminton: Petr Koukal © Jiří Koliš
  • Badminton: Petr Koukal © Jiří Koliš
  • Vodní slalom: Vavřinec Hradilek © Dan Meterna
  • Horská kola: Jaroslav Kulhavý © Markéta Navrátilová
  • Horská kola: Jaroslav Kulhavý © Markéta Navrátilová
  • Horská kola: Jaroslav Kulhavý © Markéta Navrátilová
  • Horská kola: Jaroslav Kulhavý © Markéta Navrátilová
  • Horská kola: Jaroslav Kulhavý © Markéta Navrátilová
  • Atletika: Vítězslav Veselý © Markéta Navrátilová
  • Atletika: Vítězslav Veselý © Markéta Navrátilová
  • Atletika: Vítězslav Veselý © Markéta Navrátilová
  • Atletika: Vítězslav Veselý © Markéta Navrátilová
  • Kanoistika C2 - Dvořák, Radoň © Jiří Koliš
  • Kanoistika C2 - Dvořák, Radoň © Jiří Koliš
  • Kanoistika: Bronzový čtyřkajak ve složení Havel, Trefil, Dostál, Štěrba © Jiří Koliš
  • Moderní pětiboj: David Svoboda © Jiří Koliš
  • Moderní pětiboj: David Svoboda © Jiří Koliš
  • Veslování: Ondřej Synek © Jiří Koliš
  • Veslování: Ondřej Synek © Jiří Koliš
  • Veslování: Ondřej Synek © Jiří Koliš
  • Veslování: Ondřej Synek © Jiří Koliš
  • Ondřej Vetešník
  • Antonín Žalský
  • Štěpán Wágner
  • Miroslav Vraštil
  • Jan Vetešník
  • David Vála
  • Jakub Vadlejch
  • Martin Verner
  • Jakub Tomeček
  • Viktor Teplý
  • Přemysl Švarc
  • Martin Strnad
  • Radek Štěpánek
  • Denis Špička
  • Jan Škarnitzl
  • Jan Souček
  • Martin Slavík
  • David Svoboda
  • Jan Sychra
  • Lukáš Trefil
  • Vitězslav Veselý
  • Jaroslav Volf
  • Ondřej Štěpánek
  • Ondřej Synek
  • Roman Šebrle
  • Josef Prorok
  • Ondřej Polívka
  • Jakub Podrazil
  • Jan Pilc
  • Jaroslav radoň
  • Martin Podhrazský
  • Roman Novotný
  • Jaromír Musil
  • Jiří Orság
  • Lukáš Melich
  • Pavel Maslák
  • Michael Maier
  • Jiří Lipták
  • Karel Lavický
  • Přemysl Kubala
  • Michal Krpálek
  • Roman Kreuziger
  • Jaroslav Kulhavý
  • Jan Kudlička
  • Lukáš Krpálek
  • Jan Kreisinger
  • Petr Koukal
  • David Kostelecký
  • Jiří Kopáč
  • Martin Konečný
  • Michal Horák
  • Matyáš Klang
  • Pavel Kelemen
  • Jaromír Ježek
  • Zdeněk Chládek
  • Stanislav Ježek
  • Michal Horvát
  • Jakub Holuša
  • Vavřinec Hradílek
  • Václav Haman
  • Daniel Havel
  • Petr Frydrych
  • Filip Dvořák
  • Josef Dostál
  • Pavel Davídek
  • Ondřej Cink
  • Jan Čelůstka
  • Milan Bruncvík
  • Tomáš Berdych
  • Petr Beneš
  • Jan Bárta
  • Jaroslav Bába
  • Video
    Ondřej Synek, Londýn 2012, stříbrná medaile, veslování
  • Video
    Vavřinec Hradílek, Londýn 2012, stříbrná medaile, vodní slalom
  • Video
    David Svoboda, Londýn 2012, zlatá medaile, moderní pětiboj
  • Video
    Jaroslav Kulhavý, zlatá medaile, Londýn 2012, horská kola
  • Milan Jirásek, Tomáš Král a Jarda Jágr © ČOV – Olympic.cz
  • Milan Jirásek a Jarda Jágr © ČOV – Olympic.cz
  • Zleva: Předseda ČOV Milan Jirásek, prezident hokejového svazu Tomáš Král a Jarda Jágr © ČOV – Olympic.cz
  • Zleva: Oldřich Svojanovský, předseda Českého klubu olympioniků, a Milan Jirásek, předseda Českého olympijského výboru © Václav Mudra
  • Robert Změlík, olympijský vítěz v desetiboji © Václav Mudra
  • Jiří Holeček, bývalý československý hokejový brankář, dvojnásobný olympijský medailista © Václav Mudra
  • Olympijská vítězka Dana Zátopková losuje vítěze tomboly. V pozadí další olympijský medailista Imrich Bugár. © Václav Mudra
  • Oldřich Svojanovský, předseda ČKO, zdraví pražského primátora Pavla Béma. Přihlíží předseda ČOV Milan Jirásek © Václav Mudra
  • Olympijský vítěz Jiří Raška © Václav Mudra
  • Tomáš Kraus při kvalifikační jízdě na OH ve Vancouveru © ČTK
  • Tomáš Kraus za mixážním pultem © ČOV – Olympic.cz
  • Tomáš Kraus ve Vancouveru, akrobatické lyžování © Michal Sváček
  • Ondřej Bank na OH ve Vancouveru, alpské lyžování © Herbert Slavík
  • Ondřej Bank na OH ve Vancouveru, alpské lyžování © Herbert Slavík
  • Ondřej Bank na OH ve Vancouveru, alpské lyžování © Herbert Slavík
  • Ondřej Bank na OH ve Vancouveru, alpské lyžování © Herbert Slavík
  • Jakub Janda ve Vancouveru, skoky na lyžích © Herbert Slavík
  • Jakub Janda ve Vancouveru, skoky na lyžích © Herbert Slavík
  • Jakub Janda ve Vancouveru, skoky na lyžích © Herbert Slavík
  • Roman Dostál na OH ve Vancouveru, biatlon © Jiří Koliš
  • Roman Dostál na OH ve Vancouveru, biatlon © Jiří Koliš
  • Petr Záhrobský, alpské lyžování © Herbert Slavík
  • Petr Záhrobský, alpské lyžování © Herbert Slavík
  • Michal Březina na ZOH ve Vancouveru © Jiří Koliš
  • Michal Březina na ZOH ve Vancouveru © Jiří Koliš