Konference pro trenéry Mosty 2015

Vědecko–metodická sekce a Unie profesionálních trenérů ČOV pořádají čtvrtou mezinárodní konferenci pro profesionální trenéry MOSTY 2015. Hlavními řečníky budou Jiří Fischer, bývalý český profesionální obránce v NHL a současný ředitel rozvoje hráčů Detroitu Red Wings, a Alain Goudsmet, mentální kouč ve sportu, "stavitel" mostů mezi sportovním prostředím a firemním světem.

Odborný seminář bude probíhat ve čtvrtek 19.11.2015 od 15:45 do 19:45 v Centru Pohybové Medicíny v Praze 4 - Chodov.
Přihlášky posílejte na emailovou adresu plachy@olympic.cz. Formulář přihlášky ke stažení zde.

Účastnický poplatek je 300 Kč v případě platby do 10. listopadu 2015. Po tomto datu, včetně platby na místě, je účastnický poplatek 500 Kč. Cena zahrnuje vstup, občerstvení a tlumočení.

Pro členy Unie profesionálních trenérů je vstup zdarma. Více o Unii profesionálních trenérů najdete zde.

Částku prosím zašlete na bankovní účet:

Číslo účtu: 88276/0300
Konstantní symbol: 308
Variabilní symbol: Vaše rodné číslo
Zpráva pro příjemce: Vědecká konference.

Podrobný program semináře najdete zde. Plakát k semináři ke stažení zde.

Akreditace pro novináře přijímáme na press@olympic.cz

  • Reportáž z první konference Mosty, kdy byli hosty Ivan Lendl a Bill Beswick najdete zde.

  • Reportáž z druhé konference Mosty, kdy byli hosty francouzský fotbalový trenér Gerard Houllier, rakouský volejbalový trenér Simon Nausch a jeho svěřenkyně Kristýna Kolocová a Markéta Sluková najdete zde.

  • Reportáž ze třetí konference Mosty, kdy byli hosty spánkový mentor Nick Littlehalese a profesora Pavla Koláře najdete zde.

Last exhibition before RIO!!! #CzechTeam #OnTheRoad #Brazil facebook.com…
O_Synek First dating in Rio facebook.com/OSynek…
Záchranářský sport Dnešní den je ve znamení mimořádného nasazení VZS ČČK na vodních plochách. Mimořádná událost na Slapech dopadla dobře. Nedošlo ke ztrátě na životech ani na majetku. DNes měli i vodníci na Hracholuskách u Plzně dosti nabitý. Na výzvu Zdravotnické záchranné služby zasahovali u dopravní nehody společně s posádkami ZZS, LZS, HZS a Policí. Několik zásahů má za sebou i posádka na přehradě Pastviny a na Rozkoši. Posádka v ATC Merkur v Pasohlávkách na Nových Mlýnech měla dnes shodou okolností taktické cvičení, záchranna osob z hořícího parníku (40 osob). Shoda s událostí na Slapech je skutečně čistě náhodná, ale ukazuje se, jak je potřeba události tohoto typu cvičit. Všem našim posádkám na vodních plochách patří velké díky!! Jsme právě v polovině sezóny, jsme připraveni 24 hodin/nonstop k pomoci tam, kde je potřeba.
Tanec Taneční pár #JosefStehlík - #EvaStehlíková VYHRÁL (1/68) soutěž WDSF Open Senior III Standard v rakouském Grazu! Ve finále byl ještě pár #JiříPlšek - #JanaPlšková - obsadil 6. místo. V semifinále skončil na děleném 11. místě pár #JiříČech - #ZinaČechová. Gratulujeme! #EnjoyDanceSport Ilustrační foto: #JirkaJalovecký facebook.com…
Atletika Radek Juška dnes opět závodil velice solidně, když vylepšil rekord mítinku v Novém Městě nad Metují výkonem 798. #kdyznemuzespridej facebook.com…
Basketbal Bez nervů to dneska prostě nešlo. Lvi U18 přetlačili Island 61:59 po prodloužení a mají druhou výhru na #FIBAU18Europe Div. B. Jakub Tůma: „Islanďané byli o dost agresivnější než my. Tomu jsme se museli přizpůsobit. Věděli jsme, že jsou to střelci, takže jsme je nechtěli nechat střílet. To se nám moc nevedlo. I když se trefili, tak jsme zápas dovedli do prodloužení a tam se štěstím vyhráli.“ Tomáš Bartošek: „V první řadě jsme rádi za druhé vítězství. Zápas měl dva klíčové faktory – náš doskok, hlavně obranný, kdy jsme soupeřům nenechávali druhou možnost zakončit. Věděli jsme, že využívají každou možnost ke střele za tři nebo dlouhou dvojku. Měli jsme 44 obranných doskoků. Dobře se nám podařilo eliminovat jejich rychlý protiútok. Dostali jsme z něj pouze osm bodů, což bylo klíčové. Prodloužení rozhodl taktický faul islandského týmu, který nám daroval dvě šestky. Ty jsme proměnili a Islanďané už měli málo času skóre zkorigovat.“ facebook.com…