Video a fotogalerie českého olympijského týmu

Média

© Český olympijský výbor a/nebo autoři uvedení u fotografií. Snímky nelze bez souhlasu ČOV přebírat (press@olympic.cz).

Výsledky vyhledávání

Parašutisté

Složka: Světové hry ve Vratislavi 2017

COACH III Karolína Kříženecká - Ženský sport I

Křest životopisného díla Dany a Emila Zátopkových.

Složka: Křest životopisného díla Dany a Emila Zátopkových

Křest životopisného díla Dany a Emila Zátopkových.

Složka: Křest životopisného díla Dany a Emila Zátopkových

Dětský den před Quadriem.

Složka: Dětský den před Quadriem

Zahájení výstavy olympijských fotografií v Praze na Andělu.

Složka: Výstava olympijských fotografií od reportérů MAFRA

Zahájení výstavy olympijských fotografií v Praze na Andělu.

Složka: Výstava olympijských fotografií od reportérů MAFRA

Zahájení výstavy olympijských fotografií v Praze na Andělu.

Složka: Výstava olympijských fotografií od reportérů MAFRA

Zahájení výstavy olympijských fotografií v Praze na Andělu. (Kateřina Neumannová)

Složka: Výstava olympijských fotografií od reportérů MAFRA

Zahájení výstavy olympijských fotografií v Praze na Andělu. (Jiří Kejval)

Složka: Výstava olympijských fotografií od reportérů MAFRA

Zahájení výstavy olympijských fotografií v Praze na Andělu.

Složka: Výstava olympijských fotografií od reportérů MAFRA

Zahájení výstavy olympijských fotografií v Praze na Andělu. (Roman Šebrle)

Složka: Výstava olympijských fotografií od reportérů MAFRA

Nick Littlehales has improved athletic performance by sleeping

Složka: BRIDGES Conference

Ivan Lendl showed on the tennis court that talent is not everything, and now he is a successful coach.

Složka: BRIDGES Conference

Michal Jezdik is one of top basketball coaches in the Czech Republic

Složka: BRIDGES Conference

Gerard Houllier led several top football clubs as a manager

Složka: BRIDGES Conference

Lékař Jiří Neumann.

Složka: Rio 2016

Odlet Českého olympijského týmu do 18 let na Evropský olympijský festival 2015 v Tbilisi.

Složka: EYOF 2015 Tbilisi

Odlet Českého olympijského týmu do 18 let na Evropský olympijský festival 2015 v Tbilisi.

Složka: EYOF 2015 Tbilisi

Odlet Českého olympijského týmu do 18 let na Evropský olympijský festival 2015 v Tbilisi.

Složka: EYOF 2015 Tbilisi

Odlet Českého olympijského týmu do 18 let na Evropský olympijský festival 2015 v Tbilisi.

Složka: EYOF 2015 Tbilisi

Odlet Českého olympijského týmu do 18 let na Evropský olympijský festival 2015 v Tbilisi.

Složka: EYOF 2015 Tbilisi

Odlet Českého olympijského týmu do 18 let na Evropský olympijský festival 2015 v Tbilisi.

Složka: EYOF 2015 Tbilisi

Odlet Českého olympijského týmu do 18 let na Evropský olympijský festival 2015 v Tbilisi.

Složka: EYOF 2015 Tbilisi

Předávání Ceny Jiřího Stanislava Gutha-Jarkovského

Složka: Cena Jiřího Stanislava Gutha-Jarkovského

Kristýna Kolocová a Markéta Sluková

Složka: Cena Jiřího Stanislava Gutha-Jarkovského

McDonald´s Olympic Hopefuls

Složka: McDonald´s Olympic Hopefuls: Naděje pro Rio 2016

Bikrosařka Aneta Hladíková získala bronzovou medaili

Složka: Baku 2015

Jakub Ječmínek (v bílém) v týmové soutěži judistů

Složka: Baku 2015

Jaromír Musil (v bílém) v týmové soutěži judistů

Složka: Baku 2015

Alexandr Jurečka (v bílém) v týmové soutěži judistů

Složka: Baku 2015

Michal Horák (v bílém) v týmové soutěži judistů

Složka: Baku 2015

Jaromír Musil (v bílém) v týmové soutěži judistů

Složka: Baku 2015

Finálový souboj Lukáše Krpálka s Nizozemcem Henkem Grolem

Složka: Baku 2015

Finálový souboj Lukáše Krpálka s Nizozemcem Henkem Grolem

Složka: Baku 2015

Finálový souboj Lukáše Krpálka s Nizozemcem Henkem Grolem

Složka: Baku 2015

Finálový souboj Lukáše Krpálka s Nizozemcem Henkem Grolem

Složka: Baku 2015

Judista Lukáš Krpálek po vítězném semifinále

Složka: Baku 2015

Judista Lukáš Krpálek po vítězném semifinále

Složka: Baku 2015

Judista Alexander Jurečka (v bílém)

Složka: Baku 2015

Judista Alexander Jurečka (v bílém)

Složka: Baku 2015

Judista Michal Horák (v bílém)

Složka: Baku 2015

Judista Michal Horák (v bílém)

Složka: Baku 2015

Judista David Klammert (v bílém)

Složka: Baku 2015

Judista David Klammert (v bílém)

Složka: Baku 2015

Judista Lukáš Krpálek získal na Evropských hrách stříbro

Složka: Baku 2015

Judista Lukáš Krpálek získal na Evropských hrách stříbro

Složka: Baku 2015

Judista Lukáš Krpálek si jde pro stříbrnou medaili z Evropských her

Složka: Baku 2015

Judista Lukáš Krpálek ve finále Evropských her bojuje s Nizozemcem Henkem Grolem

Složka: Baku 2015

Judista Lukáš Krpálek ve finále Evropských her bojuje s Nizozemcem Henkem Grolem

Složka: Baku 2015

Judista Lukáš Krpálek ve finále Evropských her bojuje s Nizozemcem Henkem Grolem

Složka: Baku 2015

Plavec Marek Osina v polohovém závodě

Složka: Baku 2015

Lukáš Krpálek v semifinále proti Cyrillu Maretovi z Francie

Složka: Baku 2015

Lukáš Krpálek ve čtvrfinále s Belgičanem Nikiforovem

Složka: Baku 2015

Lukáš Krpálek ve čtvrfinále s Belgičanem Nikiforovem

Složka: Baku 2015

Judista Lukáš Krpálek v osmifinále (v bílém)

Složka: Baku 2015

Judista Lukáš Krpálek v osmifinále (v bílém)

Složka: Baku 2015

Judista Lukáš Krpálek v osmifinále (v bílém)

Složka: Baku 2015

Judista David Klammert (v bílém)

Složka: Baku 2015

Judista David Klammert (v bílém)

Složka: Baku 2015

Judista David Klammert (v bílém)

Složka: Baku 2015

Romana Labounková, BMX

Složka: Baku 2015

Aneta Hladíková (vlevo), BMX

Složka: Baku 2015

Jaromír Musil, judo

Složka: Baku 2015

Jaromír Musil, judo

Složka: Baku 2015

Jaromír Musil, judo

Složka: Baku 2015

Jaromír Musil, judo

Složka: Baku 2015

Judista Jaromír Ježek

Složka: Baku 2015

Judista Jaromír Ježek

Složka: Baku 2015

Judista Jaromír Ježek

Složka: Baku 2015

Judista Jaromír Ježek

Složka: Baku 2015

Jakub Ječmínek, judo

Složka: Baku 2015

Jakub Ječmínek, judo

Složka: Baku 2015

Jakub Ječmínek, judo

Složka: Baku 2015

Jakub Ječmínek, judo

Složka: Baku 2015

Jakub Ječmínek, judo

Složka: Baku 2015

Judistka Alena Eiglová

Složka: Baku 2015

Judistka Alena Eiglová

Složka: Baku 2015

Judistka Alena Eiglová

Složka: Baku 2015

Judistka Alena Eiglová

Složka: Baku 2015

Jan Švub, BMX

Složka: Baku 2015

Jan Švub, BMX

Složka: Baku 2015

Romana Labounková, BMX

Složka: Baku 2015

Aneta Hladíková, BMX

Složka: Baku 2015

Jan Švub, BMX

Složka: Baku 2015

Aneta Hladíková, BMX

Složka: Baku 2015

Petr Koukal po čtvrtfinále s Němcem Dieterem Domkem

Složka: Baku 2015

Petr Koukal ve čtvrtfinále s Němcem Dieterem Domkem

Složka: Baku 2015

Petr Koukal ve čtvrtfinále s Němcem Dieterem Domkem

Složka: Baku 2015

Petr Koukal ve čtvrtfinále s Němcem Dieterem Domkem

Složka: Baku 2015

Judista Jaromír Musil v modrém proti Gasperu Jermanovi ze Slovinska

Složka: Baku 2015

Michaela Trnková, 100m znak

Složka: Baku 2015

Tomáš Franta, 50m znak

Složka: Baku 2015

Marek Osina, 50m znak

Složka: Baku 2015

Dominika Geržová, 50m volným způsobem

Složka: Baku 2015

Judista Pavel Petřikov v modrém

Složka: Baku 2015

Judista Pavel Petřikov v modrém

Složka: Baku 2015

Šermířka Klára Hanzlíková

Složka: Baku 2015

Fleretista Alexaner Choupenitch (vlevo)

Složka: Baku 2015

Fleretista Alexaner Choupenitch (vlevo)

Složka: Baku 2015

Tyčkař Jaroslav Bába zavítal do Baku na exhibici

Složka: Baku 2015

Výškař Jaroslav Bába zavítal do Baku na exhibici

Složka: Baku 2015

Badmintonistka Kristína Gavnholt v osmifinálovém utkání proti Belgičance Lianne Tan

Složka: Baku 2015

Badmintonistka Kristína Gavnholt v osmifinálovém utkání proti Belgičance Lianne Tan

Složka: Baku 2015

Tereza Vorlová v zápase proti Belgičankám

Složka: Baku 2015

Kateřina Zavázalová v zápase proti Belgičankám

Složka: Baku 2015

Tyčkařka Romana Maláčová

Složka: Baku 2015

Skokan o tyči Michal Balner překonal český rekord 582cm

Složka: Baku 2015

Plavkyně Barbora Seemanová

Složka: Baku 2015

Plavkyně Barbora Seemanová

Složka: Baku 2015

Plavkyně Barbora Seemanová

Složka: Baku 2015

Plavec Josef Moser

Složka: Baku 2015

Plavec Marek Osina

Složka: Baku 2015

Plavec Marek Osina

Složka: Baku 2015

Plavec Marek Osina

Složka: Baku 2015

Andrea Bímová (vlevo), šerm

Složka: Baku 2015

Andrea Bímová, šerm

Složka: Baku 2015

Andrea Bímová, šerm

Složka: Baku 2015

Basketbalisté 3x3 v utkání proti Andoře

Složka: Baku 2015

Jan Tomanec, basketbal 3x3

Složka: Baku 2015

Roman Zachrla, basketbal 3x3

Složka: Baku 2015

Tereza Vorlová v utkání proti Belgičankám

Složka: Baku 2015

Tereza Vorlová v utkání proti Belgičankám

Složka: Baku 2015

Veronika Vlková v utkání proti Belgičankám

Složka: Baku 2015

High-fiive basketbalistek 3x3 Romany Stehlíkové a Kateřiny Zavázalové

Složka: Baku 2015

Badmintonistka Kateřina Tomalová v zápase proti Španělkám

Složka: Baku 2015

Badmintonistky Šárka Křížková (vlevo) a Kateřina Tomalová v zápase proti Španělkám

Složka: Baku 2015

Badmintonistky Šárka Křížková (vlevo) a Kateřina Tomalová v zápase proti Španělkám

Složka: Baku 2015

Badmintonistka Kateřina Tomalová v zápase proti Španělkám

Složka: Baku 2015

Plavec Tomáš Franta

Složka: Baku 2015

Plavec Marek Osina

Složka: Baku 2015

Plavkyně Barbora Seemanová

Složka: Baku 2015

Plavkyně Michaela Trnková

Složka: Baku 2015

Plavkyně Michaela Trnková

Složka: Baku 2015

Plavkyně Anna-Marie Benešová

Složka: Baku 2015

Plavkyně Anna-Marie Benešová

Složka: Baku 2015

Plavkyně Edita Chrápavá

Složka: Baku 2015

Plavkyně Edita Chrápavá

Složka: Baku 2015

Veronika Vlková v zápase basketbalistek 3x3 proti Ukrajině

Složka: Baku 2015

Basketbalistky Zavázalová, Vorlová a Stehlíková proti Ukrajině

Složka: Baku 2015

Romana Stehlíková v zápase basketbalistek 3x3 proti Ukrajině

Složka: Baku 2015

Tereza Vorlová v zápase basketbalistek 3x3 proti Ukrajině

Složka: Baku 2015

Tereza Vorlová v zápase basketbalistek 3x3 proti Ukrajině

Složka: Baku 2015

České basketbalistky 3x3 v zápase proti Ukrajině

Složka: Baku 2015

Marek Osina, rozplavba znak muži na 100m

Složka: Baku 2015

Marek Osina, rozplavba znak muži na 100m

Složka: Baku 2015

Marek Osina, rozplavba znak muži na 100m

Složka: Baku 2015

Badmintonista Petr Koukal v utkání s Emrem Vuralem z Turecka

Složka: Baku 2015

Badmintonista Petr Koukal v utkání s Emrem Vuralem z Turecka

Složka: Baku 2015

Badmintonista Petr Koukal v utkání s Emrem Vuralem z Turecka

Složka: Baku 2015

Plážový volejbalista a bronzový medailista Jan Hadrava po příletu z Evropských her

Složka: Baku 2015

Plážový volejbalisté Přemysl Kubala a Jan Hadrava s trenérem Leošem Vinterem a bronzovými medailemi

Složka: Baku 2015

Plážový volejbalisté Přemysl Kubala a Jan Hadrava s bronzovými medailemi

Složka: Baku 2015

Bronzový cyklista Petr Vakoč

Složka: Baku 2015

Bronzové stolní tenistky Iveta Vacenovská, Hana Matelová a Renata Štrbíková

Složka: Baku 2015

Návrat českých gymnastek

Složka: Baku 2015

Na sportovce čekalo v Praze při příletu "krásné" počaší

Složka: Baku 2015

Badmintonistka Alžběta Bášová v utkání smíšených dvojic

Složka: Baku 2015

Badmintonista Petr Koukal porazil Srba Igora Bjelana

Složka: Baku 2015

Badmintonista Petr Koukal porazil Srba Igora Bjelana

Složka: Baku 2015

Badmintonista Petr Koukal porazil Srba Igora Bjelana

Složka: Baku 2015

Badmintonista Onřej Kopřiva

Složka: Baku 2015

Pavel Florián a Ondřej Kopřiva (na síti) v akci proti Portufalcům

Složka: Baku 2015

Pavel Florián (na síti) a Ondřej Kopřiva v akci proti Portufalcům

Složka: Baku 2015

Pavel Florián (na síti) a Ondřej Kopřiva v akci proti Portufalcům

Složka: Baku 2015

badmintonistka Kristína Gavnholt

Složka: Baku 2015

badmintonistka Kristína Gavnholt

Složka: Baku 2015

badmintonistka Kristína Gavnholt

Složka: Baku 2015

badmintonistka Kristína Gavnholt

Složka: Baku 2015

badmintonistka Kristína Gavnholt

Složka: Baku 2015

badmintonistka Kristína Gavnholt

Složka: Baku 2015

Plážoví volejbalisté Jan Hadrava a Přemysl Kubala s bronzovými medailemi na krku

Složka: Baku 2015

Plážoví volejbalisté Jan Hadrava a Přemysl Kubala s bronzovými medailemi na krku

Složka: Baku 2015

Jan Hadrava a Přemysl Kubala se radují ze zisku bronzových medailí

Složka: Baku 2015

Jan Hadrava a Přemysl Kubala se radují ze zisku bronzových medailí

Složka: Baku 2015

Jan Hadrava a Přemysl Kubala v zápase o bronz

Složka: Baku 2015

Jan Hadrava v boji o bronz

Složka: Baku 2015

Přemysl Kubala v boji o bronz

Složka: Baku 2015

Přemysl Kubala v boji o bronz

Složka: Baku 2015

Bronzový cyklista Petr Vakoč

Složka: Baku 2015

Bronzový cyklista Petr Vakoč

Složka: Baku 2015

Bronzový cyklista Petr Vakoč

Složka: Baku 2015

Čeští cyklisté v akci

Složka: Baku 2015

Čeští cyklisté v akci

Složka: Baku 2015

Čeští cyklisté v akci

Složka: Baku 2015

Bronzový cyklista Petr Vakoč

Složka: Baku 2015

Bronzový cyklista Petr Vakoč

Složka: Baku 2015

Cyklistka Barbora Průdková

Složka: Baku 2015

Plážoví volejbalisté Přemysl Kubala a Jan Hadrava při zápase o bronz

Složka: Baku 2015

Plážoví volejbalisté Přemysl Kubala a Jan Hadrava při zápase o bronz

Složka: Baku 2015

Skeetař Jakub Tomeček

Složka: Baku 2015

Cyklista Petr Vakoč si na Evropských hrách dojel pro bronzovou medaili

Složka: Baku 2015

Cyklista Petr Vakoč si na Evropských hrách dojel pro bronzovou medaili

Složka: Baku 2015

Cyklista Petr Vakoč si na Evropských hrách dojel pro bronzovou medaili

Složka: Baku 2015

Jan Hadrava v semifinále Evropských her

Složka: Baku 2015

Jan Hadrava v semifinále Evropských her

Složka: Baku 2015

Přemysl Kubala v semifinále Evropských her

Složka: Baku 2015

Přemysl Kubala v semifinále Evropských her

Složka: Baku 2015

Cyklista Alois Kaňkovský před silničním závodem

Složka: Baku 2015

Přemysl Kubala a Jan Hadrava se radují z postupu do semifinále na Evropských hrách

Složka: Baku 2015

Přemysl Kubala a Jan Hadrava se radují z postupu do semifinále na Evropských hrách

Složka: Baku 2015

Jan Hadrava ve čtvrtfinále plážového volejbalu

Složka: Baku 2015

Jan Hadrava ve čtvrtfinále plážového volejbalu

Složka: Baku 2015

Osmifinále boxu a Martina Schmoranzová v modrém

Složka: Baku 2015

Osmifinále boxu a Martina Schmoranzová v modrém

Složka: Baku 2015

Barbora Průdková, silniční cyklistika

Složka: Baku 2015

Skeet ženy - Libuše Jahodová v kvalifikaci

Složka: Baku 2015

Skeet muži - Jan Sychra v kvalifikaci

Složka: Baku 2015

Skeet muži - Jan Sychra v kvalifikaci

Složka: Baku 2015

Skeet muži - Jan Sychra v kvalifikaci

Složka: Baku 2015

Skeet muži - Jan Sychra v kvalifikaci

Složka: Baku 2015

Skeet muži - Jakub Tomeček

Složka: Baku 2015

Skeet muži - Jakub Tomeček

Složka: Baku 2015

Skeet muži - Jakub Tomeček

Složka: Baku 2015

V modrém nastoupila do osmifinále boxu Martina Schmoranzová

Složka: Baku 2015

V modrém nastoupila do osmifinále boxu Martina Schmoranzová

Složka: Baku 2015

V modrém nastoupila do osmifinále boxu Martina Schmoranzová

Složka: Baku 2015

V modrém nastoupila do osmifinále boxu Martina Schmoranzová

Složka: Baku 2015

Tereza Přibáňová, sportovní pistole

Složka: Baku 2015

Tereza Přibáňová, sportovní pistole

Složka: Baku 2015

Přemysl Kubala, plážový volejbal

Složka: Baku 2015

Přemysl Kubala, plážový volejbal

Složka: Baku 2015

Petra Trdličková, kvalifikace sportovní pistole

Složka: Baku 2015

Tereza Přibáňová v kvalifikaci sportovní pistole

Složka: Baku 2015

Střelkyně Adéle Sýkorová v kvalifikaci malořážky

Složka: Baku 2015

Střelkyně Nikola Mazurová v kvalifikaci malořážky

Složka: Baku 2015

Boxer Daniel Táborský v osmifinále supertěžké váhy nad 91 kg

Složka: Baku 2015

Boxer Daniel Táborský v osmifinále supertěžké váhy nad 91 kg

Složka: Baku 2015

Boxer Daniel Táborský v osmifinále supertěžké váhy nad 91 kg

Složka: Baku 2015

Karolína Řeháčková a Eliška Gálová ve čtvrtfinále plážového volejbalu

Složka: Baku 2015

Karolína Řeháčková ve čtvrtfinále plážového volejbalu

Složka: Baku 2015

Karolína Řeháčková ve čtvrtfinále plážového volejbalu

Složka: Baku 2015

Karolína Řeháčková ve čtvrtfinále plážového volejbalu

Složka: Baku 2015

Eliška Gálová ve čtvrtfinále plážového volejbalu

Složka: Baku 2015

Naim Ashhab a Martin Pelc, synchronizované skoky na trampolíně

Složka: Baku 2015

Kanoista Martin Fuksa si přivezl cenné kovy domů

Složka: Baku 2015

Kanoista Martin Fuksa si přivezl cenné kovy domů

Složka: Baku 2015

Kanoista Martin Fuksa si přivezl cenné kovy domů

Složka: Baku 2015

Ondřej Rozsypal (uprostřed), malořážka

Složka: Baku 2015

Ondřej Rozsypal, malořážka

Složka: Baku 2015

Cyklista Josef Černý při časovce

Složka: Baku 2015

Cyklista Josef Černý těsně před časovkou

Složka: Baku 2015

Josef Černý se připravuje na svůj start v časovce

Složka: Baku 2015

Cyklista Daniel Turek při časovce

Složka: Baku 2015

Cyklista Daniel Turek při časovce

Složka: Baku 2015

Silniční cyklista Daniel Turek v časovce

Složka: Baku 2015

Silniční cyklistka Zuzana Neckářová v časovce

Složka: Baku 2015

Plážoví volejbalisté Přemysl Kubala a Jan Hadrava v zápase proti týmu z Turecka

Složka: Baku 2015

Plážoví volejbalisté Přemysl Kubala a Jan Hadrava v zápase proti týmu z Turecka

Složka: Baku 2015

Boxer Vít Král v ringu s Dmitrim Tretyakem z Finska

Složka: Baku 2015

Boxer Vít Král v ringu s Dmitrim Tretyakem z Finska

Složka: Baku 2015

Boxer Vít Král v ringu s Dmitrim Tretyakem z Finska

Složka: Baku 2015

Naim Ashhab, kvalifikace skoků na trampolíně

Složka: Baku 2015

Plážoví volejbalisté Robert Kufa a Jan Dumek slaví vítěztví proti domácímu týmu Rudykh - Santos.

Složka: Baku 2015

Plážoví volejbalisté Robert Kufa a Jan Dumek proti domácímu týmu Rudykh - Santos.

Složka: Baku 2015

Plážový volejbalista Robert Kufa

Složka: Baku 2015

Střelec Jiří Lipták v kvalifikaci trapu

Složka: Baku 2015

Střelec Jiří Lipták v kvalifikaci trapu

Složka: Baku 2015

Střelec David Kostelecký zahájil kvalifikaci trapu

Složka: Baku 2015

Střelci Jakub Tomeček a Jan Sychra

Složka: Baku 2015

Střelec David Lipták

Složka: Baku 2015

Střelec David Lipták zahájil kvalifikaci trapu

Složka: Baku 2015

Nikola Mazurová během finále vzduchové pistole

Složka: Baku 2015

Nikola Mazurová během finále vzduchové pistole

Složka: Baku 2015

Tereza Přibáňová, střelba - vzduchová pistole na 10m

Složka: Baku 2015

Boxer David Hošek v ringu s Gevorgem Manukianem z Ukrajiny

Složka: Baku 2015

Boxer David Hošek v ringu s Gevorgem Manukianem z Ukrajiny

Složka: Baku 2015

Kanoista Martin Fuksa vybojoval bronzovou medaili v kategorii C1 na 200m

Složka: Baku 2015

Kanoista Martin Fuksa vybojoval bronzovou medaili v kategorii C1 na 200m

Složka: Baku 2015

Plážové volejbalistky Eliška Gálová a Karolína Řeháčková

Složka: Baku 2015

Plážové volejbalistky Eliška Gálová a Karolína Řeháčková

Složka: Baku 2015

Plážové volejbalistky Eliška Gálová a Karolína Řeháčková

Složka: Baku 2015

Plážové volejbalistky Eliška Gálová a Karolína Řeháčková

Složka: Baku 2015

Plážové volejbalistky Eliška Gálová a Karolína Řeháčková

Složka: Baku 2015

Eliška Gálová, plážový volejbal

Složka: Baku 2015

Plážové volejbalistky Eliška Gálová a Karolína Řeháčková

Složka: Baku 2015

Eliška Gálová, plážový volejbal

Složka: Baku 2015

Eliška Gálová a Karolína Řeháčková v zápase proti polskému páru.

Složka: Baku 2015

Střelec Jiří Lipták

Složka: Baku 2015

Střelec Jiří Lipták

Složka: Baku 2015

Diana Žolnerčíková a Martina Jakubšová, plážový volejbal

Složka: Baku 2015

Diana Žolnerčíková a Martina Jakubšová, plážový volejbal

Složka: Baku 2015

Adéla Hanzlíčková proti Henně Johanssonové ze Švédska na Evropských hrách v Baku.

Složka: Baku 2015

Adéla Hanzlíčková (v modrém) proti Gabrielle Sleiszové z Maďarska na Evropských hrách v Baku.

Složka: Baku 2015

Petra Fialová, gymnastika

Složka: Baku 2015

Anna-Mária Kányai, gymnastika

Složka: Baku 2015

Veronika Cenková, gymnastika

Složka: Baku 2015

Veronika Cenková, gymnastika

Složka: Baku 2015

Gymnastky Anna-Mária Kányai, Veronika Cenková a Petra Fialová

Složka: Baku 2015

Stolní tenistka Renata Štrbíková v utkání o bronz proti Ukrajině.

Složka: Baku 2015

Stolní tenistky Hana Matelová a Renata Štrbíková v utkání o bronz proti Ukrajině.

Složka: Baku 2015

Bronzové medaile pro stolní tenistky Hanu Matelovou, Renatu Štrbíkovou a Ivetu Vacenovskou.

Složka: Baku 2015

Kajakář Martin Fuksa získal stříbrnou medaili v kategorii C1 na 1000m

Složka: Baku 2015

Kajakář Martin Fuksa získal stříbrnou medaili v kategorii C1 na 1000m

Složka: Baku 2015

Bronzové medaile pro stolní tenistky Hanu Matelovou, Renatu Štrbíkovou a Ivetu Vacenovskou.

Složka: Baku 2015

Bronzové medaile pro stolní tenistky Hanu Matelovou, Renatu Štrbíkovou a Ivetu Vacenovskou.

Složka: Baku 2015

Radost českého týmu stolních tenistek ze zisku bronzových medailí.

Složka: Baku 2015

Stolní tenistky Hana Matelová a Renata Štrbíková v boji o bronz proti Ukrajině.

Složka: Baku 2015

Stolní tenistky Hana Matelová a Renata Štrbíková v boji o bronz proti Ukrajině.

Složka: Baku 2015

Stolní tenistka Renata Štrbíková v boji o bronz proti Ukrajině.

Složka: Baku 2015

Stolní tenistka Iveta Vacenovská v boji o bronz proti Ukrajině.

Složka: Baku 2015

Stolní tenistka Iveta Vacenovská v boji o bronz proti Ukrajině.

Složka: Baku 2015

Stolní tenistka Iveta Vacenovská v boji o bronz proti Ukrajině.

Složka: Baku 2015

Gymnasta Martin Konečný

Složka: Baku 2015

Martin Fuksa na stupních vítězů

Složka: Baku 2015

Stolní tenistka Iveta Vacenovská v boji o bronz proti Ukrajině.

Složka: Baku 2015

Stolní tenistka Iveta Vacenovská v boji o bronz proti Ukrajině.

Složka: Baku 2015

Stolní tenistka Iveta Vacenovská v boji o bronz proti Ukrajině.

Složka: Baku 2015

Stolní tenistka Iveta Vacenovská v zápase proti Německu.

Složka: Baku 2015

Stolní tenistka Iveta Vacenovská v zápase proti Německu.

Složka: Baku 2015

Stolní tenistka Iveta Vacenovská v zápase proti Německu.

Složka: Baku 2015

Stolní tenistka Iveta Vacenovská v zápase proti Německu.

Složka: Baku 2015

Stolní tenistka Iveta Vacenovská v zápase proti Německu.

Složka: Baku 2015

Veronika Mišková, karate

Složka: Baku 2015

Veronika Mišková, karate

Složka: Baku 2015

Veronika Mišková, karate

Složka: Baku 2015

Veronika Mišková, karate

Složka: Baku 2015

Jitka Šimáková, triatlon

Složka: Baku 2015

Petra Kuříková, triatlon

Složka: Baku 2015

Petra Kuříková, triatlon

Složka: Baku 2015

Hana Matelová (vpravo) a Renata Štrbíková, stolní tenis

Složka: Baku 2015

Iveta Vacenovská, stolní tenis

Složka: Baku 2015

Iveta Vacenovská ve čtvrtfinále proti Francii.

Složka: Baku 2015

Iveta Vacenovská ve čtvrtfinále proti Francii.

Složka: Baku 2015

Iveta Vacenovská ve čtvrtfinále proti Francii.

Složka: Baku 2015

Kajakář Josef Dostál

Složka: Baku 2015

Iveta Vacenovská, stolní tenis

Složka: Baku 2015

Karatistka Veronika Mišková

Složka: Baku 2015

Karate: Veronika Mišková

Složka: Baku 2015

Biker Ondřej Cink

Složka: Baku 2015

Triatlonistka Petra Kuříková (vlevo)

Složka: Baku 2015

Triatlonistka Jitka Šimáková (vpravo)

Složka: Baku 2015

Marie Vlasáková, synchronizované plavání

Složka: Baku 2015

Rychlostní kanoista Martin Fuksa odlétá na Evropské hry do Mingacheviru.

Složka: Baku 2015

Hana Matelová na tréninku v Baku.

Složka: Baku 2015

České stolní tenistky na tréninku

Složka: Baku 2015

Fasování oficiální kolekce pro Baku 2015. Lukáš Krpálek.

Složka: Baku 2015

Fasování oficiální kolekce pro Baku 2015. Lukáš Krpálek.

Složka: Baku 2015

Fasování oficiální kolekce pro Baku 2015. Lukáš Krpálek.

Složka: Baku 2015

Fasování oficiální kolekce pro Baku 2015. Lukáš Krpálek.

Složka: Baku 2015

Fasování oficiální kolekce pro Baku 2015. Lukáš Krpálek.

Složka: Baku 2015

Fasování oficiální kolekce pro Baku 2015. Lukáš Krpálek.

Složka: Baku 2015

Zasedání České olympijské nadace.

Složka: Zasedání ČON: říjen 2014

Rychlostní kanoisté Jan Štěrba a Lukáš Trefil.

Složka: Zasedání ČON: říjen 2014

Lucie Hradecká na zasedání České olympijské nadace.

Složka: Zasedání ČON: říjen 2014

David Svoboda na zasedání České olympijské nadace

Složka: Zasedání ČON: říjen 2014

David Svoboda při Sazka Olympijském víceboji

Složka: Sazka Olympijský víceboj

Složka: Rugby

Složka: Rugby

Složka: Rugby

Složka: Rugby

Složka: Rugby

Složka: Rugby

Kajakářka Amálie Hilgertová

Složka: YOG 2014

Kanoistka Martina Satková získala stříbro ve vodním slalomu

Složka: YOG 2014

Barbora Prudková a Nikola Nosková na Olympijských hrách mládeže 2014

Složka: YOG 2014

Barbora Prudková a Nikola Nosková na Olympijských hrách mládeže 2014

Složka: YOG 2014

Barbora Prudková a Nikola Nosková na Olympijských hrách mládeže 2014

Složka: YOG 2014

Cyklistický závod dívek: Barbora Prudková a Nikola Nosková.

Složka: YOG 2014

Andrea Zemanová

Klára Moravcová, běh na lyžích

Michal Rozsíval, lední hokej

Martin Hanzal, lední hokej

Michael Frolík, lední hokej

Jan Matura, skoky na lyžích

Šárka Pančochová, snowboarding, slopestyle

Ester Ledecká, snowboarding, paralelní slalom

Tomáš Portyk, severská kombinace

Aleš Razým, běh na lyžích

Eva Nývltová (Vrabcová), běh na lyžích

Petra Nováková, běh na lyžích

Karolína Grohová, běh na lyžích

Kateřina Pauláthová, alpské lyžování

Klára Křížová, alpské lyžování

Martin Vráblík, alpské lyžování

Filip Trejbal, alpské lyžování

Kryštof Krýzl, alpské lyžování

Tereza Vaculíková, akrobatické lyžování, jízda v boulích

Elizaveta Ukolova, krasobruslení

Tomáš Verner, krasobruslení

Jitka Landová, biatlon

Veronika Vítková, biatlon

Gabriela Soukalová, biatlon

Michal Krčmář, biatlon

Ondřej Moravec, biatlon

Tomáš Slavík, severská kombinace

Eva Samková, snowboarding, snowboardcross

Emil Novák, snowboarding, snowboardcross

Petr Novák, běh na lyžích

Petr Novák, běh na lyžích

Martina Dubovská, alpské lyžování

Vendula Kotenová, saně

Ondřej Hyman, saně

Lukáš Brož, saně

Antonín Brož, saně

Vojtěch Loudín, short-track

Jan Vrba, boby

Michal Vacek, boby

Dominik Suchý, boby

Dominik Dvořák, boby

Marek Skála, akrobatické lyžování, slopestyle

Nikol Kučerová, akrobatické lyžování, skicross

Eva Puskarčíková, biatlon

Jakub Voráček, lední hokej

Vladimír Sobotka, lední hokej

Tomáš Plekanec, lední hokej

Ondřej Palát, lední hokej

Jiří Novotný, lední hokej

Petr Nedvěd, lední hokej

Milan Michálek, lední hokej

David Krejčí, lední hokej

Aleš Hemský, lední hokej

Martin Hanzal, lední hokej

Michael Frolík, lední hokej

Roman Červenka, lední hokej

Ladislav Šmíd, lední hokej

Michal Rozsíval, lední hokej

Zbyněk Michálek, lední hokej

Lukáš Krajíček, lední hokej

Lukáš Krajíček, lední hokej

Radko Gudas, lední hokej

Michal Barinka, lední hokej

Alexander Salák, lední hokej

Ondřej Pavelec, lední hokej

Jakub Kovář, lední hokej

Lea Johanidesová, biatlon

Tomáš Krupčík, biatlon

Šárka Pančochová

Složka: Soči 2014

Šárka Pančochová

Složka: Soči 2014

Šárka Pančochová

Složka: Soči 2014

Šárka Pančochová

Složka: Soči 2014

Šárka Pančochová

Složka: Soči 2014

Šárka Pančochová

Složka: Soči 2014

Šárka Pančochová

Složka: Soči 2014

Vendula Kotenová

Složka: Soči 2014

Martin Vráblík

Složka: Soči 2014

Ester Ledecká v paralelním slalomu

Složka: Soči 2014

Ester Ledecká

Složka: Soči 2014

Tomáš Kraus

Složka: Soči 2014

Tereza Vaculíková

Složka: Soči 2014

Nikola Sudová

Složka: Soči 2014

Nikola Sudová při jízdě v boulích

Složka: Soči 2014

Šárka Strachová

Složka: Soči 2014

Kryštof Krýzl

Složka: Soči 2014

Klára Křížová

Složka: Soči 2014

Martina Dubovská

Složka: Soči 2014

Ondřej Bank v cíli

Složka: Soči 2014

Ondřej Bank

Složka: Soči 2014

Ondřej Bank

Složka: Soči 2014

Jan Matura

Složka: Soči 2014

Jan Matura

Složka: Soči 2014

Roman Koudelka

Složka: Soči 2014

Jan Matura

Složka: Soči 2014

Roman Koudelka

Složka: Soči 2014

Antonín Hájek na nájezdu

Složka: Soči 2014

Jakub Janda

Složka: Soči 2014

Čtyřbob českého týmu.

Složka: Soči 2014

Český dvojbob na trati v Soči

Složka: Soči 2014

Jan Vrba a Michal Vacek po startu dvojbobu

Složka: Soči 2014

Český dvojbob Michal Vacek, Jan Vrba

Složka: Soči 2014

Eva Samková

Složka: Soči 2014

Eva Samková přichází na medailový ceremoniál

Složka: Soči 2014

Eva Samková

Složka: Soči 2014

Eva Samková

Složka: Soči 2014

Olympijská vítězka Eva Samková

Složka: Soči 2014

Cílový skok zlaté Evy Samkové

Složka: Soči 2014

Obrovská radost olympijské vítězky Evy Samkové

Složka: Soči 2014

Eva Samková v cíli

Složka: Soči 2014

Radost Evy Samkové po závodě a letící prkno.

Složka: Soči 2014

Eva Samková při závodě

Složka: Soči 2014

Krasobruslař Tomáš Verner s prezidentem Milošem Zemanem v jídelně

Složka: Soči 2014

Elizaveta Ukolová čeká na hodnocení

Složka: Soči 2014

Elizaveta Ukolová

Složka: Soči 2014

Nejmladší účastnice české olympijské výpravy Elizaveta Ukolová

Složka: Soči 2014

Elizaveta Ukolová

Složka: Soči 2014

Michal Březina

Složka: Soči 2014

Michal Březina

Složka: Soči 2014

Loučení Tomáše Vernera po poslední volné jízdě

Složka: Soči 2014

Tomáš Verner

Složka: Soči 2014

Tomáš Verner

Složka: Soči 2014

Martina Sáblíková s trenérem Petrem Novákem

Složka: Soči 2014

Martina Sáblíková při závodě

Složka: Soči 2014

Zlatá Martina Sáblíková na stupních vítězů

Složka: Soči 2014

Medaile Martiny Sáblíkové

Složka: Soči 2014

Olympijská vítězka Martina Sáblíková

Složka: Soči 2014

Martina Sáblíková

Složka: Soči 2014

Martina Sáblíková

Složka: Soči 2014

Olympijská vítězka Martina Sáblíková

Složka: Soči 2014

Martina Sáblíková

Složka: Soči 2014

Martina Sáblíková s trenérem Petrem Novákem před závodem

Složka: Soči 2014

Martina Sáblíková

Složka: Soči 2014

Martina Sáblíková

Složka: Soči 2014

Martina Sáblíková

Složka: Soči 2014

Karolína Erbanová

Složka: Soči 2014

Kateřina Erbanová na startu závodu na 1000m

Složka: Soči 2014

Kateřina Novotná při setkání s prezidentem Milošem Zemanem v Soči

Složka: Soči 2014

Kateřina Novotná v závodě

Složka: Soči 2014

Kateřina Novotná

Složka: Soči 2014

Kateřina Novotná

Složka: Soči 2014

Petr Novák

Složka: Soči 2014

Oprávněná medailová radost Ondřeje Moravce

Složka: Soči 2014

Bronzový Jaroslav Soukup při květinovém ceremoniálu

Složka: Soči 2014

Bronzový medailista Jaroslav Soukup

Složka: Soči 2014

Jaroslav Soukup

Složka: Soči 2014

Jitka Landová

Složka: Soči 2014

Jaroslav Soukup při závodě

Složka: Soči 2014

Gabriela Soukalová a střelba vleže

Složka: Soči 2014

Veronika Vítková na střelnici

Složka: Soči 2014

Veronika Vítková

Složka: Soči 2014

Veronika Vítková přijíždí do cíle

Složka: Soči 2014

Eva Puskarčíková

Složka: Soči 2014

Veronika Vítková

Složka: Soči 2014

Gabriela Soukalová

Složka: Soči 2014

Veronika Vítková

Složka: Soči 2014

Gabriela Soukalová

Složka: Soči 2014

Lukáš Bauer (vpředu) a Petr Novák

Složka: Soči 2014

Martin Jakš

Složka: Soči 2014

Aleš Razým

Složka: Soči 2014

Dušan Kožíšek

Složka: Soči 2014

Dušan Kožíšek

Složka: Soči 2014

Lukáš Bauer

Složka: Soči 2014

Lukáš Bauer

Složka: Soči 2014

Lukáš Bauer

Složka: Soči 2014

Lukáš Bauer na startu závodu na 15 km

Složka: Soči 2014

Ondřej Moravec

Složka: Soči 2014

Ondřej Moravec

Složka: Soči 2014

Ondřej Moravec

Složka: Soči 2014

Ondřej Moravec

Složka: Soči 2014

Snowboardistka Šárka Pančochová

Složka: Soči 2014

Nikola Sudová

Složka: Soči 2014

Nikola Sudová v horské vesnici

Složka: Soči 2014

Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny

Složka: Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny

Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny

Složka: Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny

Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny

Složka: Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny

Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny

Složka: Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny

Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny

Složka: Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny

Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny

Složka: Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny

Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny

Složka: Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny

Složka: Zlaté medaile

Složka: Zlaté medaile

Složka: Zlaté medaile

Pavel Vrba

Jiří Tkadlec

Jan Svoboda

Miroslav Soukup

Zdeněk Skružný (potápění)

Zdeněk Skružný (florbal)

Jiří Seidl

Přemysl Panuška

Josef Paleček

Aleš Novák

Petr Němec

Slavomír Lener

Jakub Kozelský

Martin Kafka

Michal Ježdík

Jaroslav Hřebík

Svatopluk Henke

Zdeněk Haník

Alois Hadamczik

Vladimír Haber

Dušan Fitzel

Jakub Dovalil

Aleš Čvančara

Václav Černý

Josef Csaplár

Martina Blažková

Lubor Blažek

Michal Barda

Vojtěch Albrecht

Antonín Plachý

Viktor Zapletal

Karel Gut, Vladimír Martinec

Složka: Síň slávy Unie profesionálních trenérů 2013

Vavřinec Hradilek při rozhovoru.

Složka: Sazka novým partnerem českých olympioniků

Vavřinec Hradilek rozdával skvělou náladu pocelou dobu akce.

Složka: Sazka novým partnerem českých olympioniků

Gabriela Soukalová, ceny fair play

Složka: Ceny fair play

Při předávání cen fair play vystoupila i biatlonistka Gabriela Soukalová

Složka: Ceny fair play

Gabriela Soukalová, biatlon

Složka: Ceny fair play

Hlavní cena fair play pro Jana Kodeše

Složka: Ceny fair play

Jan Kodeš s cenou fair play

Složka: Ceny fair play

Petr Lacina a Lukáš Krpálek

Složka: Unie profesionálních trenérů

Petr Němec

Složka: Unie profesionálních trenérů

Petr Němec

Složka: Unie profesionálních trenérů

Petr Němec

Složka: Unie profesionálních trenérů

Petr Němec

Složka: Unie profesionálních trenérů

Ondřej Synek, skif

Ondřej Synek, skif

Bára Špotáková před novináři

Miloslava Rezková s trenérem

Dana a Emil Zátopkovi

svatba Olgy Fikotové

Hans Zdražila

Věra Čáslavská

Jan Micka, plavání

Složka: Sportovci - profilové fotky Londýn 2012

Natálie Dianová na LOH v Londýně

Složka: Londýn 2012

Natálie Dianová na LOH v Londýně

Složka: Londýn 2012

Natálie Dianová na LOH v Londýně

Složka: Londýn 2012

Natálie Dianová na LOH v Londýně

Složka: Londýn 2012

Jakub Tomeček při odletu na LOH v Londýně

Složka: Londýn 2012

Lenka Háječková a Hana Klapalová na OH v Londýně, plážový volejbal

Složka: Londýn 2012

Lenka Háječková a Hana Klapalová na OH v Londýně, plážový volejbal

Složka: Londýn 2012

Lenka Háječková a Hana Klapalová na OH v Londýně, plážový volejbal

Složka: Londýn 2012

Lenka Háječková a Hana Klapalová na OH v Londýně, plážový volejbal

Složka: Londýn 2012

plážový volejbal na OH v Londýně

Složka: Londýn 2012

Zdeněk Chládek, box

Složka: Londýn 2012

Zdeněk Chládek, box

Složka: Londýn 2012

Zdeněk Chládek, box

Složka: Londýn 2012

Zdeněk Chládek, box

Složka: Londýn 2012

Iveta Vacenovská, stolní tenis

Složka: Londýn 2012

Kristína Gavnholt na OH v Londýně, badminton

Složka: Londýn 2012

Kristína Gavnholt na OH v Londýně, badminton

Složka: Londýn 2012

Kristína Gavnholt na OH v Londýně, badminton

Složka: Londýn 2012

Denis Špička, dráhová cyklistika

Složka: Londýn 2012

Denis Špička, dráhová cyklistika

Složka: Londýn 2012

Denis Špička, dráhová cyklistika

Složka: Londýn 2012

Ondřej Polívka v Londýně, moderní pětiboj

Složka: Londýn 2012

Ondřej Polívka v Londýně, moderní pětiboj

Složka: Londýn 2012

Ondřej Polívka v Londýně, moderní pětiboj

Složka: Londýn 2012

Ondřej Polívka (vlevo) a David Svoboda na OH v Londýně, moderní pětiboj

Složka: Londýn 2012

Barbora Závodová v Londýně, plavání

Složka: Londýn 2012

Barbora Závodová v Londýně, plavání

Složka: Londýn 2012

Barbora Závodová v Londýně, plavání

Složka: Londýn 2012

Ondřej Cink na OH v Londýně, horská kola

Složka: Londýn 2012

Ondřej Cink na OH v Londýně, horská kola

Složka: Londýn 2012

Ondřej Cink na OH v Londýně, horská kola

Složka: Londýn 2012

Ondřej Cink na OH v Londýně, horská kola

Složka: Londýn 2012

Lenka Hyková - Marušková na OH v Londýně, střelba

Složka: Londýn 2012

Lenka Hyková - Marušková na OH v Londýně, střelba

Složka: Londýn 2012

Lenka Hyková - Marušková

Složka: Londýn 2012

David Vála na OH v Londýně, zápas

Složka: Londýn 2012

David Vála na OH v Londýně, zápas

Složka: Londýn 2012

David Vála na OH v Londýně, zápas

Složka: Londýn 2012

David Vála na OH v Londýně, zápas

Složka: Londýn 2012

David Vála na OH v Londýně, zápas

Složka: Londýn 2012

David Vála na OH v Londýně, zápas

Složka: Londýn 2012

Jan Škarnitzl na OH v Londýně, horská kola

Složka: Londýn 2012

Jan Škarnitzl na OH v Londýně, horská kola

Složka: Londýn 2012

Simona Baumrtová, plavání

Složka: Londýn 2012

Simona Baumrtová, plavání

Složka: Londýn 2012

Aneta Hladíková, bmx

Složka: Londýn 2012

Aneta Hladíková (52) a Romana Labounková (3), bmx

Složka: Londýn 2012

Další výsledky »

  • Parašutisté
  • Video
    COACH III Karolína Kříženecká - Ženský sport I
  • Křest životopisného díla Dany a Emila Zátopkových. © Jan Malý
  • Křest životopisného díla Dany a Emila Zátopkových. © Jan Malý
  • Dětský den před Quadriem. © Jan Malý
  • Zahájení výstavy olympijských fotografií v Praze na Andělu.
  • Zahájení výstavy olympijských fotografií v Praze na Andělu.
  • Zahájení výstavy olympijských fotografií v Praze na Andělu.
  • Zahájení výstavy olympijských fotografií v Praze na Andělu. (Kateřina Neumannová)
  • Zahájení výstavy olympijských fotografií v Praze na Andělu. (Jiří Kejval)
  • Zahájení výstavy olympijských fotografií v Praze na Andělu.
  • Zahájení výstavy olympijských fotografií v Praze na Andělu. (Roman Šebrle)
  • Nick Littlehales has improved athletic performance by sleeping
  • Ivan Lendl showed on the tennis court that talent is not everything, and now he is a successful coach.
  • Michal Jezdik is one of top basketball coaches in the Czech Republic
  • Gerard Houllier led several top football clubs as a manager
  • Lékař Jiří Neumann.
  • Odlet Českého olympijského týmu do 18 let na Evropský olympijský festival 2015 v Tbilisi. © Josef Dvořák
  • Odlet Českého olympijského týmu do 18 let na Evropský olympijský festival 2015 v Tbilisi. © Josef Dvořák
  • Odlet Českého olympijského týmu do 18 let na Evropský olympijský festival 2015 v Tbilisi. © Josef Dvořák
  • Odlet Českého olympijského týmu do 18 let na Evropský olympijský festival 2015 v Tbilisi. © Josef Dvořák
  • Odlet Českého olympijského týmu do 18 let na Evropský olympijský festival 2015 v Tbilisi. © Josef Dvořák
  • Odlet Českého olympijského týmu do 18 let na Evropský olympijský festival 2015 v Tbilisi. © Josef Dvořák
  • Odlet Českého olympijského týmu do 18 let na Evropský olympijský festival 2015 v Tbilisi. © Josef Dvořák
  • Předávání Ceny Jiřího Stanislava Gutha-Jarkovského
  • Kristýna Kolocová a Markéta Sluková
  • McDonald´s Olympic Hopefuls
  • Bikrosařka Aneta Hladíková získala bronzovou medaili © Getty Images
  • Jakub Ječmínek (v bílém) v týmové soutěži judistů © Getty Images
  • Jaromír Musil (v bílém) v týmové soutěži judistů © Getty Images
  • Alexandr Jurečka (v bílém) v týmové soutěži judistů © Getty Images
  • Michal Horák (v bílém) v týmové soutěži judistů © Getty Images
  • Jaromír Musil (v bílém) v týmové soutěži judistů © Getty Images
  • Finálový souboj Lukáše Krpálka s Nizozemcem Henkem Grolem © ČOV
  • Finálový souboj Lukáše Krpálka s Nizozemcem Henkem Grolem © ČOV
  • Finálový souboj Lukáše Krpálka s Nizozemcem Henkem Grolem © ČOV
  • Finálový souboj Lukáše Krpálka s Nizozemcem Henkem Grolem © ČOV
  • Judista Lukáš Krpálek po vítězném semifinále © ČOV
  • Judista Lukáš Krpálek po vítězném semifinále © ČOV
  • Judista Alexander Jurečka (v bílém) © ČOV
  • Judista Alexander Jurečka (v bílém) © ČOV
  • Judista Michal Horák (v bílém) © ČOV
  • Judista Michal Horák (v bílém) © ČOV
  • Judista David Klammert (v bílém) © ČOV
  • Judista David Klammert (v bílém) © ČOV
  • Judista Lukáš Krpálek získal na Evropských hrách stříbro © Getty Images
  • Judista Lukáš Krpálek získal na Evropských hrách stříbro © Getty Images
  • Judista Lukáš Krpálek si jde pro stříbrnou medaili z Evropských her © Getty Images
  • Judista Lukáš Krpálek ve finále Evropských her bojuje s Nizozemcem Henkem Grolem © Getty Images
  • Judista Lukáš Krpálek ve finále Evropských her bojuje s Nizozemcem Henkem Grolem © Getty Images
  • Judista Lukáš Krpálek ve finále Evropských her bojuje s Nizozemcem Henkem Grolem © Getty Images
  • Plavec Marek Osina v polohovém závodě © Getty Images
  • Lukáš Krpálek v semifinále proti Cyrillu Maretovi z Francie © Getty Images
  • Lukáš Krpálek ve čtvrfinále s Belgičanem Nikiforovem © Getty Images
  • Lukáš Krpálek ve čtvrfinále s Belgičanem Nikiforovem © Getty Images
  • Judista Lukáš Krpálek v osmifinále (v bílém) © Getty Images
  • Judista Lukáš Krpálek v osmifinále (v bílém) © Getty Images
  • Judista Lukáš Krpálek v osmifinále (v bílém) © Getty Images
  • Judista David Klammert (v bílém) © Getty Images
  • Judista David Klammert (v bílém) © Getty Images
  • Judista David Klammert (v bílém) © Getty Images
  • Romana Labounková, BMX © Getty Images
  • Aneta Hladíková (vlevo), BMX © Getty Images
  • Jaromír Musil, judo © ČOV
  • Jaromír Musil, judo © ČOV
  • Jaromír Musil, judo © ČOV
  • Jaromír Musil, judo © ČOV
  • Judista Jaromír Ježek © ČOV
  • Judista Jaromír Ježek © ČOV
  • Judista Jaromír Ježek © ČOV
  • Judista Jaromír Ježek © ČOV
  • Jakub Ječmínek, judo © ČOV
  • Jakub Ječmínek, judo © ČOV
  • Jakub Ječmínek, judo © ČOV
  • Jakub Ječmínek, judo © ČOV
  • Jakub Ječmínek, judo © ČOV
  • Judistka Alena Eiglová © ČOV
  • Judistka Alena Eiglová © ČOV
  • Judistka Alena Eiglová © ČOV
  • Judistka Alena Eiglová © ČOV
  • Jan Švub, BMX © ČOV
  • Jan Švub, BMX © ČOV
  • Romana Labounková, BMX © ČOV
  • Aneta Hladíková, BMX © ČOV
  • Jan Švub, BMX © Getty Images
  • Aneta Hladíková, BMX © Getty Images
  • Petr Koukal po čtvrtfinále s Němcem Dieterem Domkem © Getty Images
  • Petr Koukal ve čtvrtfinále s Němcem Dieterem Domkem © Getty Images
  • Petr Koukal ve čtvrtfinále s Němcem Dieterem Domkem © Getty Images
  • Petr Koukal ve čtvrtfinále s Němcem Dieterem Domkem © Getty Images
  • Judista Jaromír Musil v modrém proti Gasperu Jermanovi ze Slovinska © Getty Images
  • Michaela Trnková, 100m znak © Getty Images
  • Tomáš Franta, 50m znak © Getty Images
  • Marek Osina, 50m znak © Getty Images
  • Dominika Geržová, 50m volným způsobem © Getty Images
  • Judista Pavel Petřikov v modrém © ČOV
  • Judista Pavel Petřikov v modrém © ČOV
  • Šermířka Klára Hanzlíková © ČOV
  • Fleretista Alexaner Choupenitch (vlevo) © ČOV
  • Fleretista Alexaner Choupenitch (vlevo) © ČOV
  • Tyčkař Jaroslav Bába zavítal do Baku na exhibici © Getty Images
  • Výškař Jaroslav Bába zavítal do Baku na exhibici © Getty Images
  • Badmintonistka Kristína Gavnholt v osmifinálovém utkání proti Belgičance Lianne Tan © Getty Images
  • Badmintonistka Kristína Gavnholt v osmifinálovém utkání proti Belgičance Lianne Tan © Getty Images
  • Tereza Vorlová v zápase proti Belgičankám © Getty Images
  • Kateřina Zavázalová v zápase proti Belgičankám © Getty Images
  • Tyčkařka Romana Maláčová © Getty Images
  • Skokan o tyči Michal Balner překonal český rekord 582cm © Getty Images
  • Plavkyně Barbora Seemanová © ČOV
  • Plavkyně Barbora Seemanová © ČOV
  • Plavkyně Barbora Seemanová © ČOV
  • Plavec Josef Moser © ČOV
  • Plavec Marek Osina © ČOV
  • Plavec Marek Osina © ČOV
  • Plavec Marek Osina © ČOV
  • Andrea Bímová (vlevo), šerm © ČOV
  • Andrea Bímová, šerm © ČOV
  • Andrea Bímová, šerm © ČOV
  • Basketbalisté 3x3 v utkání proti Andoře © ČOV
  • Jan Tomanec, basketbal 3x3 © ČOV
  • Roman Zachrla, basketbal 3x3 © ČOV
  • Tereza Vorlová v utkání proti Belgičankám © ČOV
  • Tereza Vorlová v utkání proti Belgičankám © ČOV
  • Veronika Vlková v utkání proti Belgičankám © ČOV
  • High-fiive basketbalistek 3x3 Romany Stehlíkové a Kateřiny Zavázalové © ČOV
  • Badmintonistka Kateřina Tomalová v zápase proti Španělkám © ČOV
  • Badmintonistky Šárka Křížková (vlevo) a Kateřina Tomalová v zápase proti Španělkám © ČOV
  • Badmintonistky Šárka Křížková (vlevo) a Kateřina Tomalová v zápase proti Španělkám © ČOV
  • Badmintonistka Kateřina Tomalová v zápase proti Španělkám © ČOV
  • Plavec Tomáš Franta © ČOV
  • Plavec Marek Osina © ČOV
  • Plavkyně Barbora Seemanová © ČOV
  • Plavkyně Michaela Trnková © ČOV
  • Plavkyně Michaela Trnková © ČOV
  • Plavkyně Anna-Marie Benešová © ČOV
  • Plavkyně Anna-Marie Benešová © ČOV
  • Plavkyně Edita Chrápavá © ČOV
  • Plavkyně Edita Chrápavá © ČOV
  • Veronika Vlková v zápase basketbalistek 3x3 proti Ukrajině © ČOV
  • Basketbalistky Zavázalová, Vorlová a Stehlíková proti Ukrajině © ČOV
  • Romana Stehlíková v zápase basketbalistek 3x3 proti Ukrajině © ČOV
  • Tereza Vorlová v zápase basketbalistek 3x3 proti Ukrajině © ČOV
  • Tereza Vorlová v zápase basketbalistek 3x3 proti Ukrajině © ČOV
  • České basketbalistky 3x3 v zápase proti Ukrajině © ČOV
  • Marek Osina, rozplavba znak muži na 100m © Getty Images
  • Marek Osina, rozplavba znak muži na 100m © Getty Images
  • Marek Osina, rozplavba znak muži na 100m © Getty Images
  • Badmintonista Petr Koukal v utkání s Emrem Vuralem z Turecka © Getty Images
  • Badmintonista Petr Koukal v utkání s Emrem Vuralem z Turecka © Getty Images
  • Badmintonista Petr Koukal v utkání s Emrem Vuralem z Turecka © Getty Images
  • Plážový volejbalista a bronzový medailista Jan Hadrava po příletu z Evropských her © ČOV
  • Plážový volejbalisté Přemysl Kubala a Jan Hadrava s trenérem Leošem Vinterem a bronzovými medailemi © ČOV
  • Plážový volejbalisté Přemysl Kubala a Jan Hadrava s bronzovými medailemi © ČOV
  • Bronzový cyklista Petr Vakoč © ČOV
  • Bronzové stolní tenistky Iveta Vacenovská, Hana Matelová a Renata Štrbíková © ČOV
  • Návrat českých gymnastek © ČOV
  • Na sportovce čekalo v Praze při příletu "krásné" počaší © ČOV
  • Badmintonistka Alžběta Bášová v utkání smíšených dvojic © ČOV
  • Badmintonista Petr Koukal porazil Srba Igora Bjelana © ČOV
  • Badmintonista Petr Koukal porazil Srba Igora Bjelana © ČOV
  • Badmintonista Petr Koukal porazil Srba Igora Bjelana © ČOV
  • Badmintonista Onřej Kopřiva © ČOV
  • Pavel Florián a Ondřej Kopřiva (na síti) v akci proti Portufalcům © ČOV
  • Pavel Florián (na síti) a Ondřej Kopřiva v akci proti Portufalcům © ČOV
  • Pavel Florián (na síti) a Ondřej Kopřiva v akci proti Portufalcům © ČOV
  • badmintonistka Kristína Gavnholt © ČOV
  • badmintonistka Kristína Gavnholt © ČOV
  • badmintonistka Kristína Gavnholt © ČOV
  • badmintonistka Kristína Gavnholt © Getty Images
  • badmintonistka Kristína Gavnholt © Getty Images
  • badmintonistka Kristína Gavnholt © Getty Images
  • Plážoví volejbalisté Jan Hadrava a Přemysl Kubala s bronzovými medailemi na krku © Getty Images
  • Plážoví volejbalisté Jan Hadrava a Přemysl Kubala s bronzovými medailemi na krku © Getty Images
  • Jan Hadrava a Přemysl Kubala se radují ze zisku bronzových medailí © Getty Images
  • Jan Hadrava a Přemysl Kubala se radují ze zisku bronzových medailí © Getty Images
  • Jan Hadrava a Přemysl Kubala v zápase o bronz © Getty Images
  • Jan Hadrava v boji o bronz © Getty Images
  • Přemysl Kubala v boji o bronz © Getty Images
  • Přemysl Kubala v boji o bronz © Getty Images
  • Bronzový cyklista Petr Vakoč © ČOV
  • Bronzový cyklista Petr Vakoč © ČOV
  • Bronzový cyklista Petr Vakoč © ČOV
  • Čeští cyklisté v akci © ČOV
  • Čeští cyklisté v akci © ČOV
  • Čeští cyklisté v akci © ČOV
  • Bronzový cyklista Petr Vakoč © ČOV
  • Bronzový cyklista Petr Vakoč © ČOV
  • Cyklistka Barbora Průdková © ČOV
  • Plážoví volejbalisté Přemysl Kubala a Jan Hadrava při zápase o bronz © Getty Images
  • Plážoví volejbalisté Přemysl Kubala a Jan Hadrava při zápase o bronz © Getty Images
  • Skeetař Jakub Tomeček © Getty Images
  • Cyklista Petr Vakoč si na Evropských hrách dojel pro bronzovou medaili © Getty Images
  • Cyklista Petr Vakoč si na Evropských hrách dojel pro bronzovou medaili © Getty Images
  • Cyklista Petr Vakoč si na Evropských hrách dojel pro bronzovou medaili © Getty Images
  • Jan Hadrava v semifinále Evropských her © Getty Images
  • Jan Hadrava v semifinále Evropských her © Getty Images
  • Přemysl Kubala v semifinále Evropských her © Getty Images
  • Přemysl Kubala v semifinále Evropských her © Getty Images
  • Cyklista Alois Kaňkovský před silničním závodem © Getty Images
  • Přemysl Kubala a Jan Hadrava se radují z postupu do semifinále na Evropských hrách © Getty Images
  • Přemysl Kubala a Jan Hadrava se radují z postupu do semifinále na Evropských hrách © Getty Images
  • Jan Hadrava ve čtvrtfinále plážového volejbalu © Getty Images
  • Jan Hadrava ve čtvrtfinále plážového volejbalu © Getty Images
  • Osmifinále boxu a Martina Schmoranzová v modrém © ČOV
  • Osmifinále boxu a Martina Schmoranzová v modrém © ČOV
  • Barbora Průdková, silniční cyklistika © ČOV
  • Skeet ženy - Libuše Jahodová v kvalifikaci © Getty Images
  • Skeet muži - Jan Sychra v kvalifikaci © Getty Images
  • Skeet muži - Jan Sychra v kvalifikaci © Getty Images
  • Skeet muži - Jan Sychra v kvalifikaci © Getty Images
  • Skeet muži - Jan Sychra v kvalifikaci © Getty Images
  • Skeet muži - Jakub Tomeček © Getty Images
  • Skeet muži - Jakub Tomeček © Getty Images
  • Skeet muži - Jakub Tomeček © Getty Images
  • V modrém nastoupila do osmifinále boxu Martina Schmoranzová © Getty Images
  • V modrém nastoupila do osmifinále boxu Martina Schmoranzová © Getty Images
  • V modrém nastoupila do osmifinále boxu Martina Schmoranzová © Getty Images
  • V modrém nastoupila do osmifinále boxu Martina Schmoranzová © Getty Images
  • Tereza Přibáňová, sportovní pistole © Getty Images
  • Tereza Přibáňová, sportovní pistole © Getty Images
  • Přemysl Kubala, plážový volejbal © ČOV
  • Přemysl Kubala, plážový volejbal © ČOV
  • Petra Trdličková, kvalifikace sportovní pistole © ČOV
  • Tereza Přibáňová v kvalifikaci sportovní pistole © ČOV
  • Střelkyně Adéle Sýkorová v kvalifikaci malořážky © ČOV
  • Střelkyně Nikola Mazurová v kvalifikaci malořážky © ČOV
  • Boxer Daniel Táborský v osmifinále supertěžké váhy nad 91 kg © ČOV
  • Boxer Daniel Táborský v osmifinále supertěžké váhy nad 91 kg © ČOV
  • Boxer Daniel Táborský v osmifinále supertěžké váhy nad 91 kg © ČOV
  • Karolína Řeháčková a Eliška Gálová ve čtvrtfinále plážového volejbalu © ČOV
  • Karolína Řeháčková ve čtvrtfinále plážového volejbalu © ČOV
  • Karolína Řeháčková ve čtvrtfinále plážového volejbalu © ČOV
  • Karolína Řeháčková ve čtvrtfinále plážového volejbalu © ČOV
  • Eliška Gálová ve čtvrtfinále plážového volejbalu © Getty Images
  • Naim Ashhab a Martin Pelc, synchronizované skoky na trampolíně © Getty Images
  • Kanoista Martin Fuksa si přivezl cenné kovy domů © ČOV
  • Kanoista Martin Fuksa si přivezl cenné kovy domů © ČOV
  • Kanoista Martin Fuksa si přivezl cenné kovy domů © ČOV
  • Ondřej Rozsypal (uprostřed), malořážka © ČOV
  • Ondřej Rozsypal, malořážka © ČOV
  • Cyklista Josef Černý při časovce © ČOV
  • Cyklista Josef Černý těsně před časovkou © ČOV
  • Josef Černý se připravuje na svůj start v časovce © ČOV
  • Cyklista Daniel Turek při časovce © ČOV
  • Cyklista Daniel Turek při časovce © ČOV
  • Silniční cyklista Daniel Turek v časovce © Getty Images
  • Silniční cyklistka Zuzana Neckářová v časovce © Getty Images
  • Plážoví volejbalisté Přemysl Kubala a Jan Hadrava v zápase proti týmu z Turecka © Getty Images
  • Plážoví volejbalisté Přemysl Kubala a Jan Hadrava v zápase proti týmu z Turecka © Getty Images
  • Boxer Vít Král v ringu s Dmitrim Tretyakem z Finska © Getty Images
  • Boxer Vít Král v ringu s Dmitrim Tretyakem z Finska © Getty Images
  • Boxer Vít Král v ringu s Dmitrim Tretyakem z Finska © Getty Images
  • Naim Ashhab, kvalifikace skoků na trampolíně © Getty Images
  • Plážoví volejbalisté Robert Kufa a Jan Dumek slaví vítěztví proti domácímu týmu Rudykh - Santos. © Getty Images
  • Plážoví volejbalisté Robert Kufa a Jan Dumek proti domácímu týmu Rudykh - Santos. © Getty Images
  • Plážový volejbalista Robert Kufa © Getty Images
  • Střelec Jiří Lipták v kvalifikaci trapu © Getty Images
  • Střelec Jiří Lipták v kvalifikaci trapu © Getty Images
  • Střelec David Kostelecký zahájil kvalifikaci trapu © ČOV
  • Střelci Jakub Tomeček a Jan Sychra © ČOV
  • Střelec David Lipták © ČOV
  • Střelec David Lipták zahájil kvalifikaci trapu © ČOV
  • Nikola Mazurová během finále vzduchové pistole © ČOV
  • Nikola Mazurová během finále vzduchové pistole © ČOV
  • Tereza Přibáňová, střelba - vzduchová pistole na 10m © Getty Images
  • Boxer David Hošek v ringu s Gevorgem Manukianem z Ukrajiny © Getty Images
  • Boxer David Hošek v ringu s Gevorgem Manukianem z Ukrajiny © Getty Images
  • Kanoista Martin Fuksa vybojoval bronzovou medaili v kategorii C1 na 200m © Getty Images
  • Kanoista Martin Fuksa vybojoval bronzovou medaili v kategorii C1 na 200m © Getty Images
  • Plážové volejbalistky Eliška Gálová a Karolína Řeháčková © ČOV
  • Plážové volejbalistky Eliška Gálová a Karolína Řeháčková © ČOV
  • Plážové volejbalistky Eliška Gálová a Karolína Řeháčková © ČOV
  • Plážové volejbalistky Eliška Gálová a Karolína Řeháčková © ČOV
  • Plážové volejbalistky Eliška Gálová a Karolína Řeháčková © ČOV
  • Eliška Gálová, plážový volejbal © ČOV
  • Plážové volejbalistky Eliška Gálová a Karolína Řeháčková © ČOV
  • Eliška Gálová, plážový volejbal © ČOV
  • Eliška Gálová a Karolína Řeháčková v zápase proti polskému páru. © Markéta Dongres
  • Střelec Jiří Lipták © Getty Images
  • Střelec Jiří Lipták © Getty Images
  • Diana Žolnerčíková a Martina Jakubšová, plážový volejbal © Getty Images
  • Diana Žolnerčíková a Martina Jakubšová, plážový volejbal © Getty Images
  • Adéla Hanzlíčková proti Henně Johanssonové ze Švédska na Evropských hrách v Baku. © Getty Images
  • Adéla Hanzlíčková (v modrém) proti Gabrielle Sleiszové z Maďarska na Evropských hrách v Baku. © Getty Images
  • Petra Fialová, gymnastika © ČOV
  • Anna-Mária Kányai, gymnastika © ČOV
  • Veronika Cenková, gymnastika © ČOV
  • Veronika Cenková, gymnastika © ČOV
  • Gymnastky Anna-Mária Kányai, Veronika Cenková a Petra Fialová © ČOV
  • Stolní tenistka Renata Štrbíková v utkání o bronz proti Ukrajině. © ČOV
  • Stolní tenistky Hana Matelová a Renata Štrbíková v utkání o bronz proti Ukrajině. © ČOV
  • Bronzové medaile pro stolní tenistky Hanu Matelovou, Renatu Štrbíkovou a Ivetu Vacenovskou. © ČOV
  • Kajakář Martin Fuksa získal stříbrnou medaili v kategorii C1 na 1000m © Getty Images
  • Kajakář Martin Fuksa získal stříbrnou medaili v kategorii C1 na 1000m © Getty Images
  • Bronzové medaile pro stolní tenistky Hanu Matelovou, Renatu Štrbíkovou a Ivetu Vacenovskou. © Getty Images
  • Bronzové medaile pro stolní tenistky Hanu Matelovou, Renatu Štrbíkovou a Ivetu Vacenovskou. © Getty Images
  • Radost českého týmu stolních tenistek ze zisku bronzových medailí. © Getty Images
  • Stolní tenistky Hana Matelová a Renata Štrbíková v boji o bronz proti Ukrajině. © Getty Images
  • Stolní tenistky Hana Matelová a Renata Štrbíková v boji o bronz proti Ukrajině. © Getty Images
  • Stolní tenistka Renata Štrbíková v boji o bronz proti Ukrajině. © Getty Images
  • Stolní tenistka Iveta Vacenovská v boji o bronz proti Ukrajině. © Getty Images
  • Stolní tenistka Iveta Vacenovská v boji o bronz proti Ukrajině. © Getty Images
  • Stolní tenistka Iveta Vacenovská v boji o bronz proti Ukrajině. © Getty Images
  • Gymnasta Martin Konečný © Getty Images
  • Martin Fuksa na stupních vítězů © Getty Images
  • Stolní tenistka Iveta Vacenovská v boji o bronz proti Ukrajině. © Getty Images
  • Stolní tenistka Iveta Vacenovská v boji o bronz proti Ukrajině. © Getty Images
  • Stolní tenistka Iveta Vacenovská v boji o bronz proti Ukrajině. © Getty Images
  • Stolní tenistka Iveta Vacenovská v zápase proti Německu. © Getty Images
  • Stolní tenistka Iveta Vacenovská v zápase proti Německu. © ČOV
  • Stolní tenistka Iveta Vacenovská v zápase proti Německu. © ČOV
  • Stolní tenistka Iveta Vacenovská v zápase proti Německu. © ČOV
  • Stolní tenistka Iveta Vacenovská v zápase proti Německu. © ČOV
  • Veronika Mišková, karate
  • Veronika Mišková, karate
  • Veronika Mišková, karate
  • Veronika Mišková, karate
  • Jitka Šimáková, triatlon
  • Petra Kuříková, triatlon
  • Petra Kuříková, triatlon
  • Hana Matelová (vpravo) a Renata Štrbíková, stolní tenis
  • Iveta Vacenovská, stolní tenis
  • Iveta Vacenovská ve čtvrtfinále proti Francii. © Alexandr Kliment
  • Iveta Vacenovská ve čtvrtfinále proti Francii. © Alexandr Kliment
  • Iveta Vacenovská ve čtvrtfinále proti Francii. © Alexandr Kliment
  • Kajakář Josef Dostál © Getty Images
  • Iveta Vacenovská, stolní tenis © Getty Images
  • Karatistka Veronika Mišková © Getty Images
  • Karate: Veronika Mišková © 2015
  • Biker Ondřej Cink © Getty Images
  • Triatlonistka Petra Kuříková (vlevo) © Getty Images
  • Triatlonistka Jitka Šimáková (vpravo) © Getty Images
  • Marie Vlasáková, synchronizované plavání © Getty Images
  • Rychlostní kanoista Martin Fuksa odlétá na Evropské hry do Mingacheviru. © Václav Mudra
  • Hana Matelová na tréninku v Baku. © Getty Images
  • České stolní tenistky na tréninku © Getty
  • Fasování oficiální kolekce pro Baku 2015. Lukáš Krpálek.
  • Fasování oficiální kolekce pro Baku 2015. Lukáš Krpálek.
  • Fasování oficiální kolekce pro Baku 2015. Lukáš Krpálek.
  • Fasování oficiální kolekce pro Baku 2015. Lukáš Krpálek.
  • Fasování oficiální kolekce pro Baku 2015. Lukáš Krpálek.
  • Fasování oficiální kolekce pro Baku 2015. Lukáš Krpálek.
  • Zasedání České olympijské nadace. © Václav Mudra
  • Rychlostní kanoisté Jan Štěrba a Lukáš Trefil. © Václav Mudra
  • Lucie Hradecká na zasedání České olympijské nadace. © Václav Mudra
  • David Svoboda na zasedání České olympijské nadace © Václav Mudra
  • David Svoboda při Sazka Olympijském víceboji © Ubald Rutar
  • Kajakářka Amálie Hilgertová © www.nanking.org
  • Kanoistka Martina Satková získala stříbro ve vodním slalomu © www.nanking.org
  • Barbora Prudková a Nikola Nosková na Olympijských hrách mládeže 2014 © Nanjing2014.org/Xinhua/Zhang Hongxiang
  • Barbora Prudková a Nikola Nosková na Olympijských hrách mládeže 2014 © Nanjing2014.org/Xinhua/Zhang Hongxiang
  • Barbora Prudková a Nikola Nosková na Olympijských hrách mládeže 2014 © Nanjing2014.org/Xinhua/Zhang Hongxiang
  • Cyklistický závod dívek: Barbora Prudková a Nikola Nosková. © Nanjing2014.org/Xinhua/Zhang Hongxiang
  • Andrea Zemanová
  • Klára Moravcová, běh na lyžích
  • Michal Rozsíval, lední hokej © bridgetds
  • Martin Hanzal, lední hokej
  • Michael Frolík, lední hokej
  • Jan Matura, skoky na lyžích © ČOV - Olympic.cz
  • Šárka Pančochová, snowboarding, slopestyle © ČOV - olympic.cz
  • Ester Ledecká, snowboarding, paralelní slalom © ČOV - olympic.cz
  • Tomáš Portyk, severská kombinace © ČOV - olympic.cz
  • Aleš Razým, běh na lyžích © ČOV - olympic.cz
  • Eva Nývltová (Vrabcová), běh na lyžích © ČOV - olympic.cz
  • Petra Nováková, běh na lyžích © ČOV - olympic.cz
  • Karolína Grohová, běh na lyžích © ČOV - olympic.cz
  • Kateřina Pauláthová, alpské lyžování © ČOV - olympic.cz
  • Klára Křížová, alpské lyžování © ČOV - olympic.cz
  • Martin Vráblík, alpské lyžování © ČOV - olympic.cz
  • Filip Trejbal, alpské lyžování © ČOV - olympic.cz
  • Kryštof Krýzl, alpské lyžování © ČOV - olympic.cz
  • Tereza Vaculíková, akrobatické lyžování, jízda v boulích © ČOV - olympic.cz
  • Elizaveta Ukolova, krasobruslení © ČOV - olympic.cz
  • Tomáš Verner, krasobruslení © ČOV - olympic.cz
  • Jitka Landová, biatlon © ČOV - olympic.cz
  • Veronika Vítková, biatlon © ČOV - olympic.cz
  • Gabriela Soukalová, biatlon © ČOV - olympic.cz
  • Michal Krčmář, biatlon © ČOV - olympic.cz
  • Ondřej Moravec, biatlon © ČOV - olympic.cz
  • Tomáš Slavík, severská kombinace © ČOV - olympic.cz
  • Eva Samková, snowboarding, snowboardcross © ČOV - olympic.cz
  • Emil Novák, snowboarding, snowboardcross © ČOV - olympic.cz
  • Petr Novák, běh na lyžích © ČOV - olympic.cz
  • Petr Novák, běh na lyžích © ČOV - olympic.cz
  • Martina Dubovská, alpské lyžování © ČOV - olympic.cz
  • Vendula Kotenová, saně © ČOV - olympic.cz
  • Ondřej Hyman, saně © ČOV - olympic.cz
  • Lukáš Brož, saně © ČOV - olympic.cz
  • Antonín Brož, saně © ČOV - olympic.cz
  • Vojtěch Loudín, short-track © ČOV - olympic.cz
  • Jan Vrba, boby © ČOV - olympic.cz
  • Michal Vacek, boby © ČOV - olympic.cz
  • Dominik Suchý, boby © ČOV - olympic.cz
  • Dominik Dvořák, boby © ČOV - olympic.cz
  • Marek Skála, akrobatické lyžování, slopestyle © ČOV - olympic.cz
  • Nikol Kučerová, akrobatické lyžování, skicross © ČOV - olympic.cz
  • Eva Puskarčíková, biatlon © ČOV - olympic.cz
  • Jakub Voráček, lední hokej © ČOV - olympic.cz
  • Vladimír Sobotka, lední hokej © ČOV - olympic.cz
  • Tomáš Plekanec, lední hokej © ČOV - olympic.cz
  • Ondřej Palát, lední hokej © ČOV - olympic.cz
  • Jiří Novotný, lední hokej © ČOV - olympic.cz
  • Petr Nedvěd, lední hokej © ČOV - olympic.cz
  • Milan Michálek, lední hokej © ČOV - olympic.cz
  • David Krejčí, lední hokej © ČOV - olympic.cz
  • Aleš Hemský, lední hokej © ČOV - olympic.cz
  • Martin Hanzal, lední hokej © ČOV - olympic.cz
  • Michael Frolík, lední hokej © ČOV - olympic.cz
  • Roman Červenka, lední hokej © ČOV - olympic.cz
  • Ladislav Šmíd, lední hokej © ČOV - olympic.cz
  • Michal Rozsíval, lední hokej © ČOV - olympic.cz
  • Zbyněk Michálek, lední hokej © ČOV - olympic.cz
  • Lukáš Krajíček, lední hokej © ČOV - olympic.cz
  • Lukáš Krajíček, lední hokej © ČOV - olympic.cz
  • Radko Gudas, lední hokej © ČOV - olympic.cz
  • Michal Barinka, lední hokej © ČOV - olympic.cz
  • Alexander Salák, lední hokej © ČOV - olympic.cz
  • Ondřej Pavelec, lední hokej © ČOV - olympic.cz
  • Jakub Kovář, lední hokej © ČOV - olympic.cz
  • Lea Johanidesová, biatlon
  • Tomáš Krupčík, biatlon
  • Šárka Pančochová © Herbert Slavík
  • Šárka Pančochová © Herbert Slavík
  • Šárka Pančochová © Herbert Slavík
  • Šárka Pančochová © Herbert Slavík
  • Šárka Pančochová © Herbert Slavík
  • Šárka Pančochová © Herbert Slavík
  • Šárka Pančochová © Herbert Slavík
  • Vendula Kotenová © Herbert Slavík
  • Martin Vráblík © Herbert Slavík
  • Ester Ledecká v paralelním slalomu © Herbert Slavík
  • Ester Ledecká © Herbert Slavík
  • Tomáš Kraus © Herbert Slavík
  • Tereza Vaculíková © Herbert Slavík
  • Nikola Sudová © Herbert Slavík
  • Nikola Sudová při jízdě v boulích © Herbert Slavík
  • Šárka Strachová © Herbert Slavík
  • Kryštof Krýzl © Herbert Slavík
  • Klára Křížová © Herbert Slavík
  • Martina Dubovská © Herbert Slavík
  • Ondřej Bank v cíli © Herbert Slavík
  • Ondřej Bank © Herbert Slavík
  • Ondřej Bank © Herbert Slavík
  • Jan Matura © Jiří Koliš
  • Jan Matura © Jiří Koliš
  • Roman Koudelka © Jiří Koliš
  • Jan Matura © Jiří Koliš
  • Roman Koudelka © Jiří Koliš
  • Antonín Hájek na nájezdu © Jiří Koliš
  • Jakub Janda © Jiří Koliš
  • Čtyřbob českého týmu. © Herbert Slavík
  • Český dvojbob na trati v Soči © Jiří Koliš
  • Jan Vrba a Michal Vacek po startu dvojbobu © Jiří Koliš
  • Český dvojbob Michal Vacek, Jan Vrba © Jiří Koliš
  • Eva Samková © Herbert Slavík
  • Eva Samková přichází na medailový ceremoniál © Jiří Koliš
  • Eva Samková © Jiří Koliš
  • Eva Samková © Jiří Koliš
  • Olympijská vítězka Eva Samková © Jiří Koliš
  • Cílový skok zlaté Evy Samkové © Herbert Slavík
  • Obrovská radost olympijské vítězky Evy Samkové © Herbert Slavík
  • Eva Samková v cíli © Herbert Slavík
  • Radost Evy Samkové po závodě a letící prkno. © Herbert Slavík
  • Eva Samková při závodě © Herbert Slavík
  • Krasobruslař Tomáš Verner s prezidentem Milošem Zemanem v jídelně © Jiří Koliš
  • Elizaveta Ukolová čeká na hodnocení © Jiří Koliš
  • Elizaveta Ukolová © Jiří Koliš
  • Nejmladší účastnice české olympijské výpravy Elizaveta Ukolová © Jiří Koliš
  • Elizaveta Ukolová © Jiří Koliš
  • Michal Březina © Jiří Koliš
  • Michal Březina © Jiří Koliš
  • Loučení Tomáše Vernera po poslední volné jízdě © Jiří Koliš
  • Tomáš Verner © Jiří Koliš
  • Tomáš Verner © Jiří Koliš
  • Martina Sáblíková s trenérem Petrem Novákem © Jiří Koliš
  • Martina Sáblíková při závodě © Jiří Koliš
  • Zlatá Martina Sáblíková na stupních vítězů © Jiří Koliš
  • Medaile Martiny Sáblíkové © Jiří Koliš
  • Olympijská vítězka Martina Sáblíková © Jiří Koliš
  • Martina Sáblíková © Jiří Koliš
  • Martina Sáblíková © Jiří Koliš
  • Olympijská vítězka Martina Sáblíková © Jiří Koliš
  • Martina Sáblíková © Jiří Koliš
  • Martina Sáblíková s trenérem Petrem Novákem před závodem © Jiří Koliš
  • Martina Sáblíková © Jiří Koliš
  • Martina Sáblíková © Jiří Koliš
  • Martina Sáblíková © Jiří Koliš
  • Karolína Erbanová © Jiří Koliš
  • Kateřina Erbanová na startu závodu na 1000m © Jiří Koliš
  • Kateřina Novotná při setkání s prezidentem Milošem Zemanem v Soči © Jiří Koliš
  • Kateřina Novotná v závodě © Jiří Koliš
  • Kateřina Novotná © Jiří Koliš
  • Kateřina Novotná © Jiří Koliš
  • Petr Novák © Herbert Slavík
  • Oprávněná medailová radost Ondřeje Moravce © Herbert Slavík
  • Bronzový Jaroslav Soukup při květinovém ceremoniálu © Jiří Koliš
  • Bronzový medailista Jaroslav Soukup © Jiří Koliš
  • Jaroslav Soukup © Jiří Koliš
  • Jitka Landová © Herbert Slavík
  • Jaroslav Soukup při závodě © Jiří Koliš
  • Gabriela Soukalová a střelba vleže © Herbert Slavík
  • Veronika Vítková na střelnici © Herbert Slavík
  • Veronika Vítková © Herbert Slavík
  • Veronika Vítková přijíždí do cíle © Herbert Slavík
  • Eva Puskarčíková © Jiří Koliš
  • Veronika Vítková © Jiří Koliš
  • Gabriela Soukalová © Jiří Koliš
  • Veronika Vítková © Jiří Koliš
  • Gabriela Soukalová © Jiří Koliš
  • Lukáš Bauer (vpředu) a Petr Novák © Herbert Slavík
  • Martin Jakš © Herbert Slavík
  • Aleš Razým © Jiří Koliš
  • Dušan Kožíšek © Jiří Koliš
  • Dušan Kožíšek © Jiří Koliš
  • Lukáš Bauer © Jiří Koliš
  • Lukáš Bauer © Jiří Koliš
  • Lukáš Bauer © Jiří Koliš
  • Lukáš Bauer na startu závodu na 15 km © Jiří Koliš
  • Ondřej Moravec © Herbert Slavík
  • Ondřej Moravec © Herbert Slavík
  • Ondřej Moravec © Jiří Koliš
  • Ondřej Moravec © Alpine Pro
  • Snowboardistka Šárka Pančochová © ČOV
  • Nikola Sudová © 2014
  • Nikola Sudová v horské vesnici © ČOV
  • Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny
  • Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny
  • Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny
  • Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny
  • Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny
  • Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny
  • Česká olympijská nadace: David Svoboda vzal děti do jízdárny
  • Pavel Vrba
  • Jiří Tkadlec
  • Jan Svoboda
  • Miroslav Soukup
  • Zdeněk Skružný (potápění)
  • Zdeněk Skružný (florbal)
  • Jiří Seidl
  • Přemysl Panuška
  • Josef Paleček
  • Aleš Novák
  • Petr Němec
  • Slavomír Lener
  • Jakub Kozelský
  • Martin Kafka
  • Michal Ježdík
  • Jaroslav Hřebík
  • Svatopluk Henke
  • Zdeněk Haník
  • Alois Hadamczik
  • Vladimír Haber
  • Dušan Fitzel
  • Jakub Dovalil
  • Aleš Čvančara
  • Václav Černý
  • Josef Csaplár
  • Martina Blažková
  • Lubor Blažek
  • Michal Barda
  • Vojtěch Albrecht
  • Antonín Plachý
  • Viktor Zapletal
  • Karel Gut, Vladimír Martinec © Václav Mudra
  • Vavřinec Hradilek při rozhovoru. © Václav Mudra
  • Vavřinec Hradilek rozdával skvělou náladu pocelou dobu akce. © Václav Mudra
  • Gabriela Soukalová, ceny fair play © Václav Mudra st.
  • Při předávání cen fair play vystoupila i biatlonistka Gabriela Soukalová © Václav Mudra st.
  • Gabriela Soukalová, biatlon © Václav Mudra st.
  • Hlavní cena fair play pro Jana Kodeše © Václav Mudra st.
  • Jan Kodeš s cenou fair play © Václav Mudra st.
  • Petr Lacina a Lukáš Krpálek
  • Petr Němec
  • Petr Němec
  • Petr Němec
  • Petr Němec
  • Ondřej Synek, skif © ČOV – Olympic.cz
  • Ondřej Synek, skif © ČOV – Olympic.cz
  • Bára Špotáková před novináři © Václav Mudra
  • Miloslava Rezková s trenérem © Karel Novák
  • Dana a Emil Zátopkovi © Karel Novák
  • svatba Olgy Fikotové © Karel Novák
  • Hans Zdražila © Karel Novák
  • Věra Čáslavská © Karel Novák
  • Jan Micka, plavání © ČOV - olympic.cz
  • Natálie Dianová na LOH v Londýně © Jiří Koliš
  • Natálie Dianová na LOH v Londýně © Jiří Koliš
  • Natálie Dianová na LOH v Londýně © Jiří Koliš
  • Natálie Dianová na LOH v Londýně © Jiří Koliš
  • Jakub Tomeček při odletu na LOH v Londýně © Václav Mudra
  • Lenka Háječková a Hana Klapalová na OH v Londýně, plážový volejbal © Markéta Navrátilová
  • Lenka Háječková a Hana Klapalová na OH v Londýně, plážový volejbal © Markéta Navrátilová
  • Lenka Háječková a Hana Klapalová na OH v Londýně, plážový volejbal © Markéta Navrátilová
  • Lenka Háječková a Hana Klapalová na OH v Londýně, plážový volejbal © Markéta Navrátilová
  • plážový volejbal na OH v Londýně © Markéta Navrátilová
  • Zdeněk Chládek, box © Jiří Koliš
  • Zdeněk Chládek, box © Jiří Koliš
  • Zdeněk Chládek, box © Jiří Koliš
  • Zdeněk Chládek, box © Jiří Koliš
  • Iveta Vacenovská, stolní tenis © Markéta Navrátilová
  • Kristína Gavnholt na OH v Londýně, badminton © Jiří Koliš
  • Kristína Gavnholt na OH v Londýně, badminton © Jiří Koliš
  • Kristína Gavnholt na OH v Londýně, badminton © Jiří Koliš
  • Denis Špička, dráhová cyklistika © Markéta Navrátilová
  • Denis Špička, dráhová cyklistika © Markéta Navrátilová
  • Denis Špička, dráhová cyklistika © Markéta Navrátilová
  • Ondřej Polívka v Londýně, moderní pětiboj © Jiří Koliš
  • Ondřej Polívka v Londýně, moderní pětiboj © Jiří Koliš
  • Ondřej Polívka v Londýně, moderní pětiboj © Jiří Koliš
  • Ondřej Polívka (vlevo) a David Svoboda na OH v Londýně, moderní pětiboj © Jiří Koliš
  • Barbora Závodová v Londýně, plavání © Markéta Navrátilová
  • Barbora Závodová v Londýně, plavání © Markéta Navrátilová
  • Barbora Závodová v Londýně, plavání © Markéta Navrátilová
  • Ondřej Cink na OH v Londýně, horská kola © ČOV - olympic.cz
  • Ondřej Cink na OH v Londýně, horská kola © ČOV - olympic.cz
  • Ondřej Cink na OH v Londýně, horská kola © ČOV - olympic.cz
  • Ondřej Cink na OH v Londýně, horská kola © Markéta Navrátilová
  • Lenka Hyková - Marušková na OH v Londýně, střelba © Markéta Navrátilová
  • Lenka Hyková - Marušková na OH v Londýně, střelba © Markéta Navrátilová
  • Lenka Hyková - Marušková © Markéta Navrátilová
  • David Vála na OH v Londýně, zápas © Markéta Navrátilová
  • David Vála na OH v Londýně, zápas © Markéta Navrátilová
  • David Vála na OH v Londýně, zápas © Markéta Navrátilová
  • David Vála na OH v Londýně, zápas © Markéta Navrátilová
  • David Vála na OH v Londýně, zápas © Markéta Navrátilová
  • David Vála na OH v Londýně, zápas © Markéta Navrátilová
  • Jan Škarnitzl na OH v Londýně, horská kola © Markéta Navrátilová
  • Jan Škarnitzl na OH v Londýně, horská kola © Markéta Navrátilová
  • Simona Baumrtová, plavání © Markéta Navrátilová
  • Simona Baumrtová, plavání © Markéta Navrátilová
  • Aneta Hladíková, bmx © Markéta Navrátilová
  • Aneta Hladíková (52) a Romana Labounková (3), bmx © Markéta Navrátilová