Stavební firma Strabag je novým oficiálním partnerem Českého olympijského týmu

Český olympijský výbor získal nového oficiálního partnera, společnost Strabag, která patří k předním stavebním společnostem v České republice. „Strabag je silná firma s nadnárodním zázemím a filozofií, která je nám blízká – vynikat díky kvalitní práci,“ řekl Jiří Kejval, předseda Českého olympijského výboru. „A navíc podporuje sport na různých úrovních – od amatérské po tu nejvyšší. Považuji to za předpoklad dlouhodobé a úzké spolupráce. Věřím, že naše partnerství bude trvat co nejdéle.“

Fotogalerie »

TK u příležitosti podpisu spolupráve ČOV a firmy Strabag

Český olympijský výbor organizuje sportovní projekty pro děti, podporuje sport široké veřejnosti a vytváří zázemí pro vrcholové sportovce a olympioniky. Firma Strabag se naplno formou partnerství a sponzoringu zapojuje do českého sportu, a to jak podporou konkrétních sportovců, tak akcí či seriálů. „Jsme velmi rádi, že se stáváme partnery hned několika nejúspěšnějších sportovců a zároveň nejprestižnějších sportovních projektů v Česku. Partnerství s Českým olympijským výborem a podpora olympijských myšlenek a principů jsou pak pro nás pomyslným vrcholem této sportovní pyramidy,“ uvedl Ondřej Novák, předseda představenstva firmy Strabag.

Český olympijský výbor a stavební společnost Strabag propojila marketingová agentura Sport Invest. „Jsme samozřejmě velmi rádi, že jsme toto nevšední spojení mohli zprostředkovat. Spolupráce s ČOV je pro Strabag logicky vlajkovou lodí ve sportovním prostředí. Zároveň se však Strabag stává individuálním partnerem Martiny Sáblíkové, Ondřeje Synka, Vavřince Hradilka, Markéty Slukové Nausch a Barbory Hermannové a také kanoisty Martina Fuksy, který už tento týden bude bojovat o medaile na mistrovství světa v rychlostní kanoistice,“ řekl David Trávníček, předseda představenstva agentury Sport Invest.