EYOWF 2015: Souhrn druhého dne

EYOFW 2015
EYOFW 2015
1 Minuta čtení

V úterý na evropském festivalu mládeže vynikly hlavně jména tří skokanů, kteří se umístili do desátého místa. Biatlonistům to nevyšlo na střelnici.

Ve skocích na lyžích se dařilo hned třem českým zástupcům, kteří se umístili v TOP 10. Sedmé místo si vyskákala Zdena Pešatová, hned za ní je potom Jana Mrákotová. V chlapecké kategorii skončil František Holík devátý.

Skokanky na lyžích byly blízko medaili. Na týmový závod si věří

Soutěžilo se i v biatlonu. Nejlépe z Čechů se na trati 7,5 km umístil vlajkonoš české mise Jakub Štvrtecký, který se dvěma chybami na střelnici doběhl na sedmnáctém místě. Dívky závodily na šesti kilometrech. Eliška Votočková byla čtyřiadvacátá, Markéta Davidová devětatřicátá a Dora Novotná 44.

Nesmíme pozapomenout ani na dívčí slalom. V něm zajely své výsledky i čtyři zástupkyně České republiky. Petra Kotrlová skončila 34., Adéla Berkovcová jen o čtyři pozice za ní. Karolína Pilná dojela 42. a 49. její sestra Kristýna.