Volný prodej vstupenek na LOH 2012 zahájen!17. května 2011 Oficiální volný prodej vstupenek na letní olympijské hry 2012 v Londýně začíná v České republice v úterý 17. května.
Zajišťovat jej bude síť Ticketstream. Nadále jsou v prodeji i zájezdy.
„Chceme zajistit co největší dostupnost vstupenek pro české fanoušky. Ticketstream, který má v České republice na 400 poboček, toto kritérium splňuje,“ prohlásil předseda Českého olympijského výboru Milan Jirásek.
Vstupenky je možné zakoupit na pobočce, ale i přes internetový prodej na stránce www.olympic.cz/vstupenky. Maximální počet vstupenek na hlavu, které bude možné koupit, je 4.
Čeští fanoušci si mohou vstupenky kupovat od 15. března, kdy byl spuštěn oficiální předprodej zájezdových balíčků u tří prodejců, cestovních kanceláří. Těmi jsou Čedok, IBTravel a SLAN tour. O zájezdy je velký zájem, první se prodal pouhých čtrnáct minut po zahájení předprodeje. |


Všichni medailisté od her v Aténách 1896
Archiv výsledků všech olympijských her
