Video: České medaile na Světových hrách

Český výprava získala na Světových hrách v kolumbijském Cali čtyři medaile. Podívejte se krátké sestřihy z každé české medailové radosti.

Taneční soutěž, salsa: Michaela Gatěková a Jakub Mazůch, stříbrné medaile 

Český taneční pár v salse vybojoval historickou medaili. V kolumbijském Cali, které je nazýváno hlavním městem salsy, Češi nestačili pouze na domácí pár. Nechali za sebou kompletní světovou špičku včetně mistrů světa z Itálie.  

In-line hokej: Český národní tým, bronzové medaile

In-line hokejisté navázali na Světové hry 2009 a obhájili bronzové medaile. Aktuální mistři světa dokázali po náročném prohraném semifinále s USA (pozdější vítěz SH) zmobilizovat síly a v zápase o bronz porazit Kanadu.

Kanoistický maraton, K2: Tomáš Ježek a Jiří Mládek, stříbrné medaile

Kanoisté pravidelně vozí medaile ze všech velkých sportovních akcích a to potvrdili i na Světových hrách. Posádka Ježek - Mládek se sešla jen na tento závod a zkušeně si dojela pro medaile. Tomáš Ježek po závodě oznámil konec aktivní kariéry a dál se bude věnovat pouze roli trenéra. 

Paragliding, přistání na přesnost: Tomáš Lednik, stříbrná medaile 

Severomoravský paraglidista Tomáš Lednik přidal poslední den her čtvrtou českou medaili. Po náročné několikadenní soutěži, ve které se paraglidisté museli potýkat s velkými rozmary počasí a termiky, byl Lednik s druhým místem maximálně spokojen. 

 

Češi na Světových hrách: sestřih české výpravy

Na Světových hrách v kolumbijském Cali reprezentovalo 67 českých sportovců. Připomeňte si je v krátkém klipu. 

 

@Baseball: Už se také těšíte? Nejlepší baseballová liga světa MLB otvírá své brány a čeští fanoušci mohou být u toho, díky živým přenosům na O2 TV Sport. Vše odstartuje 28. března duelem Atlanta Braves - Philadelphia Phillies facebook.com…
@P_Vakoč: Not the easiest start of @voltacatalunya ⛰⛰⛰ Tomorrow a bit flatter stage with an uphill kick to finish line. Looking forward @gettysport @deceuninck_quickstepteam facebook.com…
@Fotbal: Momenty z jednoznačného vítězství lvíčat nad Mexikem facebook.com…
@Sandra Mašková - fighter: Chceš-li mít vystajlovanej účes, tak švihej do Penty, tam se o tebe náležitě postaraj #mma #training #hairstyle Penta Gym Prague Dan Bartak Magdalena Sormova - WMMA fighter facebook.com…
@Z_Hejnova: Vzdycky pro me byla segra vzorem ❤️ denik.cz/atletika…