Připomeňte si vítězné momenty z her. Po Česku putuje výstava olympijských fotografií

Radost oštěpařky Barbory Špotákové na olympiádě v Pekingu, vítězné gesto desetibojaře Romana Šebrleho na hrách v Aténách čí polibek manželů Emmonsových. Po České republice poputuje výstava fotoreportérů skupiny MAFRA, která připomíná nejsilnější zážitky z letních olympiád v předchozích letech.

Fotogalerie »

Výstava olympijských fotografií od reportérů MAFRA

Vernisáž minulý týden na pražském Andělu slavnostně zahájili ředitel a místopředseda představenstva Agrofertu Josef Mráz, předseda představenstva společnosti MAFRA Štěpán Košík, předseda ČOV Jiří Kejval a bývalí olympionici Jan Kůrka, Štěpánka Hilgertová, Kateřina Neumannová a Roman Šebrle.

Výstava asi šedesáti fotografií navštíví celkem šestnáct měst v ČR a v každém z nich začne vždy v 18h. Její poslední zastávkou bude Lipno, kde se před startem her otevře návštěvníkům i moderní olympijský park.

Kdy a v jakých městech se výstava objeví?
14. 4. Lovosice
21. 4. Tábor
28. 4. Pelhřimov
5. 5. Třešť
12. 5. Hlinsko
19. 5. Valašské Meziříčí
26. 5. Zlín
2. 6. Přerov
9. 6. Napajedla
16. 6. Hustopeče
23. 6. Kroměříž
30. 6. Havířov
7. 7. Ostrava – Festival v ulicích
14. 7. Ostrava – Colours of Ostrava
21. 7. Pardubice
28. 7. Vodňany
4. 8. Lipno

@Olympijský tým: Olympijské hry ZAHÁJENY! Před 124 lety, na den přesně v pondělí 6. dubna 1896, odstartovaly v Aténách první novodobé olympijské hry. Přes 200 sportovců, 9 sportů…VÍCE ČTĚTE NA ODKAZE V PROFILU! @olympics #memories instagram.com/p/B…
@Olympijský tým: Střelnice UZAVŘENY! Jak nyní doma trénují olympionici? Příklady si mohou vzít i z minulosti. Palba ze vzduchové pistole v paneláku nebo míření na kredenc. MRKNI NA ODKAZ V PROFILU! instagram.com/p/B…