Rychlostní kanoistika: Výsledky českých sportovců

Olympiáda Disciplína Umístění Tým/Sportovec
Atlanta 1996 C1 500 m 1. Martin Doktor
Atlanta 1996 C1 1000 m 1. Martin Doktor
Helsinky 1952 C1 1000 m 1. Josef Holeček
Londýn 1948 C1 10 000 m 1. František Čapek
Londýn 1948 C2 1000 m 1. Družstvo ČSR - rychlostní kanoistika, C2 1000 m muži 1948
Londýn 1948 C1 1000 m 1. Josef Holeček
Berlín 1936 C2 1000 m 1. Družstvo ČSR - rychlostní kanoistika, C2 1000 m muži 1936
Berlín 1936 C2 10 000 m 1. Družstvo ČSR - rychlostní kanoistika, C2 10 000 m muži 1936
Rio de Janeiro 2016 K1 1000 m 2. Josef Dostál
Baku 2015 C1 1000 m 2. Martin Fuksa
Helsinky 1952 C2 1000 m 2. Družstvo ČSR - rychlostní kanoistika, C2 muži 1952
Londýn 1948 C2 10 000 m 2. Družstvo ČSR - rychlostní kanoistika, C2 10 000 m muži 1948
Berlín 1936 C1 1000 m 2. Bohuslav Karlík
Rio de Janeiro 2016 K4 1000 m 3. Družstvo ČR - rychlostní kanoistika, K4 1000 m muži 2016
Baku 2015 C1 200 m 3. Martin Fuksa
Londýn 2012 K4 1000 m 3. Družstvo ČR - rychlostní kanoistika, K4 1000 m muži 2012
Helsinky 1952 C1 10 000 m 3. Alfréd Jindra
Baku 2015 K4 1000 m 4. Družstvo ČR - rychlostní kanoistika, K4 1000 m muži 2015
Atény 2004 C1 1000 m 4. Martin Doktor
Barcelona 1992 K4 1000 m 4. Družstvo ČSFR - rychlostní kanoistika, K4 muži 1992
Barcelona 1992 C1 500 m 4. Slavomír Kňazovický
Moskva 1980 C1 1000 m 4. Libor Dvořák
Mexiko 1968 C1 1000 m 4. Jiří Čtvrtečka
Melbourne 1956 C1 10 000 m 4. Jiří Vokněr
Melbourne 1956 C1 1000 m 4. Karel Hradil
Berlín 1936 K2 1000 m 4. Družstvo ČSR - rychlostní kanoistika, K2 1000 m muži 1936
Rio de Janeiro 2016 C1 1000 m 5. Martin Fuksa
Londýn 2012 C2 1000 m 5. Družstvo ČR - rychlostní kanoistika, C2 1000 m muži 2012
Atény 2004 C1 500 m 5. Martin Doktor
Moskva 1980 C2 1000 m 5. Družstvo ČSSR - rychlostní kanoistika, C2 muži 1980
Moskva 1980 C2 500 m 5. Družstvo ČSSR - rychlostní kanoistika, C2 muži 1980
Mnichov 1972 K1 1000 m 5. Ladislav Souček
Mexiko 1968 K1 500 m 5. Iva Vávrová
Řím 1960 C2 1000 m 5. Družstvo ČSSR - rychlostní kanoistika, C2 muži 1960
Řím 1960 C1 1000 m 5. Tibor Polakovič
Londýn 1948 K1 500 m 5. Růžena Košťálová-Dusilová
Londýn 1948 K2 1000 m 5. Družstvo ČSR - rychlostní kanoistika, K2 1000 m muži 1948
Berlín 1936 K2 skládací 10 000 m 5. Družstvo ČSR - rychlostní kanoistika, K2 10 000 m skládací muži 1936
Berlín 1936 K1 skládací 10 000 m 5. František Svoboda
Baku 2015 K1 1000 m 6. Josef Dostál
Baku 2015 K1 5000 m 6. Lukáš Trefil
Baku 2015 C2 1000 m 6. Družstvo ČR - rychlostní kanoistika, C2 1000 m muži 2015
Soul 1988 K1 500 m 6. Attila Szabó
Moskva 1980 K1 1000 m 6. Felix Masár
Montreal 1976 K1 500 m 6. Anastázie Hajná-Fridrichová
Montreal 1976 C2 1000 m 6. Družstvo ČSSR - rychlostní kanoistika, C2 muži 1976
Mexiko 1968 K1 1000 m 6. Václav Mára
Řím 1960 K2 1000 m 6. Družstvo ČSSR - rychlostní kanoistika, K2 muži 1960
Melbourne 1956 K1 10 000 m 6. Ladislav Čepčianský
Melbourne 1956 K1 1000 m 6. Ladislav Čepčianský
Melbourne 1956 K2 10 000 m 6. Družstvo ČSR - rychlostní kanoistika, K2 muži 1956
Helsinky 1952 K1 10 000 m 6. Miloš Pech
Helsinky 1952 K1 1000 m 6. Lubomír Vambera
Helsinky 1952 C2 10 000 m 6. Družstvo ČSR - rychlostní kanoistika, C2 muži 1952
Berlín 1936 K1 10 000 m 6. František Brzák
Rio de Janeiro 2016 C2 1000 m 7. Družstvo ČR - rychlostní kanoistika, C2 1000 m muži 2016
Barcelona 1992 K2 1000 m 7. Družstvo ČSFR - rychlostní kanoistika, K2 1000 m muži 1992
Soul 1988 C1 1000 m 7. Peter Páleš
Soul 1988 K1 1000 m 7. Attila Szabó
Mnichov 1972 C1 1000 m 7. Jiří Čtvrtečka
Helsinky 1952 K1 500 m 7. Marta Kroutilová-Veselá (roz. Černá)
Helsinky 1952 K2 10 000 m 7. Družstvo ČSR - rychlostní kanoistika, K2 muži 1952
Londýn 1948 K1 1000 m 7. Lubomír Vambera
Londýn 1948 K2 10 000 m 7. Družstvo ČSR - rychlostní kanoistika, K2 10 000 m muži 1948
Baku 2015 K1 200 m 8. Filip Šváb
Baku 2015 K2 1000 m 8. Družstvo ČR - rychlostní kanoistika, K2 1000 m muži 2015
Peking 2008 K2 500 m 8. Družstvo ČR - rychlostní kanoistika, K2 ženy 2008
Sydney 2000 C1 500 m 8. Martin Doktor
Sydney 2000 C1 1000 m 8. Martin Doktor
Barcelona 1992 C2 500 m 8. Družstvo ČSFR - rychlostní kanoistika, C2 500 m muži 1992
Barcelona 1992 C1 1000 m 8. Jan Bartůněk
Soul 1988 C1 500 m 8. Petr Procházka
Moskva 1980 K1 500 m 8. Felix Masár
Moskva 1980 C1 500 m 8. Radomír Blažík
Montreal 1976 C2 500 m 8. Družstvo ČSSR - rychlostní kanoistika, C2 muži 1976
Tokio 1964 C2 1000 m 8. Družstvo ČSSR - rychlostní kanoistika, C2 muži 1964
Řím 1960 K1 500 m 8. Eva Kutová
Řím 1960 K2 500 m 8. Družstvo ČSSR - rychlostní kanoistika, K2 ženy 1960
Melbourne 1956 K2 1000 m 8. Družstvo ČSR - rychlostní kanoistika, K2 muži 1956
Berlín 1936 K2 10 000 m 8. Družstvo ČSR - rychlostní kanoistika, K2 10 000 m muži 1936
Rio de Janeiro 2016 C1 200 m 9. Martin Fuksa
Soul 1988 C2 500 m 9. Družstvo ČSSR - rychlostní kanoistika, C2 500 m muži 1988
Montreal 1976 K2 500 m 9. Družstvo ČSSR - rychlostní kanoistika, K2 ženy 1976
Montreal 1976 K1 1000 m 9. Lubor Štark
Mnichov 1972 K2 500 m 9. Družstvo ČSSR - rychlostní kanoistika, K2 ženy 1972
Mnichov 1972 K4 1000 m 9. Družstvo ČSSR - rychlostní kanoistika, K4 muži 1972
Mnichov 1972 C2 1000 m 9. Petr Mokrý
Tokio 1964 C1 1000 m 9. Jan Jiráň
Londýn 1948 K1 10 000 m 9. Jan Matocha
Sydney 2000 K2 500 m 10. Družstvo ČR - rychlostní kanoistika, K2 500 m muži 2000
Sydney 2000 K1 500 m 10. Pavel Hottmar
Sydney 2000 K1 1000 m 10. Radek Záruba
Sydney 2000 C2 500 m 10. Družstvo ČR - rychlostní kanoistika, C2 1000 m muži 2000
Baku 2015 K1 5000 m 11. Anna Kožíšková
Rio de Janeiro 2016 K2 1000 m 12. Družstvo ČR - rychlostní kanoistika, K2 1000 m muži 2016
Baku 2015 K4 500 m 12. Družstvo ČR - rychlostní kanoistika, K4 500 m ženy 2015
Atény 2004 K1 500 m 13. Michala Mrůzková (Strnadová)
Sydney 2000 C2 1000 m 14. Družstvo ČR - rychlostní kanoistika, C2 1000 m muži 2000
Sydney 2000 K2 1000 m 15. Družstvo ČR - rychlostní kanoistika, K2 1000 m muži 2000
Baku 2015 K1 200 m 18. Michaela Mlezivová
Rio de Janeiro 2016 K1 200 m 19. Filip Šváb
Sydney 2000 K4 1000 m semifinále Družstvo ČR - rychlostní kanoistika, K4 1000 m muži 2000
Atlanta 1996 K4 500 m semifinále Družstvo ČR - rychlostní kanoistika, K4 500 m ženy 1996
Atlanta 1996 K2 500 m semifinále Družstvo ČR - rychlostní kanoistika, K2 500 m muži 1996
Atlanta 1996 K2 500 m semifinále Družstvo ČR - rychlostní kanoistika, K2 500 m ženy 1996
Atlanta 1996 K4 1000 m semifinále Družstvo ČR - rychlostní kanoistika, K4 1000 m muži 1996
Atlanta 1996 K1 500 m opravné jízdy Pavlína Jobánková
Atlanta 1996 K2 1000 m semifinále Družstvo ČR - rychlostní kanoistika, K2 1000 m muži 1996
Atlanta 1996 C2 1000 m semifinále Družstvo ČR - rychlostní kanoistika, C2 muži 1996
Atlanta 1996 C2 500 m semifinále Družstvo ČR - rychlostní kanoistika, C2 muži 1996
Barcelona 1992 K4 500 m semifinále Družstvo ČSFR - rychlostní kanoistika, K4 500 m ženy 1992
Barcelona 1992 K2 500 m semifinále Družstvo ČSFR - rychlostní kanoistika, K2 500 m muži 1992
Barcelona 1992 K2 500 m semifinále Družstvo ČSFR - rychlostní kanoistika, K2 500 m ženy 1992
Barcelona 1992 K1 500 m semifinále Attila Szabó
Barcelona 1992 K1 1000 m semifinále Róbert Erban
Soul 1988 K2 500 m semifinále Družstvo ČSSR - rychlostní kanoistika, K2 muži 1988
Soul 1988 K1 500 m semifinále Hana Pleskačová
Soul 1988 C2 1000 m semifinále Družstvo ČSSR - rychlostní kanoistika, C2 1000 m muži 1988
Moskva 1980 K2 500 m semifinále Družstvo ČSSR - rychlostní kanoistika, K2 muži 1980
Moskva 1980 K2 500 m semifinále Družstvo ČSSR - rychlostní kanoistika, K2 ženy 1980
Moskva 1980 K2 1000 m semifinále Družstvo ČSSR - rychlostní kanoistika, K2 muži 1980
Moskva 1980 K1 500 m semifinále Jana Polakovičová
Montreal 1976 K4 1000 m semifinále Družstvo ČSSR - rychlostní kanoistika, K4 muži 1976
Montreal 1976 K2 1000 m semifinále Družstvo ČSSR - rychlostní kanoistika, K2 muži 1976
Montreal 1976 K1 500 m semifinále Ladislav Souček
Mexiko 1968 C2 1000 m diskvalifikováni Družstvo ČSSR - rychlostní kanoistika, C2 muži 1968
Tokio 1964 K1 500 m semifinále Zdeňka Hradilová
Řím 1960 kajakářská štafeta 4x500 m diskvalifikováni Družstvo ČSSR - rychlostní kanoistika, štafeta 4x500 m muži
Řím 1960 K1 1000 m semifinále Ladislav Čepčianský
Helsinky 1952 K2 1000 m rozjížďka Družstvo ČSR - rychlostní kanoistika, K2 1000 m muži 1952
Berlín 1936 K1 1000 m rozjížďka Emil Šmatlák
Zpět na sport »