Český klub fair play podpořil projekty pro mládež

Několik férových činů ocenila předsedkyně Českého klubu fair play Květoslava Pecková při republikovém finále ve vybíjené žáků čtvrtých a pátých tříd, které proběhlo již podesáté v městysu Pecka v Královéhradeckém kraji.

„Spolupracujeme již tradičně. Letos jsme udělili osm cen fair play, vesměs za přiznání vybití, kdy rozhodčí situaci přesně neviděl,“ řekl Květoslava Pecková. „Všechny děti už na začátku dostaly reflexní pásku s nápisem hraj fair, kantoři zase triko. Tahle výzva, se kterou se děti setkávaly na každém kroku, fungovala.“

Jedna z cen putovala dodatečně také účastnici okresního finále v Děčíně, Emmě Paldusové, a to za pozoruhodnou esej na téma fair play.

Český klub fair play podpořil ve férovém jednání v uplynulých týdnech také účastníky republikového finále Poháru rozhlasu v Kladně i finále fotbalového McDonald's Cupu v Plzni.

@Olympijský tým: Medaile jsou doma! Poslední část výpravy se vrátila z Olympijských her mládeže ve čtvrtek odpoledne na letiště do Kbel. A mezi sportovci se třpytily hned 3 medaile! @diankacholenska ⛷ @stepanka_ptackova a Vít Chabičovský Vítejte zpět! @lausanne2020 @ceskelyzovani @ceskycurling #yog2020 #budoucnostsportu instagram.com/p…