Sport Amatér Foto 2012: Šance pro všechny fotografy amatéry

Šance pro amatérské fotografy zviditelnit své snímky je tady. Další ročník již tradiční soutěže Českého olympijského výboru s názvem Sport Amatér Foto 2012 je určen všem, kdo se ve své amatérské tvorbě zaměřují na sport. Fotky lze zasílat do konce listopadu, vyhlášení proběhne před Vánoci. Vítězové získají zajímavé ceny, včetně fotografického zboží nebo olympijského oblečení.

Do soutěže mohou být přihlášeny pouze tři fotografie se sportovní tématikou. V průběhu celého listopadu mohou autoři vkládat své fotografie na určenou internetovou stránku – podrobnosti najdete na www.olympic.cz.

Prvních čtrnáct dní v prosinci pak bude probíhat hodnocení přihlášených snímků. Nejlepší fotografie bude vybírat odborná porota, v internetovém hlasování pak i veřejnost. Vyhlášení a zveřejnění nejlepších snímků se uskuteční 18. prosince.

V odborné porotě zasednou profesionální fotografové Pavel Lebeda a Milan Jaroš mladší, ředitel obchodu s fotografickou a video technikou Oehling CZ Václav Červený, ředitelka Česká olympijské Alena Kindová a zástupce společnosti ČEZ Michaela Žemličková.

Vítězné fotografie minulého ročníku