Dámská jízda pod plachtami 2017

Více než třicítka žen působících ve sportu si ve středu 14. června našla cestu do areálu TJ LODNÍ SPORTY BRNO u Brněnské přehrady na Dámskou jízdu pod plachtami.

Sportovně-relaxační odpoledne se konalo již po čtvrté a pro sportovkyně, funkcionářky, manažerky, novinářky, pedagožky či dobrovolnice byly opět připraveny projížďky na plachetnicích, občerstvení a také společné sledování ohňostroje z programu Ignis Brunensis.

V příjemném prostředí loděnice se kromě tradičního programu a networkingu účastnice seznámily se základními principy práce s energií v rámci přednášky mentálního kouče a spoluautora metodiky Mental Supremacy Radima Valigury.

„Akce se letos nesla i v duchu příprav na Olympiádu dětí a mládeže, na které se řada účastnic podílí. Bylo osvěžující setkat se navzájem i nad rámec pracovních povinností,“ uvedla Kateřina Fantová, tajemnice sportovního klubu TJ LODNÍ SPORTY BRNO, která Dámskou jízdu pod plachtami ve spolupráci s Komisí rovných příležitostí Českého olympijského výboru každoročně pořádá.

Fotografie z akce jsou ke zhlédnutí zde.