Kniha Londýn 2012 je i ve verzi pro iPad

Oficiální publikace Českého olympijského výboru Londýn 2012, která připomíná nejlepší okamžiky her, se dá koupit nejen k klasické knižní podobě, ale vyšla také elektronicky ve verzi pro iPad.

Je to vůbec poprvé, co olympijská publikace vychází v Česku v digitální verzi. Kniha – nebo e-kniha – je oproti klasickým publikacím podobného střihu výjimečná. Přispěli do ní významní spisovatelé a osobnosti veřejného života – třeba autor literatury faktu Pavel Kosatík, spisovatelka a dramatička Daniela Fischerová či profesor Jiří Přibáň.

Texty doplňují fotografie špičkových fotografů – Jiřího Koliše, Herberta Slavíka a Markéty Navrátilové.

Třistašedesátistránkovou knihu pokřtilo v pražském Paláci knih Neoluxor pár dní po olympiádě šest českých medailistů v čele se zlatým pětibojařem Davidem Svobodou.

Reklama

@Olympijský tým: Je to tam! @jbofcak veze ze šermířského ME bronzovou medaili! Gratulujeme k obrovskému úspěchu! : @czechfencing_official instagram.com/p/By2…
@Olympijský tým: 1️⃣2️⃣0️⃣ let od založení Českého olympijského výboru = koncert a ocenění 4 významných osobností: Jana Železného, Oldřicha Svojanovského a in memoriam pak Věry Čáslavské a Františka Pecháčka. Děkujeme! ❤️ instagram.com/p…
Reklama