Přípravy na Valné shromáždění Asociace národních olympijských výborů v Praze jdou podle plánů

Zástupci Asociace národních olympijských výborů ANOC v čele s generální sekretářkou Gunillou Lindbergovou absolvovali dvoudenní inspekční návštěvu Prahy, při které úspěšně pokročili v přípravách XXII. valného shromáždění ANOC a také předávání ANOC Awards, které proběhne letos na podzim v Praze.

Během prvního dne návštěvy probíral tým organizátorů ze strany ANOC i Českého olympijského výboru produkci, průběh a přípravy předávání ANOC Awards a také jednotlivých zasedání v době setkání zástupců ANOC v Praze, a to včetně bezpečnostních opatření.

Druhý den návštěvy proběhl v sídle Českého olympijského výboru a dotýkal se zejména vizuální podoby a brandingu akce, zapojení dobrovolníků a také televizního vysílání.

Samotné XXII. valné shromáždění proběhne 2 a 3. listopadu 2017, doprovodí ho také zasedání jednotlivých komisí a kontinentálních asociací. ANOC Awards budou uděleny večer 2. listopadu v pražském Fóru Karlín.

@Olympijský tým: Parádní vstup do nové sezony v podání českých tenistek! @siniakovakaterina a @bkrejcikova v deblu @australianopen došly do semifinále, kde podlehly až @barborastrycova s parťačkou @sw.hsieh. Bára si tak v deblu zahraje o druhý grandslamový titul v kariéře instagram.com/p…