Výsledky soutěže Sport Amatér Foto 2015

Třináctý ročník fotografické soutěže SPORT AMATÉR FOTO, kterou pořádá Český olympijský výbor společně se serverem Rajče.net, zná své vítěze. Tím absolutním se stal Martin Kozák a jeho skokanka do vody. V hlasování veřejnosti nejvíce zaujala série momentek z požárního sportu od Jakuba Duška.

Do letošního ročníku tradiční soutěže, která proběhla za podpory partnerů soutěže Rajče.net, CzechTourism, Nutrend a Sazka, se přihlásilo celkem 211 autorů s úctyhodným počtem 523 fotografií.

Autoři těch nejpovedenějších fotek v této kategorii se mohou radovat z hodnotných cen, mezi kterými jsou například hodinky Prim ze speciální edice olympijské kolekce, výrobky od společnosti Nutrend nebo i fotografická publikace ČOV z Olympijského parku v Praze.

Výherci zvolení odbornou porotou

1. místo - Martin Kozák, skokanka do vody

2. místo - Tomáš Hejnal, dítě cvičí na kruzích pod dozorem trenéra

3. místo - Patrik Svída, baseballista chytající míček

Vítěz veřejného hlasování

1. místo - Jakub Dušek, požární sport

Speciální dětská kategorie

Letošní ročník SAF obohatila i nová speciální dětská kategorie. Do této kategorie, jejíž partnerem je společnost Sazka, partner Sazka Olympijského víceboje, bylo zařazeno 155 fotografií sportujících dětí. Odborná porota nejpozději do 15. ledna rozhodne o třech nejpovedenějších. Autoři vítězných snímků se mohou těšit na mini-pingpongový stůl.

Všem zúčastněným autorům děkujeme. Další zajímavé fotografie budeme zveřejňovat na facebookové stránce Česko sportuje.

Více o pravidlech a průběhu soutěže najdete na Rajče.net.

Výsledky soutěže a další fotografie úspěšných autorů najdete zde.