OSTRAVA -interaktivní seminář pro trenéry

Trenérsko - metodická sekce ČOV a UPT ČOV ve spolupráci s Českou basketbalovou federací pořádají 27. 3. 2017 v Ostravě v prostorách TU Ostrava interaktivní seminář určený pro trenéry na téma: TALENT a LEADER.

Seminář je rozdělen do 3 částí. První, na téma Talent a rodič povede hokejový trenér a mentální kouč Marián Jelínek, druhá je zaměřena na téma Talent a Leader - pohled hráče formou diskusního panelu, kterého se zúčastní tři úspěšní sportovci, Marek Jankulovski (vítěz Ligy mistrů), Rostislav Olesz (hráč NHL) a Jiří Welsch (hráč NBA). Závěrečná část obsáhne dvě témata, a to TALENT - Z JUNIORA ŠAMPIONEM a LEADER - OPTIMÁLNÍ POMĚR AMBICÍ A POKORY. Těchto témat se zhostí lektoři Michal Ježdík (sportovní ředitel basketbalové federace), Pavel Malura (šéftrenér ostravské mládeže) a Jan Procházka (hokejový trenér), kteří interaktivní formou předají své poznatky ze své praxe hráčů, trenérů a manažerů a z mezinárodní konference Leaders.

Lektory a diskutujícími na mezinárodní konferenci byli například Wes Wilcox - GM Atlanta Hawks - NBA, Cameron McCormick - trenér PRO golfistů, Steve Clifford - HC Charlotte Hornets, Jack Cambria - důstojník NYPD, Phil Coles - kondiční trenér San Antonio Spurs - NBA, Tobias Harris - PRO hráč Detroid Pistons - NBA a další trenéři, sportovní ředitelé a GM klubů NFL, NBA a MBL.

Podrobný program a informace o semináři (místo konání, platba atd.) zíkáte rozkliknutím obrázku níže.