Mobilní aplikace ČOT pro Olympijské hry v Riu!

K fandům míří nová aplikace LOH 2016, která zprostředkuje sportovní zážitky i těm, kteří se do Ria nedostanou. Zájemcům přinese nejen kompletní soupisku sportovců českého týmu včetně nominací, exkluzivní rozhovory, články, podrobné zpravodajství z jednotlivých disciplín, aktuality přímo z olympiády, soutěže, videa, informace o členech národního týmu, ale i další unikátní obsah ze zákulisí olympijského světa.

"Appka", která spatřilo světlo světa 1. února letošního roku, navazuje na úspěšnou aplikaci ZOH 2014. Ta vyhrála 1. místo v soutěži Mobilní aplikace roku v kategorii Marketingová inspirace, stáhlo si ji 250 000 fanoušků. Nová aplikace LOH 2016 je k dispozici zcela zdarma jak ve verzi pro Android tak pro iOS.

Aplikace ke stažení pro Android zde: https://goo.gl/nt5Ilb.

Aplikace ke stažení pro iOS zde: https://goo.gl/TLHUlU.

Nyní "appka" nabízí odpočet dní zbývajících do olympiády a každý den 3 nové zajímavosti ze světa naší reprezentace. Na hlavní obrazovce je dále k dispozici přehledný výpis aktualit, který lze intuitivně upravit podle preferencí.

Nové soutěže

Díky mobilní aplikaci a soutěži Večeře se sportovcem můžete soutěžit o sedm večeří s opravdovými špičkami sportovního světa – stačí se jen přihlásit pomocí e-mailu nebo FB účtu a zájemce bude automaticky zařazen do hry. Každý měsíc se bude soutěžit o jednu večeři, uzávěrka kola je vždy 15. den v měsíci. Výherce večeře si může vzít s sebou jednu další osobu.

Zajímavou soutěží je i Sportovec na drátě, exkluzivně pro zákazníky T-Mobile. V jejím rámci stačí v "appce" zaregistrovat své telefonní číslo a položit vybraným osobnostem otázku. Sportovci pak na nejzajímavější dotazy osobně telefonicky odpoví. Audiozáznamy rozhovorů budou pro ostatní fandy rovněž k dispozici v aplikaci.

A_Hladíková Worlds 2016 in the books, after all those injury troubles i felt ready to give my best out during world champs in Colombia. Had good time trial races and in main race on sunday went easily over 1/8finals with 2,4,2 and was ready for 1/4 finals to fight for best places in worlds and also olympic spot for Rio. My bad i lost all these chances in thousands of second during hard crash on first jump. Was in unconsciousness for some time and had dislocated and broken shoulder, happy to be back home and gonna see my doctor today to see the plan for my road to recovery. I would like to give huge thanx to everyone who helped me somehow in Medellin and also for all the messages i got from people being worried about me! Appreciate it a lot!!!! facebook.com…
Autoklub Chystáte se na Jadran? Připravili jsme pro vás pár zajímavých informací, než se vydáte na cestu. Více zde: autoklub.cz/aktualita/1860-autem-na-jadran.html facebook.com…
Záchranářský sport Vodní záchranná služba ČČK Praha 15, z.s. se zaměřuje na práci s mládeží, kurzy vodní záchrany a první pomoci jsou z těch aktivit, které se nikomu z nás v životě neztratí. facebook.com/events…
Korfbal Repre U17: sobota slovy Aničky Literové korfbal.cz/article…