Čedok, IBTravel a SLAN tour oficiálními prodejci vstupenek na Rio 2016

V České republice prodávají vstupenky na Hry XXXI. olympiády celkem tři cestovní kanceláře, které oficiálně potvrdil organizační výbor v Riu de Janeiru. „Distributory budou kanceláře ČEDOK, IBTravel a SLAN tour. Jen u těchto oficiálních prodejců si mohou čeští zájemci pořizovat vstupenky,“ upřesňuje manažerka ticketingu ČOV Blanka Konečná.

„Se všemi třemi cestovními kancelářemi Český olympijský výbor dlouhodobě spolupracuje. Jsme si proto jistí, že jejich zkušenosti zajistí bezproblémový prodej vstupenek,“ dodává Konečná. Prodejci budou nabízet zájezdové balíčky, tedy vstupenky včetně letenek a ubytování v dějišti her.

Počet lístků pro každou zemi závisí na rozhodnutí organizačního výboru, počet je tedy omezený. Zájezdy budou k dispozici na stránkách oficiálních prodejců, již nyní je možné poptávat rezervace. Vstupenky bude možné v omezeném množství zakoupit u CK i samostatně.

V Brazílii se v srpnu 2016 uskuteční 306 soutěží v 28 letních olympijských sportech.

Více informací o vstupenkách najdete v oficiálním průvodci zde.

Kontakty:
L_Safarova Těžký zápas 1kola proti mé kamarádce a parťačce Beth! Spousta emocí, zvratů, odvrácené mečboly... Jsem ráda, že jsem to vítězně zvládla! Teď už nás čeká jen akce na jedné straně kurtu jako #teambucie! Pěkný večer! Never easy to play against my friend Beth! It was a tough battle out there today! I much rather play on one side as #teambucie! ;-) Team action soon! #wimbledon @matteksands facebook.com…
P_Kvitova Thanks essie for bringing colour to my Wimbledon outfit for tomorrow facebook.com…
Vodní slalom Trochu romantiky s Kateřinou Kudějovou. A pozdravy ze soustředění v Riu, kde se připravuje na OH slalomářská reprezentace. facebook.com…
A příští rok to bude v Brně ;-) facebook.com/olympioniciODM/?notif_t=fbpage_fan_invite&notif_id=1466755950435079