Komise rovných příležitostí ve sportu ČOV bude pokračovat ve spolupráci s kolegy ze Slovenska a Maďarska

Představitelky Komise rovných příležitostí ve sportu ČOV včetně dvojnásobné olympijské vítězky ve vodním slalomu Štěpánky Hilgertové se ve dnech 7.–9. října 2016 v Piešťanech zúčastnily společné akce se zástupci komisí sportu žen Slovenského a Maďarského olympijského výboru.

V rámci semináře projektu Vykročte za zdravím, který navštívilo 40 účastníků, si zástupci Slovenského, Českého a Maďarského olympijského výboru vyměnili informace a výsledky realizovaných projektů a shodli se na pokračování spolupráce v dalším olympijském cyklu.

Komisi rovných příležitostí ve sportu ČOV zastupovaly její předsedkyně Naděžda Knorre, tajemnice ČOV Alena Kindová, profesorka Anna Hogenová a dvojnásobná olympijská vítězka a stále aktivní sportovkyně Štěpánka Hilgertová.

Maďarský olympijský výbor reprezentovaly generální sekretářka Maďarské olympijské akademie Mária Jakabházy-Mezo a Lilla Szijj. Slovenskou komisi pro ženy a sport zastupovali všichni její členové Mária Mračnová (předsedkyně) a Klára Urbanová, Oľga Kyselovičová, Igor Machajdík a Angelika Révesz.

Reklama

@Olympijský tým: @barborastrycova děkuje fanouškům za veškerou podporu v průběhu Wimbledonu! Baru, my taky děkujeme! ❤️ instagram.com/p/Bz…
@Olympijský tým: @barborastrycova + = Čirá radost, jsi skvělá, Baru! #czechteam #wimbledon instagram.com/p…
Reklama