Seminář Koučink a jeho využití pro osobní i profesní rozvoj ve sportovním prostředí

Komise rovných příležitostí ve sportu pořádá v rámci druhého ročníku Evropského týdne sportu seminář určen pro ženy i muže působící ve sportovních organizacích v ČR i na mezinárodní úrovni, sportovkyně/sportovce i studentky/studenty vysokých sportovních škol.

Hlavním cílem semináře je poskytnout všem účastníkům platformu pro networking, nabídnout praktické školení v oblasti využití koučinku pod vedením zkušených lektorů k vlastnímu i firemnímu rozvoji i ke zvýšení motivace uplatnit se v rozhodovacích pozicích českého i mezinárodního sportu.

Pozvánku na seminář najdete zde.

Obsahem semináře je jak teoretická, tak praktická ukázka koučinku a účinných technik na práci s vlastní myslí v oblasti zvládání stresu pro ženy/muže ve sportovním pros tředí. Lektory semináře jsou Olga Šípková a Milan Studnička.

Kompletní program celého semináře si můžete stáhnout zde.

Komise rovných příležitostí ČOV se rozhodla uspořádat tento seminář v reakci na inciativy Mezinárodního olympijského výboru a Evropského olympijského výboru. Seminář je jednou z akcí druhého ročníku Evropského týdne sportu, který má za cíl podporu sportu a pohybové aktivity po celé Evropě.

Vyplněné přihlášky, které najdete zde, zasílejte prosím na adresu smidova@olympic.cz.