Seznam členů A – Ř

A B C Č D Ď E F G H CH I J K L M N O P R Ř

A


ABRAHÁMOVÁ - MIHOČKOVÁ Jaroslava
1971
STŘELBA


ADAM Jiří
1950
MODERNÍ PĚTIBOJ


ADAMEC Zdeněk
1956
ATLETIKA
ČESTNÝ ČLEN


ADAMOVÁ - ŠEFČÍKOVÁ Martina
1971
VESLOVÁNÍ


ALEXA Jaroslav
1949-2008
ATLETIKA


ANDRS Vladimír
1937
VESLOVÁNÍ


ANTL Miroslav
1955
ČESTNÝ ČLEN


ANTOŠOVÁ Lenka
1991
VESLOVÁNÍ


ARNOLDOVÁ - VALEŠOVÁ Ivana
1963
LYŽOVÁNÍ


AUGUSTA Josef
1946-2017
LEDNÍ HOKEJ


AUGUSTA Patrik
1969
LEDNÍ HOKEJ

B

BÁBA Jaroslav
1984
ATLETIKA


BÁBEK Tomáš
1987
CYKLISTIKA


BAJEROVÁ Jaroslava
1910-1995
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


BAKEŠ Milan
1963
STŘELBA


BALATKOVÁ - ŠIKOLOVÁ Helena
1949
LYŽOVÁNÍ


BALAŠTÍK Jiří, JuDr.
1951
BASKETBAL


BALCAR Jaroslav
1953-2015
LYŽOVÁNÍ


BALCAR Jindřich
1950-2013
LYŽOVÁNÍ


BARDA Michal
1955
HÁZENÁ


BARNA Petr
1966
KRASOBRUSLENÍ


BÁRTA Jan
1984
CYKLISTIKA SILNIČNÍ


BÁRTEK Tomáš
1958
HÁZENÁ


BARTOŇ Slavomír
1926-2004
LEDNÍ HOKEJ


BARTONÍČKOVÁ Jitka
1985
ATLETIKA


BARTOŇOVÁ Kateřina
1990
BASKETBAL


BARTOŠ Jiří
1943 - 2011
TRENÉR


BARTOŠOVÁ - KOCOUROVÁ Alena
1944
LYŽOVÁNÍ


BARTOŠOVÁ-RABALOVÁ Jana
1933-2008
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


BÁRTOVÁ Daniela
1974
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


BÁRTŮ Jan
1955
MODERNÍ PĚTIBOJ


BÁRTŮ Karel
1916-2008
TRENÉR


BAŤA Rudolf
1927
ČESTNÝ ČLEN


BEČVÁŘ Miloš
1957
LYŽOVÁNÍ

BEČVÁŘ Roman
1966
HÁZENÁ


BEDÁŇOVÁ Daniela
1983
TENIS


BEDNÁŘ Pavel
1970
KANOISTIKA


BEDNÁŘ Vladimír
1948
LEDNÍ HOKEJ

BEDROŠOVÁ - POŠVÁŘOVÁ Dagmar
1957
BASKETBAL


BECHYŇSKÝ Bronislav
1962-2011
STŘELBA


BEINHAUER Radek
1969
PLAVÁNÍ


BELDA Miloslav
1922-2006
TRENÉR


BĚLOHRADSKÝ Josef
1926-2006
BASKETBAL


BĚLONOŽNÍK Miloslav
1918 - 2010
LYŽOVÁNÍ


BENÁK Jaroslav
1962
LEDNÍ HOKEJ


BENC Pavel
1963
LYŽOVÁNÍ


BENEŠ Ladislav
1943
HÁZENÁ


BENETKA Pavel
1921-1997
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


BERAN Jiří
1952
LYŽOVÁNÍ


BERAN Jiří st.
1954
ŠERM
ČESTNÝ ČLEN


BERAN Jiří Ing.
1982
ŠERM


BERÁNEK Vlastimil
1955
VESLOVÁNÍ


BERÁNKOVÁ Kateřina
1977
KRASOBRUSLENÍ


BERÁNKOVÁ-JANEBOVÁ Vlasta
1934
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


BERGER Jan
1955
FOTBAL


BERKOVÁ Renata
1975
TRIATLON


BERNARDOVÁ Soňa
1976
PLAVÁNÍ


BÍLEK Alexander
1941 - 2017
ATLETIKA

BÍLEK Jaroslav
1971
CYKLISTIKA


BÍM Jaroslav
1921 - 2012
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


BLAHOVÁ Drahuška
1938
ČESTNÝ ČLEN


BLAŽEK Jindřich
1933-1997
VESLOVÁNÍ


BOBROVSKÝ Jan
1945
BASKETBAL


BOBROVSKÝ Zdeněk
1933 - 2012
BASKETBAL


BOGDÁLEK Jaroslav
1929
LYŽOVÁNÍ


BOHATÝ Jaroslav
1935
ATLETIKA


BÖHM - MALUŠOVÁ Martina
1965
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


BOHMAN Luděk
1946
ATLETIKA


BOSÁKOVÁ - HLAVÁČKOVÁ - VĚCHTOVÁ Eva
1931-1991
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


BOUCHALOVÁ - KOBYLÁKOVÁ Soňa
1936
TRENÉR GYMNASTIKA


BOUZEK Vladimír
1920-2006
LEDNÍ HOKEJ


BRABEC Jaroslav
1949
ATLETIKA


BRABENEC Kamil
1951
BASKETBAL


BRLICA Vlastimil
1928
ATLETIKA


BRODSKÝ Vlastimil
1920-2002
čestný člen


BROŽ Antonín
1987
SANĚ


BROŽ Lukáš
1985
SANĚ


BROŽ František
1929
ATLETIKA


BRUMOVSKÝ Jan
1937
FOTBAL


BRŮNA František
1944 - 2017
HÁZENÁ


BRŮNA Miloslav
1936
LYŽOVÁNÍ


BRZÁK František
1915-2006
KANOISTIKA


BRZÁK-FELIX Jan
1912-1988
KANOISTIKA


BRZOBOHATÝ Radek
1932-2012
ČESTNÝ ČLEN


BŘEČKA Jan
1975
KANOISTIKA


BUBNÍK Augustin
1928-2017
LEDNÍ HOKEJ


BUBNÍK Vlastimil
1931-2015
LEDNÍ HOKEJ


BUGÁR Imrich
1955
ATLETIKA


BUCHÁČEK Petr
1948
CYKLISTIKA


BUCHTA Lubomír
1967
LYŽOVÁNÍ


BUCHTA Svatopluk
1966
CYKLISTIKA


BULAN Karel
1940
STŘELBA


BULÍN Jáchym
1934
TRENÉR LYŽOVÁNÍ


BULÍŘ Martin
1969
LUKOSTŘELBA


BÜNTER Jaromír
1930-2015
LEDNÍ HOKEJ


BURÁŇ Pavel
1973
CYKLISTIKA


BURDA Vladimír
1952
VESLOVÁNÍ
ČESTNÝ ČLEN


BUREŠOVÁ - LOUKOTOVÁ Michaela
1967
VESLOVÁNÍ


BURGROVÁ Ilona
1984
BASKETBAL


BURIAN Luděk
1974
ZÁPAS


BURSOVÁ Ivana
1977
PLAVÁNÍ


C

CACHOVÁ Kateřina
1990
ATLETIKA

CAKNAKIS Tomáš
1986
STŘELBA

CALDR Vladimír
1958
LEDNÍ HOKEJ

CAPALINI Libor
1972
MODERNÍ PĚTIBOJ


CASKA Vojtěch
1954
VESLOVÁNÍ


CELBOVÁ Eva
1975
PLÁŽOVÝ VOLEJBAL


CEPÁK Bohumil
1951
HÁZENÁ


CIHLÁŘ Jaroslav
1924-2014
CYKLISTIKA


CILLER Zdeněk
1936
trenér LYŽOVÁNÍ


CILLEROVÁ - MAŠKOVÁ Milena
1945
LYŽOVÁNÍ


COUFALOVÁ - DŘEVJANÁ Alena
1969
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


COUFALOVÁ - ŠTUSÁKOVÁ Radka
1972
JUDO


Č

ČAMKOVÁ - MISÁKOVÁ Miloslava
1922-2015
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


ČAPEK František
1914-2008
KANOISTIKA


ČAPEK Tomáš
1952
CYKLISTIKA
ČESTNÝ ČLEN


ČÁSLAVSKÁ Věra
1942-2016
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


ČERMÁK Evžen
1932
LYŽOVÁNÍ


ČERMÁK Petr
1942
VESLOVÁNÍ


ČERMÁKOVÁ Jiřina
1944
POZEMNÍ HOKEJ


ČERNÍK František
1953
LEDNÍ HOKEJ


ČERNÝ Josef
1939
LEDNÍ HOKEJ


ČERNÝ Rudolf
1952
TRENÉR ATLETIKA


ČERNÝ Slavoj
1937
CYKLISTIKA


ČERVENKOVÁ Dominika
1988
MODERNÍ GYMNASTIKA


ČERVENKOVÁ - NOSKOVÁ Petra Ing.
1967
BIATLON


ČESNEKOVÁ - NOVOTNÁ Irena
1972
BIATLON


ČEVONA Václav
1922-2008
ATLETIKA


ČÍŽEK Bohumír
1943
TRENÉR VESLOVÁNÍ


ČTVRTEČKA Jiří
1942
KANOISTIKA


ČTYROKÝ Jiří
1911-2004
BASKETBAL


ČUDA Milan
1939
VOLEJBAL


D

DADÁK Jiří
1926-2014
ATLETIKA


DALER Jiří
1940
CYKLISTIKA


DAMAŠEK Kamil
1973
ATLETIKA


DANDA Bronislav
1930-2016
LEDNÍ HOKEJ


DANĚK Ludvík
1937-1998
ATLETIKA


DAŇHELOVÁ - URBANOVÁ Marta
1960
POZEMNÍ HOKEJ


DANIŠ Ferdinand
1929
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


DANIŠ Ivan
1951
ATLETIKA


DANIŠOVÁ - CHADIMOVÁ Alena
1931
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


DAVID Jiří
1923-1997
ATLETIKA


DAVIDOVÁ - MODRACHOVÁ Olga
1930-1995
ATLETIKA


DEMEČ Juraj
1945
ATLETIKA


DENKOVÁ - SKLENIČKOVÁ Miroslava
1951
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


DEPTA Aleš
1964
ŠERM


DIVILA Ladislav
1944
LYŽOVÁNÍ


DIVÍN Karol
1936
KRASOBRUSLENÍ


DOBEŠOVÁ Jana
1968
STŘELBA


DOHNAL Zdeněk
1948
CYKLISTIKA


DOKTOR Josef
1942
TRENÉR VESLOVÁNÍ


DOKTOR Martin
1974
KANOISTIKA


DOLANA Jiří
1937-2003
LEDNÍ HOKEJ


DOLEČEK Milan
1957
VESLOVÁNÍ


DOLEŽAL Jaromír
1953
CYKLISTIKA


DOLEŽAL Josef
1920 - 1999
ATLETIKA


DOLEŽAL Miroslav
1919 - 2009
ČESTNÝ ČLEN


DOSOUDILOVÁ Soňa
1975
PLÁŽOVÝ VOLEJBAL


DOSTÁL Josef
1993
KANOISTIKA


DOSTÁL Karel
1961
BOBY


DOSTÁL Roman
1970
BIATLON


DOŠEK Libor
1978
FOTBAL


DOUBEK Jaroslav
1931
RYCHLOBRUSLENÍ


DOUBEK Rudolf
1943-2013
LYŽOVÁNÍ

DOVALIL Josef
1944
ČESTNÝ ČLEN


DROZDA Petr
1952
ZÁPAS


DRVOTA Jiří
1922-2007
BASKETBAL


DUDA Aleš
1962
TRENÉR ATLETIKA


DUFKOVÁ Alžběta
1976
PLAVÁNÍ


DUCHOŇ Ferdinand
1938
CYKLISTIKA


DURČÁK Jindřich
1958
ZÁPAS
ČESTNÝ ČLEN


DUSIL Josef
1910-1998
KANOISTIKA


DUSILOVÁ - KOŠŤÁLOVÁ Růžena
1924
KANOISTIKA


DVORSKÝ Bořivoj
1927
TRENÉR LYŽOVÁNÍ


DVOŘÁK Bedřich
1930
KANOISTIKA


DVOŘÁK František
1942
ČESTNÝ ČLEN


DVOŘÁK Miroslav
1951-2008
LEDNÍ HOKEJ


DVOŘÁK Oldřich
1953
ZÁPAS


DVOŘÁK Tomáš
1972
ATLETIKA

Ď

ĎUROVIČOVÁ - KOVÁŘOVÁ Marie
1927
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


E


ELHOTOVÁ Kateřina
1989
BASKETBAL

ENGEL Josef Mgr.
1942
ZÁPAS


ENGEL Karel
1940
ZÁPAS


ESPINOSA - ŠPLÝCHALOVÁ Olga
1975
PLAVÁNÍ


F

FAJSTAVR Jan
1944
LYŽOVÁNÍ


FALTA Ladislav
1936
STŘELBA


FARDA Richard
1945
LEDNÍ HOKEJ


FEJTEK Jiří .
1946
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


FIFKA Zdeněk
1942
TRENÉR KANOISTIKA


FIKEJZ Jaroslav
1927-2008
ATLETIKA

FIKOTOVÁ – CONNOLLY Olga
1932
ATLETIKA


FISCHER Ctirad
1964
CYKLISTIKA
ČESTNÝ ČLEN


FIŠER Václav
1947
ATLETIKA


FLEISCHLINGER Josef
1911 - 2013
TRENÉR BASKETBAL


FLEISSNER Tomáš
1992
MODERNÍ PĚTIBOJ


FLEISSNEROVÁ Kristýna
1960
VESLOVÁNÍ


FOLBEROVÁ - MÜLLEROVÁ Milena
1923 - 2009
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


FÖLDES Fridrich
1953
TRENÉR ŠERM


FOLTMAN Libor
1948
LYŽOVÁNÍ


FOLTOVÁ - HAMPLOVÁ Vlasta
1913-2001
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


FORMANOVÁ Ludmila
1974
ATLETIKA


FÖRSTER Martin
1966
SANÉ


FOŘTOVÁ - ZELINGEROVÁ Iveta
1972
LYŽOVÁNÍ


FOUSEK Vít
1972
ČESTNÝ ČLEN


FRINTOVÁ Vendula
1983
TRIATLON

FRÜHAUF Stanislav
1955
LYŽOVÁNÍ


FUCHSOVÁ - DZIUROVÁ Helena
1965
ATLETIKA


G

GACH Jiří
1969
STŘELBA


GAJDOŠ Pavel
1936
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


GÁLLOVÁ - BRÝDLOVÁ Dana
1963
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


GARABÍK Petr
1970
BIATLON


GARABÍKOVÁ - ČERNOHORSKÁ Helena
1970
BIATLON


GEBAS Vítězslav
1984
KANOISTIKA


GELETA Ján
1943
FOTBAL


GERŠI Adriana
1976
TENIS


GODER Tomáš
1974
LYŽOVÁNÍ


GRIMMOVÁ - NECHVÁTLOVÁ Lenka
1955
BASKETBAL


GROESSL Zdeněk
1941
VOLEJBAL


GUT Karel
1927-2014
LEDNÍ HOKEJ


H

HABER Vladimír
1949
HÁZENÁ


HÁJKOVÁ - PEŘINKOVÁ Jiřina
1954
POZEMNÍ HOKEJ


HAJNÝ Přemysl
1925-1993
LEDNÍ HOKEJ


HALÍŘ František
1950
SANĚ


HAMPLOVÁ Hana
1965
VESLOVÁNÍ


HAMŘÍK Jan
1940
SANĚ


HANDL Milan
1961
ČESTNÝ ČLEN


HANIČINEC Petr
1930-2007
ČESTNÝ ČLEN


HANUŠOVÁ Alena
1991
BASKETBAL


HARTIGOVÁ Michala
1983
BASKETBAL

HAŠEK Dominik
1965
LEDNÍ HOKEJ


HAVEL Daniel
1991
KANOISTIKA


HAVEL Jan
1942
LEDNÍ HOKEJ


HAVLÁT Martin
1981
LEDNÍ HOKEJ


HAVLIS Jiří
1932 - 2010
VESLOVÁNÍ


HAYER Stanley
1973
LYŽOVÁNÍ


HECOVÁ - MERTOVÁ - RICHTEROVÁ Štěpánka
1930-2004
ATLETIKA


HEGER Marcela
1953
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


HEGMONOVÁ - POŘÁDKOVÁ Eva
1959
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


HELLEBRAND Jaroslav
1945
VESLOVÁNÍ


HENNRICH Kurt
1931
LYŽOVÁNÍ


HENYCH Stanislav
1949
LYŽOVÁNÍ


HEROT Radek
1976
trenér LYŽOVÁNÍ


HILGERTOVÁ Štěpánka
1968
KANOISTIKA

HLADÍK Petr
1948
CYKLISTIKA

HLADÍKOVÁ Aneta
1984
CYKLISTIKA - BMX


HLAVÁČEK Leoš
1963
STŘELBA


HLAVÁČKOVÁ Ilona
1977
PLAVÁNÍ


HLAVOŇOVÁ - KOVÁČIKOVÁ Zuzana
1973
ATLETIKA


HOFMANN Pavel
1938
VESLOVÁNÍ


HÖFER Luděk
1965
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA
ČESTNÝ ČLEN


HÖHNL Rudolf
1946
LYŽOVÁNÍ


HOJNÝ Josef
1958
STŘELBA


HOLÁSKOVÁ - SPIEGLOVÁ Ingrid
1960
KRASOBRUSLENÍ


HOLEČEK Jiří
1944
LEDNÍ HOKEJ


HOLEČEK Josef
1921-2005
KANOISTIKA


HOLÍK Jaroslav
1942 - 2015
LEDNÍ HOKEJ


HOLÍK Jiří
1944
LEDNÍ HOKEJ


HOLUBÁŘ Pavel
1970
KANOISTIKA


HOLUBCOVÁ - LOSMANOVÁ Kateřina
1976
BIATLON


HONCŮ Jaroslav
1939
LYŽOVÁNÍ


HONZL Petr
1944
TRENÉR LYŽOVÁNÍ


HONZLOVÁ - KEPEŇOVÁ Zora
1963
LYŽOVÁNÍ


HORÁČKOVÁ Barbora
1969
LUKOSTŘELBA


HORÁK Roman
1969
LEDNÍ HOKEJ


HORČIC Miroslav
1921-2017
ATLETIKA


HORKÝ Josef
1972
PLAVÁNÍ


HOREŠOVSKÝ Josef
1946
LEDNÍ HOKEJ


HOŘÍNEK Otakar
1929-2015
STŘELBA


HOTTMAR Pavel
1979
KANOISTIKA


HOUDEK Dušan
1931
STŘELBA


HOUDKOVÁ - BŘECKOVÁ Libuše
1932
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


HRABÁKOVÁ - DERFEOVÁ Věra
1941
VOLEJBAL


HRADIL Karel
1937
KANOISTIKA


HRACHOVÁ Marie
1963
STOLNÍ TENIS


HRAŠKA Gustav
1953
BASKETBAL


HRAZDÍRA Michal
1977
CYKLISTIKA


HRBATÝ Jan
1942
LEDNÍ HOKEJ


HRDLIČKA Petr
1967
STŘELBA


HROMADA Hynek
1935 - 2012
STŘELBA


HROMÁDKOVÁ - ŠVUBOVÁ Dagmar
1958
LYŽOVÁNÍ


HRŮZA Vladimír
1960
CYKLISTIKA


HRUŠKA Petr
1971
KANOISTIKA


HŘEBŘINOVÁ Anna
1908-1993
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


HUBAČ Zbyněk
1940
LYŽOVÁNÍ


HÜBNEROVÁ Dorota
1949-2007
VOLEJBAL


HÜBNEROVÁ - REZKOVÁ Miloslava
1950-2014
ATLETIKA


HUDÁKOVÁ - BUDAYOVÁ Zuzana
1960
HÁZENÁ


HUDEC Alois
1908-1997
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


HUJER Jiří
1941
SANĚ


HULÍNSKÝ Petr
1967
ČESTNÝ ČLEN


HUMHAL Zdeněk
1933-2015
VOLEJBAL


HUŘÍKOVÁ Tereza
1987
CYKLISTIKA


HÚSKA Ján
1949
LYŽOVÁNÍ


HYBLEROVÁ - OULEHLOVÁ Lenka
1973
MODERNÍ GYMNASTIKA


HYMAN Ondřej
1986
SANĚ


CH

CHALUPA Milan
1953
LEDNÍ HOKEJ


CHALUPA Václav
1967
VESLOVÁNÍ


CHLUM Patrik
1981
LYŽOVÁNÍ


CHLUMOVÁ - VONDROVÁ Martina
1972
LYŽOVÁNÍ


CHLUP Zdeněk
1922-2002
BASKETBAL


CHMELA Jindřich
1924-2010
SERM


CHOCOVÁ Petra
1986
PLAVÁNÍ


CHOUPENITCH Alexander
1994
ŠERM


CHURAVÝ Pavel
1977
LYŽOVÁNÍ


I

ILAVSKÝ Ján
1942
LYŽOVÁNÍ


J

JAKEŠ Adolf
1943
STŘELBA

JAKEŠ Vlastimil
1958
TRENÉR BIATLON


JÁKL Petr Ing.
1941
JUDO


JÁKL Petr ml.
1973
JUDO


JANÁČEK Štěpán
1977
ATLETIKA


JANČAŘÍK Lubomír
1987
STOLNÍ TENIS


JANDA Jakub
1978
LYŽOVÁNÍ


JANDA Jaroslav
1942
LYŽOVÁNÍ


JANEČEK Pavel
1994
PLAVÁNÍ


JANEČKOVÁ Kateřina
1976
TRENÉR GYMNASTIKA


JANKO Lubomír
1955
VESLOVÁNÍ


JANKŮ Jan
1947
TRENÉR ATLETIKA


JANOŠ Vladimír
1945
VESLOVÁNÍ


JANOTA Miroslav
1948
ZÁPAS


JANOUŠEK Bohumil
1937
VESLOVÁNÍ


JANOUŠEK Milan
1960
TRENÉR BIATLON


JÁNSKÝ Josef
1940
ATLETIKA


JANUŠ Miroslav
1972
STŘELBA


JARÝ Milan
1952
LYŽOVÁNÍ


JARÝ Vladimír
1947
HÁZENÁ


JEDLIČKA Jiří
1978
PLAVÁNÍ


JELÍNEK Miloš
1947
CYKLISTIKA


JEMELKA Miroslav
1931
KANOISTIKA


JEŘÁBEK Tomáš
1973
STŘELBA


JESSEN David
1996
GYMNASTIKA


JEŽ František
1970
LYŽOVÁNÍ


JEŽEK Jaromír
1986
JUDO


JINDRA Alfréd
1930-2006
KANOISTIKA


JINDRA Jan
1932
VESLOVÁNÍ


JIRÁŇ Jan
1941
KANOISTIKA

JIRÁSEK Jaroslav
1932-2012
ATLETIKA

JIRÁSEK Milan
1936
ČESTNÝ ČLEN


JIROUTEK David
1973
TRENÉR LYŽOVÁNÍ


JIŘÍK Jaromír
1954
TRENÉR TENIS


JIŘÍK Jaroslav
1939 - 2011
LEDNÍ HOKEJ


JUNGMANN Ctirad
1959
VESLOVÁNÍ


JUNGWIRTH Tomáš
1942-1998
ATLETIKA


JURČÍKOVÁ Petra, rozená Vachníková
1978
GYMNASTIKA


JURKA Jaroslav
1949
ŠERM


JURSA František
1933
CYKLISTIKA


K

KABERLE František
1951
LEDNÍ HOKEJ


KADLECOVÁ Jiřina
1948
POZEMNÍ HOKEJ


KAJKL Milan
1950-2014
LEDNÍ HOKEJ


KAŇKA Karel
1962
CYKLISTIKA


KAŇKOVSKÝ Alois
1983
CYKLISTIKA


KANTOREK Pavel
1930
ATLETIKA


KAPÍN Josef
1945-2014
BOX


KAPLAN Oldŕich
1933
VOLEJBAL


KAPOUNKOVÁ - VEJRKOVÁ Jana
1967
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


KARABIN Dan
1955
ZÁPAS


KARAS Vladimír
1927-2003
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


KARLÍK Bohuslav
1908-1996
KANOISTIKA


KAŠPÁRKOVÁ Šárka
1971
ATLETIKA


KAVAN Jiří
1943 – 2010
HÁZENÁ


KAVKOVÁ Hana
1952
VESLOVÁNÍ


KELEMEN Pavel
1991
CYKLISTIKA


KERMIET Jan
1963
STŘELBA

KINZEL Petr
1961
SANĚ


KLAPÁČ Jan
1941
LEDNÍ HOKEJ


KLASA Michal
1953
CYKLISTIKA


KLEČKA Karel
1936
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


KLIMČÍK Arnošt
1945
HÁZENÁ


KLOSOVÁ Petra
1986
PLAVÁNÍ


KLUC Miroslav
1922-2012
LEDNÍ HOKEJ


KLUSÁČKOVÁ - MYŠKOVÁ Jana
1977
PLAVÁNÍ


KLUSOVÁ - CHROUSTOVSKÁ Lucie
1972
LYŽOVÁNÍ


KMENT Petr
1942-2013
ZÁPAS


KNAPEK Miroslav
1955
VESLOVÁNÍ


KNAPKOVÁ Miroslava
1980
VESLOVÁNÍ


KNEBORT František
1944
FOTBAL


KNESL Karel
1942
FOTBAL


KOBES Tomáš
1978
KANOISTIKA


KOBRANOV Vladimír
1927-2015
LEDNÍ HOKEJ


KOCEK Petr
1952
CYKLISTIKA


KOCMAN Vladimír
1956
JUDO


KOCUMOVÁ Zuzana
1979
LYŽOVÁNÍ


KODEDOVÁ Barbora
1990
MODERNÍ PĚTIBOJ


KODEJŠKA Karel
1947
LYŽOVÁNÍ


KODEŠ Jan
1946
ČESTNÝ ČLEN


KODEŠ Jiří
1933-2006
KANOISTIKA


KOHOUTEK Jan
1971
SANE


KOCHTA Jiří
1946
LEDNÍ HOKEJ


KOLÁŘ Jiří
1947
CYKLISTIKA


KOLÁŘ Fratišek
1952
ČESTNÝ ČLEN


KOLÁŘ Karel
1955
ATLETIKA


KOLÁŘ Miroslav
1961
TRENÉR ATLETIKA


KOLÁŘ Vladimír
1927
RYCHLOBRUSLENÍ


KOLEJKA Miloš
1926
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


KOLESA Karel
1942
VESLOVÁNÍ


KOMÍNKOVÁ Petronila
1951
HÁZENÁ


KOMRSKA Jan
1954
TRENÉR GYMNASTIKA


KOMRSKOVÁ Jana
1983
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


KOMRSKOVÁ - DORŇAKOVÁ Zdenka
1957
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


KONDR Pavel
1942
CYKLISTIKA


KONEČNÝ Jaroslav
1945
HÁZENÁ


KONEČNÝ Vlastibor
1957
CYKLISTIKA


KONEČNÝ Zdeněk
1936
BASKETBAL


KONÍČEK Miroslav
1936
VESLOVÁNÍ


KONOPÁSEK Stanislav
1923-2008
LEDNÍ HOKEJ


KONVIČKA František
1938
BASKETBAL


KONVIČKA Pavel
1952
VESLOVÁNÍ


KOP Petr
1937
VOLEJBAL


KOPÁČ Jiří
1982
VESLOVÁNÍ


KOPAL Miroslav
1963
LYŽOVÁNÍ


KOPECKÁ - POLOKOVÁ Iveta
1970
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


KOPET Jaroslav
1952
VOLEJBAL


KOPŘIVA David
1979
VESLOVÁNÍ


KORANDA Miroslav
1934-2008
VESLOVÁNÍ


KORBEL Petr
1971
STOLNÍ TENIS


KORBELA Jaroslav
1957
LEDNÍ HOKEJ


KORDOVÁ - KAPPLOVÁ Bohumila
1944
KANOISTIKA


KORMANÍK Jiří
1935
ZÁPAS


KORUNKA Václav
1965
ZÁPAS


KORUNKOVÁ-ZÁHOROVSKÁ Daniela
1966
MODERNÍ GYMNASTIKA
ČESTNÝ ČLEN


KOŘÁN Ladislav J.
1925
ČESTNÝ ČLEN


KOSOUR Bohumil
1913-1997
LYŽOVÁNÍ


KOSTADINOV Alipi
1955
CYKLISTIKA


KOSTELECKÝ David
1975
STŘELBA


KOTALÍK Aleš
1978
LEDNÍ HOKEJ


KOUKAL Martin
1978
LYŽOVÁNÍ


KOUKAL Petr
1985
BADMINTON


KOUKAL Vítězslav

ČESTNÝ ČLEN


KOVAŘÍK Petr
1945
STŘELBA


KOZÁK Jan
1929-2016
BASKETBAL


KOZÁK Václav
1937-2004
VESLOVÁNÍ


KOZLÍKOVÁ Lada
1979
CYKLISTIKA


KOŽÍŠEK Dušan
1983
LYŽOVÁNÍ


KRACÍKOVÁ - BENEŠOVÁ Eva
1937
LYŽOVÁNÍ


KRAJ Rudolf
1977
BOX


KRÁLÍČKOVÁ - BEJLKOVÁ Jarmila
1944
POZEMNÍ HOKEJ


KRÁLÍK Jiří Ing.
1952
LEDNÍ HOKEJ


KRAMPEROVÁ Jindra
1940
KRASOBRUSLENÍ


KRÁSA Václav
1932-2003
BASKETBAL


KRATOCHVÍL František
1904-1995
ZÁPAS


KRATOCHVÍLOVÁ Jarmila
1951
ATLETIKA


KRAUSKOPF Jiří
1953
ČESTNÝ ČLEN


KRAUSOVÁ - MAREJKOVÁ Anna
1933
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


KRBEC Přemysl
1940
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


KRČMÁŘOVÁ Gabriela
1977
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


KREISINGER Jan
1984
ATLETIKA


KREJCAROVÁ - SRNCOVÁ Božena
1925-1997
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


KREPINDL Jindřich
1948
HÁZENÁ


KRMELOVÁ Ivona
1969
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


KRYSTA Josef
1956
ZÁPAS


KŘÍTKOVÁ - KOMÁRKOVÁ Jaroslava
1927-2010
ATLETIKA


KŘÍŽ Miroslav
1926
TRENÉR SANĚ


KŘÍŽOVÁ Jiřina
1948
POZEMNÍ HOKEJ


KŘÍŽOVÁ - CHARVÁTOVÁ Olga
1962
LYŽOVÁNÍ


KUBA Zdeněk
1948
VESLOVÁNÍ


KUBÁT Bohumil
1935-2016
ZÁPAS


KUBEŠOVÁ-KLEINOVÁ Ivana
1962
ATLETIKA
ČESTNÝ ČLEN


KUBIČKA Václav
1939-2005
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


KUBIČKOVÁ- POSNEROVÁ Jana
1945
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


KUBÍN Jaroslav
ČESTNÝ ČLEN


KUČERA Jiří
1966
LEDNÍ HOKEJ


KUČERA Milan
1974
LYŽOVÁNÍ


KUČERA Tomáš
1948
LYŽOVÁNÍ


KUČERA Vladimír
1942-2007
BOX


KUČÍREK Ivan
1946
CYKLISTIKA


KUDĚJOVÁ Kateřina
1990
KANOISTIKA


KULHAVÁ - MÜLLEROVÁ Bedřiška
1931
ATLETIKA

KUMPOŠT Miroslav
1923 - 2014
TRENÉR LYŽOVÁNÍ


KUPKA Pavel Ing.
1946
MODERNÍ PĚTIBOJ


KŮRKA Jan
1943
STŘELBA


KŮRKA Petr
1960
STŘELBA


KUTHEIL Josef
1939
LYŽOVÁNÍ


KVAČEK Radoslav
1971
TRENÉR JUDO


KVAČKOVÁ - VERNEROVÁ Michaela
1973
JUDO


KYNĚROVÁ Krystýna
1979
PLAVÁNÍ


KYNOS Jiří
1943
ATLETIKA


KYSELÝ Milan
1955
VESLOVÁNÍ


L

LACINA Vladek
1949
VESLOVÁNÍ


LAHOLÍK Miloslav
1952
VESLOVÁNÍ


LAKOMÝ Petr
1951
VESLOVÁNÍ


LANDA Pavel
1968
TRENÉR LYŽOVÁNÍ


LANSKÝ Jiří
1933-2017
ATLETIKA


LÁNSKÝ Josef
1930-2017
LYŽOVÁNÍ


LAVICKÝ Karel
1985
WINDSURFING


LÁZNIČKA Karel
1928 – 2010
VOLEJBAL


LÉBL Martin
1980
PLÁŽOVÝ VOLEJBAL


LEDECKÁ Ester
1995
SNOWBOARDING


LEHKÁ - SŮVOVÁ Gabriela
1972
BIATLON


LENDL Ivan
1960
ČESTNÝ ČLEN


LENERT Vlastimír
1950
VOLEJBAL


LENGYEL Roman
1978
FOTBAL


LIBAL Rene
1937
VESLOVÁNÍ


LIČKA Verner
1954
FOTBAL


LICHTNÉGL Karel
1936-2015
FOTBAL


LINHART Radko
1922-2015
ČESTNÝ ČLEN

LIPTÁK Jiří
1982
STŘELECTVÍ


LIŠKA Ludvík
1929
ATLETIKA


LIŠKOVÁ Hana
1952
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


LITERA Jakub
1983
VESLOVÁNÍ


LOHNISKÝ Alan
1963
KANOISTIKA


LOMECKÝ Oldřich
1920 - 2011
KANOISTIKA

LOMICKÝ Josef
1959
ATLETIKA

LOMSKÁ Libuše
1923 - 2004
ATLETIKA


LOPRAIS Karel
1949
ČESTNÝ ČLEN


LORENC Ladislav
1946
VESLOVÁNÍ

LOUKOTA Milan
TRENÉR


LUBINA Ladislav
1967
LEDNÍ HOKEJ


LUNDAK Jiří
1939
VESLOVÁNÍ


LYLO Alexander
1922-2006
TRENÉR


M

MACELA Luděk
1950-2016
FOTBAL

MAGÁL Jiří
1977
LYŽOVÁNÍ

MACH Martin
1972
STŘELBA

MÁCHA Vítězslav
1948
ZÁPAS


MACHAČ Oldřich
1946 - 2011
LEDNÍ HOKEJ


MACHAN Josef
1957
STŘELBA

MACHEK Václav
1925
CYKLISTIKA


MACHOVÁ Hana
1979
BASKETBAL


MAIER Michael
1964
JACH


MAK Jiří
1957
VESLOVÁNÍ
ČESTNÝ ČLEN


MAKOVKOVÁ - NOVÁKOVÁ Šárka
1971
ATLETIKA


MALEC Jiří Mgr.
1962
LYŽOVÁNÍ


MÁLEK Daniel
1973
PLAVÁNÍ


MÁLEK Marian
1975
BIATLON


MÁLEK Miloslav
1915-1995
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


MÁLEK Petr
1961
STŘELBA


MALÍK Marek
1975
LEDNÍ HOKEJ


MALINA Libor
1973
ATLETIKA


MALYSA Jiří
1966
ATLETIKA


MANDLÍK Vilém
1936
ATLETIKA


MARCOLINI - VLASÁKOVÁ Hana
1948
VOLEJBAL


MAREČEK Otakar
1943
VESLOVÁNÍ


MAREŠOVÁ Kateřina
1984
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


MARTINEC Vladimír Mgr.
1949
LEDNÍ HOKEJ


MARUŠKOVÁ - HYKOVÁ Lenka
1985
STŘELBA


MASAŘÍK Ivan
1967
BIATLON


MASOPUST Josef
1931-2015
ČESTNÝ ČLEN


MAŠLÁN František
1933
LEDNÍ HOKEJ


MATLOCHA Vít
1925-2014
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


MATLOCHOVÁ - RYBNIKÁŘOVÁ Jaroslava
1930-2015
TRENÉR GYMNASTIKA


MATOUŠ Ilja
1931
LYŽOVÁNÍ


MATOUŠ Jan
1961
BIATLON


MATOUŠEK Karel
1928
ZÁPAS


MATRASOVÁ - ČERNÁ Věra
1938-2008
ATLETIKA


MAZOCH Jan
1985
LYŽOVÁNÍ


MAZURA Josef
1956
FOTBAL


MEJSTŘÍK Zdeněk
1948
VESLOVÁNÍ


MEJTA Karel ml.
1951
VESLOVÁNÍ


MEJTA Karel
1928-2015
VESLOVÁNÍ


MEJZLÍKOVÁ - KYSELICOVÁ Alena Mgr
1957
POZEMNÍ HOKEJ


MELICH Lukáš
1980
ATLETIKA


MENDREK Tomasz
1968
BADMINTON


MIFKOVA - BÉMOVÁ Anna
1943
VOLEJBAL


MIGDAU Jan
1957
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA

MICHÁLEK Adam
1975
VESLOVÁNÍ

MICHALÍK Michal
1980
MODERNÍ PĚTIBOJ

MICHL Petr
1970
LYŽOVÁNÍ


MIKEŠ Pavel
1950
HÁZENÁ


MIKLOŠKO Luděk
1961
FOTBAL
ČESTNÝ ČLEN


MIKOLÁŠ Josef
1938 - 2015
LEDNÍ HOKEJ


MIKŠÍK Jiří
1952
CYKLISTIKA


MIKULEC Jindřich
1928
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


MIKYSKOVÁ Blanka
1963
VESLOVÁNÍ


MOKRÝ Petr
1948
KANOISTIKA


MORAVA Ladislav
1946
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


MORAVČÍK Dušan
1948
ATLETIKA


MORAVEC David
1973
LEDNÍ HOKEJ


MOSKALOVÁ - POLÁKOVÁ Elena
1948
VOLEJBAL


MOTEJLEK Dalibor
1942
LYŽOVÁNÍ


MRÁZEK Ivo
1926
BASKETBAL


MRÁZOVÁ Kateřina
1972
KRASOBRUSLENÍ


MRVÍK Jan
1939
VESLOVÁNÍ


MUDŘÍK Bohumil
1941
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


MUSIL Josef
1932
VOLEJBAL


MUSILOVÁ Michaela
1989
STŘELBA


MUŽÍK Jiří
1976
ATLETIKA


N


NÁDENÍČEK Lubomír
1947
ATLETIKA

NADRCHAL Vladimír
1938
LEDNÍ HOKEJ


NAGENRAUFT - TYLOVÁ Oldřiška
1943
SANĚ


NAGY Jan
1945
VZPÍRÁNÍ


NALEZENÝ Josef
1946
TRENÉR PLAVÁNÍ


NÁVRAT Zdeněk
1931
LEDNÍ HOKEJ


NAVRÁTILOVÁ Martina
1956
ČESTNÝ ČLEN

NECKÁŘOVÁ-KOBLASOVÁ Marcela
1956
ATLETIKA


NEDOMANSKÝ Václav
1944
LEDNÍ HOKEJ

NEFFE Karel
1948
VESLOVÁNÍ


NEKOLA Mioslav
1947
VOLEJBAL


NĚMCOVÁ Eva
1972
BASKETBAL


NĚMCOVÁ - VOBOŘILOVÁ Jiřina
1937
ATLETIKA


NĚMEC Josef
1933 - 2013
BOX


NĚMEC Petr
1957
FOTBAL


NĚMEC Zdeněk
1933-2014
ATLETIKA


NĚMEČEK Bohumil
1938 - 2010
BOX


NESVADBOVÁ-VAJSOVÁ Lea
1968
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA
ČESTNÝ ČLEN


NEŠTICKÝ Josef
1951
VESLOVÁNÍ


NETOLIČKA Jaroslav
1954
FOTBAL


NETOLIČKOVÁ - KOCEMBOVÁ Taťána
1962
ČESTNÝ ČLEN


NETREFOVÁ - ČERNÁ Hana
1974
PLAVÁNÍ


NETUŠIL Miloslav
1946
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


NEUMANNOVÁ Kateřina
1973
LYŽOVÁNÍ


NEVEKLOVSKY - DUCHKOVÁ Milena
1952
PLAVÁNÍ


NEVESELÝ Stanislav
1936
TRENÉR HOKEJ


NOVÁK Eduard
1946-2010
LEDNÍ HOKEJ


NOVÁK Jiří
1950
LEDNÍ HOKEJ


NOVOTNÁ Hana
1964
PLAVÁNÍ
ČESTNÝ ČLEN


NOVOTNÁ Marta
1946
STOLNÍ TENIS
ČESTNÝ ČLEN


NOVOTNÁ - KOVAŘÍKOVÁ Radka
1975
KRASOBRUSLENÍ


NOVOTNÍKOVÁ - KURHAJCOVÁ Lubica
1964
VESLOVÁNÍ


NOVOTNÝ Josef
1906-2003
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


NOVOTNÝ René
1963
KRASOBRUSLENÍ


NOVÝ Richard
1937
VESLOVÁNÍ


NÜSSER Josef
1931
LYŽOVÁNÍ


NYČ Radim
1966
LYŽOVÁNÍ


NYGRÝNOVÁ - STREJČKOVÁ Jarmila
1953-1999
ATLETIKA


O

OLEZS Rostislav
1985
LEDNÍ HOKEJ

OLDŘICHOVÁ - ŠICNEROVÁ Olga
1928
ATLETIKA


OPAVSKÝ Jiří
1931
CYKLISTIKA


OSPALÝ Filip
1976
TRIATLON


OŠMERA Miloslav
1924-2001
LEDNÍ HOKEJ


OTÁHAL Stanislav
1913-2004
ATLETIKA


OTRUBOVÁ - BERČÍKOVÁ Renata
1971
VESLOVÁNÍ


OULEHLOVÁ Lenka
1973
MODERNÍ GYMNASTIKA


P

PAAR Karel
1945
CYKLISTIKA


PADRNOS Pavel
1970
CYKLISTIKA


PAKOSTA Marek
1969
VOLEJBAL


PÁLEŠOVÁ Kristýna
1991
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


PALINEK Michal
1967
PLÁŽOVÝ VOLEJBAL


PALKO Jiří
1941-2014
VESLOVÁNÍ


PANÁČEK Josef
1937
STŘELBA


PANSKÝ Jindřich
1960
STŘELBA


PAPRSKÁŘOVÁ - BRÁZDOVÁ Soňa
1953
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


PARMA Jiří
1963
LYŽOVÁNÍ


PARMA Zdeněk
1925-2006
LYŽOVÁNÍ


PARTMAN Miroslav
1962
TRENÉR


PAULŮ Blanka
1954
LYŽOVÁNÍ


PAULUS Karel
1933-2003
VOLEJBAL


PAVELKOVÁ Irena
1974
KANOISTIKA


PAVKOVIČ Václav
1936
VESLOVÁNÍ


PAVLÁSEK Petr
1947
VZPÍRÁNÍ


PAVLATA Vladimír
1950
LYŽOVÁNÍ


PAVLÍČEK Zdeněk
1952
BIATLON


PAZDERA Ladislav
1936
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


PAŽOUT Ivo
1958
TRENÉR JUDO


PECKA Jiří
1940
CYKLISTIKA


PECKA Jiří
1917-1997
KANOISTIKA


PECKA Zdeněk
1954
VESLOVÁNÍ


PECKOVÁ - JERIOVÁ Květa
1956
LYŽOVÁNÍ


PECHANOVÁ Jana
1981
PLAVÁNÍ


PEKAŘ Jaroslav
1944
STŘELBA


PELCOVÁ - ADAMČÍKOVÁ Jiřina
1969
BIATLON


PERUŠIČ Boris
1940
VOLEJBAL


PEŠINA Jan
1975
ČESTNÝ ČLEN


PETERKOVÁ Alena Bc.
1960
ATLETIKA


PETLÁK Vladimír
1946-1999
VOLEJBAL


PETŘÍČEK Vladimír
1948
VESLOVÁNÍ


PEVNÝ Pavel
1958
VESLOVÁNÍ


PICEK František
1912-2007
BASKETBAL


PIČMAN Zdeněk
1933-2014
FOTBAL


PÍČOVÁ - BŘÍZOVÁ Eva
1942
LYŽOVÁNÍ


PIŠTĚLÁK Vladimír
1940
BASKETBAL


PLACHETKA Ludovít
1971
BOX


PLACHÝ Josef
1971
STŘELBA


PLACHÝ Jozef
1949
ATLETIKA


PLAMÍNEK Josef
1954
VESLOVÁNÍ


PLÁTENÍKOVÁ - VINDUŠKOVÁ Ludmila
1949
VOLEJBAL


PLCHOVÁ Miroslava
1946
ČESTNÝ ČLEN


PLÍHAL Jaroslav
1936-1997
ATLETIKA


PLISCHKE - PROSKOVÁ Alena
1948
ATLETIKA


PLOC Pavel
1964
LYŽOVÁNÍ


PLOC Pavel
1943
BIATLON


PLUCHOVÁ Ida
1954
POZEMNÍ HOKEJ


PODIVÍNOVÁ - DAVIDOVÁ Pavla
1956
BASKETBAL


PODLOUCKÝ Viktor
1950
KANOISTIKA


PŘISČÁK Jaroslav
1956
ATLETIKA
ČESTNÝ ČLEN


POGÁNY Michal
1964
TRENÉR ATLETIKA


POJEZNÝ Luděk
1937
VESLOVÁNÍ


POKLUDA Lubomír
1958
FOTBAL


POKORNÁ Andrea
1979
JUDO


POKORNÁ Ivana
1962
TRENÉR MODERNÍ GYMNATSIKA


POKORNÝ Jiří
1956
CYKLISTIKA


POKORNÝ Josef
1955
VESLOVÁNÍ


POLÁK Martin
1978
CYKLISTIKA


POLÍVKA Jiří
1974
KANOISTIKA


POLOM Roman
1966
VZPÍRÁNÍ


POSPÍŠIL František
1944
LEDNÍ HOKEJ


POSPÍŠIL Jan
1945
ČESTNÝ ČLEN


POSPÍŠIL Jindřich
1942
ČESTNÝ ČLEN


POSPÍŠIL Jiří
1950
BASKETBAL


POSPÍŠIL Zdeněk
1924-2009
ATLETIKA


POTSCH Rudolf
1937
LEDNÍ HOKEJ


POUZAR Jaroslav
1952
LEDNÍ HOKEJ


PRIŠČÁK Jaroslav
1956
ČESTNÝ ČLEN


PROCHÁZKA Antonín
1942
VOLEJBAL


PROCHÁZKA Petr
1964
KANOISTIKA


PROKOPCOV Dmitrij
1980
STOLNÍ TENIS


PROROK Vladimír
1929-2014
TRENÉR GYMNASTIKA


PROROKOVÁ - TINTĚROVÁ - PROVALILOVÁ Alena
1931
TRENÉR GYMNASTIKA


PROSPAL Václav
1975
LEDNÍ HOKEJ


PROŠEK Bohumil
1931-2014
LEDNÍ HOKEJ


PROVAZNÍK František
1948
VESLOVÁNÍ


PRSKAVEC Jiří st.
1972
KANOISTIKA


PRSKAVEC Jiří ml.
1993
KANOISTIKA


PRUDIL Jiří
1957
VESLOVÁNÍ


PRÜHER Jakub
1968
VODNÍ SLALOM


PRÝL Stanislav
1942 - 2015
LEDNÍ HOKEJ


PŘÍHODA Miloslav
1923-1998
BOX


PŠENIČKA Václav
1931-2015
VZPÍRÁNÍ


PTÁČNÍK Adam
1985
CYKLISTIKA


PTÁČNÍK Stanislav
1956
SANĚ


PTÁK Jiří
1946
VESLOVÁNÍ


PUKLICKÝ Lubomír
1926
TRENÉR


PULEC Zbyněk
1948
KANOISTIKA


PURKERT Karel
1959
JUDO
ČESTNÝ ČLEN


PUZRLA Milan
1946
CYKLISTIKA


RACKOVÁ Vladimíra
1967
ATLETIKA


RADA Petr
1958
FOTBAL
ČESTNÝ ČLEN


RADIMEC Libor
1950
FOTBAL


RAJDLOVÁ Kamila
1978
LYŽOVÁNÍ


RAŠKA ml. Jiří
1967
LYŽOVÁNÍ


RÁZL Bohuslav
1938
TRENÉR


REGEC Jozef
1965
CYKLISTIKA


REICH František
1929
VESLOVÁNÍ


REJNARTOVÁ Zuzana
1952
TRENÉR


REMSA Zdeněk
1928
LYŽOVÁNÍ


RESL Vladimír
1953
SANĚ


REZLEROVÁ Magda
1982
BIATLON


RICHTER Pavel
1954
LEDNÍ HOKEJ


RIKL David
1971
TENIS


RIKL - GERŠI Adriana
1976
TENIS


ROHAN Jiří
1964
KANOISTIKA


ROTT Oldřich
1951
FOTBAL


ROUBÍČKOVÁ Iveta
1967
BIATLON


ROUDNÝ Jindřich
1924
ATLETIKA


ROUŠAVÁ Oldřiška
1944
KANOISTIKA


RŮŽIČKA Jiří
1941
BASKETBAL


RŮŽIČKA Miroslav
1959
STŘELBA


RŮŽIČKA Zdeněk
1925
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


RŮŽIČKA Zdeněk
1951
ČESTNÝ ČLEN


RŮŽIČKOVÁ Jana
1948
VOLEJBAL


RŮŽIČKOVÁ Martina
1980
CYKLISTIKA


RŮŽIČKOVÁ Matylda
1933
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


RŮŽIČKOVÁ Věra
1928
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


RYBOVÁ Pavla
1978
ATLETIKA


RYDVAL František
1946
LYŽOVÁNÍ


RYGEL Zdeněk
1951
FOTBAL


RYGL Ladislav
1947
LYŽOVÁNÍ


RYGLOVÁ Milena
1946
LYŽOVÁNÍ


RYLICH Bohuslav
1934
BASKETBAL


RYLICH Zdeněk
1931
BASKETBAL


RYLICHOVÁ Věra
1932
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


ŘEHÁK Dalibor
1955
VZPÍRÁNÍ


ŘEHÁKOVÁ-LERCHOVÁ Dagmar
1930 - 2017
KRASOBRUSLENÍ


ŘEHULA Jan
1973
TRIATLON


ŘEŠÁTKOVÁ Bohumila
1947
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


ŘEZÁČ Stanislav
1949
TRENÉR


ŘEZÁČOVÁ Jaroslava
1945
ATLETIKA


ŘEZNÍČEK Milan
1947
VOLEJBAL


ŘÍČNÁ Hana
1968
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA


ŘÍHA František
1935
KANOISTIKA

K_Spilková Nedělní peklo! #rammstein Follow my instastory ➡️ @spilkovaklara facebook.com…
Triatlon 8. místo pro Vendy Frintovou a shodné 17. místo dnes brali na světovém poháru Čelda s Péťou Kuříkovou. triathlon.org/news…
CzechDavisCupTeam Petro, vítej zpět! tenisovysvet.cz…
Pozemní hokej Německo zná své mistry! Ženskou kategorii vyhrálo UHC Hamburg nad Mannheimer HC. V druhém finále pozvedl nad hlavu pohár Tomáš Procházka, který ve finále sám vstřelil gol. Mannheimer HC porazil Rot-weiss Köln 3:2 a stal se mistrem 1. Bundesligy. Gratulujeme! facebook.com…
Volejbal SKVĚLÁ ZPRÁVA Z POLSKA! ČEŠKY MÍŘÍ DO BARÁŽE! Vítězství nad Kyprem v poměru 3:0 a triumf favorizovaných Srbek nad domácím Polskem znamená pro reprezentační výběr trenéra Pommera ml. POSTUP DO BARÁŽE! Gratulujeme! cvf.cz/reprezentace…
Atletika V Götzisu se českým vícebojařům dařilo skvěle! Adam Sebastian Helcelet a Jiří Sýkora dokázali v Rakousku splnit limit pro MS v Londýně, první jmenovaný si navíc celkovým součtem 8335 bodů vylepšil svůj osobní rekord! (y) Přečtěte si, jak se vedlo ostatním českým borcům. :) >> atletika.cz/aktuality/gotzis-2-den/ facebook.com…
Basketbal Muži U20 byli jediný bod od vítězství v přípravě na ME proti výběru z amerických univerzit. bit.ly/2qwXvX8 facebook.com…
Česká asociace amerického fotbalu Poslední květnový víkend vyplnila dnešní čtveřice zápasů. Na televizní zápas Pardubice Stallions - Příbram Bobcats se můžete podívat zde: bit.ly/STA-BOB facebook.com/CAAF…
Česká asociace amerického fotbalu Poslední květnový víkend zakončila čtveřice zápasů. Na televizní zápas se můžete opět podívat zde: bit.ly/STA-BOB facebook.com/CAAF…
Florbal Florbalový region Praha a Středočeský kraj a Ústecký a Liberecký kraj - vítězky regionálních výběrů dorostenek a žákyň 2017 facebook.com…
Záchranářský sport Znát své limity, nepřeceňovat síly. Fráze? Ano, fráze, při jejichž dodržování se vyhnete ohrožení života. Ať už jste plavci nebo "paddleboardisté".... ;-) facebook.com…
Basketbal Velký obrat proti úřadujícím mistryním Evropy a první zvládnutá koncovka pro Lvice v přípravě na #EuroBasketWomen2017 #bojujjakolvice bit.ly/2raafoE facebook.com…
Baseball I to se děje na baseballových stadionech :) sport.tn.nova.cz…
P_Vakoč Another hot & fast day. We fought hard but @remicav slipped to second place anyway. Still amazing result for our neopro. With @philippe_gilbert_ and @julien_vermote we have 3 guys in tob 5 of the gc @quickstep_team #waytoride . Congrats to winner @jenskeukeleire facebook.com…
Czech pair Lukáš Helešic & Jakub Podrazil Vítej bramborový hattricku! Dnes jsme vybojovali na poslednich par metrech závodu 4.místo! Diky všem, co vytvořili skvělou atmosféru přímo v Račicích, dík patří všem, co drželi palce i na dálku bez vás bychom to dnes nezvládli! Mužeme jen slíbit jedno.. A to že se do toho pořádně šlápnem! facebook.com…