Auto pro sport. To je mobilita pro všechny sportovní organizace

Cestování novým a prostorným vozem pro všechny na soutěže, závody, turnaje, ale i soustředění či tréninky. Český olympijský výbor připravil pro sportovní subjekty ve spolupráci se svým partnerem možnost pronájmu devítimístné dodávky na operativní leasing za unikátních podmínek. Cílem je pomoct svazům, jednotám, oddílům, klubům, ale i spolkům na nejnižší úrovni v mobilitě svých členů. Vůz v rámci tohoto programu nese oficiální název Proace ProSport, více informací naleznete na webu www.autoprosport.cz.

Český olympijský výbor program poprvé oficiálně oznámil na začátku ledna v rámci tiskové konference ohlašující dlouhodobou spolupráci s novým partnerem zajišťujícím mobilitu. “Účelem tohoto programu je zejména zajistit dopravu všem sportovním oddílům a klubů i na té nejnižší úrovni a přispět k renesanci sportu dětí, mládeže a dospělých v České republice,“ uvedl generální ředitel Toyota Česká republika Martin Peleška.

Pronájem osobní dodávky za výhodných podmínek je podle předsedy Českého olympijského výboru Jiřího Kejvala jedinečnou možností pro sportovní prostředí, jak zajistit mobilitu svých závodníků a materiálu. „Komerční pronájem aut je častokrát pro jednotlivé svazy či sportovní kluby a oddíly nedosažitelný. Kluby tak často používají stará auta, která jsou z hlediska bezpečnosti už dnes nedostačující a neporovnatelná s těmito moderně vybavenými novými vozy,“ podotkl Kejval.

Sportovci budou mít k dispozici osobní verzi modelu Proace Verso Shuttle L2 2.0 D-4D 150 s 6st. manuální převodovkou, v devítimístné verzi s klimatizací, autorádiem, tempomatem nebo zadními parkovacími senzory. V ceně výhodného pronájmu ve výši necelých 7700 korun měsíčně bez DPH je i unikátní prodloužená záruka na 5 let nebo 1 milion kilometrů.

Více informací naleznete na webu www.autoprosport.cz.