Mobilní aplikace ZOH 2018 zaznamenala během olympiády přes 130 tisíc stažení

Celkově více než 130 tisíc fanoušků si stáhlo během konání Her mobilní aplikaci Českého olympijského týmu z dílny T-Mobile. Aplikace navázala na úspěšné předchozí verze ze ZOH 2014 a LOH 2016.

„K letošní olympiádě jsme přistupovali jako k „mobile first eventu“ a aplikace tím pádem skvěle zapadla do námi nastavené koncepce. Náš zákulisní obsah jsme skrz aplikaci snadno distribuovali i k lidem, kteří nejsou tolik aktivní na sociálních sítích,“ uvedl Tomáš Houska, šéf digitální komunikace Českého olympijského výboru.

Aplikace nabídla fanouškům během olympiády kompletní výsledkový servis, program Her, online přenosy, videa, články i databázi českých olympioniků.

Součástí aplikace byl i olympijský kvíz, v němž zakázníci T-Mobile soutěžili každý den o jeden z luxusních telefonů Samsung Galaxy A5.

Aplikace funguje i nadále, již však pod názvem Czech Team. T-Mobile připravuje mobilní aplikace jako součást svých sponzoringových aktivit pravidelně. Od loňského září je zdarma ke stažení aplikace Český florbal, příznivcům fotbalu je určena zase ta s názvem Česká Repre.

@Olympijský tým: Jak lépe oslavit 24. narozeniny? @esterledecka, přejeme všechno nejlepší a gratulujeme k rekordnímu čtvrtému velkému křištálovému glóbu ze snowboardingu! #czechteam : @ascdukla instagram.com/p…
@D_Svoboda: Dneska jsme s @veronikalalova.cz měli zase milou příležitost zatančit si spolu tango ve stylu První republiky, slowfox a passo doble . Tentokrát na Reprezentačním plese Autoklubu ČR . Díky za moc příjemný večer ! Mějte se všichni skvěle !! #ples #autoklub #prague #dance #evening #goodtime #weekend facebook.com/David…