Druhý ročník golfového turnaje ČOV hráli hned čtyři olympijští vítězové

Čtyři olympijští vítězové i několik mistrů světa se zúčastnilo druhého ročníku golfového turnaje Českého olympijského výboru v golfovém resortu Albatross. I přes nepřízeň počasí v průběhu odpoledne, kvůli čemuž byl turnaj na zhruba hodinu přerušen, zvládlo osmnáct jamek na padesát sportovních celebrit, funkcionářů a partnerů ČOV.

Fotogalerie »

2. golfový turnaj pro sportovce a partnery ČOV

Ve startovní listině nechyběli atletičtí olympijští vítězové oštěpař Jan Železný a desetibojař Roman Šebrle, zároveň golfový profesionál. Hrál také sportovní ředitel ČOV a dvojnásobný olympijský vítěz v rychlostní kanoistice Martin Doktor či hokejový gólman Milan Hnilička, vítěz z turnaje století v Naganu a trojnásobný mistr světa.

Aktivně se turnaje zúčastnili také skikrosařský mistr světa Tomáš Kraus, basketbalistka Michaela Uhrová, hokejový kouč Slavomír Lener či bývalý skokan na lyžích Jan Matura. Na slavnostním vyhlášení se ukázala také česká olympionička Klára Spilková, která předala cenu za vítězství v jedné z kategorií také badmintonistovi Petru Koukalovi.