Aplikace pro Olympijské hry v Riu je na světě!

T-Mobile pokračuje v avizované spolupráci s Českým olympijským týmem a doprovodí českou reprezentaci v srpnu na OH v Rio de Janeiru. K fandům míří nová aplikace LOH 2016, která zprostředkuje sportovní zážitky i těm, kteří se do Ria nedostanou. Nechybí v ní kompletní sportovní zpravodajství, zajímavé rozhovory, ale také oblíbená sekce pro fanoušky, kde lze soutěžit o sedm exkluzivních večeří s vybranými osobnostmi či o telefonické rozhovory s nimi. V přípravě je i olympijská vesnice na Lipně, o které ale operátor bude informovat později.

„Vždy se snažíme prostřednictvím moderních technologií lidem zjednodušovat a zpříjemňovat život. Jsme tedy rádi, že můžeme fanouškům zprostředkovat všechny fantastické zážitky, které přináší nejsledovanější sportovní akce roku. A to nejen díky naší mobilní televizi, ale i prostřednictvím oficiální mobilní aplikace Českého olympijského týmu. Tu jsme opět připravili pro všechny fanoušky, bez ohledu na využívaného operátora,“ vysvětlil Jan Stanko, ředitel marketingové komunikace T-Mobile.

„Sportovci milují všechny novinky, inovace a technologie. I díky nim jsou schopni podávat vrcholné výkony. Jsme rádi, že náš partner T-Mobile nám pomáhá být v kontaktu s fanoušky právě díky moderním technologiím,“ řekl Jiří Kejval, předseda Českého olympijského výboru.

"Appka" navazuje na úspěšnou aplikaci ZOH 2014. Ta vyhrála 1. místo v soutěži Mobilní aplikace roku v kategorii Marketingová inspirace, stáhlo si ji 250 000 fanoušků. Nová aplikace LOH 2016 je k dispozici zcela zdarma, nyní pro Android, spuštění pro iOS proběhne v nejbližších dnech. Zájemcům zprostředkuje kompletní soupisku sportovců českého týmu včetně nominací, exkluzivní rozhovory, články, podrobné zpravodajství z jednotlivých disciplín, aktuality přímo z olympiády, soutěže, videa, informace o členech národního týmu a další unikátní obsah ze zákulisí olympijského světa.

Nechybí soutěž Večeře se sportovcem o sedm večeří s opravdovými špičkami sportovního světa – stačí se jen přihlásit pomocí e-mailu nebo FB účtu a zájemce bude automaticky zařazen do hry. Každý měsíc se bude soutěžit o jednu večeři, výherce může vzít sebou jednu další osobu. Zajímavou soutěží je i Sportovec na drátě, exkluzivně pro zákazníky T-Mobile. V jejím rámci stačí v "appce" zaregistrovat své telefonní číslo a položit vybraným osobnostem otázku. Sportovci pak na nejzajímavější dotazy osobně telefonicky odpoví. Audiozáznamy rozhovorů budou pro ostatní fandy rovněž k dispozici v aplikaci.

Nyní "appka" nabízí odpočet dní zbývajících do olympiády a každý den 3 nové zajímavosti ze světa naší reprezentace. Na hlavní obrazovce je dále k dispozici přehledný výpis aktualit, který lze intuitivně upravit podle preferencí. Recenzi aplikace lze zhlédnout také v pořadu Applikace 27. února v podvečer na stanici Prima Cool nebo na webu www.applikace.cz.

Aplikace ke stažení pro Android zde: https://goo.gl/nt5Ilb.

Aplikace ke stažení pro iOS zde: https://goo.gl/TLHUlU.