Český olympijský tým má nového dodavatele – karlovarský hotel Imperial

Jeden z nejlepších karlovarských lázeňských hotelů Imperial se stal novým oficiálním dodavatelem Českého olympijského týmu. Smlouvu při premiérovém ročníku Top Campu pro nejlepší české sportovce podepsali šéf Českého olympijského výboru Jiří Kejval a obchodní a marketingový ředitel společnosti Imperial Karlovy Vary Petr Milský. Kontrakt platí do olympijských her v Tokiu 2020.

„Partnerství nám otvírá novou možnost spolupráce se špičkovými olympioniky z hlediska kempů, což jsme si v Karlových Varech poprvé vyzkoušeli a fungovalo to úžasně,“ řekl Kejval. „Hotel nám dává samozřejmě také nové možnosti i pro lázeňské potřeby sportovců,“ doplnil.

Hotel Imperial stál o spolupráci na dlouhodobější bázi. „Propracovali jsme se k partnerství až do roku 2020. Zajišťuje nám to exkluzivní roli dodavatele ČOV, těšíme se na spolupráci na akcích i mimo ně a doufáme, že vztah přeroste v přátelství a bude pokračovat dlouhodobě,“ prohlásil Milský.

Smlouva je v úhrnné hodnotě pěti milionů korun a umožňuje sportovcům bezplatně využívat hotelové i lázeňské služby. Český olympijský výbor bude v hotelu Imperial pořádat každoroční kempy Top Teamu, který zahrnuje špičkové sportovce.


Foto: spa-hotel-imperial.cz

@Olympijský tým: Jak lépe oslavit 24. narozeniny? @esterledecka, přejeme všechno nejlepší a gratulujeme k rekordnímu čtvrtému velkému křištálovému glóbu ze snowboardingu! #czechteam : @ascdukla instagram.com/p…
@D_Svoboda: Dneska jsme s @veronikalalova.cz měli zase milou příležitost zatančit si spolu tango ve stylu První republiky, slowfox a passo doble . Tentokrát na Reprezentačním plese Autoklubu ČR . Díky za moc příjemný večer ! Mějte se všichni skvěle !! #ples #autoklub #prague #dance #evening #goodtime #weekend facebook.com/David…