Dámská jízda na Božím Daru počtrnácté!

Již 13. ročník Dámské jízdy připravuje LK Slovan Karlovy Vary ve spolupráci s Komisí rovných příležitostí ve sportu ČOV a Městem Boží dar. Každoročně pořádaná akce se tento rok uskuteční v neděli 26. března.

Závod na lyžích na 5km Malém ježíškově okruhu je určen výhradně pro ženy a dívky a to všech věkových kategorií. Akce se koná za každého počasí, v případě nepříznivých podmínek, např. nebude-li sníh, zdolají závodnice stejně dlouhou trať pěšky. Letošním motivem závodu se stane téma „Princezny na lyžích“.

Od 9 hodin proběhne prezentace účastnic, po které bude následovat společná rozcvička od 10:30. Následný start závodu je naplánován na 11 hodinu.

Těšíme se na Vás a na skvělý sportovní zážitek!

Pozvánku na Dámskou jízdu na běžkách najdete zde.

@Olympijský tým: 10 běžců, hromadný start, ostré zatáčky nebo třeba “velbloudí hrb” Seznamte se s novinkou! instagram.com/p…
@Olympijský tým: Buď PRVNÍ! A podívej se s námi do olympijské vesnice v @tokyo2020 zde se budou sportovci často potkávat v obchůdku, na kávě a také těsně před startem Her během uvítacího ceremoniálu všech výprav! #czechteam #socialhub #wood #olympicvillage instagram.com/p…